כן, אני מחפש סטוץ... אבל לא מוצא...

Dont2Ask

New member
ועוד שאלה אינטימית, ברשותך.

האם יצא לך משהו מהפורומים האלה? אני מחפש כבר זמן מה -אבל... ללא הצלחה... כנראה אני חלוד... חה חה חה

מורינה

New member
חחחחלודה ../images/Emo8.gif

אולי אתה צודק החלדנו קצת???? ואני מסרבת להחליד או לנבול - ובתוקף!!!!!

Dont2Ask

New member
אם ענית... סימן שאת רחוקה מחלודה

שלחתי לך הודעה יקירתי מחכה לתשובה

eranile

New member
המדריך המלא לנשואים שמזיינים מהצד:

הדברים נכתבים בלשון זכר, אך לדעתי תקפים גם מהצד השני. להלן הסיבות המרכזיות בגינן הנשוי המצוי (קרי-אני
) יזיין מהצד. אז ככה: 1) רמת חרמנות שונה באופן קיצוני. 2) אתה מת לנסות דברים חדשים, היא נורא אוהבת לשכב על הגב ו...זהו. 3) מין אוראלי? פויה! 4) מין אנאלי? פויה! 5) יותר מפעם-פעמיים בשבוע?... נראה לך באמת? מה אני מכונה? 6) היא גומרת את כל התקציב הפנוי על כדורים נגד כאב ראש. אתם מוזמנים להמשיך את הרשימה..
והלאה והלאה...כל אחד עם ה"חבילה" שלו.
גם אנחנו, הנשואים, בני אדם, ולסיום ההטפה היומית שלי: תנו לנו להתעסק עם המצפון שלנו לבד. תודה.

דנטל

New member
מה שפעם נשוי אחד אמר לי

"איך שהתחתנו היא נהייתה מופרעת ואני נשאר איתה בשביל להיות עם הילדים."

oroy

New member
גם אני שמעתי את זה מנשים נשואות

וואלה דנטל - שמעתי את זה גם מנשים נשואות שסיפרו לי מה בעליהן אומר עליהן - לפחות יש שם כנות

כל הדיון (זיון) הפילוסופי

מתוקונת ככה זו התשובה הכי מדויקת ואומר לך עוד משהו כשהבת שלי אומרת: ככה זה לא תשובה !! אני עונה שככה זו תשובה לילדות מעצבנות. האמת. "ככה" זו התשובה הכי מדוייקת מפני שלכל אדם יש את התשובה שלו, את הצידוק או האיסור שלו וכמספר האנשים מספר הסיבות (אולי קצת פחות כי לפעמים שניים מסכימים על אותה סיבה למסיבה) אגב לא רק נשואים מחפשים סטוצים. אומנם לא "כולם" מחפשים אבל בטוח שהמחפשים הם מכל סוגי האוכלוסיה. אם כן השאלה שלך היתה צריכה להיות: למה נשואים שאסססוווור להם לחפש או שיש להם כבר זיון או השד יודע, למה הם מחפשים. קצת פוריטני מצידך לחשוב שרק לך מותר. לא חושבת ????? תחייכי הכל מאהבה. הלימוד הוא ערך נעלה. תכתבי משהו חדש, בשביל כולנו!! שנלמד.

מיקי בת1

New member
מאתה לדיין או ל...?

בסדר השאלה האם אתה מזיין במיטה כמו שאתה מזיין את השכל

תתפלאי

שונא להתרברב מעל דפי הרשת חושב שכן אבל אם זה מתאים לך רק את תדעי אם את אוהבת את "הזיון שכל" אז יש כבר בסיס טוב, לפחות נוכל לדבר זה עם זו

RE: בסיס נפלא

מיקי וודאי ברור לך שנזיין בתחילה השכל במייל זה לזו חוצמיזה רוצה להקדיש לך יותר מדקה וכרגע חייב לסיים ( מצלם הערב ) שילחי מייל (נושא עיברי בבקשה אחרת זה נמחק) ביי "משהו חשוב בחיי עומד להשתנות"

ככה זו לא תשובה...

גם אם אני איפשהו מעצבנת... אתה צריך לשאול את עצמך שאלה אחרת, שהיא בעצם ניגזרת של השאלה הקודמת שלי, "למה נשואים בוגדים?". הרי שאם אתה נשוי ומחפש סטוץ, אתה בהכרח גם בוגדני. what's the use of two strong legs if you only run away and what's the use of the finest voice if you've nothing good to say what's the use in strength and muscle if you only push and shove and what's the use of two good ears if you can't hear those you love הנה משהו חדש בשבילך, וגם אם בגידה אינה חדשה בעיניך ואינך מייחס לה חשיבות, לפחות תהנה מהשיר..
ואל תכעס עלי, אני מהרהרת בקול רם (בכתיבה) זה הכל...

ככה זו תשובה לילדות מעצבנות

לא מתוקה את ממש לא מעצבנת אותי שמח מאוד ללמוד משהו חדש אני בעצמי לא בטוח מה זו בגידה. שנים חייתי עם אישתי במערכת מונוגמית לא נגעתי בשום אישה או גבר זולתה ובכל זאת יתכן ובגדתי, אולי זו רגישות היתר שלי אבל אני בטוח שאפשר לבגוד גם באהובים עליך ולפעמים בלי כוונה ממש {אתה מגלה רק יותר מאוחר שיצאת חרה) יחסים בין בני זוג אוהבים הם דבר מסובך גם היום כאשר פתחנו זה לזו את האפשרות למפגשים אינטימיים עם אנשים שונים אני ממשיך לשאול את עצמי את השאלות הלא פשוטות האלה ועדיין ממשיך לאהוב אותה בטירוף. לא הכל שחור ולבן. ביום שהיא באה אליי ואמרה שהיא רוצה להפגש עם גברים אחרים ומבינה שלא תוכל לומר לי להתנזר בכיתי, בכיתי כי אין לדעתי הבעת אהבה גדולה מזו מצד אחד, ואני אגואיסט ורוצה לשמור אותה רק לעצמי מנגד. וגם בכיתי משמחה כי שנים הייתי חרמן כמו תייש וסוף סוף אני יכול להוריד את העול הזה ממני סוף סוף אפשר פשוט להיכנע לדחפים מבלי לעשות מזה עיניין וכן יש לי אוזניים מצוינות גם בשביל לשמוע אותה, אהובתי וגם בשביל לשמוע מישהי אחרת "גונחת באוזניי" אם תרצי (לא שהכוונה אלייך חס וחסה) תכתבי משהו בשביל כולנו

A Strange Kind of Love

אין לי הבנה או הנסיון ב- "יחסים פתוחים", לכן אקבל את דבריך. אוכל לומר רק זאת : אני רכושנית מדי מכדי לקבל את העובדה שהגבר שלי ישכב עם אחרת..פשוט בלתי אפשרי בעיניי. אבל אני מכבדת אותך ודומיך בעניין זה או אחר..אני פשוט שונה. זה הכל. בקשר לשחור ולבן, כציירת אני יכולה לספר לך שאין כזה דבר צבע שחור...סתם שתדע (הנה עוד משהו שלמדת
)

lizard

New member
../images/Emo32.gif אין כזה דבר שחור

שחור זה לא צבע, זה אי צבעים אחרים. זה לא עושה אותו טהור ביותר? תחשבו על זה

למעלה