כשבן/בת הזוג מבקשים מכם משהו..

inoshka

New member
אני חושבת ש תלוי מה זה...

אם הוא מבקש ממך להתלב בצורה יותר צנועה זה בסדר, אבל אם הוא אומר לך שמחקי אנשים מסויימים בחייך זה לא בסדר.
את אמורה לכבד חלק מהדברים שהוא רוצה אבל בהתחלה תכבדי את הדברים שלך.
וכל אחד בתוך לבו יודע אם דבר מה נכון עבורו או לא.

לא חושב שזה עינינו של בן זוגך,אך אם את מתלבשת

באופן בוטה או באופן "פרחי",מתאפרת בצורה ש"מושכת אש",אז יש אפשרות להעיר...
אם לא עושה אחד מהדברים הללו,אז זה לא עיניינו!

הבעיה טמונה במילה "לאסור"

כי איסור זה דבר חד צדדי שנכפה על צד מסוים.

אפשר להסביר שמשהו מאוד לא מוצא חן, להציג טיעונים ולהבין מהצד השני אם הוא לא השתכנע, מה לא משכנע אותו.

שני הצדדים צרכים להגיע אל עמק השווה, ואם אותו בן זוג מחליט לקבל על עצמו שינוי, זה לא צריך להיות כי אסרו עליו.

אם מדובר בדבר שהוא יהרג ובל יעבור כאשר מערכת היחסים לא יכולה להמשיך ולהתקיים ללא עמידה ברצון של הצד השני (למשל לא להפגש עם אקסים) ואותו צד שנפגש עם אקסים לא מעוניין לחדול בכך, בן הזוג השני יכול להרחיק את עצמו ממערכת היחסים, אבל זה לא פשוט כמו שזה נשמע.

צריך לקוות שבמצבים כאלה יש לנו בני זוג שדוגלים בתקשורת ולא באיסורים מצד אחד, מצד שני, שהם יהיו פתוחים באמת ובתמים להבין מאיפה אנחנו באים ולהיות מסוגלים "להשתכנע".

היו לי לא מעט,בעיקר בתחום הלבוש.

לא לבשתי חושפני סתם בבגדים מכוערים.אין לי טעם מדהים
אבל לא הטריד אותי מאוד חוץ מאחד שכבר הזכרתי כמכה
ה11. בחיי היומיום אין לי המון קוים אדומים,למעט אלו הקשורים
net בבריאותי ורכוש.

קריסטה

New member
לוקחים בחשבון

את חשיבות הדבר לצד השני ואת מידת ההשפעה שלו עלינו.
אני יכולה להגיד, שלשנינו יצא בזמן האחרון ללכת לקראת השני ולהסכים לבקשה קיצונית משהו, כדי לא לגרום אי נעימות ואף פגיעה בצד השני.
במקרה שלנו, אני שלמה עם כל אחת מההתפשרויות.

Big girl 22

New member
תלוי..

כשהייתי עם האקס שלי הוא טען שאני לובשת חשוף מידי פעם וזה מפריע לו שחברים שלו מסתכלים עליי במבטים של חרמנים, היות ואני לא אזרוק את הבגדים שלי ואקנה חדש בזמן שאין לי כמעט כסף, אני אשתדל ללבוש סטרפלס מתחת לשמלות וכך המחשוף פחות יבלוט וכן לשים רגל על רגל שמא יראו לי את התחתונים, והוא יקנה חולצות מכופתרות (זאת הייתה החלטה שלו, כי הוא ידע כמה חשוב לי סטייל)
צריך למצוא את האיזון בהתפשרות, שאף אחד לא יתפשר יותר מידי, יש דברים שלהתפשר זה לקבל את הבן זוג כמו שהוא למרות שיש דברים שמפריעים..

לשים רגל על רגל שמא יראו לי את התחתונים

B L I M P

New member
כי נראה לי נקודת המוצא של בחורה שלובשת

חצאית היא לשבת רגל על רגל. כי זה מנומס. כי זה "ליידי לייק". כי זה ברור מאליו. כי בחיים לא הייתי חושבת שמישהו צריך לרמוז לי "לסגור רגליים" שלא יראו את התחתונים.

וזה בלי קשר לזה שאני לא נלהבת גדולה מבנות בחצאיות קצרות מיידי (למשל כאלו שהן יותר קצרות מהטוניקות שלי).

Big girl 22

New member
נכון שזה ברור..

רק שאני מצמידה רגליים ולא רואים כלום, מידי פעם הייתי שמה רגל על רגל אבל הוא רצה שזה יהפך להרגל, כי לשים רגליים על הרצפה הרבה יותר נוח..

B L I M P

New member
החל מאורך (קוצר) חצאית מסוים

להצמיד רגליים זה לא מספיק. חייבים לשכל רגליים אחרת החצאית עולה ורואים את התחתונים.

Big girl 22

New member
אם השמלה צמודה אז לא רואים

ותמיד לפני שאני יוצאת אני שואלת אחות או חברה אם רואים לי את התחתונים כשאני מצמידה רגליים..

too addictive

New member
אף אחד לא אוסר עלי כלום

אבל הכל פתוח לדיון.

עובדה, וויתרתי על הרצון למערכת יחסים פתוחה, כי דיברנו על זה והבנתי שהוא יפגע מזה הרבה יותר מאשר שאני אהנה מזה.

אבל כן כתבתי בלוג חושפני במיוחד לאורך תקופה ארוכה, בה כתבתי גם עליו, למרות שלא היה לו הכי נח. למה? כי הכתיבה נתנה לי הרבה יותר משהי גרעה ממנו.

הוא כן מתלבש בצורה שאני לא תמיד הכי מתה עליה, וגם אני- למרות שהוא חושב שיש לי טעם של פרח'ה

יש בקשות שלא משנה כמה הן חשובות לו, אני בחיים לא אקבל ולא אסכים- כמו שאגלה כתבה: בקשות שנובעות מתוך רכושנות\קנאות. מערכת יחסים לא צריכה להרגיש לי שהיא מגבילה אותי ומונעת ממני לעשות דברים שעושים לי כיף, ואם יש כאלה, זו לא מערכת יחסים שאני רוצה להיות בה.

raptor89

New member
אני חושב שקודם כל צריך לנסות להגיע לפשרה

לא ישר לוותר על משהו שחשוב לנו כי לצד השני זה מפריע, אבל גם לא להתווכח על כל שטות שהצד השני לא אוהב.
מן הסתם גם התנגדות מנומקת והגיונית תזכה ליותר שיקול דעת מאשר סתם "אני לא אוהבת שאתה עושה ככה".
אם בכל זאת יש משהו שאני / היא לא מוכנים לוותר עליו - הייתי מצפה שזה לא מה שיפיל את הקשר.

Nessa12

New member
לא סוזי, אני לא

אבל מה זה משנה, שאלתי שאלה בעקבות זאת.
הוא פשוט לא אוהב כשאני נפתחת ככה עם זרים וחולקת.
אני יכולה להבין את זה.
אני עדיין כועסת, אבל זה מה יש.

Nessa12

New member
ברור!!!!

אני אוכלת לו את הראש על זה שאסור לי

ברוך שעשני אישה חופרת והקנה לי את הזכות להיות בובקט!!!

למעלה