מדור חדש ב"לאישה" : "כך נכנסת להריון"

מדור חדש ב"לאישה" : "כך נכנסת להריון"

כל שבוע אישה אחרת מספרת במדור כיצד נכנסה להריון. מה נראה לכם שיהיה שם, במדור הזה?

prizman

New member
נראה לי

שדי יחזור על עצמו "הזדיינתי ונכנסתי להריון". בשביל הדרמטיות גם ישלבו סיפורים מכמירי לב על טיפולי הפריה, פונדקאות ואולי אפילו אימוץ. אם רוצים אמת בפרסום, אז אצל הרוב זה מסקס, רק שידווחו על התנוחות. לא ברור לי מדוע עיתונים מגדריים, לאשה לנשים ובלייזר לגברים חושבים שהמכנה המשותף הוא הנמוך ביותר? תוך כדי הקלדה עולה לי שכנראה הם צודקים. מי שעולמו מתנהל מתוך תפיסת עולם "נשית" או "גברית" כנראה אין מה לצפות ממנו ליותר מדי.

המממ... סליחה, כן?

תגיד, איך אתה חושב שאני יודעת איזה מדור חדש יש ב"לאישה"?
בקיצור: אל תצפה ממני ליותר מדי.

herouth

New member
מדור פורנו שבועי?

כתבה ראשונה: אז הלכתי לפאב עם החברות שלי. עשינו עיניים לבחורים וקישקשנו. לנועה היה כאב ראש אז היא הלכה מוקדם. מירי תפסה לעצמה בחור בשלב די מוקדם. בסוף נשארתי לבדי. והורדתי די הרבה דרינקים. היה שם בחור שנראה די נחמד דרך תחתית הבקבוק. קצת ציחקקתי כשהוא דיבר אלי. מצאתי את עצמי בדירה שלו. הוא טען שהוא לא אוהב קונדומים ולי לא היה כוח להתווכח. וככה נכנסתי להריון. כתבה שניה: הייתי בחורה דתיה, שומרת נגיעה. אבל כשהגעתי לגיל 32 ולא הייתי נשואה עדיין, התחלתי לחשוב שאולי בכל זאת אני רוצה להרגיש פעם גבר שנוגע בי. אז התחלתי להסתובב בחוגים שלא הורגלתי בהם, והופתעתי לגלות הרבה בחורים שבשבילם 32 זה לא דודה זקנה. בסופו של דבר אכן גבר נגע בי. חבל רק שבמגזר שלי לא כל כך מודעים לאמצעי מניעה, ועל הפלה אני לא מוכנה לחשוב אפילו. לאמא שלי סיפרתי שזה מבנק הזרע. כתבה שלישית: כמו אמא של גארפ, מה חשבתם? תראו את הסרט! כתבה רביעית: טוב, אני באמת נכנסתי מבנק הזרע. כתבה חמישית: הוא פשוט לא היה sponge worthy. וכן הלאה.

prizman

New member
כתבה שישית

קוראים לי מריה, באמת לא יודעת איך זה קרה לי, זה מאלוהים אני חושבת.

כתבה שביעית: לא ידעתי שאני בהריון

עד שנכנסתי לשירותים עם כאבי בטן ויצאתי עם תינוק

Shanice

New member
כתבה שמינית: אהבה בשחקים

טסתי "אייר בצע הכסף" שנוהגים להעביר קופים לניסוים בבטן המטוס. בא אורח מהחלל והשתיל נוסע השמיני בין הקופים. הנוסע השמיני שיחרר את כל הקופים, אחר כך עבר למחלקה הראשונה במטוס. התאהבתי בו ממבט ראשון... כבר שנתיים אני בהריון...

בראדשו00

New member
כן, יצא לי לקרוא...

בנתיים היה שם סיפור אחד על אישה עם הרבה טיפולים + נדמה לי מחלה ולבסוף נכנסה טבעי.... אולי היה עוד סיפור, לא זוכרת....

בראדשו00

New member
כתבה תשיעית - ברוח לאישה

לא הבנתי למה אני לא נכנסת להיריון, שנים על שנים, חיכיתי שגם לי יהיה מפרי בטני ואז הבנתי שפשוט לא קיימתי יחסי מין. ערב אחד התלבשתי, התאפרתי, הכרתי גברבר נממד וטוב לב ומראה, קיימנו יחסי מין נרגשת קניתי ערכת בדיקת היריון ופרצתי בבכי כשמצאתי 2 פסים! כך נכנסתי להיריון אם אני הצלחתי! כל אחת יכולה!! נישאתי לבחור ואנו חיים באושר ועושרנ עד עצם היום הזה

XUXA141

New member
כתבה שמינית.

את זה הכתיבה לי חברה בעודה בטיול ברחבי הארץ. הקו הסלולרי היה מאד משובש, והיה לי קשה לשמוע אותה, אז רשמתי מה שיכלתי. "בבוקר קמנו אני ומשה והשמש זרחה והחלטנו לעשות טיול בחיק הטבע..(פה היו כמה מילים לא ברורות בגלל חוסר קליטה)... נסענו לכיוון מדבר יהודה, האווירה היתה רומנטית. כגכידשכשעש(שוב בעיות קליטה), בדרך סיפרתי למשה את ההסטוריה של הורדוס, כמו שמצאתי בוויקיפדיה, ועל הקמת הארמון, וכמה שחשוב לחפור שם בשביל הארכיאולוגיה". לרגע הקו התנתק ואז היא התקשרה שוב והמשיכה "היה קצת צפוף, היו המון אנשים אבל בסוף נכנסתי לה**יון..." כשלא הבנתי בדיוק היא אמרה "אני אשלח לך לינק". וכאן למטה זה הלינק שהיא צירפה...

../images/Emo6.gif גדול!

אני רואה שהשאלה הסתמית שלי, שבעצם התשובה הנכונה שלה כבר כתובה מזמן בעיתון. הוציאה מכם פרצי יצירתיות מפתיעים

למעלה