למי מתאימה זוגיות מזדמנת?

drorbar19

New member
נכון

ו 60% גרושין במרכז, יחד עם 80% הבגידות (שמוצהרות בסקרים) מוכיחים שאת צודקת.

הם מוכיחים רק דבר אחד

שאהבה הגדולה והזוגיות הבאמת טובה היא נדירה בימינו ואנשים מוותרים מהר מידי בדרך,
רק בגלל זה קיימים אחוזים מאוד גבוהים של גירושין ו/או בגידות ו/או שילוב כל הקומבינציה ביחד, לפני, אחרי ותוך כדי.

drorbar19

New member
ואם תרדי לפרטים

תצליחי לראות שהמתגרשים והמתוסכלים הם אלה שנלחמו בציפורניים על המונוגמיות, ואז כשמשהו פקע שם (הן בסבלנות והן בבגידה של אחד מבני הזוג שבד"כ מגיעה עם הפקיעה בסובלנות ובהכלה) אז הם פוצצו הכל, ולפעמים ממש סתם.
כמו סיר לחץ שסתמו לו את הוונטיל.

לעומת זאת זוגות שמשחררים לפעמים, ושלא עושים מהפכת עולם מאיזה רומן קצר שיש לשני, או מזה שמביאים צלע שלישית או שתיים, מצליחים לרוץ יחד עד הזקנה, ולפעמים ממש באושר. אני רואה סביבי לא מעט דוגמאות.

אני לא באמת מטיף כאן לזוגיות פתוחה (יש פורום כזה, והוא מאוד עצוב לדעתי כי הם לוקחים את זה שם לקיצון), וגם לא יודע איך באמת אתנהג אם אהיה בכזה מקום. אבל מתחיל להבין שזה הפתרון היותר נכון לטווח ארוך אם זה נעשה בצורה מושכלת ורגישה.

ייתכן שאתה צודק לא באופן גורף

כפי שאמרתי רוב הזוגות היום לא באמת נמצאים בזוגיות מדהימה ובאהבה גדולה,
אם זה בגלל שמיהרו להתחתן כשהיו צעירים
אם זה בגלל שהתפשרו כשהיו יותר מבוגרים והשעון הביולוגי תיקתק
אם זה בגלל עוד סיבות כאלו או אחרות
וסוג החיים הזה יכול בהחלט להתאים לחלק מהזוגות, לא בהכרח שלכולם, ולא בהכרח שהוא הכרחי.
יש הבדל דרך אגב בין להביא צלע שלישית לבין רומן מהצד, אני חושבת שאם כל הקטע הוא גיוון בחיי המין שירגיע את בני הזוג אז ממש לא חייבים לפתח רומן מהצד, אפשר למצוא גיוונים בהרבה דרכים אחרות (גם לצרף צלע שלישית אם זה מתאים לשני בני הזוג).

gafnuna10

New member
נראה לי שאתה צודק

גם אני התחלתי לחשוב כך בזמן האחרון, אם המונוגמיות לא עובדת אולי ננסה משהו אחר
אבל זה לא פשוט, פה צריך לוותר על הרכושנות, על הקינאה ובאמת לפתוח את הראש למשהו חדש. אני באופן אישי לא יודעת אם אני מסוגלת, אבל כן הייתי מוכנה לבדוק את העניין
אגב, באירופה זה לגמרי מקובל. יש לי חבר טוב שחי בדנמרק והוא מספר לי ששם זה ככה, פתיחות מינית, מערכות יחסים פתוחות, אבל מסתבר שגם הן לרוב מתפרקות ולא שורדות באמת את החיים לאורך זמן (יש חסרונות כמו בכל דבר..)

drorbar19

New member
לא מכיר אף אחד מדנמרק

אבל התחושה שלי שבארצות הללו בלי השמש, הפתיחות המינית מפצה על דברים אחרים ונעשית בצורה הרבה יותר קיצונית..
אולי צריך לטוס לשם בכדי להתעמק בנושא.

gafnuna10

New member
אבל אומרים שהנשים הדניות

הן הנשים הכי גבריות בעולם
אם אתה בקטע של אישה פמניסטית (בצורה קיצונית) וחזקה, שהמילה שלה היא המילה בבית, אם אתה בקטע של אישה , עצמאית, לחלוטין משוחררת, מבנה גוף רחב ומנטליות אירופית, אז סע לדמנרק לחקור את הנושא...

drorbar19

New member
מנטליות אירופאית זה יופי.

גם עצמאות ושחרור זה טוב.

אבל לא הבנתי מה זה מבנה גוף רחב. מה בדיוק רחב אצלה?

gafnuna10

New member
לא ייאמן שאני לא יודעת להכניס קישור

אז בוא ננסה ככה
כנס לקישור:
http://www.rooshv.com/danish-girls-are-the-most-masculine-in-the-world

drorbar19

New member
לא קורא לועזית

בטח כשזה בלי ניקוד.
ולכן עשיתי גיגול קטן וזה מה שמצאתי.
(הדוגמאות הראשונות בגוגל)
ואם זה כך, אני יותר מאשר אשמח לסוע לערוך את המחקר. מי יודע, אולי גם אשאר שם חורף או שניים.

drorbar19

New member
ואחרון

(נראית לא מי יודע מה פמניסטית, אבל מפותחת להפליא)

מממממ

אתה רואה ?
כשאתה מדבר לאט מבינים אותך מהר :)

ורק כדי להבין עד הסוף,
אין לך כמובן בעיה שתל אביב/המדינה שלך/הסטייק שלך
תתנשנש גם היא פה, שם וכאן מהצד, עם נקניקיות צוריסוס או עם קבנוסים וכאלה ?

gafnuna10

New member
אההה... זהו...שאלה טובה פמיניסטי

גברים רוצים בדרך כלל לפתוח זוגיות מכיוון אחד, הכיוון שלהם
ואם תציעי להם גם את לנשנש מידי פעם, תתקלי "בהפתעה" גמורה, בסגנון "מה, זה מה שהיית באמת רוצה" ????

אני לא מבינה בכלל למה משתמשים במילה לנשנש

אם כבר עושים משהו רק מידי פעם ולא בשיגרה לא עדיף לעשות את זה בביסים גדולים ועמוקים? לנשנש תמיד מזכיר לי את מצעד הגאווה

לנשנש

מזכיר לי תמיד את הבן שלי שמידי פעם אחר הצהרים שואל אותי:
אמא מה יש לנשנש משהו טעים?

<וזה בכלל הגיע מהסבתא הפולניה שלו, מהצד השני למען הסר ספק!>

לי בא

New member
תראי

להרגשתי וקצת התעניינות,
רוב המקרים של זוגיות פתוחה וגירושים,
מתחילה מרצון האישה.

למעלה