יש לי בעיה מעצבנת.אנא,הושיעו נא!

יוסי ר1

Active member
בעלה של הראשונה נוהג ככה. הוא גם יודע לעשות כאלה תרגילים עם הברקסים וההגה. אולי גם עם הבלם יד, לא שמתי לב, כי בסיבוב האחד והיחיד שעשה לי להדגמת הרכב החדש שלו נעשיתי חולה אחרי 15 שניות ואת יתר הזמן העברתי במצב השרדות.
גם אתה יכול ללמוד. יש קורסים לנהיגת אקסטרים (עשיתי לפני כמה חודשים, הילדים קנו לי ליום הולדת().
אבל נהיגה כמו שבסרט? לזה צריך כשרון טבעי נדיר ביותר, ואינסוף אמונים קפדניים.

קלייטון.ש

Well-known member
גם אתה יכול ללמוד. יש קורסים לנהיגת אקסטרים (עשיתי לפני כמה חודשים, הילדים קנו לי ליום הולדת().
אבל נהיגה כמו שבסרט? לזה צריך כשרון טבעי נדיר ביותר, ואינסוף אמונים קפדניים.
אני אישית לא יכול לנהוג, יש לי פחד מנהיגה (באמת) ובכלל יש לי בעיה לשבת ברכב פרטי ולמעשה הנהגת היחידה שאני איכשהו מסתדר עם הנהיגה שלה היא אשתי, וגם זה כנראה כי היא מתאימה את הנהיגה לבעיות הנפשיות שלי.

קלייטון.ש

Well-known member
תראה את הסרט. יש שם קטעי נהיגה באמת מדהימים.
אני הפסקתי להתפעל מקטעי נהיגה אחרי הקטע בגיימס בונד שהמכונית קופצת מעל הנחל. שום דבר לא משתווה לזה. הייתי מנסה את זה פעם בעצמי אבל אני פוחד לנהוג אפילו במגרש חניה.

יוסי ר1

Active member
אני הפסקתי להתפעל מקטעי נהיגה אחרי הקטע בגיימס בונד שהמכונית קופצת מעל הנחל. שום דבר לא משתווה לזה. הייתי מנסה את זה פעם בעצמי אבל אני פוחד לנהוג אפילו במגרש חניה.

טוב, אם קפיצות - אז צריך לראות את ספיד, עם סנדרה בולוק ופטריק סווזי, והאוטובוס שקופץ שני חלקי גשר שלא נבנה עד הסוף.
אבל מה שאהבתי בנהיגה של ביבי, זו הוירטואוזיות - יכולת האילתור בשברירי שניה, לצד שליטה מושלמת בלאן המכונית תנוע.

צליליתה1

Well-known member
מסתבר שהן נודדות מערבה ואתמול הן הופיעו אצלי
צרצורים בשעות הערב זה נחמד, אבל לפנות בוקר, מעצבן עד מטריף
מאורר התקרה די מיסך את הרעש
בבוקר החכמתי בגוגל, ולמדתי שהן מאוד בריאות למאכל , אינן חובבות רטיבות וקור, ואם כל זה לא יעזור יש אופציה להדברה מקצועית

למעלה