כן, אני מחפש סטוץ... אבל לא מוצא...

oroy

New member
מעניין איך משל המזון תמיד מגיע...

היי אופליה, חצילים או כל מזון שהוא - מנסיוני, זו כמעט התמיד בדוגמא לצורך האנושי בגיוון, בשילוב, באי היכולת שלנו לקבל את כל האהבה והאינטימיות מאדם אחד לכל החיים - וזה כל כך טבעי ונאמר שזה גם החיבור אל האמת הכי פנימית ובסיסית שלנו. זה די מדהים כמה פעמים משתמשים בגיוון במזון ודברי מאכל כדוגמא לגיוון בזוגיות, חיי מין ושאר ירקות.... לגבי אי הבטחון שלך - אזי נראה לי שאת ממש בכיוון הנכון - כיוון שככל שיעבור הזמן עוד ועוד יצטרפו אליו מכיוון והם לא יוכלו לאמר שעובדות החיים אינן עובדות - זה כמו ללכת בגשם ולהגיד שאתה אל נרטב - המונוגמיה היתאימה אולי לתקופות אחרות - הרבה יותר דטרמיניסטיות שנשלטו על ידי שלטונות שקבעו מוסר מהו - עאלק... ונטרלו את הטבעיות, היצר והרצון לדעת, לחוות ולהכיר מקרוב - וגם בסקס!! ומה פסול בזה? עדיף לכולנו להיות כנים עם עצמנו ולחיות את האמת הפנימית שלנו בלי מגבלות חברתיות ומוסכמות שאבד עליהן הקלח והקשר בינם לבין הטבע הוא שהן 180 מעלות ממנו. זה נכון שיש כאלו שלא זקוקים ליורת מאחד - כל עוד הם לא מודעים לזה - זה אחלה - אבל אלו שחיים במאבק עם עצמם לגבי הדחפים שלהם מול "מה שמקובל" או "מה שאומרים" או מיני מוסר-ים כאלו ואחרים - כדאי להם להכיר בכך שעליהם לחיות את חייהם קצת יורת לפי הרגש וקצת הרבה פחות לפי הרציונאל בתקווה שהחצילים עכשיו הרבה יורת טעימים

Dont2Ask

New member
דרשת יפה אופליה ../images/Emo13.gif

בוגרות זה פונקציה של ניסיון חיים ושל גיל. מספר גברים ברקורד הוא לא בהכרח משתנה בפונקציה הזאת... איך הצלחתי להכניס נופח מדעי.... חה חה חה בכל אופן, כיצד את, אופליה, רואה את הנושא? [email protected]

Dont2Ask

New member
אם זה המצב... אני מזמין ../images/Emo13.gif

לפעמים אפשר למצא אוצר גדול גם בשדה תפוחי אדמה! ההתמזל מזלי ומצאתי את ליידי גודייבה? אני בMAIL [email protected]

oroy

New member
מממ...יאמי יאמי ממי../images/Emo8.gif

אופליה, אין ספק ש... פרליני שוקולד ומיני תופינים אחרים - מזוניים.תאווים, תשוקתיים, כאלו שמעלים, ועוסקים בפרטים הקטנים - הם כל ההבדל כולו - ועוד קצת....

Dont2Ask

New member
הדהמת אותי פעם שניה!

אמת ויציב כל מילה זהב. קניתי! הבעיה שעדיין לא מצאתי את אותה אחת שתסכים. אשמח אם תכתבי לי לתיבה. אני בטוח שאוכל ללמוד ממך דבר או שניים [email protected]

Dont2Ask

New member
ואולי בכל זאת...

אשמח לשמוע עוד ויותר אבל בואי נעשה את זה בפורום קטן יותר. מה לגבי הMAIL שלי?

Dont2Ask

New member
פסיכית? לא ולא!

שוקולד?... חבל על הזמן... מה שאני עשיתי עם שוקולד
רק מהמחשבה...

T r i l i a n

New member
יש בויתור על המונוגומיה יותר

מלהפסיק לחיות לפי מקובל. יש גם צד נוסף, שלפעמים מסכים למצב הלא מונוגומי - ואז החיים יפים,אך לפעמים הצד השני לא בעניין. וזה מצב בעייתי. הכי טוב שנהיה כנים, אבל לא רק עם עצמנו, אלא עם כל הצדדים הקשורים לעניין. ולא שאני מאמינה גדולה במונוגומיה, אני פשוט מתנגדת גדולה לשקרים לבנים ואמירות מהסוג "מה שהוא לא יודע לא יפגע בו".

Dont2Ask

New member
כן, אני מחפש סטוץ... אבל לא מוצא...

מעורר רחמים ממש... נשוי מחפש סטוץ עם נשואה שמחפשת את אותו הדבר כמוני. משום מה - אין בנמצא (סביר להניח שאני לא מחפש נכון) מי יכול/ה לעזור? בעל ראש פתוח מעונין לנסות הכל... אפשר להשיג אותי ב- [email protected]

oroy

New member
כנות היא תנאי בסיס ללא עוררין

אין ספק כלל כי כנות היא כלל בסיס - ואין ספק שר אם שני הצדדים מבינים את עובדות החיים לאשורן זה המקור לחיים שמעלים ,חווייתיים, מעשירים, מאושרים, מהנים ועוד ועוד... מי ייתן ובקרוב ההבנות האלו ישרו אצל קצת יותר גברים ונשים - ובא לציון גואל ומושיע וכייף עלייך ישראל..

Dont2Ask

New member
תשובה לביישנית

בכדי להתרגש מחדש, בכדי לגוון, בכדי ללמוד דברים חדשים וגם כמובן בשביל הכיף. את מוזמנת לכתוב לתיבה שלי: [email protected]

למעלה