כשהוא אומר "לא", למה הוא מתכוון

כשהוא אומר "לא", למה הוא מתכוון

נפגשנו, איך לא, ברשת. בצ'אט מקומי, פנויים ופנויות. עברנו לשוחח במסנג'ר. העמדתי פני קשה להשגה, בעיקר כדי שיעמול קשה יותר כדי להשיג אותי (לא כי אני באמת כזאת). שוחחנו ככה כמה שבועות ואז לפתע נותק הקשר. חודשיים אחר כך, הוא מופיע לי שוב על המסנג'ר. פתחנו בשיחה, והוא סיפר לי שהוא מתראה עם מישהי, ושהיא חשובה לו. אמרתי לו: זה יפה. אז אתה קופץ לכאן מתישהו הערב? הוא צחקק ואמר: הלוואי ויכולתי, אבל אני ממש רוצה להישאר נאמן לה. עניתי: לא קשור, אתה יכול להיות נאמן לה ממחר. ענה: אין לך מושג עד כמה קשה לי לסרב לך, אבל לא אוכל לחיות עם עצמי. מה שכן, אני כידוע לך צלם, והייתי רוצה שתבואי לסטודיו שלי לכמה תמונות. "תמונות, מה"? "כן, רק תמונות, ושום דבר אחר." קבענו יום ושעה. הופעתי אפילו בזמן, לבושה שמלה אדומה צמודה וחושפנית. שעה ארוכה עסק בכיוון המצלמה והתאורה ובבחירת רקעים. ואז התחיל לעבוד. לפתע עלה רעיון בראש. אתה יודע מה? בא לי להצטלם איך שאני, טבעית. "לכי על זה", הסכים אתי. להפתעתו, או שאולי לא, פשטתי מעליי את השמלה, ונותרתי בזוג תחתונים וחזיה שחורים, אך שקופים לגמרי. הוא היה נראה קצת המום, אבל התחיל לכוון את המצלמה. הסתכלתי הישר אל תוך העדשה במבט מתגרה. ידעתי שזאת ההזדמנות שלי. תוך פחות מדקה עמדתי שם בלבוש חווה. מה את עושה? שאל. שתקתי וקרבתי אליו. הוא צעד לאחור עד שנתקל בספה. "שב" ציווה עליו מבטי.

המשך

כרעתי בין רגליו, מביטה היישר אל תוך עיניו הכהות. ליטפתי את רגליו לכל אורכן, ידיי מתעכבות על ירכיו. הוא לא אמר דבר, רק הביט בי כמוכה אלם. הנמכתי את ראשי, ובאמצעות שיניי בלבד, פתחתי את רוכסן מכנסיו. יכולתי לראות את הזקפה שלו מבעד לתחתוני הבוקסר שלבש. ליטפתי קלות את הזיקפה, ויכולתי להרגיש איך הזין לו מתקשה עוד יותר. לבסוף, הפשלתי את תחתוניו, והתחלתי למצוץ את זקפתו, החל מן הקצה, באמצעות קצה לשוני, ועד אל שקי האשכים, כשאני מלקקת ומוצצת כל חלקה טובה. הוא גנח וליטף את שערי, המשכתי והגברתי את הקצב, עד שהרגשתי את ירכיו רוטטות בתשוקה. "בואי הנה." לחש. "אני רוצה לזיין אותך עכשיו." טיפסתי עליו, כך שיכול היה להרגיש את מיציי מטפטפים ממני. הנמכתי את עצמי בתנוחת ישיבה עד שנגעתי לא נגעתי בזקפתו, מתחככת קלות כנגד הזין שלו. הוא גנח שוב, והביט היישר אל תוך עיניי. בלי שום אזהרה, הנמכתי את עצמי שוב עד שהזין שלו היה עמוק בתוכי. ראיתי את ההפתעה בעיניו, שהיו עכשיו שחורות מתשוקה. התחלתי לרכוב עליו, מרגישה את התשוקה גואה גם בי. הוא המשיך לגנוח והתחיל לצבוט לי בפטמות. משכתי אותו אליי, והוא ליקק את פטמותיי, נשיכותיו מגבירות את הנאתי, מקרבות אותי אל השיא. שנינו התחלנו לזעוק, ותנועות גופינו הפכו מהירות יותר, נואשות יותר. הוא משך בשערי חזק כאשר גמר לבסוף בזעקה, ממלא אותי בנוזלי התשוקה הסוערת שלו. ====== אז מה אתם אומרים? כשמישהו אומר "לא", למה הוא באמת מתכוון?

הוא מתכוון ללא../images/Emo70.gif

לא יכול לסרב לך
אחלה סיפור סוויטי, אהבתי

תודה ../images/Emo25.gif

ובאמת תהיתי אם כל הדברים כאלה: משחררים הצהרות של "מה פתאום, אני באמת אוהב אותה, אני נאמן" אבל בפועל...

ממש לא פייר

אני יושב במשרד, חושב כמה אני אוהב ואף אחת לא באה לעשות לי מעשים לא הוגנים

תשמע, תביא לי פתק לבוס

ועוד איזה 1200 דולר קנדיים, ואני באה למשרד לעשות לך מה שאתה רוצה, ועוד קפה ומרלבורו לייט בסוף.

רגע, למה זאת בעיה ענקית?

הבעיה היותר גדולה זה שהאופה לא רוצה שאני אבוא אליו למשרד ואבצע בו מעשים מגונים...

תראי, הוא כבר סירב לי כאן,

אבל אולי אם את, האישה הסקסית ביותר באמריקה שם... הרי צריך להיות מטורף כדי לסרב לך!

למעלה