יש לי יום הולדת והשמחה נעלמה

• פותח הנושא bapi
  • פורסם בתאריך

bapi

New member
יש לי יום הולדת והשמחה נעלמה ../images/Emo7.gif

רוצה להתחיל בכך שאני מתנצלת
שכמה ימים אני לא מסוגלת לענות פה לבנות אני נמצאת פה כל הזמן
אבל קצת שקועה מידי..... אז כמו שהבנתן מהכותרת מחר יום הולדת
(למי שלא מבינה למה זה לא מופיע בכרטיס זה כי אני חוגגת את התאריך העיברי). לפני 28 שנים נולדתי ועד לפני כמה שנים
חשבתי בתמימותי שזה הדבר הכי טבעי שיכול להיות
. אני חושבת שזה היום הולדת הכי מדכא שהיה לי בחיים
ואני מרגישה אולי קצת לא בסדר כי בסך הכל מה יש לי להתלונן: יש לי בית
יש לי עבודה יש לי בעל מקסים שאוהב בלי גבולות
אבל.... יש גם חור גדול
שרק הולך ומתרחב ומעמיק והכאב לא מתכהה הוא רק מתעצם
ואין עוד יום כמו יום הולדת שכאילו מרים לפני שלט ואומר: הנה גדלת בעוד שנה ושום דבר לא השתנה
אז כן אני אצא היום עם החברים ולא תהיה ברירה ואחייך ואצחק
אבל הלב לא מפסיק לבכות ולכאוב
ואני רק מחכה כבר ליום שסוף סוף ארגיש שוב שלמה. אתן לא רגילות לשמוע ממני את הצד הפסימי שלי
ולמזלי הוא בדרך כלל לא נמצא פה. שמחה שאתן פה כי... זר לא יבין זאת אוהבת אתכן

תולו

New member
Bapi היקרה ../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

אז קודם כל , מזל טוב ליומולדת. גדלת בעוד שנה והמון השתנה !!! - כל שנה שעוברת, את חכמה יותר, חזקה יותר, משכילה יותר, והכי חשוב - מוכנה יותר. אל תדאגי, החור הזה עוד יתמלא, אם לא היום, אז מחר או מחרתיים, והכי חשוב להיות אופטימיים, ולחייך, כי זה היום שאת נולדת - וזה יום מאד שמח, להורים שלך, למשפחה. אז תחייכי, ותשמחי, כי את אהובה. וזה הכי חשוב.

../images/Emo24.gif גדול בפי

אני כל כך מבינה על מה את מדברת: עוד שנה עברה... אני חוגגת עוד 3 ימים יומולדת (עשר שנים בדיוק יותר ממך) ובסופ"ש הזה עשינו הזרעות, ואני מקווה, כל כך מקווה שהשנה זו השנה שלי!!! אל תתייחסי לתאריך הספציפי, זה באמת לא אומר כלום, חוץ מאשר שזה היה היום שבו אמא שלך קיבלה צירים. תנסי לראות את המכלול - ולהאמין זו תהיה השנה שלך, שאץ הולכת לעשות את זה כמו גדולה. גם אני!

eti22

New member
באפי יקרה../images/Emo25.gif

כמה שאני מבינה אותך....אני אחגוג יום הולדת בעוד שבוע וחצי גם 28 שנים. היום כשדיברתי עם אהובי אמרתי לו שאני גם לא רוצה שיגיע יום ההולדת ולא רוצה לחגוג אותו...הוא שאל למה
והתשובה היתה בדיוק מה שכתבת...עברה שנה ושום דבר לא השתנה
נכון זה קשה,אבל הרימי את ראשך ותהני it's your birthday
מאחלת לך המון מזל טוב ושהשנה הזאת יתגשמו כל מישאלות ליבך
יום הולדת שמח
אתי

אפרסקה

New member
באפי אהובה ומקסימה ../images/Emo24.gif

אכן זר לא יבין זאת ובשביל זה אנחנו כאן. יום הולדת זה יום של חשבון נפש ולכן הוא קשה במיוחד בנסיבות שלנו, אני יודעת. גם לי השנה לא היה מי יודע מה מצב רוח לחגוג. אכן את צודקת שיש בעל ובית ועבודה ואלו דברים להודות עליהם... אבל מותר גם להיות עצובות, למרות ה"מוכרחים להיות שמח" הזה של ימי ההולדת. כי אכן יש לנו חור בלב ובימים כמו היום הא קצת יותר כואב לנו. אז תרשי לעצמך להיות גם עצובה למרות הבלונים
המתנות
והחברים שבאמת מלאים בכוונות טובות אבל לפעמים הם פשוט לא יכולים להבין... אני מאחלת לך מכל הלב לחגוג את יום ההולדת הבא בין החיתולים, הלוואי!!! אוהבת מאוד מאוד, יום הולדת שמח!! אפרסקה.

שירן55

New member
הי חמודה ../images/Emo24.gif

מה שנותר הוא לחבקך חזק חזק
אני מבינה כל כך את תחושותייך. ישנם הרבה ציוני דרך שמזכירים לנו את כאבנו, אך אנחנו מקבלות את הכוחות משמיים וממשיכות לחיות, לקוות, לצפות ואף לזכות להגשים את חלומותינו
מאחלת לך הרבה מזל טוב
והרי את יודעת שימי הולדת חוגגים כל שנה
ולך יקירה יש עוד שנים רבות לחיות ועוד הרבה ימי הולדת לשמוח
בהם ואל דאגה את תגשימי את המשאלה לחגוג לא רק עם החברים, אלא עם בעלך וילדייך הרבים....

יציואפי

New member
../images/Emo25.gifבאפי יקרה

קודם כל שיהיה לך יום הולדת שמח את יודעת שכולנו כל שנה מרגישות אותו הדבר, כאילו כלום לא משתנה גם לבעלול שלי היה יום הולדת 28 לפני שבועיים, ולמרות הדיכאונות היום יומיים שמנו ל- 24 שעות ויותר את כל הצרות בצד וחגגנו לנו יותר מתמיד, דווקא בגלל מה שאנחנו עוברים. אנחנו מבינים אותך הכי טוב.

sab sab

New member
bapi'le היקרה../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif

מה?! אז ככה את בוחרת ביום הולדתך להראות לנו את הצד הפסימי שלך?
קודם כל, יש הזדהות מוחלטת עם רגשותייך א-ב-ל מצד שני אל תשכחי שככל שהזמן עובר הוא מקרב אותך יותר למטרה...כי אין ספק שזה עניין של זמן!!!ולכן, את צריכה לשמוח
שהזמן עובר לו בנחת וב''ה יש לך (כמעט) את הכל ותשתדלי ,בנתיים,לשמוח ולשמור על רוח אופטימית
באפי,מתוקה, את תמיד כאן בשבילנו תומכת,מעודדת,מפרגנת,מייעצת ומרגישים מאוד בחסרונך כש את לוקחת לך פסק זמן
אני מאחלת לך שנת בראיות ואושר ושאת יום הולדתך הבא כולנו נחגוג לך בפורום מצד שמאל...

נתנאלה2

New member
אוי חמודה, עכשיו אני דומעת

ככה יפה לעשות? כל כך מכירה את ההרגשה שעוד יומהולדת מגיע וכלום לא מתקדם ואת מרגישה תקועה במקום וכן, קצת יותר מבוגרת והנה החלום להיות אם צעירה הולך ומתרחק לעוד שנה לפחות (את עדיין נקראת צעירה, אז זה לא אקטואלי עבורך)אבל אל תשכחי, לעולם אל תשכחי, שאת מחכימה ופורחת, ולומדת והאופי מתעצב (מלשון עיצוב ולא עצב) מרחיבה אופקים. וכשתגיע הבשורה המשמחת, לה את מחכה, את רק תהיי מוכנה יותר, טובה יותר, בשלה יותר, שקטה יותר. נכון בנתיים את רק רוצה להעלם ולהתחבא ולבכות, הכל מותר ורצוי. ובכלל אני לא מבינה למה את חייבת לצאת, אם לא בא לך אל תחגגי, זו לא חובה! את תראי ואני אשמח להגיד אמרתי לך, שברגע שהכל יצליח, הזמן יאבד משמעות והספירה הרגילה תאבד משמעות והחדשה תתפוס את מקומה. עוד נדע ימים טובים מאלה. עד אז קבלי אינספור חיבוקים והבנות

blessed

New member
באפי יקרה ../images/Emo24.gif

קודם כל מזל טוב! מי יתן וזו תהיה השנה שבה תתגשם משאלתך הגדולה ביותר. אני מאוד מאוד מבינה אותך, אני מתקרבת בצעדי ענק ליומולדת 30
(בקרוב מאוד מאוד מאוד) ומתחילה כבר מעכשיו להרגיש את הדיכאון שאת מתארת. אבל... טוב שהזכרת בעצמך את כל הדברים הטובים שכן יש לך אז אולי תנסי בכל זאת היום כשאת יוצאת לשכוח לכמה שעות את הצרות ולחגוג את הדברים הנפלאים שכן יש לך: את בעלך האוהב שנמצא איתך בשביל לחגוג, את העובדה שהתברכת בבית, עבודה ומשפחה. הדברים האלה הופכים לכל כך מובנים מאליו שאנחנו שוכחות לחגוג אותם, אז הנה היום יש לך הזדמנות. ושוב- מזל טוב! שיהיה לך יום הולדת שמח!

טלי אבג

New member
באפי שלנו ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

כל כך מבינה אותך. כל כך קשה לחגוג יומולדת כשכל כך עצוב בלב. באפי אני רק רוצה לתת לך סיבה לשמוח. באפי היום זה היום הראשון בשנה הכי מאושרת שלך. בשנה שבה את תהיה אמא סוף סוף. אני יודעת את זה- כי לאחת כמוך שכל כך דואגת לאחרים, ותמיד תמיד עושה את כולם מאושרות ומעודדות, בטוח זה יגיע. וכולנו נתפלל שזה יגיע מהר
יומולדת שמח

d a n a 2 7

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo42.gif../images/Emo141.gifמזל טוב

באפי היקרה, מזל טוב תאמיני ובסוף הכל יסתדר למרות שאני מאוד מבינה ומזדהה עם מצב הרוח שלך תשתדלי להרגע ולהנות כי בכל זאת יומהולדת זה פעם בשנה דנה

חגיתלה

New member
../images/Emo65.gif יום הולדת שמח באפי אהובתי

ראשית כל אני כן רוצה לאחל לך יומולדת שמח
זה נכון שיש שתי פנים לכל מטבע.
יש לנו המון להגיד עליו
בעל אוהב
בית טוב
עבודה שמסבה לנו אושר רב
אבל רק אנחנו יכולות להבין את הכאב העמוק
החלל העמוק שיש לנו ב
הוא שם. אני כל כך מבינה אותך. את חוסר הרצון לחגוג ולחוגג
אבל באפי - תצאי, תחגגי, תתנתקי, תהני.
בע"ה השנה זו השנה שלך
בשנה הבאה את תחגגי בין החיתולים, הבקבוקים, המוצצים והעגלה/ות (מחקי את המיותר.)
יומולדת ואירועים שכאלו גורמים לנו לחשבון נפש.
תסתכלי פנימה ותראי שהיום האהבה שלך ושל האיש שלצידך עצומה יותר.
אתם מכירים אחד את השני בצורה שאין הרבה אנשים שזכו להכרה כזו.
אתם מוכנים לדרך הארוכה שמחכה לך בתור אמא
ולו בתור אבא
אוהבת אותך ומאחלת לך מליון יומולדת שמח

k o k o p e l i

New member
מזל טוב !!!

זו רק ההתחלה.... לרגע, אבל לרגע אל תרגישי שאת חיה בתור בועה שחורה, או שהמזל שלך הוא רע, או שאת לא שלמה. כמונו, גם את יודעת שרוב ימיך את מקרינה בעיקר שמחה ואופטימיות ונתינה ענקית, אז אל תבטלי הכל בגלל שלרגע היתה לך נפילה. העצב הזה שמלווה אותנו לא מרפה ומנקר כל הזמן, אבל הוא רק חלק מהחיים שלנו ומהמכלול וחשוב להשאיר לו את המרווח שלו, אבל שלא ישתלט על הכל.

חגיתלה

New member
באפי אהובתי../images/Emo140.gif

כרגיל מפלצת ההודעות השנואה...
באפי, יומולדת ידוע כיום של חשבון נפש.
אנחנו עומדים ומסתכלים על עצמנו במראה ולא תמיד אוהבים את מה שאנחנו רואים.
אז נכון, את תצאי, תחגגי, תחייכי ותהני כמו שרק את יודעת לעשות.
כי את זו את. באפי, בע"ה השנה זו השנה שלך
בעוד שנה את תחגגי
עם
, חיתולים, עגלה/ות (מחקי את המיותר), ואת לא תזכרי כלום ממה שעבר עלייך היום.
באפי תסתכלי על מה שיש לך בידיים. מלבד בעל מדהים
דירה יפה
עבודה שאת אוהבת
וחברים טובים
באפי יש לך
עצומה עם בעלך. אהבה שלא רבים זוכים לה
אתם מכירים אחד את השני כמו שלא הרבה מכירים אחד את רעהו.
עברתם בחיים חוויות ומבחנים לא תמיד הכי טובים ונעימים, אבל כאלו שהפכו אתכם לחברים הכי טובים האחד של שניה.
ובע"ה בשנה הבאה תחגגו עם דור ההמשך.
באפי, אני מאחלת לך יומולדת הכי מדהים שרק יכול להיות.
ואל תשכחי - יש לך כאן חברות שאוהבות אותך עד בלי סוף

Big Mama 1

New member
../images/Emo25.gifבאפי מתוקה שלי ../images/Emo23.gif

השמחה לא נעלמה, היא מתחבאת מאחורי עננים שחורים שהחליטו לכסות לך את השמיים ולעשות לך עצוב. עוד מעט הדמעות שלי ושל כל הבנות פה ישטפו את כל השחור הזה וכל העננים יתפזרו. מזל טוב מתוקה שלי, תחגגי לך ביומולדת, לא לפחד לצחוק ולא להיות עצובה. בשנה הבאה זה כבר יראה אחרת לגמרי........ ותזכרי, אני, את המתנה שלי קיבלתי בגיל 35 , אז יש תקווה.

בולה101

New member
מוכרחים להיות שמח../images/Emo65.gif

הי , גדלת בשנה. וכל אחת שעוברת אנחנו רק לומדות ומתחזקות ומבינות יותר ויודעות לקבל את הכל באהבה- גם את הטוב וגם את הפחות טוב. ומה גם שעם כל שנה כזו שעוברת אנחנו מתקדמות ומוכנות יותר לדבר הענק הזה שכולן פה מחכות לו שנקרא אמהות. וזה ממש לא נורא לפעמים להראות את הצד הפסימי שלנו- להיפך- כשהפסימיות יוצאת לה מאתנו היא מפנה מקום לאופטימיות, והרבה מקום. אז מאחל לך שהחור הזה יתמלא מהר מאד , שיקטן ויעלם ובמקומו תבוא הבטן העגולה שכל כך תתאים לך שכולנו מחכות לה. אז צאי לחגוג מגיע לכם לך ולאיש. מאחלת לך חגיגת יום הולדת ענקית והלוואי בשנה הבאה חגיגה בשלושה או אולי ארבעה... אינשאלה אמן.

באפי יקרה ../images/Emo24.gif

נולדת באדר - חודש של שמחה
חודש שבד"כ כ"כ מתאים לך
מקווה שבקרוב מאוד - תרבי בשמחה
אוהבת
המון אני

פליאה 4

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo42.gif לאופטימיות עם מון זריחו

זריחות וקרניים קורנות מאושר גם אני השבוע אחגוג יום הולדת 31 ואמרתי לבעלי שהמתנה הכי יפה זה לגלות שנקלטתי אז תחזיקו אצבעות אמן

למעלה