לראות ולא להשתגע?!

נחמד, אבל לא יותר, היו להם הרבה פלטות.
ציפיתי מזוג שנבחר יותר לשלמות.
גם בארץ, מתחילים ללמוד ריקודים סלוניים בגילאי 4-5 ומגיל 7 כבר משתתפים בתחרויות, הרמה הרבה יותר גבוהה מהריקוד הזה.
לפני כעשור במסגרת התוכנית רוקדים עם כוכבים, היו 2 פרקים על ילדים, הבדל בין יום ולילה לצורה שהם רקדו לעומת הריקוד הזה.

גילוי נאות: אני שרופה על טנגו ארגנטינאי ולא בצורה שהם רקדו.

יש לך דעות משונות ואיני מתכוון להתווכח עם "מומחית" כמוך, סורי!!!
אתה בדיוק כמו החייזר דויד דביר שחושב שמבין בריקודים סלוניים ומקשקש את השכל ומתווכח עם אנה ארונוב שזהו תחום התמחותה, בדיוק כמו שהוא חושב שבשל כל הבוטוקסים שלו, הוא בחור צעיר :)

Harrington

Well-known member
מנהל
היות ועברת לעניין הגוף ארשה לעצמי גם לעשות זאת.
מטומטמת שהמציאה את ריקוד הפסודובלה חתונות בו בני הזוג מתנגשים חזה אל חזה,
ועוד לצלילי להקת אבבא, נותנת ביקורת עם הגדרת של חייזר זו בושה לאינטליגנציה של ילד בכתה א'.
חיפשת אותי ומצאת, אם תמשיכי בשיטה הזו לא ארפה ממך!!!

הערה מנהלית
@אבי בן 1231 הודעתך זו תימחק או תיערך תוך זמן קצר. אני משאיר לך את האפשרות לערוך אותה בעצמך בדקות הקרובות. להגדיר גולשת אחרת כאן כמטומטמת נוגד את כללי הפורום ולא מקובל, כפי שאתה יודע היטב. לא, לא אכפת לי אם בס"ה החזרת לה לדעתך. אנא תערוך בעצמך ותמנע ממני את הצורך לעשות כן. בכל מקרה גם אם לא תיכנס בדקות הקרובות ההודעה כאמור תיערך או תימחק. נודה לך אם תימנע להבא מכתיבה כזאת. תודה מראש על שיתוף הפעולה.

mיטלמן

Well-known member
היות ועברת לעניין הגוף ארשה לעצמי גם לעשות זאת.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX (נערך ע"י מנהל)
חיפשת אותי ומצאת, אם תמשיכי בשיטה הזו לא ארפה ממך!!!
"חיפשת אותי ומצאת, אם תמשיכי בשיטה הזו לא ארפה ממך!!!"
איומים?

"חיפשת אותי ומצאת, אם תמשיכי בשיטה הזו לא ארפה ממך!!!"
איומים?
הוא הפנים שלא המצאתי שום ריקוד, זה שהבנת הנקרא שלו לא משהו למרות שלא רק אני הסברתי לו את זה, צריך לבוא בטענות רק אל עצמו.
להבדילו, אני לא קראתי לו בשמות גנאי, אבל זה לא מפתיע אותי, השלב הבא יהיה לאיים עלי ברצח, לא?
לא ירדתי לרמה שלו והשארתי זאת לאחרים.
לנוחיות הקהל מצרפת את השרשור המדובר שבו הוסבר לו מה זה פסודובלה חתונות:

נערך לאחרונה ב:

אבי בן 1231

Well-known member
הוא הפנים שלא המצאתי שום ריקוד, זה שהבנת הנקרא שלו לא משהו למרות שלא רק אני הסברתי לך את זה, צריך לבוא בטענות רק אל עצמו.
להבדילו, אני לא קראתי לך בשמות גנאי, אבל זה לא מפתיע אותי, השלב הבא יהיה לאיים עלי ברצח, לא?
לא ירדתי לרמה שלו והשארתי זאת לאחרים.
לנוחיות הקהל מצרפת את השרשור המדובר שבו הוסבר לו מה זה פסודובלה חתונות:
קשה מאוד ש"תרדי" לרמה שלי!!! בכדי ל"רדת" לרמה שלי את חייבת מאוד להתאמץ ולתפס הרבה מאוד מדרגות!!!
אך אל תדאגי ואל תתאמצי, מתוקה, לא תצליחי ממילא!!!
🤮 🤮 🤮
אכן הוא הפנים שאת בדיוק כמו שכתבתי!!! 🤮 🤮🤮

נערך לאחרונה ב:
קשה מאוד ש"תרדי" לרמה שלי!!! בכדי ל"רדת" לרמה שלי את חייבת מאוד להתאמץ ולתפס הרבה מאוד מדרגות!!!
אך אל תדאגי ואל תתאמצי, מתוקה, לא תצליחי ממילא!!!
🤮 🤮 🤮
אכן הוא הפנים שאת בדיוק כמו שכתבתי!!! 🤮 🤮🤮
לא ידעתי שאתה יודע לכתוב בלשון סגי נהור, תמשיך, אולי בצעדי ריקוד יהיה לך קל יותר :D
נ.ב. בפרק 6, היה ריקוד כמו שצריך של פסודובלה שאותו רקדו ג'ניה ודורון מפאודה (הרחבתי על זה בתגובה #8 שלי).

אבי בן 1231

Well-known member
אתה בדיוק כמו החייזר דויד דביר שחושב שמבין בריקודים סלוניים ומקשקש את השכל ומתווכח עם אנה ארונוב שזהו תחום התמחותה, בדיוק כמו שהוא חושב שבשל כל הבוטוקסים שלו, הוא בחור צעיר :)
מי שמדברת על חייזרים מלכת היופי ורקדנית ממלכת החייזרים הרוקדת פסודובלה של
חתונות עם שוקים של חזה בחזה לצלילי הלהקה הספרדית אבבא.
את הדוגמה הקלאסית של חייזר!!!|באג||באג|

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אתה בדיוק כמו החייזר
דויד דביר​
שחושב שמבין בריקודים סלוניים ומקשקש את השכל ומתווכח עם
אנה ארונוב​
שזהו תחום התמחותה, בדיוק כמו שהוא חושב שבשל כל הבוטוקסים שלו, הוא בחור צעיר
:)
איך הבנת שהוא חושב את עצמו למבין בריקודים? הוא העלה בה"כ סרטון . מדוע לכתוב לו "אתה בדיוק כמו החייזר דויד דביר לחייזר"?!

אבי בן 1231

Well-known member
הודעה זו נערכה על-ידי מנהל.
@אבי בן 1231 היקר, אנא שחרר אותי מלהיות גננת. החזות שלי לא מתאימה לתפקיד. כתוב לפי כללי הפורום או אל תכתוב בכלל. לא תהיינה אזהרות נוספות. מאוד מקווה לשיתוף פעולה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אבי בן 1231

Well-known member
נחמד, אבל לא יותר, היו להם הרבה פלטות.
ציפיתי מזוג שנבחר יותר לשלמות.
גם בארץ, מתחילים ללמוד ריקודים סלוניים בגילאי 4-5 ומגיל 7 כבר משתתפים בתחרויות, הרמה הרבה יותר גבוהה מהריקוד הזה.
לפני כעשור במסגרת התוכנית רוקדים עם כוכבים, היו 2 פרקים על ילדים, הבדל בין יום ולילה לצורה שהם רקדו לעומת הריקוד הזה.

גילוי נאות: אני שרופה על טנגו ארגנטינאי ולא בצורה שהם רקדו.
את באמת שרופה!!!
חכמולוגית
🤮 🤮 בפרוטה שחוקה, מקור הטנגו הוא בארגנטינה ואת ה _ _ _ _ _ _ת 🤮🤮מטילה ביקורת על סופר רקדנים ארגנטינאים!!!
במחשבה שניה, חמודה, מסתבר שאת צודקת בקשר לפסודובלה!!!
בררתי באתר ספרדי שמיועד לברור על ריקודים ייעודיים ואכן קיים ריקוד כזה שדופקים חזה בחזה,
לצלילי אבבא פסודובלה, אך בספרד ארץ המוצא של הפסודובלה, הריקוד חזה בחזה נקרא "ריקוד בתי הקברות"

זה ריקוד מסורתי בהלוויות של טיפוסים מוזרים שחולמים להיות רקדנים.

נערך לאחרונה ב:
את באמת שרופה!!!
חכמולוגית
🤮 🤮 בפרוטה שחוקה, מקור הטנגו הוא בארגנטינה ואת ה _ _ _ _ _ _ת 🤮🤮מטילה ביקורת על סופר רקדנים ארגנטינאים!!!
במחשבה שניה, חמודה, מסתבר שאת צודקת בקשר לפסודובלה!!!
בררתי באתר ספרדי שמיועד לברור על ריקודים ייעודיים ואכן קיים ריקוד כזה שדופקים חזה בחזה,
לצלילי אבבא פסודובלה, אך בספרד ארץ המוצא של הפסודובלה, הריקוד חזה בחזה נקרא "ריקוד בתי הקברות"

זה ריקוד מסורתי בהלוויות של טיפוסים מוזרים שחולמים להיות רקדנים.
אם מבחינתך ילדים בני 8 מייצגים סופר רקדנים ארגנטינאים!!! אני אתאפק לא לכתוב את דעתי לקביעה זאת שלך, במיוחד לאור סימני הקריאה המרובים שמדגישים עבורי שאתה רואה ילדים בני 8 ליותר בוגרים ממך כיאה לילד בגן.

אבי בן 1231

Well-known member
אם מבחינתך ילדים בני 8 מייצגים סופר רקדנים ארגנטינאים!!! אני אתאפק לא לכתוב את דעתי לקביעה זאת שלך, במיוחד לאור סימני הקריאה המרובים שמדגישים עבורי שאתה רואה ילדים בני 8 ליותר בוגרים ממך כיאה לילד בגן.
סיימת כבר גנון??
כן!!!! מייצגים סופר רקדני טנגו בקטגוריה של גילם!! וטף למעלה מזה!!
מבטיח לך שגם פסודובלה ירקדו פי אלף מונים יותר יפה מרקדני "פסודובלה של חתונות" המוזר הישראלי.
גם צ'ה צ'ה צ'ה ירקדו יפה יותר מאשר הזוג המוזר שרקד את הריקוד הנפלא הזה לצלילי צ'ה צ'ה צ'ה מוזר של להקת אבבא ה"ספרדית" מהולנד!

נערך לאחרונה ב:
למעלה