לחובבי הצו'לנט פורסם בYNET

בת אל 7

New member
לא טוב עם סודה לשתיה מוציא את כל

הויטמינים...החלפת המים מידי פעם ..תניב תוצאות טובות מנסיון אישי.

p a l o m a

New member
סלט ח ס ה והרבה כתוספת לחמין../images/Emo6.gif

מבטלת את כל המרעין בישין... והמבין יבין.. תנסו לתראו.

אנימו, יש חידושים במדע!!!!!!!!!!

יש לשנות בכל סופרמרקט שקיות נילון לא לתנור, אלא לבישול, תשימי את הקישקע בתוך השקית והיא תשאר שלמה, המצאת ה-100, אני מתשמשת אתה בבישול איתי, כשאני רוצה כמה דברים שיתבשלו ביחד, ושיקבלו את טעם הבישול, אבל אני לא רוצה שהם יתערבבו. (פרשענן????? הבנת???) הכנסתי אותו עכשיו למטבח להכין לנו טשולנט לשבת!!! חה חה חה!!!!!!!

maxima

New member
בוקר טוב כולם..../images/Emo140.gif

התעוררתי הבוקר ב-8:15 משו לא רגיל אצלי אבל היה לי ליל נדנודים...גם לא רגיל אצלי אין למה למהר השמים אפורים רוח מעצבנת מטלטלת ענפי העצים, שורקת בין חרכי התריסים. בבנין הסמון שבונים כל מיני פחים מתנועעים, מרעישים בכעין זעם חלול על אפרורית היום. טוב אחרי ששפכתי את האפרורית שכיסתה אותי מאחלת לכולם סוף שבוע רגוע וניפלא..

maxima

New member
ובענין החמין...

כשממש קר אני עושה סיר ענק הרבה גריסים מעט שעועית ועוד כל מיני דברים טובים אוכלים אצלי בוקר צהריים וערב ובסוף מלקקים את הסיר אין לאף אחד את התופעה המפורסמת בעקבות אכילת השעועית

נֵנָה

New member
בטח ששמים והם יוצאים חומים חומים

כהים ורכים ומאד מאד טעימים...

בת אל 7

New member
ומרב שדברו אתמול על רימונים יש לי

חשק להכניס רימון אחד בחמין

deebeebee

New member
אני מכירה בתים

שהריחות מהמטבח לא נותנים להם מנוח והרבה לפני עלות השחר של יום שבת הם ניגשים למטבח "לטעום" מהטשונט....

odo13z

New member
מקסי , מי נידנד אותך ????../images/Emo6.gif

לא יכלתי לתאפק. פויה לי !!!!!!!!!

maxima

New member
אודו... לא נידנדו אותי...../images/Emo13.gif

השינה התנדנדת לי...

maxima

New member
פויה סגרירי ואפרורי...../images/Emo12.gif

והפחים שמרעישים מעצבנים לי את האוזניים הולכת לבשל ושמוע מוסיקה מהדיסק של גרגוריאן

cara13

New member
../images/Emo182.gifבוקר טוב לאה שלום וכולם,

אולי תחשבו שאני היסטרית אבל אינני אוהבת להשתמש בניילון בטמפרטורות גבוהות כי אולי משתחררים מהם גאזים רעילים,לכן לדעתי אפשר לתפור מבד חיתולים או משהו דומה,שקיות שמכניסים את האוכל שרוצים להפריד וסוגרים עם חוט .אפשר לכבס ולהשתמש שוב. אני משתדלת לא להשתמש אפילו בכלים שמסומנים כמתאימים למיקרוגל. מה געתבם,חסר לי בורג?

אנימו

New member
קארה-האבחנה שלי שלא חסר לך שום בורג

ואת יכולה להרגע ,כי זו דעת מומחית למחסור בברגים..... אבל אני לא אתפור שום חיתולים למטרות הכנת טשטלנט...אצלי זה חייב להיות מהיר , תכליתי ומצריך מינימום עבודה. ולא - טשטלנט - יוק (אין!)!

cara13

New member
../images/Emo51.gif אנימו,עכשיו אפסיק לחפש את

כל הברגים שחשבתי שחסרים לי.האמת ,בינינו,עד עכשיו לא מצאתי אף בורג למרות שהרכבתי משקפיים.

למעלה