לפיד בטח פותח שמפניות,וביידן תדחוף את הפגזים לת..של אישתך

איציק5111

Well-known member
הבוגדנות הזאת מעצבנת, הרי ביידן לא טיפש והוא רואה את ישראל הקטנה מותקפת מהמון חזיתות, מתימן עירק סוריה לבנון איראן עזה יו"ש ומאיפה לא?

אז מתחילת המלחמה הוא מטיך מוסר ומאיים, די נמאס.

ולפיד מקבל משכורת מאזרחי ישראל מתחילת המלחמה הוא מסית נגד הממשלה ויוצא שהוא מסית בעקיפין נגד ישראל, אז בטח הוא חוגג עכשיו שישראל לא תקבל נשק, לפיד חלאה.

אם הייתי יו"ר אופוזיציה במקום לפיד מתחילת המלחמה הייתי עובד למען ישראל רץ ממדינה למדינה ובין ערוצי תקשורת זרים ונלחם עבור ישראל ומסביר, ומדבר בשביל ישראל, ולא מעביר ביקורת על הממשלה שאני לא בתוכה , כי הייתי מבין שביקורת נגד הממשלה בזמן מלחמה זה ביקורת נגד המדינה שלי.

לכו תדעו מה לפיד אמר לביידן? אולי בגלל לפיד ביידן מעכב נשק.

ולמה לפיד לא מתרעם על כך? למה הוא לא פונה לביידן? למה הוא לא מפרסם בתקשורת משהו לטובת ישראל?

במקומו לא הייתי מבקש תפקיד ולא להכנס לממשלה, הייתי פועל רק לטובת ישראל.

לפיד אתה שפל וביידן אתה עוד יותר שפל

The Real Big Joe

Well-known member
הבוגדנות הזאת מעצבנת, הרי ביידן לא טיפש והוא רואה את ישראל הקטנה מותקפת מהמון חזיתות, מתימן עירק סוריה לבנון איראן עזה יו"ש ומאיפה לא?

ולפיד מקבל משכורת מאזרחי ישראל מתחילת המלחמה הוא מסית נגד הממשלה ויוצא שהוא מסית בעקיפין נגד ישראל, אז בטח הוא חוגג עכשיו שישראל לא תקבל נשק, לפיד חלאה.

אם הייתי יו"ר אופוזיציה במקום לפיד מתחילת המלחמה הייתי עובד למען ישראל רץ ממדינה למדינה ובין ערוצי תקשורת זרים ונלחם עבור ישראל ומסביר, ומדבר בשביל ישראל, ולא מעביר ביקורת על הממשלה שאני לא בתוכה , כי הייתי מבין שביקורת נגד הממשלה בזמן מלחמה זה ביקורת נגד המדינה שלי.

ולמה לפיד לא מתרעם על כך? למה הוא לא פונה לביידן? למה הוא לא מפרסם בתקשורת משהו לטובת ישראל?

במקומו לא הייתי מבקש תפקיד ולא להכנס לממשלה, הייתי פועל רק לטובת ישראל.

לפיד אתה שפל וביידן אתה עוד יותר שפל
יש לך הישג לא מבוטל. הפקת פוסט יותר הזוי מחוף ששכל עזבו.
מלבד העובדה שלפיד אכן נוסע, נפגש עם מנהיגים ועוסק בהסברה, ולכן אתה סתם בלבלת במוח עובדתית, כל השאר שכתבת אינו רק גובל בטרוף. הוא חוצה את הקו. "אולי בגלל לפיד ביידן מעכב את הנשק"? אתה מסומם, שיכור? מאיפה באה היציאה האידיוטית הזאת? אבל זה משתלב יפה בטימטום הגדול ממנו שטוען שלפיד חוגג שישראל לא תקבל נשק.

איציק5111

Well-known member
יש לך הישג לא מבוטל. הפקת פוסט יותר הזוי מחוף ששכל עזבו.
מלבד העובדה שלפיד אכן נוסע, נפגש עם מנהיגים ועוסק בהסברה, ולכן אתה סתם בלבלת במוח עובדתית, כל השאר שכתבת אינו רק גובל בטרוף. הוא חוצה את הקו. "אולי בגלל לפיד ביידן מעכב את הנשק"? אתה מסומם, שיכור? מאיפה באה היציאה האידיוטית הזאת? אבל זה משתלב יפה בטימטום הגדול ממנו שטוען שלפיד חוגג שישראל לא תקבל נשק.
אז אתה תמים, בכל פעם שלפיד נפגש עם מנהיגים בחו"ל אני מפחד, לדעתי הוא מסית.

מתחילת המלחמה כל הכותרות שיצאו ממנו נגד הממשלה ,

היו אולי 2 פעמים שהוא דיבר לטובת ישראל ושמחתי וזה היה מרגש.

אבל די אל תהיה תמים האיש הזה מנוול , הוא רוצה שילטון ולא אכפת לו מכלום.

ותראה את גנץ....בדיוק הפוך ומקווה שהוא ימשיך ככה, התחילה מלחמה ישר גנץ מתגייס

The Real Big Joe

Well-known member
לדעתי הוא מסית.
ולדעתי אתה בואש
מתחילת המלחמה כל הכותרות שיצאו ממנו נגד הממשלה ,
מה לא בסדר? הוא ראש האופוזיציה.

היו אולי 2 פעמים שהוא דיבר לטובת ישראל
לא התבלבלת? הממשלה אינה ישראל. הוא מדבר כל הזמן לטובת ישראל

אבל די אל תהיה תמים האיש הזה מנוול , הוא רוצה שילטון ולא אכפת לו מכלום
אנחנו לא מדברים עכשו על ביבי.

תראה את גנץ....בדיוק הפוך ומקווה שהוא ימשיך ככה, התחילה מלחמה ישר גנץ מתגייס
גנץ בהחור טוב. אבל לפיד עולה עליו בהבנה מדינית.

איציק5111

Well-known member
ולדעתי אתה בואש

מה לא בסדר? הוא ראש האופוזיציה.

לא התבלבלת? הממשלה אינה ישראל. הוא מדבר כל הזמן לטובת ישראל

אנחנו לא מדברים עכשו על ביבי.

גנץ בהחור טוב. אבל לפיד עולה עליו בהבנה מדינית.
גנץ עולה על לפיד מכל בחינה, גנץ גם ציוני ואוהב ישראל אמיתי, בלפיד אני לא מאמין.

אני מבין שהוא באופוזיציה ויופי שיבקר ויעשה את תפקידו אבל בזמן מלחמה הייתי מצפה ממנו יותר לפעול למען ישראל.

גם לבקר אבל בעיקר לעבוד למען ישראל.

והוא עושה הפוך,הוא מכור לפוליטיקה, 99.99 אחוז מהזמן הוא מבקר

The Real Big Joe

Well-known member
בלפיד אני לא מאמין
זכותך. וכיוון שמדובר באמונה אפילו אין צורך לנמק. (מה שיהיה לא פשוט...)

אבל בזמן מלחמה הייתי מצפה ממנו יותר לפעול למען ישראל.
והוא עושה את זה ללא לאות

הוא מכור לפוליטיקה
כמו כל פוליטיקאי

Harrington

Well-known member
מנהל

לפיד בטח פותח שמפניות,וביידן תדחוף את הפגזים לת..של אישתך​

לפיד אמנם לא גדול חכמי הדור ככל הנראה ואני לגמרי מוכן לקבל שהוא משוחח עם גורמים בינלאומיים כיצד לפגוע בממשלת ישראל דווקא, אבל אני בספק אם הוא נהנה מסיכון בטחון ישראל.

עם זאת, אני גם בספק אם יש סיכון בטחוני אמיתי בדיווחים בנושא עצירת משלוחי הנשק. ראשית כי משלוחי הנשק ממשיכים והמשיכו לפחות עד היום כרגיל. שנית כי בהחלט יתכן פער בין ההצהרות לבין המעשים בפועל. אמנם ההצהרות הן פרס לטרור והמצהירים בטיפשותם כי רבה לא מבינים זאת, אבל עדיין, כל עוד לא מופסקים משלוחי הנשק והתחמושת בפועל, זה לא באמת מסכן את בטחון המדינה.

היה ובכל זאת יעצרו משלוחי נשק ותחמושת חשובים? נתמודד גם עם זה. יש לנו מספיק אפשרויות לרשותנו כדי לסיים את המלחמה הזאת גם בלי משלוחים נוספים מארצות הברית או בכלל. זה יוצר לנו אמנם בעיה עתידית, אבל נדע להתמודד גם איתה. הנזק האמיתי הוא דווקא לאויבינו, כאשר יתכן בהחלט שניאלץ להשתמש בכלי נשק פחות איכותיים או מדויקים כדי לשמור על בטחון ישראל. אבל אם בבית הלבן היה יושב היום צוות עם שכל, לכתחילה המלחמה הזאת כבר הייתה מזמן מאחורינו, כך שאין מה להתפלא גם מהבחינה הזאת.

אלפיני

Well-known member
ולפיד מקבל משכורת מאזרחי ישראל מתחילת המלחמה הוא מסית
אין לך שום הוכחה שהוא מסית . הוא מעביר ביקורת על ממשלת ישראל שזה לגיטימי לגמרי.

לבידן יש עניינים משלו, הוא נשיא ארה"ב, לא ישראל. מהאיומים הפיזיים הוא הגן עלינו. עובדה.
הוא לא רוצה מצב של מוות המוני בעזה. כי גם כך הזירה הזו מאוד מתחממת אצלו.

אם הייתי יו"ר אופוזיציה במקום לפיד מתחילת המלחמה הייתי עובד למען ישראל רץ ממדינה למדינה ובין ערוצי תקשורת זרים ונלחם עבור ישראל ומסביר,
גם את זה הוא עושה היכן שצריך ובדרך שהוא מאמין שנכון לעשות זאת.
טעון איש קש מצדך.
אם אתה כל כך חזק בתסריטים , מדוע אינך מתמקד בסוגיה הרבה יותר בוערת- שהעומד בראשות ממשלת ישראל ובעל יכולת ההחלטה דוחה כבר 4 חודשים את הכניסה לעזה וחיסול החמאס. מדוע רק עכשיו הוא נזכר לזנק ובינתיים רק נכנס למעבר רפיח?

הוא אומר את האמת בפנים. רק שאתה מפחד ממנה. אתה שפן כמו נתניהו. מחפש תירוצים מהתחת כי אין לך את האומץ להתמודד עם הכשלון המתמשך של הממשלה הארורה הזו.

ראש הממשלה לשעבר יאיר לפיד הגיב הבוקר (חמישי) לאיום של נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן לפיו אם ישראל תפעל ברפיח - ארצות הברית לא תספק לה נשק. "מדובר בתוצאה של הניהול הכושל של ממשלת ישראל" אמר בראיון ל-103FM. "הממשלה העבירה את הוויכוחים למישור הפומבי. נתניהו הוא שפן בחדרים הסגורים, תמיד היה ותמיד יהיה. הכישלון של זה שזה הפך בזמן מלחמה לוויכוח פומבי מונח כולו על הממשלה".

למעלה