לאיש שכותב עליי דוקטורט, שלום רב.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
רק רציתי להגיד לך שזה אני, מושא הדוקטורט שלך, מאור פז, וזהו החשבון הנוכחי שלי. נראה לי גם שהפסקתי להחליף חשבונות. לפחות לבינתיים. ואולי לנצח.

אם יש לך שאלות אליי או אתה זקוק לעזרה כלשהי מצידי בעבודת הדוקטורט שאתה כותב עליי, עבודת דוקטורט ראשונה מיני רבות שעוד ייכתבו עליי, אז יותר מאשמח לשתף פעולה ואתה מוזמן לכתוב לי בפרטי או לדבר איתי פה.

הסיבה שאני פונה אליך כך בפומבי במקום בפרטי כדי להגיד לך את כל זה, זה כי נראה שב"הגדרות" בחרת שלא יהיה אפשר לשלוח לך הודעות פרטיות.

אני גם לא כותב לך את המסר הזה בשרשור שבו הכרנו ושבו הודעת לי שאתה כותב עליי דוקטורט מכיוון שלמנהל שם יש נטייה למחוק שרשורים והודעות שלי כך שלא בטוח שאתה תראה לפני שהמסר והשרשור יימחקו, ומילא המסר, אבל במיוחד חבל על השרשור.

לכן החלטתי על פנייה פומבית שכזאת, אמנם בפורום של dw שמוחק לי שרשורים והודעות, אבל בגלל נטייתו זאת, אני מפרסם את המסר הזה במספר פורומים נוספים.

באמת, מה שאתה צריך. אם יש לך שאלות או בקשות או מה שזה לא יהיה עבור עבודת הדוקטורט שאתה כותב עליי, אז אשמח לשתף פעולה :giggle:|כתר|👑

אני באופן אישי מציע לך לנצל את ההזדמנות הזאת ואת שיתוף הפעולה שלי. אין בכוונתי לשתף פעולה לעיתים קרובות עם עשרות, מאות ואלפי עבודות הדוקטורט הנוספות שעוד ייכתבו עליי בעתיד לאורך השנים.

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
רק רציתי להגיד לך שזה אני, מושא הדוקטורט שלך, מאור פז, וזהו החשבון הנוכחי שלי. נראה לי גם שהפסקתי להחליף חשבונות. לפחות לבינתיים. ואולי לנצח.

אם יש לך שאלות אליי או אתה זקוק לעזרה כלשהי מצידי בעבודת הדוקטורט שאתה כותב עליי, עבודת דוקטורט ראשונה מיני רבות שעוד ייכתבו עליי, אז יותר מאשמח לשתף פעולה ואתה מוזמן לכתוב לי בפרטי או לדבר איתי פה.

הסיבה שאני פונה אליך כך בפומבי במקום בפרטי כדי להגיד לך את כל זה, זה כי נראה שב"הגדרות" בחרת שלא יהיה אפשר לשלוח לך הודעות פרטיות.

אני גם לא כותב לך את המסר הזה בשרשור שבו הכרנו ושבו הודעת לי שאתה כותב עליי דוקטורט מכיוון שלמנהל שם יש נטייה למחוק שרשורים והודעות שלי כך שלא בטוח שאתה תראה לפני שהמסר והשרשור יימחקו, ומילא המסר, אבל במיוחד חבל על השרשור.

לכן החלטתי על פנייה פומבית שכזאת, אמנם בפורום של dw שמוחק לי שרשורים והודעות, אבל בגלל נטייתו זאת, אני מפרסם את המסר הזה במספר פורומים נוספים.

באמת, מה שאתה צריך. אם יש לך שאלות או בקשות או מה שזה לא יהיה עבור עבודת הדוקטורט שאתה כותב עליי, אז אשמח לשתף פעולה :giggle:|כתר|👑

אני באופן אישי מציע לך לנצל את ההזדמנות הזאת ואת שיתוף הפעולה שלי. אין בכוונתי לשתף פעולה לעיתים קרובות עם עשרות, מאות ואלפי עבודות הדוקטורט הנוספות שעוד ייכתבו עליי בעתיד לאורך השנים.
אתה יכול להיות טיפה יותר ספציפי?
מי כותב עליך דוקטורט?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה יכול להיות טיפה יותר ספציפי?
מי כותב עליך דוקטורט?
deltaZer0. סטודנט לתואר שלישי בסוציולוגיה באוניברסיטה נחשבת בארצות הברית.

תמיד ידעתי שיום יבוא וסטודנטים לתואר שלישי יכתבו עליי את הדוקטורטים שלהם, אבל לא ציפיתי שהדוקטורט הראשון עליי ייכתב עליי בעודי בן 25. איזו מחמאה מטורפת. וואי :giggle::giggle::giggle:

דיברגנט חדש

Well-known member
deltaZer0. סטודנט לתואר שלישי בסוציולוגיה באוניברסיטה נחשבת בארצות הברית.

תמיד ידעתי שיום יבוא וסטודנטים לתואר שלישי יכתבו עליי את הדוקטורטים שלהם, אבל לא ציפיתי שהדוקטורט הראשון עליי ייכתב עליי בעודי בן 25. איזו מחמאה מטורפת. וואי :giggle::giggle::giggle:
אף פעם לא נתקלתי ביוזר הזה, באיזה פורומים הוא כותב?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אף פעם לא נתקלתי ביוזר הזה, באיזה פורומים הוא כותב?
בורסה ושוק ההון בלבד, למיטב ידיעתי והבנתי.

והעיקר שבהודעתך האחרונה אליי בפורום ציפורי לילה טענת שכל הישגיי והצלחותיי הן פרי דמיוני הפרוע והמשתולל. אם זה נכון, אז למה סטודנט לתואר שלישי החליט שאני כל-כך מעניין ומוצלח שאני שווה דוקטורט שייכתב עליי, בעודי בן 25 בלבד?

chek and meat.

HD-wallpaper-the-king-animal-crown-lion-wild.jpg

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל

והעיקר שבהודעתך האחרונה אליי בפורום ציפורי לילה טענת שכל הישגיי והצלחותיי הן פרי דמיוני הפרוע והמשתולל. אם זה נכון, אז למה סטודנט לתואר שלישי החליט שאני כל-כך מעניין ומוצלח שאני שווה דוקטורט שייכתב עליי, בעודי בן 25 בלבד?

chek and meat.

צפה בקובץ המצורף 94648
תשמע..
כבוד גדול, בלי שום ספק.
אני חושב שאריה מייצג כוח ועוצמה פיזית
ואילו אתה מייצג עוצמה שכלית ומחשבתית.
היה יותר מתאים לך תשים את התמונה של..|שמאל|

קבצים מצורפים

• א. איינשטיין.jpg
    א. איינשטיין.jpg
    KB 80 · צפיות: 2

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
תשמע..
כבוד גדול, בלי שום ספק.
אני חושב שאריה מייצג כוח ועוצמה פיזית
ואילו אתה מייצג עוצמה שכלית ומחשבתית.
היה יותר מתאים לך תשים את התמונה של..|שמאל|
לא. איינשטיין לא כזה-כזה חכם כמו מה שחושבים. וזה אפילו לא קשור לזה שתורת היחסות שגויה. אלברט איינשטיין בכלל, ובאופן כללי, גם בלי קשר לזה שתורת היחסות שגויה ואני אפילו לא מדבר על זה בכלל, הוא לא כזה-כזה חכם. בסה"כ גאון מדרגה שלישית שקרע את התחת שלו והגיע להישגים גדולים יותר מאשר כפי מה שהוא חכם, כי להישגים והצלחה יש צדדים נוספים מלבד חוכמה. זה כמו שאחרי שאילון מאסק ימות כולם יגידו "וואי איזה בן-אדם חכם בטירוף" וכדומה' ויחשבו שהוא גאון-על כשבפועל הוא בסה"כ גאון מדרגה ראשונה. שזה לא רע אבל זה לא אחד מהאנשים הכי חכמים בהיסטוריה שידוע עליהם. הוא פשוט עלול להיראות ככה כי גם הוא הגיע ומגיע להישגים שהם גדולים יותר מאשר כפי מה שהוא חכם, כי הוא פשוט עובד 14 שעות ביום.

אם כבר להשוות אותי למישהו אחר מבחינת השכל, ולמרות שאני חכם יותר גם ממנו כשם שאני חכם יותר מאלברט איינשטיין ואילון מאסק, אז ההשוואה ללאונרדו דה וינצ'י תהיה יותר ראויה.

1697310955333.png

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לא. איינשטיין לא כזה-כזה חכם כמו מה שחושבים. וזה אפילו לא קשור לזה שתורת היחסות שגויה. אלברט איינשטיין בכלל, ובאופן כללי, גם בלי קשר לזה שתורת היחסות שגויה ואני אפילו לא מדבר על זה בכלל, הוא לא כזה-כזה חכם. בסה"כ גאון מדרגה שלישית שקרע את התחת שלו והגיע להישגים גדולים יותר מאשר כפי מה שהוא חכם, כי להישגים והצלחה יש צדדים נוספים מלבד חוכמה. זה כמו שאחרי שאילון מאסק ימות כולם יגידו "וואי איזה בן-אדם חכם בטירוף" וכדומה' ויחשבו שהוא גאון-על כשבפועל הוא בסה"כ גאון מדרגה ראשונה. שזה לא רע אבל זה לא אחד מהאנשים הכי חכמים בהיסטוריה שידוע עליהם. הוא פשוט עלול להיראות ככה כי גם הוא הגיע ומגיע להישגים שהם גדולים יותר מאשר כפי מה שהוא חכם, כי הוא פשוט עובד 14 שעות ביום.

אם כבר להשוות אותי למישהו אחר מבחינת השכל, ולמרות שאני חכם יותר גם ממנו כשם שאני חכם יותר מאלברט איינשטיין ואילון מאסק, אז ההשוואה ללאונרדו דה וינצ'י תהיה יותר ראויה.

צפה בקובץ המצורף 94650
טוב, סבבה.
אם זה מה שאתה חושב שהולם אותך, אתה בטח יודע.
אגב, שמת לב שדה וינצ'י דומה קצת לאליהו הנביא?
זקן וכובע של חרדים, בינגו אליהו הנביא. |חרדי|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
טוב, סבבה.
אם זה מה שאתה חושב שהולם אותך, אתה בטח יודע.
אגב, שמת לב שדה וינצ'י דומה קצת לאליהו הנביא?
זקן וכובע של חרדים, בינגו אליהו הנביא. |חרדי|
אנחנו לא יודעים איך נראה אליהו הנביא. זה היה לפני יותר מידי זמן 🤷‍♂️

לאונרדו דה וינצ'י אנחנו יודעים איך הוא נראה כי הוא צייר את עצמו.

קצת נרקיסיסטי מצידו, לא? 😅

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אנחנו לא יודעים איך נראה אליהו הנביא. זה היה לפני יותר מידי זמן 🤷‍♂️

לאונרדו דה וינצ'י אנחנו יודעים איך הוא נראה כי הוא צייר את עצמו.

קצת נרקיסיסטי מצידו, לא? 😅
לא יודע האם נרקסיסיטי
אבל לפי השפתון שהוא מרח על שפתיו, נראה לי שהוא יותר בכיוון של הסיסי מהצד של הסיסטי. ;-)

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
כן, הוא היה מהקהילה. איך ידעת? טוב, נו, במחשבה שנייה אתה חושב שכולם כאלו 🤷‍♂️
לא לא, ממש לא.
אני לא חושב שכולם כאלו.
פשוט כשמעיפים מבט אחד בתמונה שלו הוא נראה באמת גאון אבל פניו
הן כמו שאומרים "עדינוייפלד", הוא עדין מדי למרות הזקן העבות.
וגם הליפסטיק החום אדמדם הזה, גבר סטרייטי לא מורח ליפסטיק על השפתיים |שפתון|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא לא, ממש לא.
אני לא חושב שכולם כאלו.
פשוט כשמעיפים מבט אחד בתמונה שלו הוא נראה באמת גאון אבל פניו
הן כמו שאומרים "עדינוייפלד", הוא עדין מדי למרות הזקן העבות.
וגם הליפסטיק החום אדמדם הזה, גבר סטרייטי לא מורח ליפסטיק על השפתיים |שפתון|
🤷‍♂️

דיברגנט חדש

Well-known member

chek and meat.

צפה בקובץ המצורף 94648
אתה בטוח שהוא לא צחק עליך?
בטוחני שיש לך צילום מסך לתגובתו אליך שבו סיפר לך את המעשייה הזאת, נא שים אותה כאן :)
אם יש לך קישור, עוד יותר טוב.

דיברגנט חדש

Well-known member
ברור שהוא צחק עליו,אבל המטורף העדיף להאמין לצחוק.

בגלל זה גם הייתה הודעה חד פעמית.

הרי מי שאתה רוצה לכתוב עליו עבודה אתה תהיה איתו בקשר קבוע.
אין לו מושג קלוש מה זה דוקטוראט, אחרת לא היה מבזה את עצמו, אך זה לא מפתיע אותי כאשר הוא ממשיך לכתוב באנגלית למרות טעויותיו הגסות וזאת לאחר שהוסבר לו על טעותו והמצחיק הוא שהוא הרחיב את הטעות :)

אין לו מושג קלוש מה זה דוקטוראט, אחרת לא היה מבזה את עצמו, אך זה לא מפתיע אותי כאשר הוא ממשיך לכתוב באנגלית למרות טעויותיו הגסות וזאת לאחר שהוסבר לו על טעותו והמצחיק הוא שהוא הרחיב את הטעות :)
בן אדם אבוד,במקום לקחת את עצמו בידיים שהוא עוד צעיר,הוא מקשקש בקומקום.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
בן אדם אבוד,במקום לקחת את עצמו בידיים שהוא עוד צעיר,הוא מקשקש בקומקום.
אני גם עושה עבודות חשובות של להתקדם בעולם ובחיים וגם מדבר פה עם אנשים. זה לא סותר. למען האמת, הדיבורים פה עם אנשים זאת אחת מהעבודות האלו כי ככה אני לומד דברים לחיים ומקבל ערך נוסף מהשיחות וההיכרויות עם אנשים. אולי זה פשוט דבר שאתה לא יודע להבין או להעריך אותו 🤷‍♂️

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה בטוח שהוא לא צחק עליך?
כן. למה שהוא יצחק בנושא? מה, אני לא שווה עבודת דוקטורט? האם שכחת שאני פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז? 🤨

אם אני, שאני האדם המעניין ביותר, המהנה ביותר, המופלא ביותר והשערורייתי ביותר עלי-אדמות, לא שווה עבודת דוקטורט, אז מי יהיה שווה עבודת דוקטורט? 🤨
בטוחני שיש לך צילום מסך לתגובתו אליך שבו סיפר לך את המעשייה הזאת, נא שים אותה כאן :)
בשמחה :giggle:

לכידת אינטרנט_19-11-2023_16233_www.tapuz.co.il.jpeg
אם יש לך קישור, עוד יותר טוב.

איך לא לשלם מס הכנסה בכלל? | תפוז פורומים (tapuz.co.il)
אין לו מושג קלוש מה זה דוקטוראט
עבודת מחקר הנדרשת לשם קבלה לתואר שלישי. מכיוון שכותבים עליי כזאת, מן הסתם אני יודע מה זה.
אחרת לא היה מבזה את עצמו
לדבר על עבודת הדוקטורט שכותבים עליי זה לא נקרא לבזה את עצמי. האם כאשר בעתיד כשיכתבו עליי עוד עשרות, מאות ואלפי דוקטורטים, ובמקרה יצא לי להזכיר זאת, האם גם אז אבזה את עצמי? 🤷‍♂️

כרגיל, אתה פשוט מקנא בי כמו כולם 🤷‍♂️

זה בסדר. אני פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז. אני רגיל שמקנאים בי. תצטרף למועדון 🤷‍♂️

הנה, אני רואה שיש שם כיסא פנוי בין סופרמן ל-ai27. אתה יכול לשבת שם. להביא לך משהו? תה? קפה? 🤷‍♂️

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg
אך זה לא מפתיע אותי כאשר הוא ממשיך לכתוב באנגלית למרות טעויותיו הגסות
כמו נפוליאון 🤷‍♂️

כנראה שחוכמה אדירה, כישרונות אדירים, הישגים אדירים וערך של אדם זה לא דבר הנמדד לפי כמות שגיאות הכתיב שלו בשפתו השנייה 🤷‍♂️

כן. למה שהוא יצחק בנושא? מה, אני לא שווה עבודת דוקטורט? האם שכחת שאני פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז? 🤨

אם אני, שאני האדם המעניין ביותר, המהנה ביותר, המופלא ביותר והשערורייתי ביותר עלי-אדמות, לא שווה עבודת דוקטורט, אז מי יהיה שווה עבודת דוקטורט? 🤨

צפה בקובץ המצורף 94707

איך לא לשלם מס הכנסה בכלל? | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

עבודת מחקר הנדרשת לשם קבלה לתואר שלישי. מכיוון שכותבים עליי כזאת, מן הסתם אני יודע מה זה.

לדבר על עבודת הדוקטורט שכותבים עליי זה לא נקרא לבזה את עצמי. האם כאשר בעתיד כשיכתבו עליי עוד עשרות, מאות ואלפי דוקטורטים, ובמקרה יצא לי להזכיר זאת, האם גם אז אבזה את עצמי? 🤷‍♂️

כרגיל, אתה פשוט מקנא בי כמו כולם 🤷‍♂️

זה בסדר. אני פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז. אני רגיל שמקנאים בי. תצטרף למועדון 🤷‍♂️

הנה, אני רואה שיש שם כיסא פנוי בין סופרמן ל-ai27. אתה יכול לשבת שם. להביא לך משהו? תה? קפה? 🤷‍♂️

צפה בקובץ המצורף 94708

כמו נפוליאון 🤷‍♂️

כנראה שחוכמה אדירה, כישרונות אדירים, הישגים אדירים וערך של אדם זה לא דבר הנמדד לפי כמות שגיאות הכתיב שלו בשפתו השנייה 🤷‍♂️
איפה בפוסט שלו הוא אומר שהדוקטורט עלייך?

יש הרבה אנשים בפורום.

למעלה