לאיש שכותב עליי דוקטורט, שלום רב.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
איפה בפוסט שלו הוא אומר שהדוקטורט עלייך?

יש הרבה אנשים בפורום.
הוא אמר ש"אוסף חומר" לעבודת הדוקטורט שלו בסוציולוגיה. אמר ש"אוסף חומר" גם בפורום "בורסה ושוק ההון" ואף הוסיף והביע התעניינות מיוחדת בשיחתי עם לימניר40 ובי עצמי בצורה שהבהירה היטב ומעבר לכל ספק שבכוונתו לכתוב על השיחה שלי עם לימניר40 ועליי.

אף הוספתי וביקשתי ממנו שכאשר הוא כותב עליי, שיקרא לי בשמי, "מאור פז", ולא בשם של אחד החשבונות שכתבתי דרכם, והוא לא תיקן אותי ואמר לי שהוא לא כותב עליי. הוכחה שנייה לכך שהוא כותב עליי דוקטורט, מעבר למה שזה היה ברור מאליו מתוך דבריו עוד קודם לכן.

ai27

Well-known member
הוא אמר ש"אוסף חומר" לעבודת הדוקטורט שלו בסוציולוגיה.
הוא "אוסף חומר" בפורום
זה חלק מהפסיכוזה שלו ולא קשור אליך.
עדיף שתתחבר לאנשים שאינם פסיכופתים אלימים אם אתה לא רוצה למות צעיר.
אמר ש"אוסף חומר" גם בפורום "בורסה ושוק ההון" ואף הוסיף והביע התעניינות מיוחדת בשיחתי עם לימניר40 ובי עצמי בצורה שהבהירה היטב ומעבר לכל ספק שבכוונתו לכתוב על השיחה שלי עם לימניר40 ועליי.
לימניר הבין שמדובר במטורף (למרות ששניהם שמאלנים)
אף הוספתי וביקשתי ממנו שכאשר הוא כותב עליי, שיקרא לי בשמי, "מאור פז", ולא בשם של אחד החשבונות שכתבתי דרכם, והוא לא תיקן אותי ואמר לי שהוא לא כותב עליי. הוכחה שנייה לכך שהוא כותב עליי דוקטורט, מעבר למה שזה היה ברור מאליו מתוך דבריו עוד קודם לכן.
יש אנשים שכותבים מאמרים פורצי דרך
ויש אנשים שכל מוסד אקדמי שהם פונים אליו מוציא צו הרחקה

אז אל תתחבר עם אנשים מסוגו של דרקולדר .
הוא לא יקדם אותך

דיברגנט חדש

Well-known member
כן. למה שהוא יצחק בנושא? מה, אני לא שווה עבודת דוקטורט? האם שכחת שאני פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז? 🤨

אם אני, שאני האדם המעניין ביותר, המהנה ביותר, המופלא ביותר והשערורייתי ביותר עלי-אדמות, לא שווה עבודת דוקטורט, אז מי יהיה שווה עבודת דוקטורט? 🤨
תתמודד, הדוקטוראט לא עליך על קומץ הזויים שאתה ביניהם שגולשים ב-|תפוז|
קראת את אשר צירפת? :unsure: או שיש לך קשיים בהבנת הנקרא?
ברפרוף על השרשור, נראה שגם הוא דיי טיפוס ונכתב בשרשור שמהיימנותו לוקה בחסר ואני עדין :)
עבודת מחקר הנדרשת לשם קבלה לתואר שלישי. מכיוון שכותבים עליי כזאת, מן הסתם אני יודע מה זה.
אפילו במשפט הזה, הראת שאתה לא יודע.
לדבר על עבודת הדוקטורט שכותבים עליי זה לא נקרא לבזה את עצמי. האם כאשר בעתיד כשיכתבו עליי עוד עשרות, מאות ואלפי דוקטורטים, ובמקרה יצא לי להזכיר זאת, האם גם אז אבזה את עצמי? 🤷‍♂️

כרגיל, אתה פשוט מקנא בי כמו כולם 🤷‍♂️

זה בסדר. אני פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז. אני רגיל שמקנאים בי. תצטרף למועדון 🤷‍♂️

הנה, אני רואה שיש שם כיסא פנוי בין סופרמן ל-ai27. אתה יכול לשבת שם. להביא לך משהו? תה? קפה? 🤷‍♂️

צפה בקובץ המצורף 94708
כן, כי אתה לא מבין את אשר קראת בשרשור שצירפת.
כמו נפוליאון 🤷‍♂️

כנראה שחוכמה אדירה, כישרונות אדירים, הישגים אדירים וערך של אדם זה לא דבר הנמדד לפי כמות שגיאות הכתיב שלו בשפתו השנייה 🤷‍♂️
חכם לומד מטעויותיו ובמיוחד כאשר הוסרו לו היכן הם ואילו אתה לא רק שאתה לא לומד, הרחבת אותם.
לך שים את הבשר בנינג'ה,
בתאבון :) ולא אתפלא אם לא הבנת את העקיצה |נחמה|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
תתמודד, הדוקטוראט לא עליך על קומץ הזויים שאתה ביניהם שגולשים ב-|תפוז|
אוי, הקנאה, הקנאה.

תתמודד אתה כפרה. הדוקטורט הוא לא-לא עליי כי הוא על כמה שאני ביניהם. הדוקטורט הוא עליי ועל עוד כמה, וזה שהדוקטורט שכותבים הוא על עוד כמה חוץ מעליי, זה לא הופך אותו ללא עליי. זה הופך אותו לעליי ועל עוד כמה.
קראת את אשר צירפת? :unsure: או שיש לך קשיים בהבנת הנקרא?
כפי מה שזה נראה כעת, הקשיים בהבנת הנקרא הם שלך 🤷‍♂️

או שאלו לא קשיים בהבנת הנקרא אלא אתה מעמיד פנים שלא הבנת כי לשחק אותה אידיוט זאת הדרך היחידה בעבורך לתת דרור לקנאה המשתוללת שלך בי ולהתכחש למעלותיי אל מול ההוכחות החותכות.

הקטע הכי עצוב זה שאפילו אם זה מה שקורה פה, אתה עדיין לא המקרה הכי קשה של הבן-אדם ששיחק אותה הכי טיפש מבין כל האנשים ששיחקו אותה טיפשים אל מול הראיות החותכות לגאונותי כדי שיוכלו לשחק אותה לא מבינים כדי שיוכלו לתת דרור לקנאתם האדירה בי, להתכחש למעלותיי ולהטיח עלבונות.

כוכבית מצויה וסופרמן בעל שם המשתמש האירוני שיחקו אותה מפגרים ברמה של צמח בבית חולים עם צינורות שתקועים להם בכל הגוף כדי שיוכלו לרכך במעט את האש המשתוללת של הקנאה האדירה שלהם בי ולהתכחש למעלותיי, יכולותיי והישגיי, כאשר עוד ועוד הוכחות חותכות יותר ויותר לגאונותי הוצגו להן אחת אחרי השנייה.

בתחילה-תחזיות גאוניות ושומטות לסתות בשוק ההון. לאחר מכן-תחזיות של אסונות טבע.
ברפרוף על השרשור, נראה שגם הוא דיי טיפוס
אנשים שהם לא "טיפוס" לא שווים הרבה.

לכן אני טיפוס, וכך גם האיש שכותב עליי דוקטורט.
ונכתב בשרשור שמהיימנותו לוקה בחסר ואני עדין :)
רק ששכחת לציין שמי שכתבה שמהימנותו לוקה בחסר זאת אישה שדעתה לא חשובה ולא נחשבת.
אפילו במשפט הזה, הראת שאתה לא יודע.
אני דווקא כן יודע. כאשר אתה גאון רב-תחומי בעל מוסר עבודה גבוה שעובד מסביב לשעון, המקומות והרמות שאליהן אתה דוחף את עצמך עלולים להביא לעייפות, ירידה בריכוז וטעויות של תשומת לב.

בניגוד למה שכתבתי לראשונה, כמובן שאני יודע שדוקטורט זאת עבודה שכותבים אותה במסגרת התואר השלישי ולא בשביל להתקבל אליו.
כן, כי אתה לא מבין את אשר קראת בשרשור שצירפת.
לא. זה אתה שלא הבנת. או לפחות מעמיד פנים כך כדי שתוכל להמשיך לרכך את האש של הקנאה שלך בי על-ידי התכחשות למעלותיי והישגיי וזאת על אף הראיות החותכות המוטחות בפרצופך.
חכם לומד מטעויותיו ובמיוחד כאשר הוסרו לו היכן הם
הצחקת אותי. אתה לא חכם ולא גאון. מנין לך מה אנשים כמוני עושים?

מכיוון שאני גאון, בניגוד אליך, אני אהיה זה שיסביר לך, למקרה שהתבלבלת, מה חכמים וגאונים עושים ומה לא, ולא להפך.

חכם, לא שאני חכם אלא גאון, דייק בדבריך, לא "לומד מטעויותיו", ו"במיוחד כאשר הוסבר לו היכן הם".

חכם, או במקרה שלי, גאון, לומד מה שב*** שלו ללמוד, כמה שבא לו ללמוד ובאיזה נושא שבא לו ללמוד.

מכיוון שבהיותי גאון, אני מתעניין בנושאים קצת יותר גדולים ומורכבים מאשר איות נכון בשפה השנייה, שזה רעיון שכשלעצמו יש ספק גדול אם אתה מסוגל להבין אותו, כי כמובן שבעבורך ובתור לא-גאון הדרך הנכונה לאיית מילים בשפה שנייה זה בוודאי הנושא הכי מדהים ומעניין בעולם, נו ברור, אלא מה, אני, בתור גאון, מתעניין בנושאים קצת יותר גדולים ומורכבים מזה, ולכן מרכז שם את תשומת הלב שלי, את הקשב שלי, ומטריח את עצמי לשים לב, להקשיב וללמוד.

כאשר מנסים ללמד אותי, או כל גאון אחר, דברים לא מעניינים בנושאים שאותנו, בתור גאונים, לא מעניינים, אז מן הסתם לא נתרכז, לא נקשיב, לא נלמד, וגם אם כן, כמובן שכל זה ייעשה ברמה נמוכה מאוד ויישכח מאוד מהר.

וככה באמת זה עובד אצל גאונים.

להבנה מעמיקה יותר של הצורה שבה הקשב, ההשקעה והלמידה הסלקטיביים של גאונים כמו אנוכי עובדת, אתה מוזמן לקרוא את "מודל הקשב הדינאמי של פז" כאשר אפרסם אותו פה באתר תפוז בעתיד הקרוב, במקביל למה שאשלח אותו לפרופסורים של הרווארד, כאשר אסיים לתרגם אותו לאנגלית.

זה מודל הקשב הגאוני ביותר, המבריק ביותר והחשוב ביותר בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה, שגם כולל בתוכו מודל זיכרון עבודה חדש. עבודה מאוד מאוחרת שלי באופן יחסי. כתבתי אותה בשנה שעברה וכשהייתי בן 24. אולי זה לא נשמע מאוד מאוחר אבל רק לשם ההשוואה, את העבודה החשובה ביותר והגאונית ביותר בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה, תיאוריית האישיות הקוגניטיבית, כתבתי בגיל 16 ובכיתה י'.
ואילו אתה לא רק שאתה לא לומד, הרחבת אותם.
האמת שלא. כמות שגיאות הכתיב בפעם האחרונה שכתבתי את המשפט שאתה מתייחס אליו זאת הכמות הרגילה של שגיאות כתיב שלי, ביחס לכמות המילם והאותיות בכתיבתי הרגילה בשפה האנגלית. בפעם הקודמת היו פחות טעויות כי חיפשתי איך כותבים קודם. הפעם לא טרחתי אלא סתם ניחשתי. ככה זה כשלא שמים *** כי זה לא חשוב וכי זה לא מעניין כי חוכמתו האדירה של גאון רב תחומי לא נמדדת לפי כמות שגיאות הכתיב שבשפתו השנייה, כמו גם מה שעבור גאון רב תחומי, לא כמות שגיאות הכתיב בשפתו השנייה זאת הדרך עבורו להראות ולהוכיח את חוכמתו האדירה שלעולם אינה נגמרת. מה לעשות? עובדה 🤷‍♂️

אנגלית? אנגלית זה לא וואו בשבילי ולכן אני לא כל-כך מתלהב ממנה או מסתכל עליה כמשהו שהוא "וואו" או כמדד לחוכמה. מאיפה האנגלית שלך? תן לי לנחש. מהכמה שנים שלך בחו"ל כשעשית אולי תואר שני או שלישי? אתה רוצה לדעת מאיפה האנגלית שלי? מהבית. זה למה דיברתי אותה כמעט ברמת שפת אם כבר בגיל 5.

לסיכום, חוכמתם של גאונים לא נמדדת לפי האיות שלהם בשפתם השנייה וזה לא מדד לכלום, בטח לא לשכל שלהם, מה לעשות? עובדה 🤷‍♂️

יש לי שתיים-שלוש שגיאות כתיב במילה בשפה השנייה, כמו נפוליאון לצורך הדוגמה וההשוואה, ובאותה הנשימה, אני האדם החכם ביותר בעולם שידוע עליו (בהנחה שעשרים אנשים בלחץ זה נקרא "ידוע עליו" אבל בסדר, נזרום), מה לעשות? עובדה 🤷‍♂️

אבל אתה? שאתה לא גאון ואפילו לא חכם? אתה, איש קטן, תמשיך לחשוב שכמות שגיאות הכתיב בשפתו השנייה של אדם היא מדד לכמה שכל יש לו. אתה מצחיק אותי מאוד 😂😂😂

על החתום,

מאור פז, שחוכמתו האדירה עולה על חוכמתם של אלברט איינשטיין, ניקולא טסלה, לאונרדו דה וינצ'י וארכימדס,

מאור פז, שחוכמתו האדירה אינה נגמרת לעולם.

HD-wallpaper-the-king-animal-crown-lion-wild.jpg
2Ce1.gif
800px-Barack_Obama_drops_the_mic.gif
giphy.gif

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
אוי, הקנאה, הקנאה.
נראה לי שהתאהבת בג'וב ה-|חדש| שלך להיות |ליצן| החצר.
טוב נו, צריך מישהו שיחליף את דני קיי ז"ל.
תתמודד אתה כפרה. הדוקטורט הוא לא-לא עליי כי הוא על כמה שאני ביניהם. הדוקטורט הוא עליי ועל עוד כמה, וזה שהדוקטורט שכותבים הוא על עוד כמה חוץ מעליי, זה לא הופך אותו ללא עליי. זה הופך אותו לעליי ועל עוד כמה.
עפ"י הקישור שצירפת, לא כותבים דוקטוראט, לא עליך ולא על כל הזויי |תפוז|, אלא רק ליגלגו עליך |נחמה|
כפי מה שזה נראה כעת, הקשיים בהבנת הנקרא הם שלך 🤷‍♂️

או שאלו לא קשיים בהבנת הנקרא אלא אתה מעמיד פנים שלא הבנת כי לשחק אותה אידיוט זאת הדרך היחידה בעבורך לתת דרור לקנאה המשתוללת שלך בי ולהתכחש למעלותיי אל מול ההוכחות החותכות.

הקטע הכי עצוב זה שאפילו אם זה מה שקורה פה, אתה עדיין לא המקרה הכי קשה של הבן-אדם ששיחק אותה הכי טיפש מבין כל האנשים ששיחקו אותה טיפשים אל מול הראיות החותכות לגאונותי כדי שיוכלו לשחק אותה לא מבינים כדי שיוכלו לתת דרור לקנאתם האדירה בי, להתכחש למעלותיי ולהטיח עלבונות.

כוכבית מצויה וסופרמן בעל שם המשתמש האירוני שיחקו אותה מפגרים ברמה של צמח בבית חולים עם צינורות שתקועים להם בכל הגוף כדי שיוכלו לרכך במעט את האש המשתוללת של הקנאה האדירה שלהם בי ולהתכחש למעלותיי, יכולותיי והישגיי, כאשר עוד ועוד הוכחות חותכות יותר ויותר לגאונותי הוצגו להן אחת אחרי השנייה.

בתחילה-תחזיות גאוניות ושומטות לסתות בשוק ההון. לאחר מכן-תחזיות של אסונות טבע.
תמשיך להזות, זה בריא, אמונה מאריכה חיים.
אנשים שהם לא "טיפוס" לא שווים הרבה.

לכן אני טיפוס, וכך גם האיש שכותב עליי דוקטורט.
אכן, אתה טיפוס, משהו אחד נכון כתבת כאן :)
רק ששכחת לציין שמי שכתבה שמהימנותו לוקה בחסר זאת אישה שדעתה לא חשובה ולא נחשבת.
לא שונה הרבה מדעתך |נחמה|
אני דווקא כן יודע. כאשר אתה גאון רב-תחומי בעל מוסר עבודה גבוה שעובד מסביב לשעון, המקומות והרמות שאליהן אתה דוחף את עצמך עלולים להביא לעייפות, ירידה בריכוז וטעויות של תשומת לב.

בניגוד למה שכתבתי לראשונה, כמובן שאני יודע שדוקטורט זאת עבודה שכותבים אותה במסגרת התואר השלישי ולא בשביל להתקבל אליו.
זאת לא הטעות היחידה שלך :)
לא. זה אתה שלא הבנת. או לפחות מעמיד פנים כך כדי שתוכל להמשיך לרכך את האש של הקנאה שלך בי על-ידי התכחשות למעלותיי והישגיי וזאת על אף הראיות החותכות המוטחות בפרצופך.
זאת בדיוק הצרה, שאין לך מושג קלוש מהי ראייה, מהי עובדה ועוד דברים בסיסיים ...
הצחקת אותי. אתה לא חכם ולא גאון. מנין לך מה אנשים כמוני עושים?

מכיוון שאני גאון, בניגוד אליך, אני אהיה זה שיסביר לך, למקרה שהתבלבלת, מה חכמים וגאונים עושים ומה לא, ולא להפך.

חכם, לא שאני חכם אלא גאון, דייק בדבריך, לא "לומד מטעויותיו", ו"במיוחד כאשר הוסבר לו היכן הם".

חכם, או במקרה שלי, גאון, לומד מה שב*** שלו ללמוד, כמה שבא לו ללמוד ובאיזה נושא שבא לו ללמוד.
באותו שרשור שתוקנת, דווקא הראת שהתעיינת מאוד ללמוד היכן הטעות, אך כלום לא נתפס בקלבסה וזה ההיפך מיכולתו של גאון |נחמה|
מכיוון שבהיותי גאון, אני מתעניין בנושאים קצת יותר גדולים ומורכבים מאשר איות נכון בשפה השנייה, שזה רעיון שכשלעצמו יש ספק גדול אם אתה מסוגל להבין אותו, כי כמובן שבעבורך ובתור לא-גאון הדרך הנכונה לאיית מילים בשפה שנייה זה בוודאי הנושא הכי מדהים ומעניין בעולם, נו ברור, אלא מה, אני, בתור גאון, מתעניין בנושאים קצת יותר גדולים ומורכבים מזה, ולכן מרכז שם את תשומת הלב שלי, את הקשב שלי, ומטריח את עצמי לשים לב, להקשיב וללמוד.
התחלת להתחפר? בפסקה למטה כתבת שהתחלת לדבר אנגלית מהבית בגיל 5, כך שהיה אמור להיות לך ידע ברמת שפת אם |פינוקיו|
כאשר מנסים ללמד אותי, או כל גאון אחר, דברים לא מעניינים בנושאים שאותנו, בתור גאונים, לא מעניינים, אז מן הסתם לא נתרכז, לא נקשיב, לא נלמד, וגם אם כן, כמובן שכל זה ייעשה ברמה נמוכה מאוד ויישכח מאוד מהר.

וככה באמת זה עובד אצל גאונים.

להבנה מעמיקה יותר של הצורה שבה הקשב, ההשקעה והלמידה הסלקטיביים של גאונים כמו אנוכי עובדת, אתה מוזמן לקרוא את "מודל הקשב הדינאמי של פז" כאשר אפרסם אותו פה באתר תפוז בעתיד הקרוב, במקביל למה שאשלח אותו לפרופסורים של הרווארד, כאשר אסיים לתרגם אותו לאנגלית.

זה מודל הקשב הגאוני ביותר, המבריק ביותר והחשוב ביותר בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה, שגם כולל בתוכו מודל זיכרון עבודה חדש. עבודה מאוד מאוחרת שלי באופן יחסי. כתבתי אותה בשנה שעברה וכשהייתי בן 24. אולי זה לא נשמע מאוד מאוחר אבל רק לשם ההשוואה, את העבודה החשובה ביותר והגאונית ביותר בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה, תיאוריית האישיות הקוגניטיבית, כתבתי בגיל 16 ובכיתה י'.
מה שתגיד |פינוקיו|
האמת שלא. כמות שגיאות הכתיב בפעם האחרונה שכתבתי את המשפט שאתה מתייחס אליו זאת הכמות הרגילה של שגיאות כתיב שלי, ביחס לכמות המילם והאותיות בכתיבתי הרגילה בשפה האנגלית. בפעם הקודמת היו פחות טעויות כי חיפשתי איך כותבים קודם. הפעם לא טרחתי אלא סתם ניחשתי. ככה זה כשלא שמים *** כי זה לא חשוב וכי זה לא מעניין כי חוכמתו האדירה של גאון רב תחומי לא נמדדת לפי כמות שגיאות הכתיב שבשפתו השנייה, כמו גם מה שעבור גאון רב תחומי, לא כמות שגיאות הכתיב בשפתו השנייה זאת הדרך עבורו להראות ולהוכיח את חוכמתו האדירה שלעולם אינה נגמרת. מה לעשות? עובדה 🤷‍♂️

אנגלית? אנגלית זה לא וואו בשבילי ולכן אני לא כל-כך מתלהב ממנה או מסתכל עליה כמשהו שהוא "וואו" או כמדד לחוכמה. מאיפה האנגלית שלך? תן לי לנחש. מהכמה שנים שלך בחו"ל כשעשית אולי תואר שני או שלישי? אתה רוצה לדעת מאיפה האנגלית שלי? מהבית. זה למה דיברתי אותה כמעט ברמת שפת אם כבר בגיל 5.
לפיסקה זאת הפניתי מעלה :)
לסיכום, חוכמתם של גאונים לא נמדדת לפי האיות שלהם בשפתם השנייה וזה לא מדד לכלום, בטח לא לשכל שלהם, מה לעשות? עובדה 🤷‍♂️

יש לי שתיים-שלוש שגיאות כתיב במילה בשפה השנייה, כמו נפוליאון לצורך הדוגמה וההשוואה, ובאותה הנשימה, אני האדם החכם ביותר בעולם שידוע עליו (בהנחה שעשרים אנשים בלחץ זה נקרא "ידוע עליו" אבל בסדר, נזרום), מה לעשות? עובדה 🤷‍♂️

אבל אתה? שאתה לא גאון ואפילו לא חכם? אתה, איש קטן, תמשיך לחשוב שכמות שגיאות הכתיב בשפתו השנייה של אדם היא מדד לכמה שכל יש לו. אתה מצחיק אותי מאוד 😂😂😂

על החתום,

מאור פז, שחוכמתו האדירה עולה על חוכמתם של אלברט איינשטיין, ניקולא טסלה, לאונרדו דה וינצ'י וארכימדס,

מאור פז, שחוכמתו האדירה אינה נגמרת לעולם.

צפה בקובץ המצורף 94762
צפה בקובץ המצורף 94764
צפה בקובץ המצורף 94763
צפה בקובץ המצורף 94765
פעם בכמה ימים, אני מפנה זמן בכדי להכיל אותך |סיוע| זאת מצווה גדולה במיוחד בתקופה קשה זאת :)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
נראה לי שהתאהבת בג'וב ה-|חדש| שלך להיות |ליצן| החצר.
טוב נו, צריך מישהו שיחליף את דני קיי ז"ל.
אני לא ליצן החצר. אני המלך. כל מי שבחצר עובד בשבילי או מקורב שלי, כולל הליצן.
עפ"י הקישור שצירפת, לא כותבים דוקטוראט, לא עליך ולא על כל הזויי |תפוז|, אלא רק ליגלגו עליך |נחמה|
"עיניים להם, ולא יראו"

-תהילים, פרק קט"ו, פסוק ה'.
תמשיך להזות, זה בריא, אמונה מאריכה חיים.
עובדות זה לא הזיות. מה לעשות? עובדה 🤷‍♂️
אכן, אתה טיפוס, משהו אחד נכון כתבת כאן :)
ולא סתם טיפוס. אלא טיפוס מלכותי.

tumblr_16c5e531fa4d8d3145306ebdcd4401bd_b36cdaf6_540.jpg
לא שונה הרבה מדעתך |נחמה|
לא נכון. אני מאור פז ולכן דעתי נחשבת יותר משל כל אחד אחר. ככה זה כשאתה הבחור הכי חכם בסביבה.

1697310955333.png
זאת בדיוק הצרה, שאין לך מושג קלוש מהי ראייה, מהי עובדה ועוד דברים בסיסיים ...
אני כן יודע. ככה זה כשאתה מלך. כשאתה מלך, אתה יודע דברים.

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg
באותו שרשור שתוקנת, דווקא הראת שהתעיינת מאוד ללמוד היכן הטעות
לא ממש. אחרת הייתי מגגל את זה ומוצא את הטעות בשנייה וחצי, במקום לשאול את פולגאר על איזו טעות הוא מדבר ולהמשיך בחיים שלי כאילו כלום עד להגעה של תגובתו 🤷‍♂️

כשאתה מלך, לא אכפת לך. פשוט לא אכפת לך 🤷‍♂️

אך כלום לא נתפס בקלבסה
אם זה לא מעניין אז כן, לא ייתפס 🤷‍♂️
וזה ההיפך מיכולתו של גאון |נחמה|
כאמור, אין לך מושג לא מה זה גאון ולא מהן יכולותיו. לשמוע ממך מה זה גאון זה כמו לשמוע מכוכבית מצויה מה זאת יציבות רגשית וכמו לשמוע מסתוונית מה זה שיח בוגר.

העובדות הפשוטות הן שאני חכם ברמות מטורפות ושגם בעוד אלף שנה אנשים עדיין ידברו על פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז, וחוכמתו האדירה, שלא היה לה סוף, ושהתעלתה אף על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י.

1697310955333.png
התחלת להתחפר? בפסקה למטה כתבת שהתחלת לדבר אנגלית מהבית בגיל 5, כך שהיה אמור להיות לך ידע ברמת שפת אם |פינוקיו|
יש הבדל בין הבנת אנגלית לדיבור באנגלית לקריאה באנגלית לכתיבה באנגלית, ולכן יש פערים בין היכולות השונות אצל אותם האנשים ממש.

האנגלית שלי היא ברמת כמעט שפת אם, וברמת תלמיד בכיתה ג' שרק התחיל ללמוד אנגלית בשנה שעברה, הכול תלוי על איזה אינדקס אנחנו מסתכלים.

כאמור, האנגלית זה לא משנה בכלל, כי כשאתה חכם בטירוף כמוני, היכולות שלך אמורות להימדד לפי מדדים אחרים לחלוטין. כפי מה שאמרתי, בשבילך אולי אנגלית זה "וואו". בשבילי אנגלית זה לא "וואו".

מה לעשות שאני מלך ושיש לי סטנדרטים אחרים?

פעם בכמה ימים, אני מפנה זמן בכדי להכיל אותך |סיוע| זאת מצווה גדולה במיוחד בתקופה קשה זאת :)
די עם השטויות. תקשיב. אני הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים אבל אין לי כסף להשקיע. תן לי 100,000 שקל ובתוך שנתיים אני ואתה מיליארדרים. מעוניין?

כמובן שאם לא תשתף פעולה אני אחזור לנקום את נקמתי ואספר לך מה חזיתי מראש ועל כל הכסף שהפסדת ואז אתה תאכל את הלב, אז תחשוב טוב-טוב לפני שאתה עונה :giggle:

tumblr_16c5e531fa4d8d3145306ebdcd4401bd_b36cdaf6_540.jpg

דיברגנט חדש

Well-known member
אני לא ליצן החצר. אני המלך. כל מי שבחצר עובד בשבילי או מקורב שלי, כולל הליצן.
עובדה שתפקידך לשעשע את הפרדס.
"עיניים להם, ולא יראו"

-תהילים, פרק קט"ו, פסוק ה'.
אם מיליון אומרים לך שאתה ..., סימן שאתה ...
מציע לך לעשות בדק בית בכדי שתפסיק לעשות לעצמך בושות.
עובדות זה לא הזיות. מה לעשות? עובדה 🤷‍♂️
מציע לך ללכת למילון לראות את ההגדרה של עובדה, כי היא רחוקה ממך שנות אור.
ולא סתם טיפוס. אלא טיפוס מלכותי.

צפה בקובץ המצורף 94827
טיפוס ילדותי
לא נכון. אני מאור פז ולכן דעתי נחשבת יותר משל כל אחד אחר. ככה זה כשאתה הבחור הכי חכם בסביבה.

צפה בקובץ המצורף 94828
אני כן יודע. ככה זה כשאתה מלך. כשאתה מלך, אתה יודע דברים.

צפה בקובץ המצורף 94829
בבי"ח אישרו לך את זה?
לא ממש. אחרת הייתי מגגל את זה ומוצא את הטעות בשנייה וחצי, במקום לשאול את פולגאר על איזו טעות הוא מדבר ולהמשיך בחיים שלי כאילו כלום עד להגעה של תגובתו 🤷‍♂️

כשאתה מלך, לא אכפת לך. פשוט לא אכפת לך 🤷‍♂️

צפה בקובץ המצורף 94829
גיגלת ולא מצאת, אפילו, הודית בכך כי לא ידעת מה לגגל |נחמה|
אם זה לא מעניין אז כן, לא ייתפס 🤷‍♂️
חבל, כך לא תגיע רחוק ותמשיך לחיות בצל הוריך.
כאמור, אין לך מושג לא מה זה גאון ולא מהן יכולותיו. לשמוע ממך מה זה גאון זה כמו לשמוע מכוכבית מצויה מה זאת יציבות רגשית וכמו לשמוע מסתוונית מה זה שיח בוגר.

העובדות הפשוטות הן שאני חכם ברמות מטורפות ושגם בעוד אלף שנה אנשים עדיין ידברו על פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז, וחוכמתו האדירה, שלא היה לה סוף, ושהתעלתה אף על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י.

צפה בקובץ המצורף 94828

יש הבדל בין הבנת אנגלית לדיבור באנגלית לקריאה באנגלית לכתיבה באנגלית, ולכן יש פערים בין היכולות השונות אצל אותם האנשים ממש.

האנגלית שלי היא ברמת כמעט שפת אם, וברמת תלמיד בכיתה ג' שרק התחיל ללמוד אנגלית בשנה שעברה, הכול תלוי על איזה אינדקס אנחנו מסתכלים.

כאמור, האנגלית זה לא משנה בכלל, כי כשאתה חכם בטירוף כמוני, היכולות שלך אמורות להימדד לפי מדדים אחרים לחלוטין. כפי מה שאמרתי, בשבילך אולי אנגלית זה "וואו". בשבילי אנגלית זה לא "וואו".

מה לעשות שאני מלך ושיש לי סטנדרטים אחרים?

צפה בקובץ המצורף 94829
רק לעילג או לדיסלקטי כבד יש שגיאות נוראיות בשפת האם שלו.
די עם השטויות. תקשיב. אני הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים אבל אין לי כסף להשקיע. תן לי 100,000 שקל ובתוך שנתיים אני ואתה מיליארדרים. מעוניין?

כמובן שאם לא תשתף פעולה אני אחזור לנקום את נקמתי ואספר לך מה חזיתי מראש ועל כל הכסף שהפסדת ואז אתה תאכל את הלב, אז תחשוב טוב-טוב לפני שאתה עונה :giggle:

צפה בקובץ המצורף 94827
סיפורים זה נחמד, אך תאלץ להראות לי את הצלחתך האישית בכדי שאאמין לך ולשם כך דבר ראשון, שתראה שיצאת מבית הוריך ורכשת לעצמך דירה.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
עובדה שתפקידך לשעשע את הפרדס.
גם המלך יכול להיות מצחיק לפעמים 🙂
אם מיליון אומרים לך שאתה ..., סימן שאתה ...
מציע לך לעשות בדק בית בכדי שתפסיק לעשות לעצמך בושות.
כמו מה ששלוש מיליון פיזיקאים מסביב לעולם אומרים שתורת היחסות נכונה ורק פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז אחד אומר שהיא לא נכונה? משהו כזה?

giphy.gif
מציע לך ללכת למילון לראות את ההגדרה של עובדה, כי היא רחוקה ממך שנות אור.
לך אתה למילון ותראה מה המילה "עובדה" אומרת. חצוף.
טיפוס ילדותי
לא. טיפוס מלכותי.
בבי"ח אישרו לך את זה?
אין שום קשר לשום בית חולים. מדידת שכל זה עיניין של מדע הפסיכולוגיה. כרגע לא יודעים לעשות את זה אבל אחרי שאשחרר את עבודתי בתחום, ידעו. דרך מדידת השכל של האנשים, ניתן יהיה לדעת דעתו של מי "שווה" והדעה של מי "לא שווה".

כבר עכשיו וספציפית בנוגע אליי, אתם אמורים לדעת שדעתי שווה יותר משל אחרים כי כבר עכשיו ניכר בי מאוד שאני הרבה יותר חכם מכולם וזאת הודות לטקסטים הגאוניים שלי והישגיי האדירים, אבל אתה יודע מה איינשטיין אמר על טיפשותם של האנשים, שאינה נגמרת לעולם. לפחות במשהו אחד "הלך לו" 🙂

1697025914952.png
גיגלת ולא מצאת, אפילו, הודית בכך כי לא ידעת מה לגגל |נחמה|
לא. לא גיגלתי כי זה לא היה מעניין מספיק. שאלתי אותו מה לא בסדר באיות שלי והמשכתי הלאה לסדר היום כי לא שמתי *** 🤷‍♂️
חבל, כך לא תגיע רחוק ותמשיך לחיות בצל הוריך.
לא, כי מה שכן מעניין כן נתפס. מה שלא, אז לא. ככה זה עובד אצל גאונים.
רק לעילג או לדיסלקטי כבד יש שגיאות נוראיות בשפת האם שלו.
זאת לא שפת האם שלי. לכן שגיאות הכתיב הנוראיות שלי בשפתי השנייה, אנגלית, כמו שגיאות הכתיב הנוראיות של נפוליאון בשפתו השנייה, אנגלית, הן כאמור, לא מדד לכלום. רעיון שלמרות שהסברתי לך אותו, אתה ממשיך להתקשות להבין ולקבל אותו כי אתה, בתור בן-אדם לא חכם, עד כדי כך שבוי בתוך הרעיונות השגויים של מה שלימדו אותך של מה זה חוכמה ומה מעיד על כך, כאשר כל הרעיונות שלימדו אותך בתחום, שגויים, ולכן אתה ממשיך לנבור בנושא בצורה מגוחכת.

איי-קיו, ציונים והצלחה בפועל בחיים הם לא מדד אמין לשכל, אז כמות שגיאות הכתיב בשפה שנייה יהיו? הצחקת.
סיפורים זה נחמד, אך תאלץ להראות לי את הצלחתך האישית בכדי שאאמין לך ולשם כך דבר ראשון, שתראה שיצאת מבית הוריך ורכשת לעצמך דירה.
הייתי שולח אותך ל-SupermanZW בעל שם המשתמש האירוני, שסיפרתי לו שחזיתי את נטפליקס וטסלה אחרי עליות של 100 אחוז ו-400 אחוז בהתאמה בלבד, וזאת לפני שהן המשיכו לעלות בעוד 100 אחוז ו-900 אחוז בהתאמה בחודשים שלאחר מכן, מה שגרם לו להודות בפניי בפרטי שאני הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים ולבקש ממני ללמד אותו לעשות אחוז תשואות ארבע-ספרתי בשנה כמוני, אך קנאתו האדירה בי על הצלחתי המסחררת וחוכמתי האדירה שלעולם אינה נגמרת, וכאבו העצום על עובדת עצם היותי הגאון הפיננסי הגדול בהיסטוריה, לבסוף העבירו אותו על דעתו, גרמו לו לחזור בו, וכיום גורמים לו להתכחש למה שראה בזמנו 🤷‍♂️

בעיה 🤷‍♂️

דיברגנט חדש

Well-known member
גם המלך יכול להיות מצחיק לפעמים 🙂

כמו מה ששלוש מיליון פיזיקאים מסביב לעולם אומרים שתורת היחסות נכונה ורק פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז אחד אומר שהיא לא נכונה? משהו כזה?

צפה בקובץ המצורף 95032
חזרנו לעצבר?
לך אתה למילון ותראה מה המילה "עובדה" אומרת. חצוף.
המרכאות נכונים מאוד עבורך, טעות פרוידיאנית? |נחמה|
לא. טיפוס מלכותי.

אין שום קשר לשום בית חולים. מדידת שכל זה עיניין של מדע הפסיכולוגיה. כרגע לא יודעים לעשות את זה אבל אחרי שאשחרר את עבודתי בתחום, ידעו. דרך מדידת השכל של האנשים, ניתן יהיה לדעת דעתו של מי "שווה" והדעה של מי "לא שווה".

כבר עכשיו וספציפית בנוגע אליי, אתם אמורים לדעת שדעתי שווה יותר משל אחרים כי כבר עכשיו ניכר בי מאוד שאני הרבה יותר חכם מכולם וזאת הודות לטקסטים הגאוניים שלי והישגיי האדירים, אבל אתה יודע מה איינשטיין אמר על טיפשותם של האנשים, שאינה נגמרת לעולם. לפחות במשהו אחד "הלך לו" 🙂

צפה בקובץ המצורף 95033
בוודאי שיש קשר, הם צריכים לאשר לך שאתה מלך ושאתה חכם ולדיעתך בדיקות IQ משלבות מדע ופסיכולוגיה.
לא. לא גיגלתי כי זה לא היה מעניין מספיק. שאלתי אותו מה לא בסדר באיות שלי והמשכתי הלאה לסדר היום כי לא שמתי *** 🤷‍♂️
להביא לך את הקישור בכדי לבייש אותך? לא עדיף שתודה?
לא, כי מה שכן מעניין כן נתפס. מה שלא, אז לא. ככה זה עובד אצל גאונים.
כשהראש ריק, לא נתפס כלום |נחמה|
זאת לא שפת האם שלי. לכן שגיאות הכתיב הנוראיות שלי בשפתי השנייה, אנגלית, כמו שגיאות הכתיב הנוראיות של נפוליאון בשפתו השנייה, אנגלית, הן כאמור, לא מדד לכלום. רעיון שלמרות שהסברתי לך אותו, אתה ממשיך להתקשות להבין ולקבל אותו כי אתה, בתור בן-אדם לא חכם, עד כדי כך שבוי בתוך הרעיונות השגויים של מה שלימדו אותך של מה זה חוכמה ומה מעיד על כך, כאשר כל הרעיונות שלימדו אותך בתחום, שגויים, ולכן אתה ממשיך לנבור בנושא בצורה מגוחכת.

איי-קיו, ציונים והצלחה בפועל בחיים הם לא מדד אמין לשכל, אז כמות שגיאות הכתיב בשפה שנייה יהיו? הצחקת.
אם כתבת שדיברת אנגלית שוטפת בגיל 5, זה בהחלט שפת אם, אלא אם כן, בעוד שקר נתפסת?
הייתי שולח אותך ל-SupermanZW בעל שם המשתמש האירוני, שסיפרתי לו שחזיתי את נטפליקס וטסלה אחרי עליות של 100 אחוז ו-400 אחוז בהתאמה בלבד, וזאת לפני שהן המשיכו לעלות בעוד 100 אחוז ו-900 אחוז בהתאמה בחודשים שלאחר מכן, מה שגרם לו להודות בפניי בפרטי שאני הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים ולבקש ממני ללמד אותו לעשות אחוז תשואות ארבע-ספרתי בשנה כמוני, אך קנאתו האדירה בי על הצלחתי המסחררת וחוכמתי האדירה שלעולם אינה נגמרת, וכאבו העצום על עובדת עצם היותי הגאון הפיננסי הגדול בהיסטוריה, לבסוף העבירו אותו על דעתו, גרמו לו לחזור בו, וכיום גורמים לו להתכחש למה שראה בזמנו 🤷‍♂️

בעיה 🤷‍♂️
את גר אצל ההורים וחי מדמי כיס,
תתבגר|!|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
חזרנו לעצבר?
שוב פעם אתה משווה אותי אל הפסיכופת המטורף של הפאי המשתנה. חצוף! אני בכלל לא כמוהו! הוא מופרע בנפשו ואני גאון רב-תחומי המקדים את זמנו!

למרות שסירבת להסגיר את תחום המחקר שלך ולמרות ששאלתי על כך כבר פעמיים, כבר הבנתי עליך שאתה פיזיקאי איינשטייני. זה עלול להישמע אכזרי, אבל אני מקווה שתאריך מספיק ימים בשביל שהלוזרים האיינשטייניים האחרים במאיץ החלקיקים הענקי בשוויץ יפריכו את עבודתו של איינשטיין, כדי שעוד לפני היום שבו תנשום את נשימתך האחרונה, איש זקן, אתה "תזכה" לדעת שכל עבודת חייך היא שקר, ושמהירות האור תלויה במהירות המקור ומשתנה בין מערכות ייחוס. וזה, מה שאני מאחל לך.

עוד בין התגליות העתידיות של הפיזיקאים האיינשטייניים: אנרגיה לא שווה למסה כפול מהירות האור בריבוע, המודל הסטנדרטי שגוי, יש שש כוחות יסוד בפיזיקה ולא ארבע, אין דבר כזה חומר אפל ואנרגיה אפלה והחלקיקים הפיזיקאליים התיאורטיים הבאים לא קיימים: גרביטון, הבאריון האקזוטי, החלקיקים הגאוג'ינואים, הניוטרלינו, הצ'רג'ינו, הטכיון, חלקיק המונופול המגנטי ונוספים.

לפיזיקאים ייקח שנים ועשרות שנים לגלות את כל זה ולהגיע לכל זה, אבל אני, הגעתי לכל זה עוד בשנת 2015, כשעוד הייתי בן 17 ובכיתה י"א, אבל העיקר שאחרי כל זה, ועוד עשרות הישגים, כל אחד מהם בלתי יאומן ושומט לסתות כשלעצמו, אני מפגר בעיניך בגלל שגיאות כתיב קשות בשפתי השנייה, שבה אני לא מרבה לכתוב 😂

לפחות בדבר אחד איינשטיין צדק 😂 רק חבל שהדבר היחיד שהוא צדק בו היה הדבר הנורא ביותר שהוא היה יכול להיות צודק בו.

1697025914952.png

אם יש לך עוד שאלות על פיזיקה פוסט-איינשטיינית, כי עבודתו של איינשטיין שגויה ועל כן היא דבר שאנחנו צריכים להתקדם הלאה ממנה, אז פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז נמצא ממש פה בשבילך.

ועכשיו תשתחווה, איכר!

המרכאות נכונים מאוד עבורך, טעות פרוידיאנית? |נחמה|
לא. בסה"כ סימנתי את המילה במירכאות כדי שתדע ותראה על איזה מילה אנחנו מדברים. אחרת יש מצב טוב שגם בזה היית מפשל והולך לחפש במילון את המילה הלא נכונה.

הרי אתה פיזיקאי איינשטייני, זה לא כאילו שאתה העיפרון הכי מחודד בקלמר או משהו, כן?

כמובן שלא.

העיפרון הכי מחודד בקלמר זה אני. למה אתה חושב שיש לי חשבון הנקרא כך?:

(1) העיפרון הכי מחודד בקלמר | תפוז פורומים (tapuz.co.il)
בוודאי שיש קשר, הם צריכים לאשר לך שאתה מלך ושאתה חכם ולדיעתך בדיקות IQ משלבות מדע ופסיכולוגיה.
איי קיו לא אומר שכל, זה אומר אינטליגנציה, וגם את זה הוא לא עושה הכי טוב כי איי-קיו זאת לא האינטליגנציה האמיתית, זאת האינטליגנציה הנמדדת, כאשר מבחני האינטליגנציה המודרניים, ננסח את זה בעדינות, הם "לא משהו", ועל-כן המתאם בין האינטליגנציה הנמדדת לאמיתית הוא גם כן לא משהו.

מעבר לזה, יש השערה לפיה האינטליגנציה היא מדד לשכל, כך שאילו מבחני האינטליגנציה המודרניים היו טובים, והם לא, וזאת לא קביעה שלי, זאת קביעה של מיליוני חוקרי אינטליגנציה ופסיכולוגים מסביב לעולם, אז כביכול הם היו מדד (עקיף) טוב לשכל, אך אפילו ההשערה הזאת שגויה, כך שגם אם מבחני האינטליגנציה היו טובים, זה עדיין לא היה עוזר לנו.

על-מנת למדוד שכל צריך להמציא מבחנים ספציפית עבור מדידת שכל, אבל עד כה וחוץ ממני, אף-אחד עדיין לא הצליח לעשות את זה. כאשר הזמן יהיה נכון, אשחרר את עבודתי בתחום.

האיי-קיו שלי, אם כל-כך מסקרן אותך לדעת, נמדד פעמיים. בפעם הראשונה כשהייתי בן 10 ובכיתה ה', וקיבלתי ציון של 97, ובפעם השנייה כשהייתי בן 17 ובכיתה י"ב, וקיבלתי ציון של 92.

כמובן שאין בכך כהוא זה בשביל לשנות את העובדה שאני חכם יותר מאלברט איינשטיין, ניקולא טסלה, לאונרדו דה וינצ'י וארכימדס.

578346_362966417120827_1868054746_n.jpg
images.jpg
להביא לך את הקישור בכדי לבייש אותך? לא עדיף שתודה?
כהרגלך אתה אדם מבולבל ומתבלבל. כנראה בעקבות הגיל המתקדם. מה שחיפשתי בגוגל היה איך לכתוב את זה בפעם הראשונה שכתבתי את זה ובעת כתיבת ההודעה הפותחת של השרשור המדובר, שזה מה שאמרתי מאוחר יותר.

כאשר אמר שיש טעות בדבריי לא שמתי *** ושאלתי "מה? האות הגדולה? זה לא מעניין. זה גם רק אם רוצים לכתוב תקני לחלוטין. לא באמת חייבים" והמשכתי הלאה לסדר היום מבלי לחפש עוד פעם איך כותבים לאחר שכבר חיפשתי בשביל ההודעה הפותחת של השרשור.

כאשר אמר לי שזה לא זה, המשכתי לא להתעניין ושלא יהיה לי אכפת, כי זה באמת לא מעניין ולא אכפת לי, ושאלתי אותו מה הטעות, בעודי ממשיך שלא לגגל את זה בשנית כי לא אכפת לי ואז הוא אמר מה הטעות.

רק אז חיפשתי מה הטעות וראיתי שעשיתי טעות בהעתקה בגלל עייפות וחוסר תשומת לב.

אתה יותר מוזמן ללכת לשם, לקרוא את הדברים ולהתבדות.

כמובן גם שלעצם זה שלא ידעתי וכנראה עדיין לא יודע איך מאייתים את זה נכון, כך שהייתי צריך לחפש איך כותבים את זה, ואז עדיין טעיתי בהעתקה כי הייתי עייף/לא מרוכז/לא היה לי אכפת מספיק בשביל לבדוק פעמיים, אין שום קשר לכמה אני חכם, בהתחשב בעצם העובדה של עצם הישגיי האדירים. ובעצם אפילו בלי הישגיי האדירים, כי אפילו בלי קשר להישגיי האדירים, כמות שגיאות הכתיב, בוודאי שבשפה השנייה, אינה מדד לכלום, כפי מה שהוסבר פעמים רבות, עדיין מבלי שאתה, פולגאר או אף-אחד אחר מצליחים להבין.

כמובן שהעיניין הוא שאתם כל-כך טיפשים, עד כדי כך שאתם כל-כך שבויים בתוך הקונספציות שלכם, עד כדי כך שגם כשמתקנים אותכם ומסבירים לכם מה זה מדד אמיתי לשכל ומה זה לא, ועל אף הישגיי האדירים, אתם ממשיכים לחשוב אותי לטיפש בגלל שטויות חסרות חשיבות כמו שגיאות כתיב בשפה שנייה שבה אני לא מרבה לכתוב.

הקטע הכי מצחיק זה שאנחנו עוד מנהלים בגללך עכשיו את כל השיחה הזאת בשרשור שנפתח על הדוקטורט שכותב עליי דוקטורנט לתואר שלישי בסוציולוגיה באוניברסיטה נחשבת בארצות הברית.

הבה ונביא שוב את הציטוט של איינשטיין, הלוא הוא כאמור אחד מהדברים הנכונים היחידים שהוא אי-פעם אמר ועשה:

1697025914952.png

כמובן גם שכל האמור לעיל לא הולך לעזור כהוא זה, ובשעה שאני חוזה מראש מניות וסחורות שאחר-כך עולות במאות ובאלפי אחוזים, כמו גם שיטפונות, רעידות אדמה והתפרצויות הרי געש, בנוסף למה שאני האדם שכתב את העבודות המדעיות והספרותיות החשובות ביותר שאי-פעם נכתבו, בהודעתך הבא אתה תמשיך לדבר על איזה טיפש אני בגלל שגיאות הכתיב שלי בשפתי השנייה, נו ברור אלא מה? |פנים|
כשהראש ריק, לא נתפס כלום |נחמה|
אם הראש שלי היה ריק, לא הייתי כעובדה הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים כפי מה שראה SupermanZW במו עיניו, כמו גם האדם שכתב כמה וכמה מהעבודות המדעיות והספרותיות החשובות בהיסטוריה, כמו גם האדם החשוב ביותר בהיסטוריה של מדעים מרובים.

images.jpg
אם כתבת שדיברת אנגלית שוטפת בגיל 5
לא השתמשתי במילה שוטפת. ולא כי אמרתי "ברמת שפת אם" כי גם את זה לא אמרתי. מה שאמרתי זה "כמעט ברמת שפת אם" כי מאז ועד היום אני עדיין עלול להיתקע עם מילה אחת או שתיים פעם בארבע או חמש משפטים. זה מה שקורה כשיודעים לדבר אנגלית אבל לא מדברים אותה בפועל אז לא זוכים לעשות את הקפיצה האחרונה. מה שגם אומר שלא באמת "דיברתי אנגלית". פשוט ידעתי כבר אז לעשות את זה. כמובן גם ששום דבר מכל זה לא חשוב, לא מעניין ולא קשור לכלום בשום צורה או דרך אבל למה להתאמץ לנהל שיחה רצינית עם מטרה, לוגיקה, סדר או היגיון?
זה בהחלט שפת אם
שפת אם זאת השפה הראשונה שלומדים אותה, ובדרך כלל לומדים אותה מההורים, ולכן היא נקראת בעברית "שפת אם". שפת אם זאת גם השפה הראשונה ספציפית שלומדים אותה מההורים. לא כל שפה שלומדים מההורים היא שפת אם.
אלא אם כן, בעוד שקר נתפסת?
מכיוון שלא נתפסתי בשום שקר מלכתחילה, לא ברור למה אתה מתכוון במילה "עוד". כנראה אתה מדמיין ששיקרתי שקר כלשהו כי היית טיפש מידי מכדי להבין משהו שאמרתי כמו מה שאתה טיפש מידי עכשיו מכדי להבין ששפה שנייה שלומדים מההורים היא לא שפת אם ועל כן "שיקרתי" כשאמרתי שאני יודע אנגלית כמעט ברמת שפת אם כבר מגיל 5.
את גר אצל ההורים וחי מדמי כיס,
תתבגר|!|
כן. כי אין לי כסף להשקיע. אני מסביר את זה שוב ושוב אבל כולם יותר מידי מפגרים מכדי להבין. על זה כמעט לאף-אחד אין תשובה בשבילי אבל ממשיכים להגיד לי שאני לא גאון פיננסי כי אני לא עשיר.

מנגד, יש את המפגר הראשי של כל האתר, שטוען שאילו באמת הייתי גאון פיננסי בקנה מידה שאני אומר, כאילו הוא לא ראה את הדבר במו עיניו אבל בסדר, אני מבין שהוא מתפוצץ מקנאה ושלכן כואב לו כל הגוף אז נזרום, אז הייתי לוקח הלוואה, משקיע ומתעשר.

מה שהמפגר הראשי שוכח, זה עצם זה שקודם כל, בנקים לא נותנים הלוואות לאנשים כמוני, ושנית כל, כבר שנתיים אני זורק לאנשים מידי פעם את הצעותיי כדי לקבל כסף מאדם פרטי, אבל אף-אחד לא משתף פעולה.

כמובן שזה לא עוזר, והמפגר הראשי של כל האתר ממשיך לטעון שוב ושוב איך ש"אם הייתי הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים", למרות שעובדה שאני כן ועובדה שהוא גם ראה את זה אבל אמרנו שזורמים כי אני מכבד את הכאב שלו, אז הייתי לוקח הלוואה, משקיע ומתעשר.

ומעגל הטמטום האנושי והעצום שלעולם אינו נגמר ממשיך להתגלגל לו עוד ועוד עד אין סוף.

1697025914952.png

דיברגנט חדש

Well-known member
שוב פעם אתה משווה אותי אל הפסיכופת המטורף של הפאי המשתנה. חצוף! אני בכלל לא כמוהו! הוא מופרע בנפשו ואני גאון רב-תחומי המקדים את זמנו!

לפחות בדבר אחד איינשטיין צדק 😂 רק חבל שהדבר היחיד שהוא צדק בו היה הדבר הנורא ביותר שהוא היה יכול להיות צודק בו.

צפה בקובץ המצורף 95314
בהחלט, הדימיון ביניכם רב מאוד ואני שם לך מראה מול הפרצוף בכדי שתראה את התאום הסיאמי שלך :) וכל השוני ביניכם הוא אך ורק הבדלי גיל |נחמה|
מחשבה שנייה, לא יפה ללעוג לעצבר, הוא מנומס וענו להבדיל ממך.
לגבי אמירתו של איינשטיין, אכן הוא צדק מאוד ולראיה אפשר לראות איך אתה מדגים זאת בצורה מושלמת וגם נתוניך הראו שאתה נושק לתחום של חצי גאון והמצחיק הוא שאתה לא מתבייש לספר את זה כי אתה לא מבין מה משמעות המספרים כפי שאראה בהמשך תגובתי כשאשיב על הפסקה הרלוונטית שכתבת
לא. בסה"כ סימנתי את המילה במירכאות כדי שתדע ותראה על איזה מילה אנחנו מדברים. אחרת יש מצב טוב שגם בזה היית מפשל והולך לחפש במילון את המילה הלא נכונה.

הרי אתה פיזיקאי איינשטייני, זה לא כאילו שאתה העיפרון הכי מחודד בקלמר או משהו, כן?

כמובן שלא.

העיפרון הכי מחודד בקלמר זה אני. למה אתה חושב שיש לי חשבון הנקרא כך?:

(1) העיפרון הכי מחודד בקלמר | תפוז פורומים (tapuz.co.il)
גם בשפת האם שלך אתה עושה טעויות ועדיין לא מבין את המשמעות של מרכאות, האם צריך להסביר לך איך היית אמור לציין את המילה במקום מרכאות? |אקדמאי|
אכן, אתה העיפרון הכי מחודד בקלמר כפי שהוסבר לך בשרשורים שפתחת בנושא שפשוט הרמת להנחתה את הטיפשות שלך.
איי קיו לא אומר שכל, זה אומר אינטליגנציה, וגם את זה הוא לא עושה הכי טוב כי איי-קיו זאת לא האינטליגנציה האמיתית, זאת האינטליגנציה הנמדדת, כאשר מבחני האינטליגנציה המודרניים, ננסח את זה בעדינות, הם "לא משהו", ועל-כן המתאם בין האינטליגנציה הנמדדת לאמיתית הוא גם כן לא משהו.

מעבר לזה, יש השערה לפיה האינטליגנציה היא מדד לשכל, כך שאילו מבחני האינטליגנציה המודרניים היו טובים, והם לא, וזאת לא קביעה שלי, זאת קביעה של מיליוני חוקרי אינטליגנציה ופסיכולוגים מסביב לעולם, אז כביכול הם היו מדד (עקיף) טוב לשכל, אך אפילו ההשערה הזאת שגויה, כך שגם אם מבחני האינטליגנציה היו טובים, זה עדיין לא היה עוזר לנו.

על-מנת למדוד שכל צריך להמציא מבחנים ספציפית עבור מדידת שכל, אבל עד כה וחוץ ממני, אף-אחד עדיין לא הצליח לעשות את זה. כאשר הזמן יהיה נכון, אשחרר את עבודתי בתחום.

האיי-קיו שלי, אם כל-כך מסקרן אותך לדעת, נמדד פעמיים. בפעם הראשונה כשהייתי בן 10 ובכיתה ה', וקיבלתי ציון של 97, ובפעם השנייה כשהייתי בן 17 ובכיתה י"ב, וקיבלתי ציון של 92.

כמובן שאין בכך כהוא זה בשביל לשנות את העובדה שאני חכם יותר מאלברט איינשטיין, ניקולא טסלה, לאונרדו דה וינצ'י וארכימדס.

צפה בקובץ המצורף 95315
צפה בקובץ המצורף 95316
כפי שהרחבתי מעלה בפסקה הראשונה, הבן אדם הודה שהוא חצי גאון, אין גבול לטיפשות כפי שהוא ציין בצדק רב את דבריו של איינשטיין.
כהרגלך אתה אדם מבולבל ומתבלבל. כנראה בעקבות הגיל המתקדם. מה שחיפשתי בגוגל היה איך לכתוב את זה בפעם הראשונה שכתבתי את זה ובעת כתיבת ההודעה הפותחת של השרשור המדובר, שזה מה שאמרתי מאוחר יותר.

כאשר אמר שיש טעות בדבריי לא שמתי *** ושאלתי "מה? האות הגדולה? זה לא מעניין. זה גם רק אם רוצים לכתוב תקני לחלוטין. לא באמת חייבים" והמשכתי הלאה לסדר היום מבלי לחפש עוד פעם איך כותבים לאחר שכבר חיפשתי בשביל ההודעה הפותחת של השרשור.

כאשר אמר לי שזה לא זה, המשכתי לא להתעניין ושלא יהיה לי אכפת, כי זה באמת לא מעניין ולא אכפת לי, ושאלתי אותו מה הטעות, בעודי ממשיך שלא לגגל את זה בשנית כי לא אכפת לי ואז הוא אמר מה הטעות.

רק אז חיפשתי מה הטעות וראיתי שעשיתי טעות בהעתקה בגלל עייפות וחוסר תשומת לב.

אתה יותר מוזמן ללכת לשם, לקרוא את הדברים ולהתבדות.

כמובן גם שלעצם זה שלא ידעתי וכנראה עדיין לא יודע איך מאייתים את זה נכון, כך שהייתי צריך לחפש איך כותבים את זה, ואז עדיין טעיתי בהעתקה כי הייתי עייף/לא מרוכז/לא היה לי אכפת מספיק בשביל לבדוק פעמיים, אין שום קשר לכמה אני חכם, בהתחשב בעצם העובדה של עצם הישגיי האדירים. ובעצם אפילו בלי הישגיי האדירים, כי אפילו בלי קשר להישגיי האדירים, כמות שגיאות הכתיב, בוודאי שבשפה השנייה, אינה מדד לכלום, כפי מה שהוסבר פעמים רבות, עדיין מבלי שאתה, פולגאר או אף-אחד אחר מצליחים להבין.

כמובן שהעיניין הוא שאתם כל-כך טיפשים, עד כדי כך שאתם כל-כך שבויים בתוך הקונספציות שלכם, עד כדי כך שגם כשמתקנים אותכם ומסבירים לכם מה זה מדד אמיתי לשכל ומה זה לא, ועל אף הישגיי האדירים, אתם ממשיכים לחשוב אותי לטיפש בגלל שטויות חסרות חשיבות כמו שגיאות כתיב בשפה שנייה שבה אני לא מרבה לכתוב.
הראת שגם בשפת אם אתה לא חזק ועושה את אותם טעויות מבישות כפי שגם הראו לך בתגובה #8 בשרשור שכולו טעות שפתחת|נחמה|
הקטע הכי מצחיק זה שאנחנו עוד מנהלים בגללך עכשיו את כל השיחה הזאת בשרשור שנפתח על הדוקטורט שכותב עליי דוקטורנט לתואר שלישי בסוציולוגיה באוניברסיטה נחשבת בארצות הברית.

הבה ונביא שוב את הציטוט של איינשטיין, הלוא הוא כאמור אחד מהדברים הנכונים היחידים שהוא אי-פעם אמר ועשה:

צפה בקובץ המצורף 95314

כמובן גם שכל האמור לעיל לא הולך לעזור כהוא זה, ובשעה שאני חוזה מראש מניות וסחורות שאחר-כך עולות במאות ובאלפי אחוזים, כמו גם שיטפונות, רעידות אדמה והתפרצויות הרי געש, בנוסף למה שאני האדם שכתב את העבודות המדעיות והספרותיות החשובות ביותר שאי-פעם נכתבו, בהודעתך הבא אתה תמשיך לדבר על איזה טיפש אני בגלל שגיאות הכתיב שלי בשפתי השנייה, נו ברור אלא מה? |פנים|
אם לא היית טיפש והיית גאון פיננסי, היית לוקח הלוואה ומחזיר אותה במהרה בהשקעה נבונה, אך אתה לוזר שחי באשליות וחי על חשבון הוריו, כנראה לעוד הרבה זמן, אם לא לכל החיים.
לגבי התירוץ שלך שבנקים לא נותנים הלוואה לאחד כמוך, זה בצדק רב, אך יש עוד אפיקי הלוואות כמו למשל מאלו שאתה חי על חשבונם ואפילו מהשוק האפור, אם אתה טוען שאתה כזה מוצלח, לא תהיה לך בעיה להחזיר להם את ההלוואה.
אם הראש שלי היה ריק, לא הייתי כעובדה הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים כפי מה שראה SupermanZW במו עיניו, כמו גם האדם שכתב כמה וכמה מהעבודות המדעיות והספרותיות החשובות בהיסטוריה, כמו גם האדם החשוב ביותר בהיסטוריה של מדעים מרובים.

צפה בקובץ המצורף 95316

לא השתמשתי במילה שוטפת. ולא כי אמרתי "ברמת שפת אם" כי גם את זה לא אמרתי. מה שאמרתי זה "כמעט ברמת שפת אם" כי מאז ועד היום אני עדיין עלול להיתקע עם מילה אחת או שתיים פעם בארבע או חמש משפטים. זה מה שקורה כשיודעים לדבר אנגלית אבל לא מדברים אותה בפועל אז לא זוכים לעשות את הקפיצה האחרונה. מה שגם אומר שלא באמת "דיברתי אנגלית". פשוט ידעתי כבר אז לעשות את זה. כמובן גם ששום דבר מכל זה לא חשוב, לא מעניין ולא קשור לכלום בשום צורה או דרך אבל למה להתאמץ לנהל שיחה רצינית עם מטרה, לוגיקה, סדר או היגיון?
עוד פעם אתה הולך במעגלים וחוזר על עצמך על אותן שטויות?
הראת שגם בשפת אם אתה לא משהו |נחמה|
שפת אם זאת השפה הראשונה שלומדים אותה, ובדרך כלל לומדים אותה מההורים, ולכן היא נקראת בעברית "שפת אם". שפת אם זאת גם השפה הראשונה ספציפית שלומדים אותה מההורים. לא כל שפה שלומדים מההורים היא שפת אם.
בוודאי שכן, אם הוריך מדברים עמך במס' שפות, אתה אמור לדעת מס' שפות ברמת שפת אם.
מכיוון שלא נתפסתי בשום שקר מלכתחילה, לא ברור למה אתה מתכוון במילה "עוד". כנראה אתה מדמיין ששיקרתי שקר כלשהו כי היית טיפש מידי מכדי להבין משהו שאמרתי כמו מה שאתה טיפש מידי עכשיו מכדי להבין ששפה שנייה שלומדים מההורים היא לא שפת אם ועל כן "שיקרתי" כשאמרתי שאני יודע אנגלית כמעט ברמת שפת אם כבר מגיל 5.
גם את הרינגטון |יעני| אף אחד לא תפס בשקר והמבין יבין ... ;)
כן. כי אין לי כסף להשקיע. אני מסביר את זה שוב ושוב אבל כולם יותר מידי מפגרים מכדי להבין. על זה כמעט לאף-אחד אין תשובה בשבילי אבל ממשיכים להגיד לי שאני לא גאון פיננסי כי אני לא עשיר.

מנגד, יש את המפגר הראשי של כל האתר, שטוען שאילו באמת הייתי גאון פיננסי בקנה מידה שאני אומר, כאילו הוא לא ראה את הדבר במו עיניו אבל בסדר, אני מבין שהוא מתפוצץ מקנאה ושלכן כואב לו כל הגוף אז נזרום, אז הייתי לוקח הלוואה, משקיע ומתעשר.

מה שהמפגר הראשי שוכח, זה עצם זה שקודם כל, בנקים לא נותנים הלוואות לאנשים כמוני, ושנית כל, כבר שנתיים אני זורק לאנשים מידי פעם את הצעותיי כדי לקבל כסף מאדם פרטי, אבל אף-אחד לא משתף פעולה.

כמובן שזה לא עוזר, והמפגר הראשי של כל האתר ממשיך לטעון שוב ושוב איך ש"אם הייתי הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים", למרות שעובדה שאני כן ועובדה שהוא גם ראה את זה אבל אמרנו שזורמים כי אני מכבד את הכאב שלו, אז הייתי לוקח הלוואה, משקיע ומתעשר.
כפי שכתבתי קודם, אם לא היית טיפש והיית גאון פיננסי, היית לוקח הלוואה ומחזיר אותה במהרה בהשקעה נבונה, אך אתה לוזר שחי באשליות וחי על חשבון הוריו, כנראה לעוד הרבה זמן, אם לא לכל החיים |נחמה|
לגבי התירוץ שלך שבנקים לא נותנים הלוואה לאחד כמוך, זה בצדק רב, אך יש עוד אפיקי הלוואות כמו למשל מאלו שאתה חי על חשבונם ואפילו מהשוק האפור, אם אתה טוען שאתה כזה מוצלח, לא תהיה לך בעיה להחזיר להם את ההלוואה.

נערך לאחרונה ב:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
בהחלט, הדימיון ביניכם רב מאוד
לא נכון.
ואני שם לך מראה מול הפרצוף בכדי שתראה את התאום הסיאמי שלך :)
דווקא הוא יותר דומה לך. הוא אומר שהפאי משתנה, אתה אומר שמהירות האור אינה תלויה במהירות המקור ואינה משתנה בין מערכות ייחוס. אתם יכולים להיות חברים טובים :)

שלח לו הודעה בפרטי :)
וכל השוני ביניכם הוא אך ורק הבדלי גיל |נחמה|
לא. דווקא אתה והוא מאוד דומים, כאשר אפילו אין הבדלי גיל. כמו שאמרתי, תציע לו חברות. תשלח לו הודעה. תעשה לו עוקב :)

אתם יכולים להיות חברים נהדרים :)
אני דווקא כן מנומס ועניו. חצוף.
לגבי אמירתו של איינשטיין, אכן הוא צדק מאוד ולראיה אפשר לראות איך אתה מדגים זאת בצורה מושלמת
דווקא אתה זה שמדגים זאת בצורה מושלמת. מה לעשות? עובדה 🤷‍♂️
וגם נתוניך הראו שאתה נושק לתחום של חצי גאון
והנה דוגמה לאיך שאתה מדגים את נכונות אמרתו של איינשטיין בצורה מושלמת. אתה ממשיך לחשוב שאיי-קיו אומר שכל למרות שהסבירו לך שלא במילים פשוטות, ממשיך לחשוב שקיומן או אי-קיומן של שגיאות כתיב בשפה שנייה אומרות שכל למרות שהסבירו לך במילים פשוטות שלא וכדומה'.

מכיוון שאיי-קיו לא רק שלא אומר שכל, אלא הוא בקושי מצליח להגיד אינטליגנציה, כמובן שנתוני האיי-קיו שלי לא אומרים את זה. ההישגים שלי מצד שני, מראים שאני גדול בני-האדם של האלף השלישי לספירה.
והמצחיק הוא שאתה לא מתבייש לספר את זה
ברור שזה דווקא לא מצחיק וברור שאני לא מתבייש לספר את זה מכיוון שאינטליגנציה אין משמעה שכל, ואפילו אינטליגנציה מבחני האיי-קיו בקושי מצליחים להגיד. זה אתה שאתה פשוט כל-כך טיפש שאתה לא מבין גם כשמסבירים לך במילים פשוטות. איך הצלחת להיות פיזיקאי? כנראה כי הפיזיקה המודרנית שגויה אז היא לא קשה 🤷‍♂️
כי אתה לא מבין מה משמעות המספרים כפי שאראה בהמשך תגובתי כשאשיב על הפסקה הרלוונטית שכתבת
מי שלא מבין מה משמעות המספרים זה אתה. המספרים מנסים לדבר על אינטליגנציה ומצליחים למחצה בלבד. מעבר לזה, גם אם היו מצליחים למדוד כראוי אינטליגנציה, הקשר בין אינטליגנציה לשכל שואף לאפס. כל קשר בין איי-קיו נמדד לבין שכל הוא מקרי בהחלט. אתה פשוט לא חכם מספיק בשביל להבין את זה.
גם בשפת האם שלך אתה עושה טעויות
שהן אינן משמעותיות (בניגוד לטעויות באנגלית) וכאשר עברית היא השפה ה-26 הקשה ביותר בעולם מבין 6,151 שפות טבעיות שעודן מדוברות כיום. משמע, לגיטימי לחלוטין ולא מעיד על היותי "אדם שעושה טעויות בשפת האם". אף-אחד לא מדבר או כותב בצורה מושלמת לחלוטין אפילו לא את שפת אימו וזאת גם אם הוא פרופסור לעברית באוניברסיטה העברית בירושלים. איך אני איתך כפרה?

"אדם שעושה טעויות בשפת האם" זה משפט הראוי לאדם שעושה טעויות קשות בשפת האם. לא טעויות מינוריות וחסרות חשיבות בשפת האם כמו כל אדם נורמאלי אחר אחרת היינו יכולים להגיד את זה על כולם כולל עליך וגם על פרופסורים ללשון ולשפה העברית.
ועדיין לא מבין את המשמעות של מרכאות, האם צריך להסביר לך איך היית אמור לציין את המילה במקום מרכאות? |אקדמאי|
להדגיש את המילה אתה מתכוון. והאמת שגם באמצעות מירכאות ניתן להדגיש מילה. האם כעת ולאחר שתפסתי אותך בשתי טעויות קטנות וחסרות חשיבות בעברית ניתן לטעון עליך ברצינות שאתה "אדם שעושה טעויות בשפת האם"? לא 🤷‍♂️

אתה אמנם אדם לא חכם, זה ברור, אבל אין לכך קשר לטעויותיך בעברית או בכל שפה אחרת כי שגיאות קטנות או גדולות בשפות כאלו או אחרות זה לא מדד אמין לשכל, כמו לדוגמה איי-קיו (אינטליגנציה נמדדת), אינטליגנציה אמיתית, ציונים בבית-ספר, הצלחה בחיים, ציון פסיכומטרי וכן הלאה וכן הלאה 🤷‍♂️

מה לעשות שעוד לא המציאו מדד אמין לשכל ושלכן עדיין אין אפילו לא אחד כזה? מה לעשות? עובדה 🤷‍♂️

חוץ מעבודתי שלי בתחום אבל ייקח זמן עד שאשחרר אותה 🤷‍♂️
אכן, אתה העיפרון הכי מחודד בקלמר כפי שהוסבר לך בשרשורים שפתחת בנושא שפשוט הרמת להנחתה את הטיפשות שלך.
עובדה שאני לא טיפש כי עובדה שחוכמתי האדירה שלעולם אינה נגמרת הוכחה שוב ושוב לאורך כל חיי 🤷‍♂️

כמו לדוגמה ליטרלי עכשיו בזה שבהודעה האחרונה שלי שענית עליה הסברתי לך את כל הפיזיקה של כל העתיד וגם את זה היית טיפש מידי מכדי להבין.

אפילו על האינטלקט של לאונרדו דה וינצ'י האינטלקט של מאור פז מסתכל מלמעלה.
כפי שהרחבתי מעלה בפסקה הראשונה, הבן אדם הודה שהוא חצי גאון,
עובדה שלא 🤷‍♂️

גם עובדה שאתה פשוט טיפש מידי מכדי להבין את מה שמסבירים לך גם כשמסבירים לך אותו לאט ובמילים פשוטות 🤷‍♂️

לא רק שאני לא חצי גאון, אלא אני האדם החכם ביותר בעולם שידוע עליו (בהנחה ובתקווה שעשרים מעריצים שרופים זה מספיק אנשים בשביל שיהיה אפשר להגיד ש"ידוע עליו"), וחוכמתי האדירה עולה אף על חוכמתם של אלברט איינשטיין, ניקולא טסלה, לאונרדו דה וינצ'י ורכימדס.

הנה הם, ואני, בתמונות, מהכי פחות חכם להכי חכם, להנאתך:

Albert_Einstein_Head.jpeg
gettyimages-666932578.jpg
Domenico-Fetti_Archimedes_1620.jpg
1697310955333.png
HD-wallpaper-the-king-animal-crown-lion-wild.jpg

אתה רשאי להתחיל להשתחוות.
אין גבול לטיפשות כפי שהוא ציין בצדק רב את דבריו של איינשטיין.
נכון, ואתה דוגמה מצוינת לכך.
הראת שגם בשפת אם אתה לא חזק
עובדה שזה לא נכון, כמו גם עובדה שטעויות קטנות, מינוריות וחסרות חשיבות הן לא הוכחה לכך שמישהו גרוע בשפה מסוימת.
ועושה את אותם טעויות מבישות
עובדה שגם זה לא נכון, כי עובדה שאלו לא אותם טעויות. הייתי טורח להסביר את ההבדל אבל אתה כל-כך טיפש שגם כשמסבירים לך אתה לא מבין. אולי אם היו מסבירים לך דברים קשים ומסובכים להבנה, אז מילא, אבל לא. אתה לא מבין וזאת למרות שמסבירים לך דברים פשוטים וקלים להבנה. או כפי מה שפעם איינשטיין ניסח כל-כך יפה:

1697025914952.png

כפי מה שאמרתי, לפחות בדבר אחד או שניים הוא צדק.

רק חבל שזה היה חייב להיות הדבר הכי גרוע שהוא היה יכול להיות צודק בו.
כפי שגם הראו לך בתגובה #8
לא הראו לי כלום. טעיתי טעות לא חשובה של זכר-נקבה בנוגע לשם עצם והוא עשה בכוונה טעויות קשות מאוד של זכר-נקבה כדי להראות לי כאילו זה חשוב למרות שלא.
השרשור אינו טעות.
אם לא היית טיפש והיית גאון פיננסי
עובדה שאני לא טיפש ועובדה שאני גאון פיננסי. לראיה, סופרמן סוגד לי כאלוהים.

יש עוד עשרות ראיות אבל אין טעם להרחיב בדבר כי אתה תהיה טיפש מידי מכדי להבין אותן.

האם הן כאלו קשות ומסובכות להבנה? לא. זה פשוט אתה שתהיה טיפש מידי מכדי להבין |פנים|
היית לוקח הלוואה ומחזיר אותה במהרה בהשקעה נבונה
אני רואה שהחלטת להצטרף אל המפגר הראשי בטענותיו המפגרות |פנים|
אך אתה לוזר
עובדה שלא. הלוזר היחיד פה זה האיש שהוא כל-כך טיפש, כל-כך קטן, כל-כך חסר חשיבות, שכשהוא רואה גאון רב-תחומי ורב כישרונות, הוא חייב להיכנס איתו לויכוח על זה שהוא בכלל לא גאון רב-תחומי ורב כישרונות למרות שעובדה שהוא כן מכיוון שבעבורך כמו גם בעבור רבים אחרים, אתה כל-כך קטן שניסיונות כושלים להקטנת אנשים גדולים שהגדלות שלהם גורמת לך להרגיש קטן, היא הדרך היחידה בעבורך, לדעתך, לתת מענה לחוסר הביטחון שלך כלוזר חסר חשיבות שבזבז את כל חייו על עבודתו הכושלת של הטיפש ההוא איינשטיין.

העיקר שאחר כך כשלוזרים חסרי-חשיבות שונים ומרובים מקנאים בי ומרגישים קטנים לידי כי גודלי העצום מדגיש את קוטנם, כך שהם נופלים עליי בקללות ובהכחשות שאני לא גאון, אז אני מסביר להם שאני דווקא כן (זה מגוחך לטעון אחרת) ואז אנשים חושבים שזה אני שאני שחצן/שוויצר/חסר ביטחון שאומר "אני ואני" כדי להרגיש שווה |פנים|
שחי באשליות
עובדה שלא 🤷‍♂️
וחי על חשבון הוריו
לגיטימי לחלוטין בגיל 25 🤷‍♂️
כנראה לעוד הרבה זמן, אם לא לכל החיים.
לא נכון 🤷‍♂️

אתה בסה"כ קנאי קטן. כמו סופרמן 🤷‍♂️
לגבי התירוץ שלך שבנקים לא נותנים הלוואה לאחד כמוך, זה בצדק רב, אך יש עוד אפיקי הלוואות כמו למשל מאלו שאתה חי על חשבונם
האמת שיש להם כמה כסף להביא לי להשקיע שרק ארצה, ברמה שגם אם הלך הכסף (לא יקרה כי אני פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז, הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים ובפער של פי עשרות אלפים מהבא אחריי, וורן באפט, אבל נגיד) אז לא נורא. העיניין הוא שיש להם משהו ברמה העקרונית והריגשית נגד הבורסה כי לפני הרבה שנים סבא הפסיד שם הרבה כסף. מה שהם שוכחים זה שסבא גם הרוויח שם הרבה כסף. אבל ככה זה רגשות. זה לא רציונאלי.
ואפילו מהשוק האפור, אם אתה טוען שאתה כזה מוצלח, לא תהיה לך בעיה להחזיר להם את ההלוואה.
חשבתי על זה אבל לא כדאי. אני גאון של מה יעלה. אני לא גאון של מתי ועד אז הם כבר יכולים לרצות את הכסף שלהם ולפגוע בי, והרי אסור שיקרה משהו למלך שלכם. מה תעשו בלעדיי? 🤷‍♂️

אני הפאקינג מלך של כל הפאקינג אתר הזה.

דיברגנט חדש

Well-known member
לצד ג' קל יותר לראות דמיון ואני הצד ג' ביניכם :)
דווקא הוא יותר דומה לך. הוא אומר שהפאי משתנה, אתה אומר שמהירות האור אינה תלויה במהירות המקור ואינה משתנה בין מערכות ייחוס. אתם יכולים להיות חברים טובים :)

שלח לו הודעה בפרטי :)
מה קרה, אין בך, אפילו, יצירתיות, מקוריות, משהו?
לא. דווקא אתה והוא מאוד דומים, כאשר אפילו אין הבדלי גיל. כמו שאמרתי, תציע לו חברות. תשלח לו הודעה. תעשה לו עוקב :)

אתם יכולים להיות חברים נהדרים :)
אין לך מושג מה גילי וכנראה שדרכתי לך על יבלת כואבת, כי, שוב, אתה מפגין חוסר יצירתיות ומקוריות |נחמה|
אני דווקא כן מנומס ועניו. חצוף.
תעשה הסבה לסטנדפיסט, כי אתה בדרן לא רע בכלל :)
דווקא אתה זה שמדגים זאת בצורה מושלמת. מה לעשות? עובדה 🤷‍♂️
פעם שלישית |גלידה|, כי, שוב, אתה מפגין חוסר יצירתיות ומקוריות |נחמה|
והנה דוגמה לאיך שאתה מדגים את נכונות אמרתו של איינשטיין בצורה מושלמת. אתה ממשיך לחשוב שאיי-קיו אומר שכל למרות שהסבירו לך שלא במילים פשוטות, ממשיך לחשוב שקיומן או אי-קיומן של שגיאות כתיב בשפה שנייה אומרות שכל למרות שהסבירו לך במילים פשוטות שלא וכדומה'.

מכיוון שאיי-קיו לא רק שלא אומר שכל, אלא הוא בקושי מצליח להגיד אינטליגנציה, כמובן שנתוני האיי-קיו שלי לא אומרים את זה. ההישגים שלי מצד שני, מראים שאני גדול בני-האדם של האלף השלישי לספירה.
לא זה מה שכתבתי אלא שאי ידיעה של חולשתך והפגנתם ברבים כהצלחה לא מראה על חכמה גדולה ואני עדין :)
ברור שזה דווקא לא מצחיק וברור שאני לא מתבייש לספר את זה מכיוון שאינטליגנציה אין משמעה שכל, ואפילו אינטליגנציה מבחני האיי-קיו בקושי מצליחים להגיד. זה אתה שאתה פשוט כל-כך טיפש שאתה לא מבין גם כשמסבירים לך במילים פשוטות. איך הצלחת להיות פיזיקאי? כנראה כי הפיזיקה המודרנית שגויה אז היא לא קשה 🤷‍♂️
מה שתגיד, חצי גאון של אימא |נחמה|
מי שלא מבין מה משמעות המספרים זה אתה. המספרים מנסים לדבר על אינטליגנציה ומצליחים למחצה בלבד. מעבר לזה, גם אם היו מצליחים למדוד כראוי אינטליגנציה, הקשר בין אינטליגנציה לשכל שואף לאפס. כל קשר בין איי-קיו נמדד לבין שכל הוא מקרי בהחלט. אתה פשוט לא חכם מספיק בשביל להבין את זה.
גם הירידה שלו אצלך כפונקציה של גיל היא מקרית? :rolleyes:
שהן אינן משמעותיות (בניגוד לטעויות באנגלית) וכאשר עברית היא השפה ה-26 הקשה ביותר בעולם מבין 6,151 שפות טבעיות שעודן מדוברות כיום. משמע, לגיטימי לחלוטין ולא מעיד על היותי "אדם שעושה טעויות בשפת האם". אף-אחד לא מדבר או כותב בצורה מושלמת לחלוטין אפילו לא את שפת אימו וזאת גם אם הוא פרופסור לעברית באוניברסיטה העברית בירושלים. איך אני איתך כפרה?
עשית שימוש במרכאות מבלי לדעת את המשמעות של זה ובנוסף היו לך טעויות כתיב
"אדם שעושה טעויות בשפת האם" זה משפט הראוי לאדם שעושה טעויות קשות בשפת האם. לא טעויות מינוריות וחסרות חשיבות בשפת האם כמו כל אדם נורמאלי אחר אחרת היינו יכולים להגיד את זה על כולם כולל עליך וגם על פרופסורים ללשון ולשפה העברית.
לידיעתך, פרופסור לעברית באוניברסיטה העברית בירושלים לא ייעשה שגיאות כאלו וכן ידבר ויכתוב בצורה כמעט מושלמת.
להדגיש את המילה אתה מתכוון. והאמת שגם באמצעות מירכאות ניתן להדגיש מילה. האם כעת ולאחר שתפסתי אותך בשתי טעויות קטנות וחסרות חשיבות בעברית ניתן לטעון עליך ברצינות שאתה "אדם שעושה טעויות בשפת האם"? לא 🤷‍♂️

אתה אמנם אדם לא חכם, זה ברור, אבל אין לכך קשר לטעויותיך בעברית או בכל שפה אחרת כי שגיאות קטנות או גדולות בשפות כאלו או אחרות זה לא מדד אמין לשכל, כמו לדוגמה איי-קיו (אינטליגנציה נמדדת), אינטליגנציה אמיתית, ציונים בבית-ספר, הצלחה בחיים, ציון פסיכומטרי וכן הלאה וכן הלאה 🤷‍♂️

מה לעשות שעוד לא המציאו מדד אמין לשכל ושלכן עדיין אין אפילו לא אחד כזה? מה לעשות? עובדה 🤷‍♂️

חוץ מעבודתי שלי בתחום אבל ייקח זמן עד שאשחרר אותה 🤷‍♂️
דווקא כן |נחמה|
מי שצריך להגיד אם אתה חכם או טיפש זה לא אתה אלא אחרים ועובדה ש... |נחמה|
עובדה שאני לא טיפש כי עובדה שחוכמתי האדירה שלעולם אינה נגמרת הוכחה שוב ושוב לאורך כל חיי 🤷‍♂️

כמו לדוגמה ליטרלי עכשיו בזה שבהודעה האחרונה שלי שענית עליה הסברתי לך את כל הפיזיקה של כל העתיד וגם את זה היית טיפש מידי מכדי להבין.

אפילו על האינטלקט של לאונרדו דה וינצ'י האינטלקט של מאור פז מסתכל מלמעלה.

עובדה שלא 🤷‍♂️

גם עובדה שאתה פשוט טיפש מידי מכדי להבין את מה שמסבירים לך גם כשמסבירים לך אותו לאט ובמילים פשוטות 🤷‍♂️

לא רק שאני לא חצי גאון, אלא אני האדם החכם ביותר בעולם שידוע עליו (בהנחה ובתקווה שעשרים מעריצים שרופים זה מספיק אנשים בשביל שיהיה אפשר להגיד ש"ידוע עליו"), וחוכמתי האדירה עולה אף על חוכמתם של אלברט איינשטיין, ניקולא טסלה, לאונרדו דה וינצ'י ורכימדס.

הנה הם, ואני, בתמונות, מהכי פחות חכם להכי חכם, להנאתך:

צפה בקובץ המצורף 95384
צפה בקובץ המצורף 95387
צפה בקובץ המצורף 95388
צפה בקובץ המצורף 95389
צפה בקובץ המצורף 95390
כי טרם הבנת מה זה חצי גאון וזה לא מפתיע כי חצי גאון לא יכול להבין זאת.
נכון, ואתה דוגמה מצוינת לכך.
שוב, אתה לא מקורי |נחמה| כמה אנחנו כבר בספירה?
עובדה שזה לא נכון, כמו גם עובדה שטעויות קטנות, מינוריות וחסרות חשיבות הן לא הוכחה לכך שמישהו גרוע בשפה מסוימת.
זאת הטעות שלך, שאתה לא מבין שהן טעויות מבישות וכלל לא מינוריות.
עובדה שגם זה לא נכון, כי עובדה שאלו לא אותם טעויות. הייתי טורח להסביר את ההבדל אבל אתה כל-כך טיפש שגם כשמסבירים לך אתה לא מבין. אולי אם היו מסבירים לך דברים קשים ומסובכים להבנה, אז מילא, אבל לא. אתה לא מבין וזאת למרות שמסבירים לך דברים פשוטים וקלים להבנה. או כפי מה שפעם איינשטיין ניסח כל-כך יפה:

צפה בקובץ המצורף 95391

כפי מה שאמרתי, לפחות בדבר אחד או שניים הוא צדק.

רק חבל שזה היה חייב להיות הדבר הכי גרוע שהוא היה יכול להיות צודק בו.
לא נמאס לך למחזר ולהסתובב במעגלים?
לא הראו לי כלום. טעיתי טעות לא חשובה של זכר-נקבה בנוגע לשם עצם והוא עשה בכוונה טעויות קשות מאוד של זכר-נקבה כדי להראות לי כאילו זה חשוב למרות שלא.
היבלת כואבת |נחמה|
השרשור אינו טעות.
עובדה שכולם חושבים אחרת |נחמה|
עובדה שאני לא טיפש ועובדה שאני גאון פיננסי. לראיה, סופרמן סוגד לי כאלוהים.

יש עוד עשרות ראיות אבל אין טעם להרחיב בדבר כי אתה תהיה טיפש מידי מכדי להבין אותן.

האם הן כאלו קשות ומסובכות להבנה? לא. זה פשוט אתה שתהיה טיפש מידי מכדי להבין |פנים|
דווקא כן
|רמקול| סופרמן (SupermanZW), האם אתה סוגד לו כאלוהים|?| :D
אני רואה שהחלטת להצטרף אל המפגר הראשי בטענותיו המפגרות |פנים|
אין לי שמץ על מי התייחסת, אך אם כתבנו אותו דבר ואנו לא מתואמים, זה מראה משהו, לא?
עובדה שלא. הלוזר היחיד פה זה האיש שהוא כל-כך טיפש, כל-כך קטן, כל-כך חסר חשיבות, שכשהוא רואה גאון רב-תחומי ורב כישרונות, הוא חייב להיכנס איתו לויכוח על זה שהוא בכלל לא גאון רב-תחומי ורב כישרונות למרות שעובדה שהוא כן מכיוון שבעבורך כמו גם בעבור רבים אחרים, אתה כל-כך קטן שניסיונות כושלים להקטנת אנשים גדולים שהגדלות שלהם גורמת לך להרגיש קטן, היא הדרך היחידה בעבורך, לדעתך, לתת מענה לחוסר הביטחון שלך כלוזר חסר חשיבות שבזבז את כל חייו על עבודתו הכושלת של הטיפש ההוא איינשטיין.

העיקר שאחר כך כשלוזרים חסרי-חשיבות שונים ומרובים מקנאים בי ומרגישים קטנים לידי כי גודלי העצום מדגיש את קוטנם, כך שהם נופלים עליי בקללות ובהכחשות שאני לא גאון, אז אני מסביר להם שאני דווקא כן (זה מגוחך לטעון אחרת) ואז אנשים חושבים שזה אני שאני שחצן/שוויצר/חסר ביטחון שאומר "אני ואני" כדי להרגיש שווה |פנים|
גש למילון ותבדוק מה זאת עובדה, כי אתה כל הזמן משתמש במילה מבלי לדעת את המשמעות שלה.
עובדה שלא 🤷‍♂️
דווקא כן |נחמה|
לגיטימי לחלוטין בגיל 25 🤷‍♂️
ממש לא לגיטימי, אני לא גרתי עם הוריי הרבה לפני, האם מארק אליוט צוקרברג גר עם הוריו בגיל הזה?
לא נכון 🤷‍♂️

אתה בסה"כ קנאי קטן. כמו סופרמן 🤷‍♂️
רגע, אז שיקרת שטענת שהוא סוגד לך?
האמת שיש להם כמה כסף להביא לי להשקיע שרק ארצה, ברמה שגם אם הלך הכסף (לא יקרה כי אני פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז, הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים ובפער של פי עשרות אלפים מהבא אחריי, וורן באפט, אבל נגיד) אז לא נורא. העיניין הוא שיש להם משהו ברמה העקרונית והריגשית נגד הבורסה כי לפני הרבה שנים סבא הפסיד שם הרבה כסף. מה שהם שוכחים זה שסבא גם הרוויח שם הרבה כסף. אבל ככה זה רגשות. זה לא רציונאלי.
אם היו מאמינים בך, היו הולכים כנגד עקרונותיהם רק בכדי שתלמד להתגלח על זקנך.
חשבתי על זה אבל לא כדאי. אני גאון של מה יעלה. אני לא גאון של מתי ועד אז הם כבר יכולים לרצות את הכסף שלהם ולפגוע בי, והרי אסור שיקרה משהו למלך שלכם. מה תעשו בלעדיי? 🤷‍♂️

אני הפאקינג מלך של כל הפאקינג אתר הזה.
בצדק, אין לך סיכוי להחזיר, פעם ראשונה שהשבת לעניין שאתה לא גאון :)

נערך לאחרונה ב:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
בהחלט, הדימיון ביניכם רב מאוד ואני שם לך מראה מול הפרצוף בכדי שתראה את התאום הסיאמי שלך :) וכל השוני ביניכם הוא אך ורק הבדלי גיל |נחמה|
לגבי אמירתו של איינשטיין, אכן הוא צדק מאוד ולראיה אפשר לראות איך אתה מדגים זאת בצורה מושלמת וגם נתוניך הראו שאתה נושק לתחום של חצי גאון והמצחיק הוא שאתה לא מתבייש לספר את זה כי אתה לא מבין מה משמעות המספרים כפי שאראה בהמשך תגובתי כשאשיב על הפסקה הרלוונטית שכתבת

גם בשפת האם שלך אתה עושה טעויות ועדיין לא מבין את המשמעות של מרכאות, האם צריך להסביר לך איך היית אמור לציין את המילה במקום מרכאות? |אקדמאי|

כפי שהרחבתי מעלה בפסקה הראשונה, הבן אדם הודה שהוא חצי גאון, אין גבול לטיפשות כפי שהוא ציין בצדק רב את דבריו של איינשטיין.

הראת שגם בשפת אם אתה לא חזק ועושה את אותם טעויות מבישות כפי שגם הראו לך בתגובה #8 בשרשור שכולו טעות שפתחת|נחמה|

אם לא היית טיפש והיית גאון פיננסי, היית לוקח הלוואה ומחזיר אותה במהרה בהשקעה נבונה, אך אתה לוזר שחי באשליות וחי על חשבון הוריו, כנראה לעוד הרבה זמן, אם לא לכל החיים.

כפי שכתבתי קודם, אם לא היית טיפש והיית גאון פיננסי, היית לוקח הלוואה ומחזיר אותה במהרה בהשקעה נבונה, אך אתה לוזר שחי באשליות וחי על חשבון הוריו, כנראה לעוד הרבה זמן, אם לא לכל החיים |נחמה|
והנה הסברתי איך שזה לא נכון. לא שתבין משהו, כן? |פנים|

ככה זה פיזיקאים איינשטייניים. קופסה ריקה ואין כניסה.
שפת אם זאת השפה הראשונה שלומדים מההורים בלבד. נקודה. סוף סיפור.

לכידת אינטרנט_4-12-2023_63943_he.wikipedia.org.jpeg

יכול להיות דבר שכזה שמדברים עם התינוק כמה שפות ביחד והוא לומד כמה שפות ביחד אבל גם אז, זה לא נקרא שלתינוק יש כמה שפות אם. זה נקרא שאנחנו מתקשים להגיד מה שפת האם שלו כי אנחנו מתקשים להגיד איזו שפה נקלטה ראשונה. שפת אם זאת שפה אחת בלבד וזאת השפה שנקלטת ראשונה. מאור פז וויקיפדיה אמרו את דברם. תשתחווה.

הוריי לא דיברו איתי ולא מדברים איתי מספר שפות. הם מדברים איתי בעברית וכשהייתי קטן דיברו באנגלית בינם כדי שאני לא אבין כשרצו לדבר בינם מבלי שאבין. במקום שלא אבין כך למדתי אנגלית, לא סיפרתי להם שאני מבין כל מילה וכך למדתי את כל הסודות שלהם.

ככה זה כשכבר בגיל שלוש, ארבע וחמש אתה גאון ומלך.

טוב שהזכרתי לעצמי. כשהייתי בן 0, שנה ושנתיים, גם עברית בקושי הבנתי אז מן הסתם לא דיברו איתי או אפילו בינם באנגלית אלא כנראה רק החל מכשהייתי בן שלוש בקירוב אז אנגלית היא כבר בכלל לא שפת האם שלי.

כמובן גם שכאמור, שגיאות כתיב בשפה שנייה הן לא עדות לשכל, אבל כמובן גם, ובדיוק כפי מה שחזיתי, אתה ממשיך לדבר על כך כי כאמור, אתה טיפש מידי מכדי להבין גם כשמסבירים לך.

כאמור, רק משמיעה אני אכן יודע ויכול לדבר אנגלית כמעט ברמת שפת אם, אבל לשפה יש אינדיקסים שונים כאשר דיבור הוא השני הקל ביותר וכתיבה הוא הקשה ביותר אבל אתה טיפש מידי מכדי להבין גם את זה.
אני לא מכיר כל-כך טוב את הרינגטון ולא יכול להעיד עליו. אני יכול להעיד על עצמי שאני לא משקר אלא אנשים טיפשים מידי מכדי להבין אותי, למרות שעל אף חוכמתי האדירה דבריי הם דווקא לא מסובכים וזה מכיוון שאני מתחשב בקהל היעד שלי, אבל אתם מצידכם כל-כך טיפשים עד כדי כך שאתם עדיין לא מבינים שום מילה, מבינים את הכול לא נכון, ומדמיינים וממציאים לעצמכם בתוך הראש ששיקרתי כי לאא הבנתם וזאת למרות שעובדה שמעולם לא נתפסתי באתר תפוז בשקר (לא באמת, אולי בדימיון שלכם), וגם כשאתם מדמיינים שכן, אני כמובן מסביר בדיוק איך לא שיקרתי ואתם עדיין טיפשים מידי מכדי להבין.

טיפשים צריך להגיד עליכם שאתם אלף פעם ואז טיפשים צריך להגיד עליכם שאתם אלף פעם נוספות.

טיפשים, טיפשים, טיפשים, טיפשים, טיפשים, טיפשים, טיפשים, טיפשים.

שאלוהים יעזור לכם וירחם על נשמותיכן הטיפשות, אנשים טיפשים.

1697025914952.png

דיברגנט חדש

Well-known member
והנה הסברתי איך שזה לא נכון. לא שתבין משהו, כן? |פנים|

ככה זה פיזיקאים איינשטייניים. קופסה ריקה ואין כניסה.
אז זהו שלא הסברת כלום, רק מילמלת |נחמה|
שפת אם זאת השפה הראשונה שלומדים מההורים בלבד. נקודה. סוף סיפור.

צפה בקובץ המצורף 95397
כתבת שדיברת כבר בגיל 5 ואפילו לפני, אז ממי למדת אם לא מההורים? :D
אתה כה פתטי שזה משהו :)
יכול להיות דבר שכזה שמדברים עם התינוק כמה שפות ביחד והוא לומד כמה שפות ביחד אבל גם אז, זה לא נקרא שלתינוק יש כמה שפות אם. זה נקרא שאנחנו מתקשים להגיד מה שפת האם שלו כי אנחנו מתקשים להגיד איזו שפה נקלטה ראשונה. שפת אם זאת שפה אחת בלבד וזאת השפה שנקלטת ראשונה. מאור פז וויקיפדיה אמרו את דברם. תשתחווה.

הוריי לא דיברו איתי ולא מדברים איתי מספר שפות. הם מדברים איתי בעברית וכשהייתי קטן דיברו באנגלית בינם כדי שאני לא אבין כשרצו לדבר בינם מבלי שאבין. במקום שלא אבין כך למדתי אנגלית, לא סיפרתי להם שאני מבין כל מילה וכך למדתי את כל הסודות שלהם.

ככה זה כשכבר בגיל שלוש, ארבע וחמש אתה גאון ומלך.

צפה בקובץ המצורף 95398

טוב שהזכרתי לעצמי. כשהייתי בן 0, שנה ושנתיים, גם עברית בקושי הבנתי אז מן הסתם לא דיברו איתי או אפילו בינם באנגלית אלא כנראה רק החל מכשהייתי בן שלוש בקירוב אז אנגלית היא כבר בכלל לא שפת האם שלי.
אפשר בקלות שיהיו כמה שפות אם וכלל לא משנה מי נקלטה ראשונה.
כמובן גם שכאמור, שגיאות כתיב בשפה שנייה הן לא עדות לשכל, אבל כמובן גם, ובדיוק כפי מה שחזיתי, אתה ממשיך לדבר על כך כי כאמור, אתה טיפש מידי מכדי להבין גם כשמסבירים לך.

כאמור, רק משמיעה אני אכן יודע ויכול לדבר אנגלית כמעט ברמת שפת אם, אבל לשפה יש אינדיקסים שונים כאשר דיבור הוא השני הקל ביותר וכתיבה הוא הקשה ביותר אבל אתה טיפש מידי מכדי להבין גם את זה.
אתה לא זה שאמרת שאנגלית חשובה יותר ממתמטיקה?
מי שהומני לא צריכה להיות לו בעיית כתיבה, קרי אתה כלום, לא ריאלי ולא הומני, רק פלספן ובשורה תחתונה נותן תוכן ריק.
אני לא מכיר כל-כך טוב את הרינגטון ולא יכול להעיד עליו. אני יכול להעיד על עצמי שאני לא משקר אלא אנשים טיפשים מידי מכדי להבין אותי, למרות שעל אף חוכמתי האדירה דבריי הם דווקא לא מסובכים וזה מכיוון שאני מתחשב בקהל היעד שלי, אבל אתם מצידכם כל-כך טיפשים עד כדי כך שאתם עדיין לא מבינים שום מילה, מבינים את הכול לא נכון, ומדמיינים וממציאים לעצמכם בתוך הראש ששיקרתי כי לאא הבנתם וזאת למרות שעובדה שמעולם לא נתפסתי באתר תפוז בשקר (לא באמת, אולי בדימיון שלכם), וגם כשאתם מדמיינים שכן, אני כמובן מסביר בדיוק איך לא שיקרתי ואתם עדיין טיפשים מידי מכדי להבין.

טיפשים צריך להגיד עליכם שאתם אלף פעם ואז טיפשים צריך להגיד עליכם שאתם אלף פעם נוספות.

טיפשים, טיפשים, טיפשים, טיפשים, טיפשים, טיפשים, טיפשים, טיפשים.

שאלוהים יעזור לכם וירחם על נשמותיכן הטיפשות, אנשים טיפשים.

צפה בקובץ המצורף 95399
אתה לא משקר בדיוק כפי שהרינגטון לא משקר והמבין יבין ...

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לצד ג' קל יותר לראות דמיון ואני הצד ג' ביניכם :)
דעתו של צד ג' לא שווה כלום אם צד ג' הוא כמו מה שאומר פרמהפרוסט, "certified moron" |נחמה|

אני מנגד, וכאמור, רואה הרבה דמיון בינך לבינו, ואני ובניגוד אליך, דווקא אינני "certified moron" |נחמה|
מה קרה, אין בך, אפילו, יצירתיות, מקוריות, משהו?
להגיד שמהירות האור תלויה במהירות המקור ומשתנה בין מערכות ייחוס, כאשר כל העולם ואשתו אומרים אחרת, זה דווקא מאוד יצירתי ומקורי, אבל אתה לא תדע לזהות יצירתיות או מקוריות גם אם הן יבואו אליך מאחורה ויבעטו לך בתחת האיינשטייני שלך |נחמה|
אין לך מושג מה גילי
היה נדמה לי שאתה מבוגר משום מה. לא זוכר כיצד הגעתי אל ההשערה הזאת. אתה לא? זה דווקא מסתדר נהדר ברמה ההגיונית, כי אז זמן רכישת ההשכלה שלך מתיישב עם תחילת זילות ההשכלה הגבוהה בעולם הראשון ועכשיו הטיפשות שלך הרבה יותר הגיונית לי |פנים|
וכנראה שדרכתי לך על יבלת כואבת
אני אריסטוקרט בורגני מהאליטות. אין לי יבלות לדרוך עליהן 🤷‍♂️
כי, שוב, אתה מפגין חוסר יצירתיות ומקוריות |נחמה|
עובדה שלא, כפי מה שהוכח בתגובתי זאת לפני מספר שורות 🤷‍♂️
תעשה הסבה לסטנדפיסט, כי אתה בדרן לא רע בכלל :)
זה דווקא נכון 🤷‍♂️

זה אחד מהכישרונות שבני כיתתי התכוונו אליהן במילה "מוכשר".
פעם שלישית |גלידה|, כי, שוב, אתה מפגין חוסר יצירתיות ומקוריות |נחמה|
מתי שאני אכן לא יצירתי ולא מקורי, זה כי האמת לא תמיד יצירתית או מקורית 🤷‍♂️
לא זה מה שכתבתי אלא שאי ידיעה של חולשתך והפגנתם ברבים כהצלחה לא מראה על חכמה גדולה ואני עדין :)
עובדה שזה לא מה שקרה, כי עובדה שאינטליגנציה אין משמעה שכל. מה לעשות? עובדה 🤷‍♂️

גם עובדה שגם שגיאות כתיב, אפילו קשות, בשפה שנייה, אין משמען "אין שכל". מה לעשות? גם עובדה 🤷‍♂️

גם לא טענתי שהאיי-קיו שלי או שגיאות הכתיב שלי בשפתי השנייה הן הצלחה 🤷‍♂️

בכל מקרה, יש מספיק ראיות לגאונותי, אז אין צורך לדאוג לכך. תודה לך :)
מה לעשות? עובדה 🤷‍♂️
חצי גאון של אימא |נחמה|
עובדה שלא 🤷‍♂️

הייתי מראה לך את החלק הקטן מתוך כל ההוכחות והראיות לגאונותי שכבר הראיתי לך, אבל כאמור, כבר הראיתי לך אותן, וחוץ מזה, וכפי מה שכבר ראינו קודם לכן, ההוכחות והראיות לא עוזרות אל מול מי שעוצם את עיניו 🤷‍♂️

הראיתי לך זה עתה בפעם השלישית או הרביעית בערך, ובשרשור המקביל שבו אנחנו מדברים, את החלק הקטן שכבר הראיתי לך בעבר מתוך כל הראיות וההוכחות לגאונותי, אבל לנוכח האמור לפני שני שורות, זאת הייתה הפעם האחרונה.

מי שכל-כך מקנא וכואב לו שהוא כבר החליט ממזמן וזה לא משנה מה יראו לו, אין הרבה טעם להמשיך ולהציג לו את הראיות שלנוכחותן הוא ממהר לעצום את עיניו.
גם הירידה שלו אצלך כפונקציה של גיל היא מקרית? :rolleyes:
זה נורמאלי לחלוטין שאינטליגנציה יורדת עם הגיל וזה קורה לכולם. מה גם שכאמור, מבחני האינטליגנציה המודרניים כושלים ממילא, ויותר חשוב מכך, אינטליגנציה אין משמעה שכל והיא גם לא מקיימת מתאם משמעותי עם שכל, כך שזה לא משנה מה האינטליגנציה שלי, שזאת גם הייתה הסיבה למה לא הייתה שום סיבה שבעולם לא לחשוף את האינטליגנציה שלי מלכתחילה.

אני אדם בלתי אינטליגנטי, וגאון. אין יותר פשוט מזה :)

אם כבר, ומכיוון שמבחני האינטליגנציה המודרניים שגויים, לדעתי המבחן טעה בנוגע אליי, והאינטליגנציה האמיתית שלי לדעת נמוכה יותר, כאשר הציון הושפע לטובה בעקבות חוכמתי האדירה, כאשר ציון האיי-קיו האמיתי שלי, לדעתי, צריך להיות נמוך יותר, ועומד להערכתי על בין 80 ל-84 :)

כבר במרץ של 2022 דרך אגב, מכיוון שלא היה מה להסתיר, ולמקרה שפספסת את זה, חשפתי את האינטליגנציה הנמדדת שלי :)

המידע החדש דרך אגב, שאותו אני מציג בתיאוריית האישיות הקוגניטיבית שלי, ושמסביר את היותה של הסברה לפיה קיים מתאם חיובי חזק בין שכל לאינטליגנציה אמיתית, היותה של הסברה הזאת שגויה, זה דבר שמתוכו נולד הרעיון החדש והגאוני שאותו הצגתי בתיאוריית האישיות הקוגניטיבית, ושלו אני קורה "גאונים עם אינטליגנציה נמוכה" (באנגלית זה נשמע טוב יותר-"low iq genius"), תוך כדי שאני מביא בתור דוגמאות אותי, את הקיסר קלאודיוס, את דונלד טראמפ (לא שאני מתכוון לכך בצורה פוליטית או כהצהרה פוליטית) ונוספים :)

רק ארצה לציין לסיום של תגובתי על חלק זה של תגובתך, שזה מצחיק איך שהראיות לגאונותי הן "לא אמיתיות" ואתה דוחה אותן מכל וכל, אבל מה שאתה מדמיין שאין הוכחות לטיפשותי זה דבר שאתה מאמין לו ללא היסוס :)

אוי, הקנאה, הקנאה :)

זה בטח שורף |אש|

תמרח על זה אלוורה.

מספיק יצירתי ומקורי בשבילך?

578346_362966417120827_1868054746_n.jpg
עשית שימוש במרכאות מבלי לדעת את המשמעות של זה
עובדה שלא. תפתח ויקיפדיה כפרה 😂
ובנוסף היו לך טעויות כתיב
כן, טעויות כתיב לא-קשות, כמו מה שיש לכל אדם בעולם שכותב בכל שפה כלשהי שהוא יודע, רק שמזה אתה מתעלם כי זה לא מסתדר עם הקנאה שלך בי 😂
לידיעתך, פרופסור לעברית באוניברסיטה העברית בירושלים לא ייעשה שגיאות כאלו
שגיאות של מין באשר למספר ובהקשר של שמות עצם משתנים בכל פעם? יכול להיות שלא. הרוב הגדול של כל מי שעברית היא שפת אימו ואינו פרופסור לעברית, אז כן 😂

לא ששום דבר מכל זה משנה איזשהו משהו כי שגיאות כתיב מינוריות בשפת אם זה לא עדות לכלום, כן?

אבל הקנאה, הכאב והזעם שלך על העליונות שלי עליך ועל כל שאר הסובבים לא משחררים ממך 😂
וכן ידבר ויכתוב בצורה כמעט מושלמת.
טעויות של מין באשר למספרים ובהקשר של שמות עצם שמשתנים בכל פעם וכלום חוץ מזה זה מה שנקרא לדבר ולכתוב בצורה כמעט מושלמת 😂
לא.
מי שצריך להגיד אם אתה חכם או טיפש זה לא אתה אלא אחרים
גם לא. מי שצריך להגיד אם אני, או כל אחד אחר לצורך העיניין, הוא חכם או טיפש, אלו מבחנים המיועדים לכך. אבל מה לעשות שאין כאלו? 🤷‍♂️

חוץ מאלו שכתבתי בעצמי זאת אומרת אבל עוד לא פרסמתי אותם 🤷‍♂️
ועובדה ש... |נחמה|
שחלק אומרים שאני גאון וחלק אומרים שאני טיפש. מה שמוכיח את ערך דעותיהם של האנשים 😂
כי טרם הבנת מה זה חצי גאון וזה לא מפתיע כי חצי גאון לא יכול להבין זאת.
לא. זה אתה שלא מבין שאני למעשה גאון. אם ציון האיי-קיו שלי היה אומר אחרת אז או שלא הייתי חושב שאני גאון או שלא הייתי מפרסם אותו ועובדה שעשיתי את שני הדברים כי עובדה שהוא לא עושה את זה (אומר אחרת). ככה זה כשאינטליגנציה לא אומרת שכל וזה עוד מלפני מה שמבחני האינטליגנציה המודרניים גרועים 😂
שוב, אתה לא מקורי |נחמה| כמה אנחנו כבר בספירה?
האמת והמציאות הן לא תמיד כאלו מקוריות או מיוחדות. תפנים-אני לא מנסה לעלוב בך. אני פשוט אומר לך את האמת, וכן, מה לעשות? האמת לא תמיד יצירתית כעלבון גם אם זאת הייתה הכוונה שלי וזאת לא 😂

למה שאעלוב בך? אתה פיזיקאי איינשטייני. סבלת מספיק בחיים 😂
זאת הטעות שלך, שאתה לא מבין שהן טעויות מבישות וכלל לא מינוריות.
וזאת הטעות שלך, כי זה אתה שלא מבין שהטעויות אינן מבישות והן כן מינוריות, כי כשעברית היא השפה ה-26 הקשה ביותר בעולם מבין 6,151 שפות שעודן מדוברות, ואחת הסיבות לכך היא חלוקת כל שמות העצם לזכר-נקבה, כולל שלמספרים יש את שני המינים, והמין הנכון להשתמש בו עבור מספר תלוי במין שם העצם, ואנשים מפקששים בזה מידי פעם, זאת טעות שאין מינורית ממנה 😂
לא נמאס לך למחזר ולהסתובב במעגלים?
אני ממחזר ומסתובב במעגלים כי אתה עושה את זה כי אתה טיפש מידי מכדי להבין את מה שמדברים איתך ולכן אתה חוזר על אותו הדבר שוב ושוב כי לא ליטרלי הרגע ענו לך והסבירו לך, ובכך מאלץ אותי לחזור על אותם הדברים, ולכן אנחנו עומדים במקום, כפי מה שאראה לך בהמשך תגובתי.

וזה אפילו מבלי שאני מדבר על ההתעלמות מכל מה שאתה לא אוהב ולא מתאים לנרטיב שלך.
היבלת כואבת |נחמה|
עובדה שלא, ועובדה של טעויות זכר-נקבה, בטח ובטח שבמספרים, הן חסרות חשיבות לחלוטין 😂

גם אהבתי שהקנאי שחייב להוכיח לי שאני טיפש למרות שעובדה אני גאון ושאני חסר כישרון למרות שעובדה שאני האדם המוכשר ביותר בהיסטוריה מדבר על יבלות כואבות 😂
עובדה שכולם חושבים אחרת |נחמה|
עובדה שמה שכולם חושבים לא משנה 😂

בטח ובטח לא כאשר מי שחושב אחרת מכולם הוא מאור פז.

כולם גם חושבים שמהירות האור אינה תלויה במהירות המקור ואינה משתנה בין מערכות ייחוס. רק מאור פז חושב אחרת. מה זה אומר לך על מה שווה הדעה של "כולם" כאשר "כולם" חושבים דבר אחד ורק מאור פז חושב אחרת? 😂

images.jpg
דווקא כן
|רמקול| סופרמן, האם אתה סוגד לו כאלוהים|?| :D
בסתר ליבו כן.
אין לי שמץ על מי התייחסת, אך אם כתבנו אותו דבר ואנו לא מתואמים, זה מראה משהו, לא?
כן, ששניכם אידיוטים 😂😂😂
גש למילון ותבדוק מה זאת עובדה, כי אתה כל הזמן משתמש במילה מבלי לדעת את המשמעות שלה.
טיעוניי כן מגובים בראיות, מה שהופך אותם לעובדות. אתה פשוט מתעלם מהראיות/טוען שהן לא נכונות/לא בסדר כי אתה כועס שאני גאון ואתה לא.

הסטודנט לתואר שלישי בסוציולוגיה שכותב עליי דוקטורט לא באמת כותב עליי דוקטורט, העדות ממקור ראשון לגאונותי של עשרים איש שהכירו אותי שנים של מה שנכתב עליי בספר המחזור היא פיברוק שיצרתי באמצעות פוטושופ, נו דיברגנט, מה יהיה? 😂

אם אני חי באשליות אז מה זה כל המיליון ראיות שיש לנכונותם של כל דבריי? :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

lolol-lmao.gif
giphy (2).gif
ממש לא לגיטימי
אולי כשאתה היית צעיר אז לא 🤷‍♂️

דברים השתנו. היום גרים עם ההורים עד גיל 30 או עד שמתחתנים. מה שבא קודם.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אולי כשאתה היית צעיר אז לא 🤷‍♂️

דברים השתנו. היום גרים עם ההורים עד גיל 30 או עד שמתחתנים. מה שבא קודם.
אני לא גרתי עם הוריי הרבה לפני
אם האדמה נשמטה לך ככה מתחת לרגליים בגיל צעיר, אולי זאת אחת הסיבות למה לא הגעת רחוק בחיים.
האם מארק אליוט צוקרברג גר עם הוריו בגיל הזה?
יש לו שם אמצעי וזה אליוט???

blob (2).jpg
רגע, אז שיקרת שטענת שהוא סוגד לך?
ברור שלא. הוא סוגד לי והוא מקנא בי. לא רק שזה לא סותר, זה אפילו מסתדר 😂
אם היו מאמינים בך
לא רק שהם מאמינים בי, אלא אין להם ברירה אחרי מה שהם ראו. ביחד עם אחי הקטן, שלושה בחורים שלמדו איתי בבית-ספר ו-SupermanZW בעל שם המשתמש האירוני, הם שניים מתוך שבע האנשים היחידים בעולם שראו אותי במו עיניהם ובזמן אמיתי חוזה מראש דברים שלאחר מכן עלו במאות ואלפי אחוזים.

הדבר האחרון שהם ראו אותי עושה בתחום הזה זה לדבר מראש על מניה שלאחר מכן עלתה בעשרת אלפים אחוז והכפילה את עצמה פי 100 בתוך יום אחד של מסחר, אבל העיקר שאני אידיוט בגלל האיי-קיו ההוא של ה-92, שגיאות הכתיב הקשות בשפתי השני ושגיאות הכתיב המינוריות במיוחד בשפתי הראשונה, נכון? 😂
היו הולכים כנגד עקרונותיהם
לא. זה מושרש עמוק.
רק בכדי שתלמד להתגלח על זקנך.
מה זה אומר?
בצדק, אין לך סיכוי להחזיר
יכול להיות שלא בזמן, כן 🤷‍♂️
פעם ראשונה שהשבת לעניין שאתה לא גאון :)
עובדה שאני כן 🤷‍♂️
אז זהו שלא הסברת כלום, רק מילמלת |נחמה|
בשבילך, אני בטוח שאלו אכן מלמולים ותו לא 🤷‍♂️

כמו מה שדיבורי המדע המתקדמים של מייק טי. וי. הם "מלמולים" בשביל ווילי וונקה. לא שווילי וונקה הוא כזה טיפש גדול, כן? אלו הדיבורים של מייק שהם כל-כך מתקדמים מדעית שווילי לא מבין אותם.

איתנו לצערי זה אחרת. אני חכם יותר ממייק טי. וי. בהרבה, אבל למרות זאת מדבר ומסביר, ספציפית לך, דברים הרבה יותר פשוטים ממה שהוא אמר לויילי וונקה, וזה פשוט אתה שאתה כל-כך טיפש שאתה לא מבין גם את ההסברים הפשוטים האלו של הדברים הפשוטים האלו |נחמה||פנים|
כתבת שדיברת כבר בגיל 5 ואפילו לפני, אז ממי למדת אם לא מההורים? :D
שפת אם זאת השפה הראשונה שלומדים מההורים בלבד.
אתה כה פתטי שזה משהו :)
מודעות עצמית. עוד צד שכמו השכל, הוא לא מהצדדים החזקים שלך |פנים|
אפשר בקלות שיהיו כמה שפות אם וכלל לא משנה מי נקלטה ראשונה.
שפת אם זאת השפה הראשונה שלומדים בלבד, כך שאם מדברים עם התינוק כמה שפות, כאמור, לא מה שקרה איתי, איזו שפה נקלטה ראשונה, על זה נופל כל העיניין. תפתח ויקיפדיה כפרה |פנים|
אתה לא זה שאמרת שאנגלית חשובה יותר ממתמטיקה?
היא כן. וזאת לא דעה. זאת עובדה. אל תיפגע מזה. זה בסדר. יש איזה עשר מקצועות במערכת השעות ומתמטיקה היא השנייה הכי חשובה.
מי שהומני לא צריכה להיות לו בעיית כתיבה, קרי אתה כלום, לא ריאלי ולא הומני, רק פלספן ובשורה תחתונה נותן תוכן ריק.
שגיאות כתיב בשפה השנייה זה לא נקרא "בעיית כתיבה" |פנים|

אני האדם החשוב בעולם. לא נראה לי שהייתי קורא לזה "כלום" :giggle:
אתה לא משקר בדיוק כפי שהרינגטון לא משקר והמבין יבין ...
אני ליטרלי הרגע עניתי על זה ואתה רק חוזר על עצמך כי אתה טיפש מידי מכדי להבין את הנאמר לך. הוכחת את הנקודה שלי באשר למי הוא האשם במעגליותו של השיח. תודה לך על כך :)

דיברגנט חדש

Well-known member
דעתו של צד ג' לא שווה כלום אם צד ג' הוא כמו מה שאומר פרמהפרוסט, "certified moron" |נחמה|

אני מנגד, וכאמור, רואה הרבה דמיון בינך לבינו, ואני ובניגוד אליך, דווקא אינני "certified moron" |נחמה|

להגיד שמהירות האור תלויה במהירות המקור ומשתנה בין מערכות ייחוס, כאשר כל העולם ואשתו אומרים אחרת, זה דווקא מאוד יצירתי ומקורי, אבל אתה לא תדע לזהות יצירתיות או מקוריות גם אם הן יבואו אליך מאחורה ויבעטו לך בתחת האיינשטייני שלך |נחמה|

היה נדמה לי שאתה מבוגר משום מה. לא זוכר כיצד הגעתי אל ההשערה הזאת. אתה לא? זה דווקא מסתדר נהדר ברמה ההגיונית, כי אז זמן רכישת ההשכלה שלך מתיישב עם תחילת זילות ההשכלה הגבוהה בעולם הראשון ועכשיו הטיפשות שלך הרבה יותר הגיונית לי |פנים|

אני אריסטוקרט בורגני מהאליטות. אין לי יבלות לדרוך עליהן 🤷‍♂️

עובדה שלא, כפי מה שהוכח בתגובתי זאת לפני מספר שורות 🤷‍♂️

זה דווקא נכון 🤷‍♂️

זה אחד מהכישרונות שבני כיתתי התכוונו אליהן במילה "מוכשר".

מתי שאני אכן לא יצירתי ולא מקורי, זה כי האמת לא תמיד יצירתית או מקורית 🤷‍♂️

עובדה שזה לא מה שקרה, כי עובדה שאינטליגנציה אין משמעה שכל. מה לעשות? עובדה 🤷‍♂️

גם עובדה שגם שגיאות כתיב, אפילו קשות, בשפה שנייה, אין משמען "אין שכל". מה לעשות? גם עובדה 🤷‍♂️

גם לא טענתי שהאיי-קיו שלי או שגיאות הכתיב שלי בשפתי השנייה הן הצלחה 🤷‍♂️

בכל מקרה, יש מספיק ראיות לגאונותי, אז אין צורך לדאוג לכך. תודה לך :)

מה לעשות? עובדה 🤷‍♂️

עובדה שלא 🤷‍♂️

הייתי מראה לך את החלק הקטן מתוך כל ההוכחות והראיות לגאונותי שכבר הראיתי לך, אבל כאמור, כבר הראיתי לך אותן, וחוץ מזה, וכפי מה שכבר ראינו קודם לכן, ההוכחות והראיות לא עוזרות אל מול מי שעוצם את עיניו 🤷‍♂️

הראיתי לך זה עתה בפעם השלישית או הרביעית בערך, ובשרשור המקביל שבו אנחנו מדברים, את החלק הקטן שכבר הראיתי לך בעבר מתוך כל הראיות וההוכחות לגאונותי, אבל לנוכח האמור לפני שני שורות, זאת הייתה הפעם האחרונה.

מי שכל-כך מקנא וכואב לו שהוא כבר החליט ממזמן וזה לא משנה מה יראו לו, אין הרבה טעם להמשיך ולהציג לו את הראיות שלנוכחותן הוא ממהר לעצום את עיניו.
אמל"ק, מעגלי על דברים שכבר הסברתי לך ולכן חבל"ז, הכלתי אותך מספיק, ביצעתי את המצווה שלי :)
זה נורמאלי לחלוטין שאינטליגנציה יורדת עם הגיל וזה קורה לכולם. מה גם שכאמור, מבחני האינטליגנציה המודרניים כושלים ממילא, ויותר חשוב מכך, אינטליגנציה אין משמעה שכל והיא גם לא מקיימת מתאם משמעותי עם שכל, כך שזה לא משנה מה האינטליגנציה שלי, שזאת גם הייתה הסיבה למה לא הייתה שום סיבה שבעולם לא לחשוף את האינטליגנציה שלי מלכתחילה.

אני אדם בלתי אינטליגנטי, וגאון. אין יותר פשוט מזה :)

אם כבר, ומכיוון שמבחני האינטליגנציה המודרניים שגויים, לדעתי המבחן טעה בנוגע אליי, והאינטליגנציה האמיתית שלי לדעת נמוכה יותר, כאשר הציון הושפע לטובה בעקבות חוכמתי האדירה, כאשר ציון האיי-קיו האמיתי שלי, לדעתי, צריך להיות נמוך יותר, ועומד להערכתי על בין 80 ל-84 :)

כבר במרץ של 2022 דרך אגב, מכיוון שלא היה מה להסתיר, ולמקרה שפספסת את זה, חשפתי את האינטליגנציה הנמדדת שלי :)
האם אתה מבין את משמעות המספרים שכתבת|?| :unsure:

למעלה