יש לי שאלה למחנה ש"צ

ingel

New member
יש לי שאלה למחנה ש"צ

אני מדי פעם נכנס לפורום ורואה שהוא מתחלק בין מחנה הבובלילים למחנה שפרה וצבר.אז ככה: מתי שפרה או צבר ריגשו אתכם? מתי שפרה או צבר הצחיקו אתכם? מתי שפרה וצבר הסעירו את עולמכם? התשובה:אף פעם! מתי בובליל הצחיק? מתי בובליל ריגש? מתי בובליל הסעיר? התשובה:כשיוסי דיבר עם האח הגדול בנוגע לאישתו זה היה אחד הרגעים המרגשים בתולדות הריאחטי לדעתי!זה היה רגע חף משמאלץ(כמו שאשר דיבר על אשתו)חף מאובר רגשות.ניתן היה לראות בעני "הערס" הזה שהוא מאוהב! הצחיק:אין ספק שבובליל מצחיק ואפילו מחנה ש"צ לא יכולים להתווכח על כך.הוא כמובן צריך סיגריות כדי לשמן את המנוע.. הסעיר:כשעינב קיבלה את העונש היא צעקה השתגעה בכתה,בקיצור הראתה רגשות(מה שלא קורה אף פעם לצבר למשל) בוא ניקח תרחיש בדיוני ונגיד שיוסי ועינב לא היו בתוכנית.האם באמת שפרה הייתה מעניינת?או צבר?האם באמת הייתם צופים בתוכנית בה אישה בת 28 זוללת בלי סוף וסורגת כול היום?האם באמת היה מעניין לראות בחור ששותק כול היום כמו פסל(צבר)? בוא נעבור ללמה הציבור המכור אוהב את הבובלילים יותר ממחנה ש"צ:שימו לב שכמעט לא עובר יום שמחנה ש"צ לא מרכל בצורה מלוכלכת מלאת שנאה על מחנה הבובלילים ודווקא מחנה הבובלילים כמעט לא מרכל ואתם יודעים מה-אם יוסי מרכל אז הוא לא אומר שמות או ש-או מוציא יציאות כול כך נכונות(מה זאת-סבתא יכנ'ע). אם לא היה לנו את בובליל מה הם היו שמים בפריים טיים תסבירו לי?שפרה סורגת?לאון שר?רנין מבליטה עניים? בואו נודה בזה:למחנה ש"צ אין את הסחורה לספק לפריים טיים! לבובליל מגיע לנצח מסיבה אחת פשוטה:עד עכשיו הוא סיפק לאח הגדול 30 אחוז רייטינס וזמן מסך לא מבוטל והוא הביא את האח הגדול לסנציה שהוא עכשיו ולא צבר ולא שפרה ולא לאון ובטח לא רנין עם דמעות התנין האלו. אגב לא יודע אם זה ידוע אבל רנין שיחקה בסרט בשם הכלה הסורית(אז קחו את האימרות שלה בערבון מוגבל).

תסתכלו על המצבים שרק שפרה, צבר וליאון מדברים

ותחשבו אם הייתם עורכים של התוכנית איזה חלקים הייתם עורכים לתוכנית של יום ראשון - כאילו אין בכלל במה להשתמש הכל זה בלה בלה בלה מונוטוני כזה

השאלה שלך די מצחיקה

אנשי מדע/רוח/נפש רבים מנסים עד היום להעלות תשובות חד משמעיות ל - 'למה אתה אוהב אדם כזה או אחר'. ועד היום אין תשובה חד משמעית. אדם א' אתה יכול לאהוב כי הוא מסעיר אותך ואת השני כי הוא מדבר אל לבך או אל ראשך. יוסי מצחיק אותי מאד, אבל עדיין לא מרגש אותי או יגרום לי להצביע עבורו אפילו פעם אחת. לגבי עינב אני אמביוולנטית, לעתים היא מרגשת אותי כי יש לה לב טוב, ולעתים היא עומדת בפני קונפליקטים בסגנון של 'הוא אבא שלי, הוא מתנהג שלא לרוחי אך מה אני כבר יכולה לעשות שהרי לא אצא נגדו בפני כל עם ישראל' (השערה למחשבותיה כשיש לה הבעה של חוסר אונים על הפנים), ולעתים היא מתנהגת כמו בהמה ופוגעת בכל דבר שזז, לכן גם לה לא אצביע. שיפרה, בעיקר בגלל שסימנו אותה כמטרה והיא עדיין ממשיכה ודבקה בסגנון שלה (לא תמיד אני מסכימה עם ההתנהלות שלה אך אני בהחלט מתחברת אליה כאדם, כאישה מלאת כישורים וכו'..), לה אצביע. כי היא נוגעת בי, ויש לי חיבה אליה, בין היתר בגלל כל מה שעברה בחיים. לא אמשיך ואפרט, אך הפואנטה היא ש..... אתה לא אוהב/שונא אדם כי הוא מסעיר/מצחיק אותך, אלא בשל מכלול דברים, שאת העיקרי מביניהם (עניין הרגש) אתה לא יכול לבודד ו/או להסביר. אגב- רנין - עם כל ה'ריבוי אישיות' שלה. לא שווה התייחסות בכלל

ingel

New member
עוברת אורח-את יודעת מה באמת מעצבן אותי

מעצבן אותי שמשום מה בעולם הפורומים והטוקבקיסטים יוצא :שטיפשים" אוהבים את בובליל "ואינטלגנטים" אוהבים את שפרה וצבר. וזנ כול כך לא נכון! אני אצטט פה את שפרה:"בורות לא מצחיקה אותי"(הכוונה ליוסי).עד אותו רגע חיבבתי את שפרה אבל מאז אותו אימרה אומללה אני ממש לא מחבב אותה ועוקב אחר מה שמצחיק אותה. ובכן:צבר מצחיק אותה.תסבירו לי אתם מה מצחיק צבר ולמה ההומור שלו יותר "מתוחכם" משל יוסי בובליל? ציטוט של שי:ההומור שלך ציני ולוקח לאנשים זמן עד שהם מבינים את הבדיחה.עכשיו אני שואל איזה הומור יש לשפרה ועוד הומור ציני?אני עוד מאוד אוהב הומור ציני(פיטר סלרס,מונטי פייטון,לארי דיוויד)אבל לא מצאתי את זה אצל שפרה.מצטער... ואם ההומור של יוסי כול כך ירוד אז מה זה אומר על קהל המסמסים?שהם טיפשים?ירודים?אוהבים הומור שירותים? אם ניתן להשוות את יוסי בובליל לאיש בידור כלשהו אז הוא הכי דומה לזאב רווח.ולהזכירכם זאב זווח זכה בתואר "השחקן האהוב ביותר בכל הזמנים". האם מי שבחר בו הוא טיפש או בור או עילג???

האינטיליגנטים שאוהדים את יוסי,

ואני משוכנע שיש רבים מאוד כאלה, ובחתך חוצה מיגזרים, ניחנים גם באינטיליגנציה רגשית גבוהה צריך להיות נכה רגשית, או לפחות להיות שבוי עמוק במטריקס של דעות קדומות, תיוגים חברתיים וסטריאוטיפים, כדי לא לחוש אהדה כלפיו

צריך להיות עילג כדי לחוש אהדה כלפיו.

מתה על אלה שקובעים מה צריך לחוש כדי לא להרגיש אהדה ליוסי. אז הנה, גם אני קובעת: צריך להיות עילג פריפרי עם מנת משכל של דג ורגש של ארון קיר כדי לאהוד את יוסי.

אני לא חושב כך

אותי זה מצחיק תסביך הנחיתות של מחנה בוביל. אבא של עינב נתפס בקלקלתו בשבוע הראשון,והיא בצרחות שכל העולם נגדה וזה שהיא מאשקלון .... היא נתפסה בתיאום הצבעות (ואני יודע שהיא לא היחידה גם שטרית שלח ידו בעסק) והתחילה להתפרץ על כל העולם... "אף אחד לא יפגע בכבוד שלי....מאיפה הם יודעים מה זה ש"צ...." לעומת אשר שנתפס בחטא ומתבייש בחטא. אבא בוביל דמות שאני יותר מעריך ,שיחק יפה מאד בהתחלה שהבין טוב מכולם מה הקהל אוהב ורוצה לראות,ובכלל יש לו נסיון חיים והוא לא מתרגש יותר מדי מהמשחק.

אגב

בוביל דמות יותר חכמה ומענינת אך אני חושב גם שהוא בלתי נסבל מבחינת חיים משותפים עימו,ולא לחינם הוא על הגריל בקביעות.

ל - ingel - זו השטחיות שאני מתכוונת אליה

איך אפשר על סמך משפט של אדם לאהוב אותו או לא? (אם חבר שלך יאמר משפט שלא מוצא חן בעיניך - תפסול אותו? - אז תאמר 'עם חברים זה אחרת' אבל זה לא) אני לא מסכימה עם ההכללות של 'מי שאוהב את... הוא ... ומי ששונא את הוא... ' זה שטחי ולא לעניין, מה גם שאי אפשר בכלל להסיק מסקנות פה על אופיים של אנשים הכותבים בפורום על סמך הכתיבה שלהם, כדי לשפוט אם אדם שיטחי או עילג אתה צריך להכיר אותו או לשוחח איתו אישית. (להסיק על דיסלקציה מכתיבה זה כן אפשר) כל שאמרתי הוא שאין סיסמאות וסיבות חד משמעיות לכך שאתה מחבב דמות כזו או אחרת במשחק הזה. אגב- אם מחר מר בובליל יפלוט 'אימרה אומללה' (לא משנה שהוא פולט קללות אומללות) האם אוהדיו יפסיקו לחבב אותו? או שכאשר אתה אוהב אדם אתה מקבל את כל מה שיש לו לומר ולא שופט? קיים מושג כזה בפסיכולוגיה שנקרא 'הטיית הצופה המשתתף' כאשר אדם נוהג בצורה מסוימת בסיטואציה מסוימת הוא לא משייך את ההתנהגות לאופי שלו אלא לסיטואציה שגרמה לו לנהוג ככה. אך כשהוא צופה במישהו אחר מתנהג בדרך מסוימת הוא מייחס את התנהגותו לאופי האישי שלו ולא לסיטואציה. קל לעשות את זה, גם במקרה זה.

אגב - וללא קשר להתנשאות

גם אותי בורות לא מצחיקה. אלא מעציבה. מה הקריטריונים שלי לבורות זה כבר נושא אחר. (לצורך העניין בורות מבחינת ידע כללי על תרבויות שונות אינו קנה מידה עבורי אך לדעת ממה עשוי אורז, זה כבר לא מצחיק אותי, וזו בורות בעיניי)

../images/Emo45.gif למרות שאני לא אוהד של שפרה../images/Emo108.gif

לא נראה לי שאני אוהד של מישהו בבית הזה, מקווה שיבוא איזה דייר חדש נורמלי =\

o r t a l i t

New member
קל להבין את זה ממנה,

אבל זה לא נכון. רב הפעמים שהבובליל בא להצחיק - הוא משתמש בטיפשות, הוא בהחלט לא טיפש, אבל הוא כן משחק אותה כזה !! והוא יודע את זה, ואתה לא יכול לאמר שלא. זה לא אומר כלום על הקהל שצוחק ממנו, כי טיפשות זה כן דבר משעשע, אבל לא משעשע כמו איכות מצחיקה (וזה מה ששפרה נסתה להעביר ב"בורות לא מצחיקה אותי"), כמו ציניות (שאני כן מוצאת בשפרה, למרות שזה קורה לעיתים רחוקות - כשהיא מצחיקה זה הומור איכותי). זה סוג של ברירת מחדל, כמו שב"פספוסים" - תכנית שכל מטרתה להצחיק - הפספוסים הגדולים בנויים ומתוכננים ומתוחכמים ואילו בין לבין יש אנשים נופלים, וכאלה שלא מצליחים לאכל וכל מיני שטויות רדודות וטיפשיות... זאב רווח משחק תפקידים, הבובליל כביכול מייצג את עצמו. זה ההבדל בין ריאליטי לסרט בורקס. כשה"דמות" אמיתית זה עצוב יותר מאשר מצחיק. אבל משום מה, אנשים בוחרים להתייחס לבובליל כאל דמות בעוד הם מתייחסים לשאר דיירי הבית (ואפילו לבובלילה) כאל אנשים. מי שצוחק מבובליל ולכן בוחר להשאיר אותו - בחירה שלו. מי שממש מציין שהבובליל הוא מלך בלתי מעורער ושהוא מזדהה עם כל דבר שקורה לו - וואלה, הוא נתפס בעיני כטיפש, כי הדמות שהבובליל בוחר להעביר היא דמות טיפשית. באסה שהולך לו כל כך. ועוד משהו, שפרה צוחקת מצבר לא כי הוא מצחיק או מתוחכם, פשוט כי היא ילדונת מאוהבת

אכדית

New member
מסכימה לגמרי ../images/Emo45.gif

שיפרה צבר רנין ואפילו לאון - עם כל האינטליגנציה והחוכמה וגם היופי החיצוני שלהם... הם פשוט... לא מספקים עניין.

פיקו בו

New member
אתה קובע לנו עובדה?

אתי המחנה של ש"ץ שכולל את לאון הצחיק יש להם את לאון ריגש אותי-שפרה וצבר בסויטה והסעיר את עולמי כן גם אותי בורות ברמה כזו לא מצחיקה..סלחו לי.. אני אוהבת את החוכמה שיש במחנה הזה, אני אוהבת אותה כאישה שלא מתביישת באיך שהיא נראת כי מה לעשות היא לא נולדה 60 90 60 היא בחורה רגילה שאוהבת את עצמה וסקסית בטירוף. צבר אינטלגנט יפה תואר מצחיק וציני לאון המצחיק שלא שופט התנהגות של האנשים עפ"י פרידמנים או מזרחיים. דוחה אותי שהבובילים האלה מצליחים לשקר על עצמם שחצנים מסיטים וחיים בסטיגמות של אשכנזים ומזרחיים..יאללה יאללה.. בורות לא מצחיקה אותי.

אכדית

New member
לא מתביישת באיך שהיא נראית?

סליחה אני לא מה"מחנה" שלה אבל על פי רוב היא נראית מעולה, היא עלתה כמה ק"ג בבית, ביג דיל, עדיין היא לא שמנה ואפילו לא מלאה, והיא בחורה יפהפיה, אם הייתי נראית כמוה הייתי סוגדת לעצמי
אם אחת כזו לא תאהב את המראה שלה אז מי כן? אז בשביל זה להעריץ אותה? וסתם שאלה - איזה חלק בסוויטה ריגש אותך? שהיא נמרחה עליו והוא ייבש אותה? שהיא ניסתה להוציא ממנו מה הוא מרגיש כלפיה והוא התחמק? שהם נכנסו יחד לאמבטיה וכמעט נרדמו? שהם צחקו על העילגות של יוסי? או על ההתנהגות הברברית של עינב?

gwini1

New member
עובדה שאפרת אברמוב כל הזמן יורדת עליה-

בגלל המשקל... ואתמול היה השיא התארח אצלה איזה אחד (לא זכור לי שמו- אבל הוא היה מתחפש לנועה תשבי ב"דבר עם הסוכן שלי") ולא הפסיק לרדת על 'משמניה' של שפרה. כאילו מי הוא בכלל? מתי פעם האחרונה הוא הסתכל במראה? מיותר לציין שהוא היה הרבה הרבה יותר מלא (שלא נאמר שמן) משיפ-שיפ... בקיצור- שפרה נראית מעולה ושלמה עם עצמה וגופה. כן ירבו כמותה...

למעלה