לסמן X בפנקס...

אשדודיה

New member
לסמן X בפנקס...

כמה שיותר איקסים מסומנים בפנקס הגברי כמה שהוא נחשב יותר מאצ'ו... אצל אשה זה אחרת... הגישה של הגבר מאז ומתמיד היתה שאשה צריכה לנהוג באיפוק ולשמור על עצמה ואת עצמה...אשה משוחררת תמיד נחשבה לקלת דעת שכל דיכפין ייתי ויבעול.... האם גם היום בעידן המודרני הגישה נשארה כזו? גבר עדיין מסתכל בפחיתות כבוד כלפי אשה שלא נס ליחה? הפינה לשיפוטכם.... קרן:)

אלמרה

New member
אני ממשש מתרשם לטובה מהעידן הזה

בו אישה חרדית מתעניינת בפתיחות כזו גם בסוגיות אלה... לשאלתך: אני מחשיב את עצמי כמישתדל להחזיק בדעה מתקדמת ההולמת את העידן המודרני ויש לי הרבה כבוד לאישה שלא נס ליחה... המשמעות הכפולה של ה"לחות" הזו תהרוג אותי יום אחד...

אלמרה

New member
אדרבה... עוד ועוד.. ../images/Emo3.gif

את בודאי מבינה את ההשתוממות שלי לפחות מהפתיחות שלך כאן בדיון על נושאים שעל פי המיתוסים שלנו בעולם החילוני בו אני חי כלפי ה"דוסים והחרדים". זה משובב נפש להבין שאת מתעניינת ובשבילך אני מקווה שגם מיישמת כל העולה בדעתך למקסם את הנאות החיים ממש כמונו אם לא למעלה מזה...

אשדודיה

New member
אם אתה מחשיב את עצמך...

כאדם בעל דעות מתקדמות אז אני לגמרי לא מבינה את ההשתוממות שלך וכמדומני שדיברנו בהרחבה בשרשור דעות קדומות בעידן המודרני. העובדה שאתה מציין את חרדיותי בכל פעם בעקביות ראויה לשמה רק מוכיחה לי שאתה לא מתייחס אליי כאדם מן המניין אלא כחריגות ראויה לשבח או מה שנקרא בספרות הרפואית אוויל מחונן... קרן:)

אלמרה

New member
תודה!!! כעת נחה דעתי...

מבטיח להתאמץ לשכוח בכלל מנין באת ולזכור רק לאן פנייך מועדות. אז אאאממממ.... מה? שאתלבש שוב רק כדי להתפשט?

אשדודיה

New member
אחרי שראיתי...../images/Emo3.gif

תישאר לבוש

Gilliana

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo45.gif

אבל אני חייבת לציין - שאת בהחלט חריגה במגזר זה ממנו את באה והלוואי וירבו לא רק כמוך אלא אפילו חצי ממך. יישר כח!!!

אשדודיה

New member
תאמיני לי שאת זה שאני חריגה

אני יודעת מידי יום ביומו אלף בגלל שהתגרשתי בתוך חברה חרדית ובית בגלל שנשארתי לגור באותו מקום:) אני לא מרגישה צורך בחיזוקים שיזכירו לי כמה אני חריגה אני נושמת את החריגות הזו:) תודה על הפרגון:) אולי כדאי לבקש מאלמרה שיתפשט שוב כדי שתחווי דיעה? אלמרה אתה מוכן לדגמן? :))

אלמרה

New member
בתנאי שלא יחשב לי חריגה...

ושתבקשי ממני יום יום לדגמן שוב ושוב עד שאציג את כל המלתחה שלי...

Gilliana

New member
אין כמוך, גדולה מהחיים את! ../images/Emo98.gif

את חושבת שכדאי להפשיט אותו שוב? שלא יתקרר לנו חו"ח...

מביא אותה בהפוכה

מסכים איתך. מיצינו כבר את נושא היותך אישה חרדית מתקדמת. אין צורך "להדביק" לכל שירשור את העובדה הנ"ל. מה שכן, אהבתי את הביטוי "אוויל מחונן" שהבאת כהתרסה. עדיין מחפש בספרות הרפואית את הביטוי הזה
. ולגבי המאצ'ו ש"סופר" את הנשים שלו. הכל לדעתי נמצא בעיני המתבונן. מי שמעריך נשים אך ורק דרך המיטה, אינו גבר בעיני, ההיפך הוא הנכון, יש לו חסך בהערכה עצמית וככזה הוא מנסה להציג עצמו בפני החבר'ה בהפוך על הפוך.

pikov

New member
אני חושב שהעידן המודרני טרם תיקן

את התיקון הזה. אני מתיחס לציבור הלא דתי. גם כאן אשה שהיא חופשית בהליכותיה המיניות לא תחשב "חברמנית" אלא מזרון. גבר המתמסר לכל אשה יחשב לדון ז'ואן. אני לא מתימר להבין את הסיבה האנטרופולוגית/סוציולוגית של התופעה, אבל יש לי "הסבר בלתי מדעי בעליל". חבורת גברים. אחד מהם מתפאר ששכב עם 7 נשים שונות בשבוע שעבר. הגברים בחבורה יקנאו/יפרגנו/ישתקו. אף אחד לא יכנה את הגבר מזרון או נימפומן או חולה מין. עכשיו דמיינו לעצמכם מצב זהה בקרב נשים. מה תהיה השפיטה הערכית של הנשים בחבורה להכרזה של הגברת כי שכבה עם 7 גברים בשבוע האחרון? כמה תקנאנה? כמה תפרגננה? כמה סתם תשתוקנה? והעיקר, כמה יגידו לה שהיא חולת מין/נימפומנית וכד'? עכשיו בואו נלך לסיטואציה מעורבת. החבורה היא של נשים וגברים. אחד הגברים מתפאר בכיבושיו ואחת הנשים מתפארת בכיבושיה. מה תהיה התיחסות הקבוצה לגבר ולאשה המתפארים? תנו לי תסריט לפי מיטב דעתכם.

Gilliana

New member
הממ... סיטואציה די דמיונית...

אני לא חושבת שבחברה מעורבת שכזו איזשהו צד מן הצדדים יעיז. זה מסוג הדברים שקורים רק בחברות ,סגורות"...

אלמרה

New member
חסר לי נתון אחד כדי להשלים תסריט

והוא גיל החבורה... בגיל הטיפש-עשרה אולי יכולתי להבין ארוע כזה של התפארויות... היום? אני צוחק כל הדרך למקלחת כשאני אומר בקול: "אני מפסיד חלק נכבד מהחוויה שחוויתי שכן אני לא יכול לרוץ לספר לחבר'ה - פשוט אף אחד לא יאמין לי...
" חברים! נו באמת, הרי ידוע שמי שמספר ומתפאר בביצועיו... עושה זאת במקום ולמרות שלא עשה... זו"נ ללא הבדל.

pikov

New member
אני לא חושב שזה אלמנט התפארות

ואיני בטוח שזה אופייני רק לבני העשרה. אבל אולי אני טועה...

אלמרה

New member
ממרומי גילי המופלג.... אולי פשוט לא

זוכר מתי התפארתי לאחרונה...

למעלה