למה כשבחור?

deyulia

New member
למה כשבחור?

למה כשבחור אומר "אני אהיה איתך בקשר מחר, אני אתקר מחר , זה כבר ברור שטלפון נוסף כבר לא יהיה, זה כאילו הוא אומר" אני לא אתקשר יותר, אל תחכי." אולי מישהו יסביר לי את התופעה המוזרה הזאת, ואני לא מדברת רק על עצמי, אני מכירה עוד מספר לא מבוטל של בחורות שנתקלו בתופעה מעין זו. אשמח לשמוע את דעתכם בנושא

ליאן.

New member
עוד אחד מפלאי תבל..

אני מניחה שזה סוג של חוסר התמודדות והדחקה משום שיותר נחמד לאנשים לא להכנס להתעמתות, אפילו אם זה על חשבון הרגשות של הצד השני. בהחלט זלזול.

אלדד26

New member
זלזול? התחשבות.

ראשית כל, מדובר בקוד מוסכם שידוע מראש. מה זה משנה באיזה מילים משתמשים? לשני הצדדים ידועה המשמעות היטב. למה התחשבות, אתם בטח תוהים? פשוט מאוד. יצאתי עם בחורה - היא לא מצאה חן בעיניי אבל אני יודע שמצאתי חן בעיניה? אני לא מתכוון להתחיל להתווכח איתה אם כן או לא (תתפלאו, גם בזה נתקלתי - בחורות שלא יעזבו, וזה בסה"כ דייט ראשון!!!) - אני פשוט אומר "נדבר כבר" ובזה נגמר העניין. שנינו יודעים שלא יהיה טלפון, אבל זה לא משנה. היא לא קיבלה "לא רוצה אותך" בפנים - שזה מכאיב, ותכל´ס גם אין צורה "יפה" לדחות אותה. מה אני אמור לומר? "זה לא את, זה אני"?
או לחילופין, "תשמעי, את לא הטיפוס שלי" - ואז אני עלול להיכנס לדיון מעמיק במי בדיוק כן הטיפוס שלי ולמה היא לא בקטגוריה. חבל על הזמן ועל האנרגיה של שני הצדדים.

ליאן.

New member
לפחות תסכים איתי שיש הבדל בין..

´אני אתקשר אלייך מחר´ לעומת ´נדבר כבר´.. אתקשר מחר זו לא סתם הבטחה כללית ! סה"כ אם מדובר בשיחה ראשונית או מפגש ראשוני, אין שום מחוייבות כלפי האדם השני, וזה צריך להיות ברור לשני הצדדים. אלו שני אנשים זרים שנפגשים לראשונה ומנסים לבדוק אם יש התאמה הדדית. לפזר הבטחות בתרוץ שמדובר בקוד ידוע, זו התחמקות לשמע וזה לא מקובל בעיני. אולי כדאי להפיץ את "העלון לדייטר" עם כל הקודים הקבועים למניעת אי הבנות שהן ?

אלדד26

New member
מסכים ש...

יש הבדל בין שני ההתבטאויות, נכון. אבל מי אמר שכותבת השאלה המקורית באמת קיבלה את הניסוח המדויק הזה?

אלדד26

New member
אני חושב ש-deyulia צריכה לענות,

אם זה הפרוטוקול המדויק שנחקק על ליבה עד כדי כך שהיא זוכרת את הניסוח המדויק. אני לא הייתי זוכר.

ליאן.

New member
אם מישהי היתה אומרת לך ש...

היא תתקשר מחר והיית מעוניין בה.. בטח ובטחחחחח שהיית זוכר, והיית מוצא עצמך אף מצפה ומייחל לאותו טלפון שיגיע. "אני אהיה איתך בקשר מחר, אני אתקשר מחר" אלו המילים אותן זכרה deyulia ואין סיבה שזכרונה יתעתע בה דווקא בנושא זה. אם זה הנוסח המדויק אין לי שמץ, אך לדעתי הכוונה האמורה ברורה. הבחור אמר שיתקשר למחרת.

אלדד26

New member
אם הייתי מעוניין,

הייתי פשוט מתקשר בעצמי. חוץ מזה, שבכל הפעמים שהייתי מעוניין והיא הייתה מעוניינת, בכלל לא היה ספק (אחרי ה - 12 שעות שבילינו ביחד בדייט הראשון) שזה סבבה

ליאן.

New member
מן הסתם אם היתה הדדיות ..

לא היתה בעיה. הקטע על הדייט לא רלוונטי, אבל בטח דחפת אותו כדי לקבל את התגובה ´יופי אלדד, אתה כלי´, אז יופי אלדד, אתה כלי.

אלדד26

New member
יקירתי הלכלכנית ../images/Emo13.gif

לא, לא דחפתי אותו בשביל ה - "יופי אלדד, אתה כלי". כתבתי אותו כי אצלי אין "ספקות". אם זה הדדי - זה תמיד היה נמשך הרבה מעבר לדייט רגיל, ולא היו אותן בעיות שמדוסקסות כאן.

טל קר

New member
לך תדע כמה מערכות מוצלחות בפוטנציה

פספסת בגלל שאתה לא נותן צ´אנס שני לספקות. אתה יכול לשאול את החבר שלי - בדייט הראשון הוא מצא חן בעיני, אבל אני רק ככה וככה בעיניו. הוא החליט לתת לזה עוד צ´אנס (את זה הוא סיפר לי בדיעבד), ומהדייט השני הוא חושב שמה שהיה לו בדייט הראשון זה אי שפיות זמנית, וכבר כמעט שלוש שנים הוא מה זה משתגע עלי, והוא לא יכול להסביר מה קרה לו בדייט הראשון (לעומת זאת אצלי בדייט השני הוא קצת עצבן אותי, אבל בגלל שהוא מצא חן בעיני בפגישה הקודמת הסכמתי ללכת לדייט השלישי, ומאז אנחנו ביחד) אנחנו כבר כמעט שלוש שנים ביחד, מתוכם כשנה וחצי של מגורים משותפים. אגב, היו לי דייטים לפניו שנמשכו שעות על גבי שעות, במקרה אחד זה נמשך שבועיים, במקרה השני זה נמשך חודשיים. ודוקא הדייט שהיה יותר מוצלח בפעם השניה מחזיק שלוש שנים ועדין נמשך.

אלדד26

New member
Whatever makes you happy, אבל

אצלי זה לא ככה. זה עניין אינדיבידואליסטי. לא היו אצלי מעולם "פגישות שניות". או פגישה אחת, או קשר ארוך. ככה אני. ונכון, אולי פספסתי מערכות יחסים טובות. אני מרוצה ממה שהיה לי עד כה, בכל מקרה - וחוץ מזה, יכול להיות שאת מפספסת את אהבת חייך בזה שאת תפוסה כרגע. SO ? הרי לא תיפרדי מהחבר שלך בשביל הסיכוי הקלוש הזה.

טל קר

New member
לא מאמינה במושג הזה של "אהבת

חייך" בלשון יחיד. אהבתי כמה גברים בעבר וכמה גברים אהבו אותי, ועכשיו אני אוהבת את בן זוגי שגם אוהב אותי. אז איך אני יכולה להפסיד את אהבת חיי? אני יכולה להפסיד אולי גברים אחרים שאני אוהב ושהם יאהבו אותי, אבל זה המצב שיש לי כרגע, אז מה כאן הפסד?

אלדד26

New member
האירי את עיניי, כי

אני לא רואה את הקשר. אני יכול להשוות בין אהבות שהיו לי במידת עוצמתן. חרדת נטישה מעולם לא הייתה לי... אז מה הקשר?

טל קר

New member
מידת הריגוש תלויה לדעתי בעד כמה

אתה לא מרגיש שהצד השני הוא FOR GRANTED, ועד כמה אתה חש שאתה צריך לתת כדי שהצד השני לא יעלם. את זה אני מגדירה כחרדת נטישה. מבחינת אהבות שהיו לי - מה שווה אהבה גדולה שנגמרה אחרי חמישה חודשים, אם עכשיו בדיעבד אחרי שעברתי לגור עם החבר שלי, אני יודעת שהאהבה ההיא היתה טובה לפגישות ותחושת מים גנובים ולגעגועים אבל שבחיי שאני לא מצליחה לתאר לעצמי מה הייתי עושה איתו 24 שעות במגורים משותפים כשצריך לראות אותו גם בבוקר, או לריב איתו בתור לשירותים. כשעוברים לגור ביחד האהבה משתנה. לא נוסעים לראות זריחות, כי הוא עובד, ואני גם עובדת וגם לומדת, ועד שאנחנו נפגשים כבר מאוחר, אבל כן רבים על השלט כששוכבים במיטה ורואים טלויזיה ואז מתחילים להעביר ביקורת על התוכנית ולרכל על השחקנים תוך כדי צפיה. באהבה עם האקס היה הרבה "אש ולהבה" ומבטים נוגים ובכי וגעגועים והכל היה באקסטרים. אם היינו עוברים לגור ביחד, נראה לי שזה היה מת אחרי חודש. קשה לתקוע מבטים נוגים ולעפעף כשבבוקר כשאני מתעוררת אני מתה לשירותים וגם הוא צריך.

ליאן.

New member
או נראה לי ש..

שאתה מדחיק או משקר לעצמך, כי אני זוכרת שסיפרת לי על איזשהו דייט ספציפי שהיה שלא ידעת מה יתפתח ממנו (זה קצת נוגד את התיאוריה שלך). חוץ מזה, אתה אומר שמעולם לא התקשרת לאחר הדייט למישהי שהיית מעוניין בה ונענית בסירוב ?

למעלה