מבזקון : 2 קווים חדשים לאגד ודן

מצב
הנושא נעול.

846

Active member
לא! הנהג יכול לבקש בנימוס פעם אחת

על התיקון+ שאלה
האם לנהג יש סמכויות כאשר יש מריבה באוטובוס בנושא סדרי הישבה בקווי מהדרין??
לא! הנהג יכול לבקש בנימוס פעם אחת
לכבד את הכללים, מעבר לזה.... כלום!!! ומצידי....על ה....ין

barak67

New member
שוב רק השערה חודש חודשיים

הכוונה: מתי יחלו לפעול הקווים
החדשים ובאיזה תדירות?
באיזו תדירות אין לי מושג וזה גם לא משנה כל כך קו 402 התחיל עם כמה נסיעות בודדות בשישי ומוצ"ש והיום אחרי לא הרבה זמן עקף בפופולריות את קו 400 הותיק פי כמה וכמה עוד פרט, יכול להיות גם חלופה דרך קירית הרצוג זה כל מה שאני יודע נראה לי שיש לך מקורות יותר טובים ממני

846

Active member
בקשר למקורות......./images/Emo45.gif

באיזו תדירות אין לי מושג וזה גם לא משנה כל כך קו 402 התחיל עם כמה נסיעות בודדות בשישי ומוצ"ש והיום אחרי לא הרבה זמן עקף בפופולריות את קו 400 הותיק פי כמה וכמה עוד פרט, יכול להיות גם חלופה דרך קירית הרצוג זה כל מה שאני יודע נראה לי שיש לך מקורות יותר טובים ממני
בקשר למקורות.....

אפשר לדעת איפה המפרקיות:

למעשה קווים משותפים קו 422 מחניון צ"ד דרך רחוב ז'בוטינסקי לירושלים וקו 425 מת"א מאיזה קריה חרדית כנ"ל לירושלים כנראה לעתירות מדע באותה ישיבה סוכם גם על תגבור משמעותי לקו הישיר 292 מעמישב פ"ת לקניון איילון ר"ג (שמעת טוב אושרי לא מבטלים. אלא מתדירות של פעם בשעה ..................... ואיך אפשר בלי דיווח המפרקיות היומי? מפרקית 470 מרכבים עלתה היום לקו 67 במקום 384 הנהג של 454 קיבל את 470 והנהג של 384 קיבל את 454 .
אפשר לדעת איפה המפרקיות:
472,478,479,485 עובדות? אם בכלל?

ynon40

New member
שאלות חשובות

למעשה קווים משותפים קו 422 מחניון צ"ד דרך רחוב ז'בוטינסקי לירושלים וקו 425 מת"א מאיזה קריה חרדית כנ"ל לירושלים כנראה לעתירות מדע באותה ישיבה סוכם גם על תגבור משמעותי לקו הישיר 292 מעמישב פ"ת לקניון איילון ר"ג (שמעת טוב אושרי לא מבטלים. אלא מתדירות של פעם בשעה ..................... ואיך אפשר בלי דיווח המפרקיות היומי? מפרקית 470 מרכבים עלתה היום לקו 67 במקום 384 הנהג של 454 קיבל את 470 והנהג של 384 קיבל את 454 .
שאלות חשובות
כמה שאלות: 1) האם מפרקית של מרכבים היא אותה מפרקית של דן??? 2) כמה עולה לשפץ מפרקית ישנה??? 3) למה לא צובעים יותר מפרקיות או בכלל אוטובים בצבע האדום של דן?? 4) האם עולה כסף לעלות קו חדש???

ynon40

New member
תיקון!!!

שאלות חשובות
כמה שאלות: 1) האם מפרקית של מרכבים היא אותה מפרקית של דן??? 2) כמה עולה לשפץ מפרקית ישנה??? 3) למה לא צובעים יותר מפרקיות או בכלל אוטובים בצבע האדום של דן?? 4) האם עולה כסף לעלות קו חדש???
תיקון!!!
הכוונה מפרקית של מאן!?!?

fireman

New member
כיום כל המפרקיות בארץ הן של

שאלות חשובות
כיום כל המפרקיות בארץ הן של
1. מאן ומרצדס.... באגד יש מפרקיות של מרצדס מדגם O405G ומאן NG בדן יש מאנים מדגם SG וNG (החדשות) מרכבים הוא שם של יצרן מרכבי אוטובוסים בדומה להארגז, בנוגע לדן, כל השלדות הן של מאן, המרכבים נבנו בארץ ע"י מרכבים או הארגז. 2. לא יודע. 3. בדן הוחלט שלא להמשיך לצבוע את האוטובוסים בצבע אדום מכל מיני סיבות. 4. כמובן, כל קו נוסף דורש אוטובוסים ונהגים וכמובן אישורים של משרד התחבורה.

oshri5917

New member
יש דברים שדן חייבת לעשות ומהר

יש דברים שדן חייבת לעשות ומהר
(1)שהמכונות שיעבדו על קו 149 יהיו NG ו SU ושיעיפו את המכונות מסדרת 24XX שלעלות אליהן זה כמו לעלות על הר (2)שלא יהיה אפילו SL אחד עם קווים 47 48 149 243 247 282 250 251 כי מחיר הנסיעה הוא קוד 6 ומי קוד 6 צריך אוטובוסים ראויים (3)לתגבר ומהר את קווים 16 47 48 הקווים ההם מלאים בחאפרים (4)הקפאת קו 247 והפעלתו בתנאי שיהיה לדן רשיון להפעיל בשעות הלילה והבוקר המוקדמות(0.00-6.00 ) (5)קניית מידיבוסים מסדרת 5028-5039 ולחזור להפעיל את קו 147 גם מכיוון ת''א (6)הפעלת קו 22 כמו שפעל לפני שבוטל אם טיפה שנוי במסלול רגיל עד דרך פ''ת המשך העליה סלמה אליפלט שלבים היינה נס לגויים שדרות ירושלים אד קוץ' בית חולים וולפסון חולון- הלוחמים המעפילים אילת הופיין אהרוניביץ' משה דיין הקוממיות בית העלמין בת-ים ובחזרה במסלול זהה תקנו אותי בתכנון המסלול רשמתי מסלול נגד כיוון הנסיעה (7)להפעיל מסלול קו גאוני כמו הרעיון מאת טאורג בעמוד 652 בארכיון הפורום להלן המסלול הגאונה של טאורג כיוון א' ת''מ לוינסקי העליה אלנבי קינג ג'ורג' דינזגוף ריינס אד''ם הכהן מאנגר סוקולוב ישיהו אוסישקין בני דן דרך נמיר רוקח שיטרית מבצע קדש ומסיים בקניון איילון כיוון ב' קניון איילון מבצע קדש שטרית רוקח דרך נמיר בני דן אוסישקין ישיהו יהושע בן נון שלמה המלך קינג גורג' אלנבי דרך בגין השומרון-תמ''י הר ציון תמח''ת רעיון גאוני הרעיון הטוב ביותר שהיה בפורום תחבורה ציבורית

מידע נוסף לגבי הקווים לי-ם:

הקו מת"א יצא משכ' נווה שרת. כרגע מדובר בחלופיות לקווים הקיימים וככל הנראה לא יקנו אוטובוסים חדשים לצורך כך, כלומר ישתמשו בצי הקיים של 400 ו-402. במידה והביקוש יצדיק זאת, יופעלו החלופות כקווים נפרדים ויירכשו מכונות חדשות.

barak67

New member
אוטובוסים חדשים בינתיים לא אבל.....

הקו מת"א יצא משכ' נווה שרת. כרגע מדובר בחלופיות לקווים הקיימים וככל הנראה לא יקנו אוטובוסים חדשים לצורך כך, כלומר ישתמשו בצי הקיים של 400 ו-402. במידה והביקוש יצדיק זאת, יופעלו החלופות כקווים נפרדים ויירכשו מכונות חדשות.
יצטרכו להחזיר בחזרה את המארסים שהלכו ל 149 הצי של 400 היום זה בכלל לא מה שהיה פעם ממש מתדלדל ורובו בשותף עם 402 להוסיף עוד 2 קווים על מספר המכונות הקיים זה לא ריאלי איפה כל ה241X של כפ"ס נעלמו שאת רוב המארסים של 400 לקחו לשם חוץ מ 2441 ו2448 כמעט כולן עפו (חוץ מהחגים)

אורי404

New member
עדיין, יש פה ושם מארסים בקווים 400/

יצטרכו להחזיר בחזרה את המארסים שהלכו ל 149 הצי של 400 היום זה בכלל לא מה שהיה פעם ממש מתדלדל ורובו בשותף עם 402 להוסיף עוד 2 קווים על מספר המכונות הקיים זה לא ריאלי איפה כל ה241X של כפ"ס נעלמו שאת רוב המארסים של 400 לקחו לשם חוץ מ 2441 ו2448 כמעט כולן עפו (חוץ מהחגים)
402: 2444 (אחל'ה אוטובוס. נסענו בו לסיור ב"מרכבים"), 2447, 2450, 2451, 2457, 2460 ו-2461. לגבי ה 241X - בסוף השבוע אורןBUSLOVER צילם את 2411 עם אירייזרים - מה שאומר, שהם נמצאים לא מעט בשירות יונייטד טורס. לפעמים, אני רואה אותם (למשל 2435 או 2438) על קו 28.

barak67

New member
זוכר את התמונה אבל היה לו שילוט קו

402: 2444 (אחל'ה אוטובוס. נסענו בו לסיור ב"מרכבים"), 2447, 2450, 2451, 2457, 2460 ו-2461. לגבי ה 241X - בסוף השבוע אורןBUSLOVER צילם את 2411 עם אירייזרים - מה שאומר, שהם נמצאים לא מעט בשירות יונייטד טורס. לפעמים, אני רואה אותם (למשל 2435 או 2438) על קו 28.
אז אם עוד לא עבר עד עכשיו אז מוטב שיעבור מה עם 2438 נראה לי שעד עכשיו עוד לא תיקנו אותה את התמונה אתה צילמת במרכבים נכון?

אורי404

New member
התמונה הזו צולמה בחניון אזור, לפני

אז אם עוד לא עבר עד עכשיו אז מוטב שיעבור מה עם 2438 נראה לי שעד עכשיו עוד לא תיקנו אותה את התמונה אתה צילמת במרכבים נכון?
התמונה הזו צולמה בחניון אזור, לפני
שנסענו לקיסריה. לגבי 2438 - לא יודע. לא ראיתי אותה הרבה זמן.

אורי404

New member
לגבי שילוט הקו שלא היה-לא היה כי הו

לגבי שילוט הקו שלא היה-לא היה כי הו
האוטובוס 2411 היה בשירות "יונייטד טורס".

oshri5917

New member
יעשו קו מת''א למבשרת ציון

שימוספר 413 במסלול הבא ת''מ ישנה צומת הולץ צומת חולון ומבשרת ציון

oshri5917

New member
לתושבי מבשרת ציון

שימוספר 413 במסלול הבא ת''מ ישנה צומת הולץ צומת חולון ומבשרת ציון
לתושבי מבשרת ציון
אין אוטובוס לתל אביב והם צריכים לסוע לירושלים ומשם לת''א זאת דרך מסורבלת ממדרגה ראשונה

טוארג

New member
לא נכון!!!!!!!!!

יש רק מת''א
וזה לא נכנס בדיוקנ למבשרת ציון ממבשרת ציון אין בכלל לת''א
לא נכון!!!!!!!!!
מ-נ-ס-י-ו-ן, קווים 405 ו-480 עוצרים במחלף הראל (הם עולים לכיוון מבשרת וממשיכים ישר לתל אביב ושם התחנה), ובחזור האוטובוס מוריד מתחת לגשר של מחלף הראל. יתכן שאפילו עוד קווים עוצרים שם. אני אומר את הדברים האלה מ-נ-ס-י-ו-ן. אני באופן אישי עליתי שם. אז די, די לכתוב שטויות לא מבוססות. די.

מצב
הנושא נעול.
למעלה