למי מתאימה זוגיות מזדמנת?

לפני זה

תגדיר למה אתה מתכוון בזוגיות מזדמנת.
או שאתה מחפש אחת כזאת ולא הבנתי אותך לרגע

ivgy1980

New member
שאלה

אם בעוד שנה היא נוסעת ללמוד בלונדון, ואני עובר לאוסטרליה, ושנינו יודעים זאת מראש אך בינתיים טוב לנו - איזו זוגיות זו?

אבשלום68

New member
ככה מתחילות הצרות

יהיה לך קל בלונדון
זו אותה שפה
הרבה בירה
קנה אלבום תמונות של אוסטרליה
תראה אותה אולי בטיול שתעשו שניכם
אחרי שתיכנס למאסר עולם
הלך החבל אחרי הדלי

זה תלוי

גם שם אהיה לבד?

אבל בלונדון יש יותר סרטים
בלונדון יש מוסיקה טובה
בלונדון טלויזיה מצוינת
בלונדון אנשים יותר אדיבים
כך שהייאוש נעשה יותר נוח

drorbar19

New member
לא נכון

לרובנו מתאימה זוגיות קבועה וטובה, עם שילוב של זוגיות מזדמנת לפרקים.

drorbar19

New member
אשתדל להסביר

למרות שזה יהפוך אותי למעט פחות פופולרי ממה שהייתי רוצה להיות.

ואנסה לעשות זאת במשל קצת ילדותי.

כל אחד רוצה אזרחות, רוצה להיות שייך למדינה אחת שיהיה לו טוב בה, שירגיש בבית, שיכיר, שיאהב את כל האתרים שלה ושיוכל להגיד "זה שלי".
עם זאת, הוא גם אוהב מאוד לטייל בעולם, לטעום מאכלים חדשים, לראות נופים, להריח ריחות ולשמוע קולות שהוא לא מכיר. אבל אף אחד לא אוהב לעשות את זה כל הזמן, ותמיד מאוד כיף לנו כשאנחנו עולים על המטוס בדרך הביתה.

ועוד קצת אחדד.
כשאתה גר בתל אביב, כמה יוצא לך לקום בבוקר (גם בשבת) וללכת לטייל ברחובות, להביט על הארכיטקטורה ולהכנס למוזיאונים?
וכשאתה טס לאיזו עיירה קטנה ברומניה, נכון שאתה משקיע גם מוקדם בבוקר, יוצא להסתובב ולהסתכל על הבניינים ואם יש איזה מוזיאון דמיקולו לאיך הם מכינים שם פלפל מיובש אז אתה גם נכנס וקונה סובניר בקיוסק?

אז זה ככה.

drorbar19

New member
ומשהו ששכחתי

אני, בניגוד לדעת הרוב,
חושב שגם נשים היו אוהבות כזו דרך של חיים, אבל שנים של מוסכמות ושל חינוך, מונעות מהן להודות בכך.
נראה לי שבדור הבא זה כבר ישתנה.

זה כמו

המשל של אדון גולן על הסטייק והשוקולד,
חארטה בארטה.
אלו תירוצים של השוואת אהבה וזוגיות לאוכל ו/או מדינות חדשות במקרה שלך, לא מאמינה בזה, אהבה וזוגיות היא בהחלט דורשת המון עבודה, השקעה, רצון, יצירתיות ועוד ועוד,
אבל לא רואה בכלל מקום לכל אותן השוואות שאנשים עושים, לדעתי אלו סתם תירוצים וצידוקים למעשים כאלו או אחרים.

drorbar19

New member
מותק,

שנינו נוסעים בסובארו, והגולן נוסע ביגואר.
כנראה שהוא לא באמת טיפש כפי שהוא נראה, וסביר יותר שהוא גם לא פחדן כמו שהוא נשמע.

המשל שלו מאוד נכון, זה יופי שיש סטייק בבית, וחשוב מאוד לטפח אותו ולשמור עליו, אפילו לצמוח יחד איתו ולבנות דברים (עד כמה שסטייק יכול לבנות). אבל זה בהחלט לא רע גם פרוסה עם שוקולד לפעמים, וגם לסטייק לפעמים יהיה נחמד לטבול ברוטב שמנת במקום בדיג'ון כל הזמן.
אם מצליחים להשאר יחד למרות זאת, וכנראה גם בגלל, אז זה היופי האמיתי.
כשמחליטים במודע להיות רק במקום אחד, אז במוקדם או במאוחר יבואו הסדקים וחוסר התאבון שיגרמו לזה שלא תרצי להסתכל יותר על הסטייק בשאר ימי חייך.

היגואר שלו מזיז לי

את קצה הציפורן שנשברה אתמול, דווקא לא סובארו (למרות שבשאיפה להחליף עכשיו ליפנית שיודעת לעשות את העבודה).
אני מסכימה איתך אם היה מדובר כאן רק על אוכל,
מה שניסיתי להגיד שזו טעות (מנקודת המבט שלי) להשוות אהבה וזוגיות לאוכל/מדינות/רכבים ואין לי ספק שיש עוד הרבה נושאים שיתאימו לענין כאן.
מכיון שאני לא משווה את עצמי לסטייק (גם אם הוא נתח הבשר הכי סקסי שראית בימי חייך) אנחנו עדיין מדברים כאן על סטייק!! ו/או פרוסת באגט עם נוטלה!!
אנשים שונים מאוכל, מתנהלים אחרת, חושבים (בשאיפה קצת יותר מנתח סטייק), יכולים לגוון יופי ביניהם את מערכת היחסים שלהם וזו הכוונה בהרבה עבודה וכו' וגו',
ועדיין לא רואה איך אפשר להשוות בין אהבה וזוגיות לסטייק ופרוסה עם שוקולד השחר.
כנראה אבל שזו רק אני, צר עולמי כעולם נמלה וטוב לי לגמרי בו :))

למעלה