לירני אני רואה שאתה כאן ויש לי שאלה מתבקשת"

מצב
הנושא נעול.

איך אתה מסביר את זה כאחד שהחזקתי ממנו בבורסה עושה מהלך מוטעה ומוכר את טבע לפני כחודשיים לפי הניתוח של והגרפים המנייה אמורה לרדת ומאז היא רק עולה ועולה ועולה..ובמקום זאת הלכת ורכת מעריב והפסדת שם40% מההשקעה שלך בנייר..מה קרה לאדון לירני בהחלטות המועות שלו בבורסה כאחד שהחזיק ממך תותח על במניות ובניתוח מניות. משהו כאן לא ממש מיסתדר לי ..הרבה זמן רציתי לשאול אותך את השאלה הזאת והתביישתי..

רכשת=החלטות מוטעות..

איך אתה מסביר את זה כאחד שהחזקתי ממנו בבורסה עושה מהלך מוטעה ומוכר את טבע לפני כחודשיים לפי הניתוח של והגרפים המנייה אמורה לרדת ומאז היא רק עולה ועולה ועולה..ובמקום זאת הלכת ורכת מעריב והפסדת שם40% מההשקעה שלך בנייר..מה קרה לאדון לירני בהחלטות המועות שלו בבורסה כאחד שהחזיק ממך תותח על במניות ובניתוח מניות. משהו כאן לא ממש מיסתדר לי ..הרבה זמן רציתי לשאול אותך את השאלה הזאת והתביישתי..
רכשת=החלטות מוטעות..

la DVD

New member
נמאסת כבר

נמאסת כבר

NS101

New member
../images/Emo45.gif

נמאסת כבר

כמה מניות זבל מתחילות לעלות טיפה והפורום מוצף בשרשורים חסרי טעם של ילדים מפגרים.

lernery

New member
אל תהיה דביל

אל תהיה דביל
כתבתי שקניתי את מעריב בעיקר כדי לעצבן אותך. נראה לך שהייתי נוגע בזבל הזה? לגבי טבע - היא עלתה בערך ב-2% בסיכום הכולל (בשקלים) מאז שמכרתי אותה. וזה לא מעניין אותי - לפי צורת ההשקעה שלי הגיע הזמן למכור. מצידי שתעלה עוד מיליון אחוז.

lernery

New member
בנוסף תפסיק עם הקשקושים שנועדו לעצבן אותי

אל תהיה דביל
כתבתי שקניתי את מעריב בעיקר כדי לעצבן אותך. נראה לך שהייתי נוגע בזבל הזה? לגבי טבע - היא עלתה בערך ב-2% בסיכום הכולל (בשקלים) מאז שמכרתי אותה. וזה לא מעניין אותי - לפי צורת ההשקעה שלי הגיע הזמן למכור. מצידי שתעלה עוד מיליון אחוז.
בנוסף תפסיק עם הקשקושים שנועדו לעצבן אותי
מעולם לא אמרתי שאני תותח בבורסה - מעולם לא הצהרתי אפילו שאני אקדח קפצונים. מעולם לא ניסיתי לתזמן את השוק או לנתח לפי גרפים. ובינתיים, לא היו לי עד היום הרבה תובנות מרשימות לגבי מניות.

לירני לא יפה לשקר אתה בחור דתי עם כיפה על

אל תהיה דביל
הראש ואני וקבל את השירשור שרשמת לי שמכרת מעריב ב40% הפסד-מוריס מה לעשותו lernery ו מוריס מה לעשותו lernery ו נכנסתי למעריב אחרי שאמרת עליה שהיא ברזל והפסדתי למעלה מ-45 אחוז מההשקעה שלי אני מיואש המניה התרסקה לי בידיים http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=27793&smsMsg=

קרלטון

New member
יוענק לאלתר התואר "הפורום ההזוי ביותר בתפוז"

הראש ואני וקבל את השירשור שרשמת לי שמכרת מעריב ב40% הפסד-מוריס מה לעשותו lernery ו מוריס מה לעשותו lernery ו נכנסתי למעריב אחרי שאמרת עליה שהיא ברזל והפסדתי למעלה מ-45 אחוז מההשקעה שלי אני מיואש המניה התרסקה לי בידיים http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=27793&smsMsg=
יוענק לאלתר התואר "הפורום ההזוי ביותר בתפוז"
מוריס, תתחבא מתחת למיטה, תכף יבוא ניר טטאוונה וינגב אתך את הרצפה כמו שעשה לפני יומיים.

קרלטון תאמין לי אתה ולירני בחורים10 ואני

לצחוק זה בריא, אני שמח שאני גורם לך הנאה
ממש מחבב אותכם אני במו"מ עם סמולינה שתצרף אותכם לקומונה של אוסיף שכל אחד ממכם יוכל להביא ניתוח מקיף למניות של גאידמק בפורום..

קרלטון

New member
תודה אחי, תייצג אותנו טוב במו"מ , רק תגיד לה

ממש מחבב אותכם אני במו"מ עם סמולינה שתצרף אותכם לקומונה של אוסיף שכל אחד ממכם יוכל להביא ניתוח מקיף למניות של גאידמק בפורום..
שמדינת ישראל לא תוותר לעולם על ירושלים ושתשכח מזכות השיבה

NS101

New member
קרלטון

שמדינת ישראל לא תוותר לעולם על ירושלים ושתשכח מזכות השיבה
קרלטון
דע רק שסגרתי היום את הפוזיציה על הדולר עם רווח נאה - אז אתה להשקיט את הדאגות שהיו לך לגביי, כאלו שללא ספק, מנעו ממך לישון כראוי בלילות.

lernery

New member
אני בהחלט רשמתי את זה

אני בהחלט רשמתי את זה
ועשיתי את זה כדי לעצבן אותך, כמו שבזמנו היית מעצבן את "גדעון1", עם כינויים שלך שרושמים שהם הפסידו את כל הכסף שלהם בחבס. אתה יודע מה זאת ציניות? מכיר את המילה? אז צחקתי עליך. חייך, אכלת אותה.

לירני ברגע שאני יתחיל להתעצבן בפורום הזה אני

אני בהחלט רשמתי את זה
ועשיתי את זה כדי לעצבן אותך, כמו שבזמנו היית מעצבן את "גדעון1", עם כינויים שלך שרושמים שהם הפסידו את כל הכסף שלהם בחבס. אתה יודע מה זאת ציניות? מכיר את המילה? אז צחקתי עליך. חייך, אכלת אותה.
לירני ברגע שאני יתחיל להתעצבן בפורום הזה אני
ירגיש טוב מאוד זה מה שאני אוהב שמעצבנים אותי אבל אני כאן רק צוחק מהבדיחות שלכם..ובהקשר להודעה ששלחתי לך במסרים תן לי גם על זה תשובה יורם לוקסנבורג אין אחד שלא מכיר אותו אצלכם בשכונה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה