מבקשת הצעותיכן בלבט סוגייתי

וקבלו את ההגדרה האנציקלופדית

של ה"חנון" על פי ויקיפדיה (יש עוד הרבה בהמשך הלינק, למעוניינות
): דמותו הסטריאוטיפית של החנון כפי שהיא מוצגת בדמותו של סטיב ארקל, ה'יורם' מ"אריזה משפחתית". ארקל הוא גאון, מגושם, שלומיאלי ומעצבן אך טוב-לב, בעל משקפיים ושלייקס, אוהב פולקה, גבינה, טכנולוגיה ומתמטיקה.חְנון (ביטויים נרדפים: חננה, חנאג', לפלף ובעבר גם: יורם או זיגי) הוא שם תואר סטריאוטיפי או ארכיטיפי, המתייחס בדרך כלל לבני אדם הניחנים באינטליגנציה גבוהה מהממוצע, ושתחומי העניין שלהם (לרוב מדע, מתמטיקה, מדע בדיוני, פנטזיה וכיו"ב) אינם מנת חלקם של בני החברה הסובבת. הארכיטיפ החנוני סובל ממשקל עודף, קוצר או רוחק ראייה, אקנה, כשלים ביחסי אנוש (לרבות בקשרים עם המין האחר), הפרעות עיכול, הפרעות דיבור, הפרעות נשימה, הפרעות יציבה, ביישנות, פחדנות, שלומיאליות, פדנטיות, חולשה פיזית או מראה חיצוני בלתי מושך - המבדילים אותו מהחברה. במובן זה, "חנון" הוא כינוי גנאי לכל דבר ועניין. עם זאת, חנונים רבים מתגאים בהיותם כאלה, כאות לכישרון הטבוע בהם לכאורה, חרף בדידותם. בנוסף, אדם המסרב לבצע מעשה שיש בו סיכון, כגון ביצוע עבירה על החוק או השתתפות בספורט אתגרי, אף הוא עשוי להיות מתויג כחנון, כאמצעי של לחץ חברתי. החנון עלול ליפול קורבן למעשי בריונות, אך מנגד להתגאות בעליונותו המוסרית על החברה הסובבת אותו. אף שהמונח מתייחס בדרך כלל לגברים ולילדים, המקבילה הנשית (חנונית או חננה) קיימת אף היא בסלנג העברי. כמו מקביליהן הזכרים, חנוניות נוטות לשקוד ולהצטיין בלימודיהן, לסבול מבדידות חברתית יחסית (אם כי, על פי הסטריאוטיפ, פחות מחנונים גברים), וכן לקיים אורח חיים שמרני יותר. ישנן נשים העוסקות במקצועות "גבריים" באופן מסורתי, בתחומים כגון מדע, טכנולוגיה ומתמטיקה, המגדירות עצמן "חנוניות" כאות להישגן המרשים, או כדרך לציין את בדידותן החברתית. החנונית נחשבת לפחות "נשית" ומזכירה בכך את החנון הנחשב לפחות "גברי".

ענת 5555

New member
אח'לה שרשור../images/Emo13.gif

בתור אמא לבן שנראה לי שדי נופל בקטגורית ה'חנון' על פי תפיסתי (לא על פי ההגדרה), היה לי מאד מעניין לקרוא את השרשור.

לא יודעת אם ניתן בגיל הזה לאבחן

"חנוניות"
לשמחתי, התותחון, על אף שהוא ההיפך מביישן, שובב ושמח - הרי שבסה"כ הוא ילד טוב לב, נוח ורחוק מלהיות פראי. מי יודע מה ילד יום...

חנון האור וחנון הוא המביט מהצד

הצופה, החווה ורעיו לו קליפי זרעים רעים וטובים. יחידות של חשמל זוקף ראש. אולם, מבט התמיה על פניה של הדדה, חדרה את קרן הבוקר, גם היא מוכתבת מדם ארנבים. לו, אולי שיגעון היה בבדל שפתיה, קמצוץ לחישה ללא השיג של ממש. נשיבת שיער ארוך וקצר על גדות אגם ונהר אוחז בידיים חסונות.

carmitz

New member
את רומזת שאנילא יודעת עלמה אני שחה?

איפה טענתי שהוא לא ?

carmitz

New member
תנסי לקרוא את הטקסט שלו במבטא ערבי

ותגידי לי אילו תחושות עלו בך .

carmitz

New member
../images/Emo6.gif, ושאלה , האם

ג'רי סיינפלד, למשל , מתאים להגדרה של חנון ?

נוRית

New member
../images/Emo6.gif מענין איך נראה מפגש פורום שלהם

מי פנוי בעזריאלי???

lollla

New member
חנון - זהו נון שבו חנון אותו החננה

שלא נושא חן בעיני המתחנחן. הבנת? אם לא אז נסי שורש - ח.נ.ח.נ.ח.נ.ח.נ......... זה מה שעושות לי הצרות - אגב - היום שוב דפיקה לא קלה ולא כבדה באוטו תוצאה של עייפות, פלוס דיבור בטלפון בעת יציאה מחנייה לא חנונה בעליל

למעלה