לצערי פוטרתי ואשמח לעצה

vinney

Well-known member
ספר את זה לחברייך בממשלה. בינתיים הם הולכים במסלול השחטת מערכות השלטון לפי הדוגמאות האמריקאיות.

אבל עדיין אתה מעדיף
ספר את זה לחברייך בממשלה. בינתיים הם הולכים במסלול השחטת מערכות השלטון לפי הדוגמאות האמריקאיות.
אבל עדיין אתה מעדיף לחיות שם מאשר פה.
כנראה שזה לא צריך לשנות.
ספר את זה לחברייך בממשלה. בינתיים הם הולכים במסלול השחטת מערכות השלטון לפי הדוגמאות האמריקאיות.האמריקאיות

vinney

Well-known member
אבל עדיין אתה מעדיף

אבל עדיין אתה מעדיף לחיות שם מאשר פה.
כנראה שזה לא צריך לשנות.
שמע... ראה...

אנשים מנוולים, בזויים, דתיים - יש בכל מקום. השאלה היא עד כמה יש להם השפעה. כמות הנזק שהדתיים והמתנחלים עושים בישראל גדולה לאין שיעור מכמות הנזק שהדתיים והשמרנים מסוגלים לעשות בקליפורניה. לא לי אישית ולא למדינה כולה. זה קנה מידה אחר לגמרי.

אז תחנקו עם מה שבחרתם.

שמע... ראה...

אנשים מנוולים, בזויים, דתיים - יש בכל מקום. השאלה היא עד כמה יש להם השפעה. כמות הנזק שהדתיים והמתנחלים עושים בישראל גדולה לאין שיעור מכמות הנזק שהדתיים והשמרנים מסוגלים לעשות בקליפורניה. לא לי אישית ולא למדינה כולה. זה קנה מידה אחר לגמרי.

אז תחנקו עם מה שבחרתם.
:-D תהנה לך בארה"ב... שמעתי שהיה שם איזה רצח אתמול במסיבת סיום בתיכון כלשהוא. העיקר שאתם נהנים שם... ;-)

user32

Well-known member
מנהל
תחשוב על זה כמו בפרסומות. אתה עוטף את המוצר באופן הכי טוב שאפשר ומותח את גבולות האמת אבל יש דברים שלא תחצה. למשל לא תראה פרסומת של קוקה קולה שטוענת שהמוצר עשוי מפירות טבעיים או זיוף של כמות הקלוריות אבל כן תראה משפטים יצירתיים על סגולותיו ואיכויותיו של המשקה.
מה שמכונה אמת סובייקטיבית.

עדכון - מצאתי היום עבודה
ולרווחת חברי הפורום: להלן מה שאמרתי בראיונות:

אמרתי שעבדתי 2.5 שנים בחברה , בשנה+ הראשונה היו מרוצים אך בשנה השניה היו לי שני בני משפחה שדרשו טיפול , אחד רפואי.
שזה היה בהפתעה , לקח לי את כל ימי החופש ואת הריכוז (רופאים התקשרו והיה צריך לנסוע מעכשיו לעכשיו) וזה פגע לי בתפוקה
כך שבסוף המנהלים אמרו לי שהם מעריכים מאוד את מה שעשיתי עד כה אך מציעים שניפרד בהסכמה ושהם ייתנו לי המלצות
ושמאז טיפלתי בעניינים אלו וזה לא דבר שקורה באופן קבוע פשוט אלו היו שתי בעיות גדולות רצופות וביחד

ולגבי התגובות לכך:

ב 10% מהמקרים ענו מה ? אז למה לא נשארת? + עוד דיבור על זה שמדי פעם יכול מרגיש כלחיצה על נקודות פגיעות,
אך בשאר 90% מהמקרים התגובה היתה מבינה במיוחד שאמרתי שהמנהלים יכולים להמליץ עלי

תודה על התגובות העוזרות שלכם
מעריך מאוד את זמנכגם

נערך לאחרונה ב:

user32

Well-known member
מנהל
איזה יופי. שיהיה בהצלחה ותודה על העדכון המשמח.

nothing but the truth

Well-known member
עדכון - מצאתי היום עבודה

אמרתי שעבדתי 2.5 שנים בחברה , בשנה+ הראשונה היו מרוצים אך בשנה השניה היו לי שני בני משפחה שדרשו טיפול , אחד רפואי.
שזה היה בהפתעה , לקח לי את כל ימי החופש ואת הריכוז (רופאים התקשרו והיה צריך לנסוע מעכשיו לעכשיו) וזה פגע לי בתפוקה
כך שבסוף המנהלים אמרו לי שהם מעריכים מאוד את מה שעשיתי עד כה אך מציעים שניפרד בהסכמה ושהם ייתנו לי המלצות
ושמאז טיפלתי בעניינים אלו וזה לא דבר שקורה באופן קבוע פשוט אלו היו שתי בעיות גדולות רצופות וביחד

ולגבי התגובות לכך:זה מה שאמרתי

ב 10% מהמקרים ענו מה ? אז למה לא נשארת? + עוד דיבור על זה שמדי פעם יכול מרגיש כלחיצה על נקודות פגיעות,

מעריך מאוד את זמנכגם

בשעה טובה ובהצלחה.
איך אמרים.. לפעמים גם האמת היא אופציה ;)

randomUser432

New member
עדכון - מצאתי היום עבודה

ולגבי התגובות לכך:

מעריך מאוד את זמנכגם
כל הכבוד!!! בהצלחה :)

למעלה