כשהוא אומר "לא", למה הוא מתכוון

כפול 3.5 לדעתי, או משהו כזה

זה הכרטיס הכי זול שאי פעם מצאתי מפה לתל אביב וחזור.

ברור. שירותיי עולים הרבה יותר,

בכל זאת, צריך לשמור על הפירמה, ועל כך יסכימו הקולגות שלי, מאדאם חו"לית ומאדאם שירי...

אלו החביבים עליי במיוחד זוכים

להטבות... וההוא? הוא לא חביב עליי, רק רציתי להוכיח לו משו....

טוב. כשמסבירים לי לאט

אני לומד מהר
<למה בגוגל לא מצאתי איך גורמים להן לרצות להוכיח?>

מה זתומרת? אני יכולה להסביר לך

תראה שאתה מעוניין, אבל אז "תתקרר קצת". זה מה שאנחנו עושות לפעמים, כדי לבדוק עד כמה רחוק תלכו בשבילנו. אולי גם קצת תרגילי התחמקות קלים, אבל בלי לשדר שאתה לגמרי לא מעוניין, אלא מסר מעורב. תבלבל אותה קצת, תן לה לצאת מהכלים, ואז היא תהיה ישירה!

../images/Emo24.gif עם מורות כאלו../images/Emo131.gif

אני בטח אצא מצטיין דיקאן בסוף הסמסטר. ואז אקבל כמובן מלגה. ואז יהיה לי כסף לעלות למטוס הראשון, וגם לקונקשן. ואז אדפוק בדלת. ומה אעשה אז?

אה סוף סוף הבנתי

אז למה לא אמרת מההתחלה שמדובר בסקס ?
<סמפר שמח לעבור לנושאים שהוא שולט בהם>

מים וגשם? הנה הסיפור האמיתי

הלילה בו הפכתי מילד לנער התרחש בכפר קטן, לחופי האוקינוס ששמו קנואה קברדה(qanua qebrada) הממוקם בצפון - מזרח ברזיל. הייתי אז בן 23 לערך. כבר לא בתול, כמה שנים, אבל עדיין לא מבין כלום מהחיים שלי. היא הייתה בת 28, סטודנטית לפילוסופיה באוניברסיטת ריו. מעניין שאני זוכר אותה לפרטי פרטים, אפילו את ריח הבושם שלה, אבל את שמה שכחתי
ב- 11 לערך נכנסנו לערסל (מיטות לא היו שם). כל הלילה ירד גשם טרופי כבד, כאילו יש ממטרות מעלינו וכשעלה השחר כבר התחלתי לקלוט מה זה "לעשות אהבה". עוד כחודשיים עברו עד שהבנתי. נהייתי נער. מאז אותו לילה אני חולה על מים וגשם.

ואם אתה כבר מגיע

אז בחיאת, תביא אתך איזה פאקט של מרלבורו לייט מהדיוטי. אין כאן...

שמיים21

New member
הוא מתכוון לא..

שלא תעיזי להפסיק.. סוויטי סיפור מדליק. אהבתי נורא.. תחליף לשעה 8 (עכשיו שנגמר השיר שלנו)

למעלה