מדווחים מהשטח

שווערצה

New member
מדווחים מהשטח ../images/Emo124.gif

בראשית הישיבה הודיע נציג האוצר, כפי שצפינו, כי האוצר עומד על אפס טיפולים לילד שני. ההודעה עוררה התנגדות נחרצת מקיר לקיר בקרב חברי הועדה, ולמרות שעל סדר יומה של הועדה היו נושאים נוספים, הדיון התמקד בנושא הפגיעה בפוריות. הדיון הסתיים בהחלטה גורפת של הועדה להתנגד לכל שינוי במצב הקיים!
להחלטה זו אין אמנם נפקות משפטית, והדיון החשוב יותר יתקיים בועדת הכספים, אך הודעת הועדה תמסר לועדת הכספים טרם הדיון ויש להניח שתעורר הדים ותשפיע לקראת הדיון ביום חמישי. נציגותינו בישיבה (Hagk' רחל5 וזוהרה) תדווחנה בהרחבה בערב, לאחר שתחזורנה מהכנסת הקרה (הן שוקדות עכשיו על סבב נוסף של חברי ועדת הכספים לקראת יום חמישי), כולל פיקנטריה בסגנון של מי אמר מה, ומי צעק יותר חזק (ציפורה, שימי לב)... תודה רבה לכן, חברות יקרות!
לצערי, וכמדי שבוע בשלושת השבועות האחרונים - אני טסה הלילה שוב ליומיים (יש עבודה, מה לעשות
), ואחזור רק בסופהשבוע, כך שאחרים ימלאו את מקומי בעמדת המעדכנ/ת...

נועם@בת

New member
אתן גדולות מהחיים ../images/Emo47.gif

מי יודע איך היתה מסתיימת הישיבה הזאת ללא הפעילות הנמרצת שלכן/ם בשבועות האחרונים. אנימקווה שביום חמישי נראה איך המאמץ נושא את הפרי הנכון. אני מצדיעה לכל מי שעוסק במלאכת הקודש הזאת וגאה בכן מכל ליבי
. נועם ~שמתרגשת בכל פעם שהיא רואה איך אנשים מחליטים לשנות מציאות ומצליחים בזה~

גם ../images/Emo10.gif וגם ../images/Emo13.gif

עצוב (אם כי צפוי) לשמוע שנקודת הפתיחה של משרד האוצר היא כל כך קיצונית וטוטאלית, אבל מעודד (ובכ"ז לא ברור מאליו) לשמוע שלא רק אנחנו מתנגדים לה באופן מוחלט.
ללוחמות האמיצות ו-
לצוות הלוחמים של יום חמישי! (וכמובן: נסיעה טובה, שווערצה!)

מסכימה עם הרגשתך. ../images/Emo13.gif+../images/Emo10.gif=../images/Emo4.gif

יש לי הרגשה שהגזירה במתכונתה הנוכחית לא תעבור. וכל הכבוד לנציגות שלנו וגם למעדכנת!

neta2

New member
הן ענקיות../images/Emo13.gif תודה לכולן../images/Emo24.gif

venus13

New member
תודה לעוסקים במלאכה ../images/Emo140.gif

ומקווה שהמאמץ יניב פרות ורצוי פרי בטן כמובן ונוס

אמאלולי

New member
../images/Emo51.gif על הכל!

אכן, כצפוי - מכעיס ומאכזב ובכל זאת... בלעדיכן - מי יודע לאן היינו מגיעים! תודה על מה נשעשה עד כה ובהצלחה בקרב הצפוי ביום חמישי.
ממשיכה להחזיק
לכולנו. ו... לאמא הלוחמת בכנסת שביקשה בייבי-סיטר על הקטנצ'יק - מבטיחה לעשות הכל כדי שיהיה לו כיף!

שווערצה

New member
ובקשה מיוחדת ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

נא לשלוח מיילים לכל חברי ועדת הכספים, לקראת הדיון של יום חמישי, על משמעות הגזירה המתוכננת. במיוחד רצוי לשלוח מיילים עם סיפורים קורעי לב על הרצון הבלתי ממומש לילד שני. נראה אתכם מתגייסים למשימה החשובה!!! אז הנה שוב רשימת חברי ועדת הכספים: יושב ראש הוועדה: חבר הכנסת אברהם הירשזון חברי הוועדה רוחמה אברהם חיים אורון אלי אפללו דניאל בנלולו רוני (אהרון) בריזון נסים דהן יצחק הרצוג יצחק כהן חיים כץ יעקב ליצמן מיכאל נודלמן אורית נוקד ניסן סלומינסקי איוב קרא אהוד רצאבי אברהם בייגה שוחט ממלאי מקום ישראל אייכלר מיכאל גורלובסקי אבשלום (אבו) וילן משולם נהרי גילה פינקלשטיין את המיילים והפקסים אפשר למצוא בקישור המצורף

נועם@בת

New member
טוב, התפוז מתחיל להבריז לי

ולא מאפשר לצרף לינקים. בכל מקרה מומלץ להנכס לאתר ולהציץ גם בכרטיס של כל ח"כ, אולי זה יעזור להוסיף משפט או שניים שרלוונטים לאותו ח"כ. נועם ~שרצה לשיעור~

אני מציע לפרסם בקשה זו אצל השכנים

כדוגמאת פוריות, הורים לאחר טיפולים, וכד'... הרי למענם אתם נלחמים כל כך חזק. את שלי אני אעשה אבל צרכים לשטף גם אותם במאבק.

פורסם מטעמי בפורומים הבאים :

הורים לאחר טיפולים הורים בטיפולים הריון לאחר טיפולים הורים לתינוקות מחכה לאישור פרסום ב "להיות הורים" כמו כן עתיד להתפרסם בפורומי פוריות בפורטלים נוספים בודק גם בפורומים נוספים במקביל

../images/Emo105.gif רק אל תשכחו להקפיץ ../images/Emo105.gif

מדי פעם גם שם
בעיני זה חשוב וצריך להיות בראש סדר היום של כולם.

ס ת י ו 3

New member
אני מנהלת את פורום הריון בנענע

ואם זה נראה לכם המקום המתאים לפרסם, אשמח לעזור. ברובו מדובר על פורום של נשים שנכנסו להריון באופן ספונטני אבל יש גם כמה אחרי טיפולים (כמוני למשל
). אפשר לפנות אליי במסר או לכתוב הודעה ישירות בפורום ואני אמשיך משם. מחזקת את ידיכם במלחמה/מאבק הכל כך צודק הזה.

ס ת י ו 3

New member
פרסמתי הודעה אצלי בפורום

מאד מקווה שזה יעזור והבנות תרתמנה למאבק. אתם מוזמנים לקרוא. מאחלת לכולנו בהצלחה!!!

למעלה