יש לי יום הולדת והשמחה נעלמה

• פותח הנושא bapi
  • פורסם בתאריך

neta2

New member
באפי יקרה, זמל טוב והרבה../images/Emo57.gif

מזל-טוב חמודה ליומולדתך, מזל טוב למלכת ה-
.. מאחלת לך להגיע ליום המיוחל הזה הכי מהר שרק אפשר. אני יודעת שהחור הזה, הריק הזה בוער בנשמה ובעצמות.. וזה כואב. אבל חייבים להאמין. וזה יצליח. לכולם זה מצליח בסוף
יומולדת שמח למרות הכל. מגיע לך

נועם@בת

New member
יומולדת שמח אחות קטנה../images/Emo24.gif

אחח... כמה שנים עברו מאז שאני חגגתי יומולדת 28. ביומולדת ההוא החלטתי שאני רוצה להתחתן, רק שלא היה לי עם מי
. דוקא אז חברות חגגו לי מסיבה שמחה שכזאת, ובכלל לא התעצבתי, אבל אני זוכרת יותר מידי ימי הולדת עצובים. אחרי כל שקיעה כזאת מגיעים ימים יפים יותר. ימים בהם האהבה של האיש מספיקה לכל החיים. ימים בהם די בפרח או חיוך כדי למלא אותנו בשמחה. השלמות שלך נמצאת בך יקירתי, רק העננים מסתירים עכשיו את השמש ולכן חלק ממך נמצא בצל, מדמה לך חוסר שלימות. קבלי חיבוק ענק ליום ההולדת שלך באפי שלי, וכשיהיה לי זמן אכתוב לך משהו על חזרת כוכב השבתאי בגיל 28. שתהיה לך שנה יפה וסוערת. שנה של גילויים, של התגברות על קשיים. שנת פוריות ואמהות
. אוהבתותך
נועם

chompi1

New member
באפי אהובה ../images/Emo24.gif

קודם כל, המון המון מזל טוב ליום ההולדת. לפני 28 הגעת לעולם, וזאת בטח סיבה לחגוג. אבל הכאב והחוסר מוכרים כל כך ומובנים כל כך. שולחת לך
חזק חזק ומאחלת לך שתהיה זו שנה נהדרת שתשנה הכל ושאת גיל 29 תחגגי כאמא מאושרת והחור הזה בלב יתמלא וימלא. מחכה כבר לומר לך מזל טוב על חיובי ואח"כ מזל טוב ללידה. זה יקרה וזה יקרה בקרוב. שתהיי תמיד בריאה ומאושרת, ושיהיה לך רק טוב. מזל טוב יקירה.

bapi

New member
חברותי האהובות ../images/Emo23.gif

תודה על כל האיחולים
אין כמוכן
מבינות תומכות ומעודדת
אני מנסה להרים את הראש ולהסתכל קדימה זה קצת קשה
אבל בסוף אני אצליח
.

אנונה11

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif

ברגעים הקטנים שאנחנו מנסים לשמוח תמיד אנחנו חושבים שאם היה לנו עוד משהו... אז היינו הכי מאושרים והרבה יותר שמחים. באפי זה יום הולדת שלך, תשתדלי להסתכל עד חצי הכוס המלאה באהבה מכל המשפחה החברים והחבות כאן. המון המול מזל טוב ואני מאחלת לך שאת יום הולדתך הבא לא יהיה לך זמן לחגוג בין המוצצים והחיתולים.
מכל ה-

חברה יקרה, אהובה ומוכשרת

קודם כל מזל טוב ענקי ליום ההולדת. אחרי שבורכת
בכל כך הרבה דברים, אני בטוחה שהאושר קרוב להפציע. אני יודעת בדיוק מה את מרגישה, וכל מלה שלך כאילו אני כתבתיה. יש ימים כאלה, שקשורים בלוח השנה, שמעצימים את החלל שבלבנו, וגורמים לחשבון נפש של מה שהושג ומה שטרם. חיבוק ענקי ומאחלת לך שתמצאי גם רגעי שמחה ליום ההולדת, כי מאוד מתאים לך כשאת מחייכת. אנחנו כאן לחלק גם שמחה וגם עצב וכל רגש אחר. אוהבת מאוד

מם 1971

New member
באפי יקרה

ימי הולדת הם באופן טיבעי גם זמן לחשבון נפש של מה השגנו מה לא השגנו ומה עוד נשיג... אני מאחלת לך בכל ליבי שהשנה תשיגי את ההריון המיוחל, והחור הגדול שבליבך יתמלא באושר ושמחה. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם ושולחת לך חיבוק גדול ומשב של תקווה ליום הולדתך.

שווערצה

New member
יומולדת שמח ../images/Emo24.gif

מאחלת לך שהשנה תתגשמנה כל משאלותיך
וביתך יתמלא צחוק של ילדים
אחרי שעשינו
על: בעל מקסים
בית גדול וחם
באמת הגיע הזמן להפוך את התמונה למושלמת (שלא באמצעות כשרון הציור המדהים שלך)

ענתי77

New member
מזל טוב

באפי יקרה! קודם כל המון מזל טוב, ושתזכי בעז"ה עוד השנה להיות בהריון- אמן. אני איתך, חיבוקים ונשיקות, ושכולן עוד השנה הזאת נזכה - אמן.

hyb

New member
bapi יקרה מאוד ../images/Emo24.gif

מוזר לראות אותך במצב מדוכא שכזה, תמיד את פה בשביל לעודד את כולנו... ובכל זאת-מזל טוב חמודה... את צודקת רק כאן אפשר להבין אותך, קרה לי אותו דבר לפני שהכרתי את הפורום המדהים הזה-וביום הולדתי ישבתי ובכיתי... נכון, למדנו שלהכל יש סדר בחיים, חתונה ואח"כ מיד שרוצים יש ילדים, ואז התפכחנו וגילינו שיש גם קשיים... וביום ההולדת-שבאים לעשות חשבון נפש, פתאום מגלים שבגיל הזה תכננו להיות במצב אחר לגמרי עם ילד או שניים עבודה מסוימת, דירה, בעל וכו'...ופתאום בא החור הריק של האין ומסתיר לחלוטין את כל היש הנפלא... אז bapi יקירתי, את צודקת החור אכן גדול, אך כמו שאת יודעת בסופו של דבר כל עיכוב הוא לטובה... וכשה-
הנפלאה תגיע את תהיי הרבה יותר מוכנה לקראתה ותאהבי אותה כמו שלא אהבו ילד מעולם... דווקא בגלל שרצית אותה כ"כ... אז קדימה צאי לחגוג עם החברים תחייכי ותהני-הרי בסופו של דבר בשנה הבאה יהיה קשה לחגוג בין החיתולים למוצצים לביביסיטר... אוהבת אותך המון
מזל טוב חמודה

einav8

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

יקירתי, כואב לי לשמוע שאת עצובה,אבל בהחלט יכולה להבין, אני בפאתי ה - 30, ובדיכאון כבר מעכשיו... אין לי הרבה מה לאמר חוץ מלאחל לך ליום הולדת שאת היום הולדת הבא תחגגי עם ילד. אוהבת עינב

שרון321

New member
באפי היקרה

משוכנעת ששנה הבאה היום הולדת שלך יהיה שמח ואחר. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, שהשנה הזאת יתמלאו כל משאלות ליבך לטובה. מזל טוב מותק, שרון

פינקי33

New member
באפי, המון מזל טוב, מאחלת לך שבשנה

הבאה תחגגי יום הולדת עם ילדך הראשון או לפחות עם תינוק בבטן. אמן.

Galit29

New member
באפוש היום יומולדת ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

(לפי התאריך הלועזי) רק שתדעי לך אני יודעת שאולי עכשיו יש לך חור ואולי הוא נראה לך קצת שחור וגדול ומפחיד אבל ממך למדתי להסתכל על הצד החיובי של כל העיניין ותיצאי ותצחקי מבחוץ ותקריני לכולם כמה טוב לך למרות שקצת קשה אבל את יודעת שהחור ילך ויסגר ויעלם והיום הוא קרוב. חוץ מזה תסבירי לי איך היית הופכת להיות כוכבת סרטים? שולחת אלייך חיבוק חזק ונשיקה ענקית

יעל301

New member
אווויי מקסימה מזל טוב ../images/Emo65.gif

עם כל הכאב שיש בהודעה, אני מקווה שהשנה הבאה תהייה לך שונה יש בך את הכוחות ואת יודעת להיות חזקה עוד יום ועוד יום כי בסופו של דבר החור הגדול שנפער יתמלא ( מזדהה איתך בהרגשה) אז שכל תבקשי לו יהי ושולחת לך מלאן של
ים

talib3

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

אוי, לרגע נראה כאילו אני כתבתי את השורות הללו. יש לך בעל אוהב ותומך וזה הבסיס החשוב לבית מאושר, הילד יבוא את תראי. אני מאחלת לך מכול ה-
יום הולדת שמח,אושר, אהבה ובריאות.
טלי

נולומו

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif

מאחלת לך ששנה הבאה כשתלכו להפגש עם החברים תצטרכו לשבת במקום בו יש מקום לעגלה של התינוק המקסים שלך.

אבגר

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo77.gifבאפי היקרה

קודם כל מזל טוב עד 120. השנה שתכבי את הנרות תביעי משאלה ומאחלת לך ששנה הבאה על כרטיס הברכה יהיה כתוב מזל טוב לאמא הטרייה.

limordc

New member
../images/Emo24.gifבאפי../images/Emo24.gif

אין לי משהו חדש להוסיף... מאחלת לך ששנה הבאה תחגגי עם ידים ולב מלאים!

למעלה