לא כל כך פעילה פה בפורום

lightflake

New member
כנראה שראית בסרבר מישהו אחר

כי העובדה היא שנכנסתי גם לקטע עצמו, אמנם אכן אי אפשר לומר שקראתי אותו, קראתי כמה משפטים וראיתי שזה לא בשבילי...

kikona126

New member
יכול להיות...

נסכים עם זה שאת הידע והניסיון שלי בסרברים אתה לא מכיר...
&nbsp
אם לא קראת אל תגיב כמו שהגבת לאחרים. לי לא איכפת מה אתה כותב, לא מכירה אותך, ואת האמת גם לא כל כך בא לי להכיר (אני מקווה שזה הדדי) אבל אל תשפוט דיעה של בן אדם בדרך כל כך דורסנית, יש מצב שהקטע שהוא הכי אהב היה ה4 שורות האחרונות, אבל אתה אפילו לשם לא הגעת... ואתה מבקר אותו?
&nbsp
לא בכל רמה רוחנית אנחנו מצליחים להתחבר לחומר רוחני. וזה בסדר, עם ההתפתחות הרוחנית אנחנו מתחברים יותר או פחות לדברים... יש דברים שנראים לנו מובנים מאיליו (אני למשל לא הצלחתי ללמוד את תורת ימימה כי לא הבנתי מה יש ללמוד בזה, כי ככה אני מתנהלת בחיים) יש מצב שאתה במקום הזה, ויש מצב שאתה עדיין בשלב האנטי, השלב הזה שרוחניות ומיסטיקה מעניינים אותך, אבל עד גבול מסויים או יותר נכון עדיין בשלב ההתכחשות... השלב הזה שהכל ניראה לך שטויות בתחום הרוחניות.
&nbsp
לדעתי, אתה בשלב של האנטי. כי מי שנמצא בשלבים הרוחניים היותר גבוהים יודע שיש לשקול מילים, לקבל את האחר כמו שהוא על כל מגרעותיו (זו עוד הרבה דברים אחרים...) אתה עדיין לא שם. ויש לך עבודה... טוב לכולנו יש...

lightflake

New member
א. הייתכן שתהייתי לגבי הערתו של ינוקא אינה קשורה במאום

לקטע שלך ? וכל השאר אלו רק פרשנויות שלך ? (ושל עוד כמה פה)
&nbsp
ב. אי אפשר ללמוד להיות סופר טוב, כל מה שאפשר ללמוד זה רק ה"פוטושופ" שמסביב.
&nbsp
ג. קצת קטע של ק.ג.ב. כל עניין המעקב הבלשי שאת עורכת אחר גולשיך.
&nbsp
שאר הסקותייך אודות רמות רוחניות לא עוררו בי עניין

Mist2

New member

Mist2

New member
ואם זה לא בשבילך...

זה אומר שזה לא מספיק טוב?
ואם מישהוא אחר אהב את זה, אז כדי לזלזל בו אתה שואל מתי לאחרונה הוא קרא ספר?
בדיוק מה שאמרתי כל הזמן, אתה אדם אלים.
מה לגבי התרגיל, אתה משתתף?

קראתי, אהבתי

קצת לא ברור אם זה מד"ב או פנטזיה.
קצת ניפץ את הקסם לקרוא לזה "דמיון מודרך". אולי קיבלת השראה מפרקטיקות של דמיון מודרך שהכרת אבל עדיף לשמור את המחשבות הרטרוספקטיביות על העלילה מחוץ לעלילה.
מצפה לראות איך האידיליה מתנפצת, הגיבורה נהיית ביץ' רצחנית והתוהו פורץ, המדריכה שלה מתגלה כמפלצת ובוגדת בה והכל נהיה בלאגן. אל תפחדי לנפץ את הסטריליות לרסיסים! אידיליות הן רק שלב מקדים להרס ובהרס יש יצירה.
בהצלחה!

kikona126

New member
ואו דמות הרסנית

אני באמת צריכה להתחיל לכתוב על אחת כזו. בגירסה הראשונה של "גלות ישנה" זה היה המנהל של בית הספר, אבל יצאתי מהרעיון של בית ספר כי זה היה יותר מידי הארי פוטר וסתם כבל את העלילה...
יש דמות רעה בנסתרות הן דרכים שחוזרת בדרך כזו או אחרת בפרק ללא שם או מספר
אבל כן, זה אמור להיות השחרור בסופו של דבר.

יש לך רעיון אחר במקום "דמיון מודרך"? אני אשמח להצעות

......................................

מה שאני מתכוון הוא שזה בסדר לקבל השראה מדברים כמו דמיון מודרך אבל זה גם ממש בסדר לא לתת להם קרדיט! אמנים הם שקרנים מקצועיים ומצופה מהם לכתוב בלי לפרט את רשימת המלאי של פריטי ההשראה שלהם. את לא חייבת כלום ל"דמיון מודרך" שזה שם מיתוגי לפרקטיקה במסחרה של עולם הניו אייג' ולא צריכה לשבח אותו או להסביר את העלילה באמצעותו.
לא יודע במה להחליף אותו. צריך להחליף בכלל?
ובקשר ל"דמויות רעות" אני לא כ"כ מסכים. בניית דמות פירושה התבוננות פסיכולוגית בדמות שרואה מעבר ל"טוב ורע" ומסבירה אותה על מורכבותה. כדי להדגיש את הנקודה הזו הייתי מרחיק לכת עד כדי היפוך תפקידים- ב"אפוקליפסיה עכשיו" הדיאלוג המקדים לרגע בו הגיבור הורג את הנבל מעורר דווקא הזדהות עם הנבל והגיבור נחשף כמכאניזם הרג שיטחי ומעורר בחילה.
&nbsp

kikona126

New member
אהבתי

עכשיו אני צריכה לחבר אותך עם ינוקא ולבנות מזה סיפור קצת יותר גדול ממה שחשבתי
&nbsp
תודה, בדרך כלל שאני משאירה הודעות בפורומים השונים אף אחד לא מגיב, פה ממש נהנתי מהתגובות, הן נותנות ביקורת מובנת.

למעלה