למה כשבחור?

אלדד26

New member
המממ.

אני אשאר ב - Old fashioned ואדגיש הדגשות כמו בימי Ultinet העליזים, למי שיודע בכלל על מה אני מדבר
אני לא בטוח בקשר לאותה בחורה (שבכתה), וגם את אל תהיי בטוחה, כי את לא מכירה אותה. ובכל מקרה, כשמסיימים את הערב בנעימות, אפילו אם מדובר בהצהרת כוונות שאינה באמת הצהרת כוונות, אז למחרת יש זמן לחשוב על זה. לא קרה לי מעולם שאמרתי למישהי "טוב, נדבר מחר", והיא לא הבינה את הרמז. או, ליתר דיוק, היא לא התקשרה אליי למחרת, בכל מקרה - למרות שהיו מקרים שבפירוש ראיתי עניין מהכיוון שלה. בקיצור, מדובר בקוד ידוע לדייטרים ואין סיבה לעשות מזה כזה עניין גדול. זה הפרוטוקול וכך נהוג.

ליאן.

New member
ת´אמת גם אני לא ממש בטוחה..

אבל אני לא חושבת שאם אתה אומר ´כבר נדבר´ אתה חוסך איזושהי תגובה. רק משום שאתה לא רואה איך היא מגיבה כשהיא לא לצידך, לא אומר שהבחורה לא כועסת עלייך או לא בוכה. עוד משהו. לא כולם דייטרים מנוסים כמוך ולא לכולנו מונח הפרוטוקול מתחת לכר. אולי כדאי לחסוך אי הבנות ולמצוא דרך שלא ´תיפייף´ את הניפנוף ? כי לדעתי, לא כולן יודעות להבדיל בין מישהו שאומר שיתקשר למחרת ומתכוון לבין מישהו שאומר שיתקשר למחרת ולא מתכוון. וסביר להניח שאם מישהי שמעוניינת תצפה באמת לטלפון (משום שנאמר לה שכך יהיה) לא תקבל את אותו צלצול מיוחל, באמת כבר תבין לבד את הרמז, ומן הסתם לא תתקשר לשאול מדוע לא התקשרת, כי זה עלול להחשב כניג´וס מיותר.

אלדד26

New member
רק דבר אחד

אין מה לעשות, ליאן - גם אני פעם הייתי "דייטר מתחיל". לומדים. סובלים. בסוף מוצאים את האושר, או שלא. אבל אין מה לעשות, הדרך ארוכה ומפותלת.

למעלה