יש גם 442 הרוגים חפים מפשע בעזה

למה נשמה של חייל יותר חשובה מנשמה של פלסטיני?

למה לא צריך לחשוב עליהם? למה רק החיילים של צהל חשובים?
לשאלתך למה אני לא מזכירה כל שניה את חיילי צהל שנהרגו? כי אתם עושים את זה מספיק גם בשבילי
עצוב לי על כל נשמה שהולכת. אבל סליחה, את אומרת לי שלא צריך לחשוב על הפלסטינאים שנהרגו.? על מה ולמה?
כרגע כמות ההרוגים הפלסטינאים עלתה (479) אז כואב לי על כל אלה. בדיוק כמו שכואב לי על ההרוגים מצד ישראל.

יהי זכרם של הרוגי שני הצדדים, החלמתם המהירה של פצועי שני הצדדים ושהלחימה הזו תפסק. יקירתי, במלחמה אין מנצחים. יש רק מפסידים.

"תות" חלק גדול מהיהודים שמח על הרוגים פלסטינים, זו סיבה להרוג אותם?

קול שפוי אחד בכל אי השפיות המרוכזת הזו

כן, ואנחנו האנשים שקצת מבינים דברים לעומקם הופכים להיות "אוייבים" "חלאות המין האנושי" ככל שעובר הזמן אני מבינה שכל כך הרבה אנשים מוסתים, ללא דעה משל עצמם, ועברו שטיפות מח רציניות, וזה עצוב, מאד

jnus1

New member
אני אענה ברשותך

1. בעזה או ב22 מדינות ערב?
2.מה זה פלסטינאי?
3.כן "אנשים" חשודים בטרור בהחלט
4.טרוריסט כן
עוד שאלות?

אני גם אענה ברשותך

בהנחה שכל השאלות מדברות על צה"ל...
- ימים ספורים עד להוצאת ההוראה
- לא יודעת אז לא אענה
- ממש ממש ממש לא
-וודאי שזוהי אלימות ואף אכזריות והתעללות

jnus1

New member
לרוב אין דבר כזה ערבי-"ישראלי"

לשאלתך- כפי שאמרתי, אם הוא חשוד בטרור. כן. הרוצחים של הנערים צריכים לקבל כדור בראש. למשל. י בצבא נוהל מעצר חשוד. כל דבר אחר הוא בניגדו לנוהל ואתה תשקר אם תגיד שזה הנוהל.

ולריו

New member
בעיתות מלחמה לדבר נגד המדינה ולתמוך באוייב?

איפה נשמע דבר כזה?

מאיפה באה השינאה הזאת נגד מכורת העם היהודי? לא מבין

תודה על האבחון המהיר, תות הפסיכיאטרית :)

*מי שלא בדעה שלך הוא חולה נפש? כתוב בספר ה DSM על מחלת נפש כזו? או על מחלת נפש "השמאלני"? אחרת אני לא מוגדרת כחולת נפש :)

אני כאן, אלו הן דעותיי ואצעק אותן בקול גדול

אני לא אכנע לסתימת פיות.
אני כאן וכך זה ישאר, גם אם זה לא נאה לך :)

jnus1

New member
אוקיי אז בוא ניכנס לתאי הגזים!

זה תירוץ ד עלוב לחיות... הרי אנחנו מביאים את המחלות והצרות לעולם לא? אתה מתנדב לבנות לי תא?

jnus1

New member
אנטישמי קטן קאפו

עליך נאמר ,הפוסל במומו פוסל אז אתה מאונן על השואה? מצטער המילה "פלסטינאים" לא מצלצלתלר לי מוכר. מה זה? המשך לעוות באפן חולני את דבריי. היטלר קרה למפלגה שלו "סוציאליזם" לא דמוקרטי...

זה כואב להיות מטומטם 0מאלני מזוכיסט?

jnus1

New member
הזיות הזיות אל תלכו מכאן

מי אמר לך שאלו המספרים? הנתונים מגיעים מחברייך לנשק ארגוני הטרור וחמאס. עד שאין אימות מבחינתי רובם חמאסניקים.
במלחמה יש הרוגים חפים מפשע זו מלחמה. אני לא מרחם על האויב. מדינה לא מרחמת על אויביה ורצה להניק את ילדיו בזמן שהילדים שלה רעבים ובוכים.
אני שמח האויב שמייחל יום יום למותי ומשגר לעברי טילים במטרה לרצוח אותי מת ומחוסל. ההומניות שלך היא כמו של הנאצים.
אל תטיפי לי כי את לא בעמדה כזו. עכיו רוצי למקלט להתחבא חברים שלך ולחים ד"ש מעזה

לפי הדיבור שלך

את לא אשת מרכז.. עם הקללות שלך כלפיי ואמירותייך בגלל דעותיי - את דוגמא לימין הקיצוני.
ולגביי ההתחלה - את מתעלמת מהשאלות שפולי שואלת אותך...

jnus1

New member
0מאלנית טיפוסית הזויה תקלעי לך חבל ותתלי עצמך

החברים שלך בחמאס משתמשים באזרחים שלהם כבמגן אנושי חי כדי שיוכלו להמשיך לירות על ילדים יהודים בכוונת זדון לרצוח אותם! הנשק מכוון לטרוריסטים. במלחמה יש קורבנות, ומי שבוחר בטרור איןרחמים עליו ואל על אף אחד בסביבה. במלחמת העולם השנייה לא שלחו כרוזים לילדי ברלין, וגם לא טילפנו להודיע להם שמפציצים. ילדים נהרגו. לכי לעזה תתגייסי לחמאס

הם יקבלו אותך יפה...

אפשר שגם את תמותי ???

זה יעשה לכולנו טוב בחיים.

קחי את הרגליים ופשוט סעי מפה או שפשוט תמותי....

אחד מהשניים

jnus1

New member
אף אחד לא שומע זו הבעיה

אולי מוחמד death יקשיב לך

אני אשאר כאן על אפך ועל חמתך

אמשיך לצעוק את דעותיי. שאף אחד לא יפספס את זה.
אמשיך לפעול למען המטרות שאני מאמינה בהן.

למעלה