יש לי שאלה, אל תקחו את זה בצורה הלא נכונה

לגבי האלבום האחרון-

לא יצא לי לשמוע אותו, אז אני לא יודעת... אבל כמו שאמרתי, הזמרות האלו הן הדור החדש של הקאנטרי והדור הזה הרבה פעמים מזדהה עם שירים פופיסטים בין היתר. אם תישאלי אותי, גם דולי, שנחשבת עכשיו לאחת מ"האולדיס" מבחינתי היא חלק מהקטגוריה הזאת של קאנטרי-פופ כזה. אפשר לחלוק עליי כמובן:)

LeAnnDylan

Well-known member
תראי

אני לא אומרת שאם תקשיבי לאלבום תרגישי שאת חוזרת אחורה בזמן לשנות הארבעים לאיזה פאב נידח עם הופעות אורחות של זמרי פולק מזדמנים. אני רק חושבת שביחס לזמרות אחרות בנות ימינו האלבום שלה הוא לא הראשון שאמור לקפוץ לך לראש בחשיבה של מעבר הקאנטרי לתרבות הפופ. עזבי אני חושבת שמה שהפריע לי בכלל זאת לא העובדה שהיא זמרת פופ אלא ההשוואה לשרית חדד><

ita89

New member
מה שאני יכול להמליץ

זה דבר פשוט מאוד, אם את מתחברת לקאנטרי, סולדת או לא סולדת מפולק, העיקר הוא שתמליצי ותחדשי לשאר חברי הפורום במה שאת מבינה, אוהבת ויודעת. יצא לי לראות כבר שנאה עזה בפורומים שונים בין ז'אנרים מוסיקליים (פסיכדליה ופרוג למשל) אבל תאמיני לי, מוסיקה היא ידע וידע הוא כוח. ופה יש לך זכות להרוויח משהו, משני צידי המטבע. אני בכלל לא מבין בפולק וקאנטרי, ואני מתמצא בעיקר בז'אנרים שבאים מהמוזיקה השחורה דווקא. אבל תמיד לא מזיק להאזין ולהחכים. מי יודע, אולי תפלי פה על אמן פולק שישנה לך את החיים, או את התודעה או אנערף. מקווה שעזרתי

למעלה