כשבן/בת הזוג מבקשים מכם משהו..

Nessa12

New member

too addictive

New member
זה אחרת

מהדברים שפתחת איתם...כי כשאני מספרת לחברות שלי שהזדיינתי ועשיתי ככה ועם הרגל ככה ועם היד ככה... אני גם מספרת שהוא הזדיין אתמול עשה עם היד ככה והרגל ככה. הוא לגמרי מעורב בזה.

לאמר את האמת? פתרתי את הדילמה בכך שאמרתי שיש לי 50% זכות על המידע, והייתי ככה (פטפטנית) גם לפני שהכרתי אותו, אז לסגור את הפה, אני לא אסגור עכשיו. אבל כן אשתדל להמעיט בפרטים עליו ואדבר רק כשבוער לי.

וכך היה.

Nessa12

New member

אהבתי את הרעיון. גם אני לא ממש יכולה לסתום את הפה.......
לפחות בדיטיילז אני לא נכנסת כבר עם חברות.
פעם זה היה "הוא הפליץ, הוא אכל, הוא שתה, הוא..."
נראה לי שזה שלב חולף.

בכל אופן הנקודה כרגע, דומה למה שאמרת, אבל לא זהה בדיוק בדיוק. אבל מאוד מאוד דומה. וכבר אמרתי שאסתום את הפה, עדיין אסור לי.

milkshakit

New member
אני חושבת

שזו זכותך לעשות מה שבא לך אבל בגבול הטעם הטוב כמובן. את יכולה ללבוש מיני והכל ואף אחד לא יכול לאסור עלייך אבל מחשוף זה כבר יותר מדי כשיש לך חבר, לדעתי. חבר לא יכול להגיד לך איך להתלבש ואיך לעשות ולא לעשות...יש גבול.

אישי לא ממש מתערב

למרות שיש לו משהו ספציפי נגד האיפור שלי (שחברות שלי תמיד אומרות שהוא עדין מאוד וממש יפה), הוא תמיד רואה אותו לפני הפינישים האחרונים (ליטוש וכאלו...) ובאור המזוויע של חדר האמבטיה, ואז רץ אליי עם מגבונים לחים כאילו אני אתן לו למחות לי את האיפור.

לפני החתונה הוא ממש פחד שאני אהיה שפכטל, לא עיניין אותו שיער ולא שמלה אלא רק שאני לא אראה יותר מידי מאופרת. אז למען שכולם יהיו מרוצים הוריתי למאפר לאפר אותי ככה שאני לא אראה מאופרת וזה עבר את המבחן.

לא מפריע לי להתגמש בכל מיני דברים,

מה שמפריע לי זה שאני מרגישה שבאופן כללי הצד השני מנסה להנדס אותי לפי תבנית שמתאימה לו, מנסה לחנך, להשתלט.
ואז שזה מתחיל אני לא מוותרת על כלום והקשר לא הולך לכיוונים חיוביים...

Nessa12

New member
טוב, אז...

החלטתי להעתר לבקשה.
כאילו שיש לי ברירה אחרת

כמו שנכתב כאן, צריך להגיע לעמק השווה... איכשהו.
ערב נעים לכולם!

רצח בהבנה חושב שאת מושפעת ואיכסה

רצח בהבנה יודע שהדבר הכי חשוב בזוגיות הוא לעשות כל מה שבזין של רצח בהבנה, ושהצד השני יעשה גם הוא כל מה שבזין של רצח בהבנה.

לסיכום - שני הצדדים בזוגיות צריכים לעשות שופכה.

וברצינות, כן לפעמים, ובעיקר כשמדובר בעניין לא עקרוני, עדיף להיעתר לבן/בת הזוג וזהו. יפה עשי.

למעלה