מדפסת HP OFFICEJET 4500 פועלת מעצמה בעת חיבור למחשב

u m h

Member
קרה באופן פתאומי ומאז אני לא מצליח לבטל את התופעה שמדי פעם המדפסת מתחילה לפעול מעצמה בהדפסה, אבל זה קורה רק כשהיא מחוברת למחשב.
( חלונות 10 ).
החלפתי את הכבל המחבר בין המחשב למדפסת ולא עוזר.

קרה באופן פתאומי ומאז אני לא מצליח לבטל את התופעה שמדי פעם המדפסת מתחילה לפעול מעצמה בהדפסה, אבל זה קורה רק כשהיא מחוברת למחשב.
( חלונות 10 ).
החלפתי את הכבל המחבר בין המחשב למדפסת ולא עוזר.
תנסה לבצע הסרה והתקנה מחדש של מנהל ההתקן.

u m h

Member
היא מדפיסה שתי שורות קצרות באנגלית.
לוקח למכונה זמן להשלים את הפעולה. בשלב הראשון היא מושכת את הדף וכעבור כמה דקות מדפיסה.
בינתיים ניתקתי את הכבל המחבר בין המדפסת למחשב.

Omnicide

Member
1. Open printer’s folder

2. Right click on the printer, and select Properties

3. Click on the Device Settings tab, and then change the Printer Status Notification to Disabled

קבצים מצורפים

• 1 (1).jpg
    1 (1).jpg
    KB 78.2 · צפיות: 3

u m h

Member
ח ח ח ח קיוותי שתשתאל והתכוננתי ....
שולח לך את 2 השורות.
מחיפוש באינטרנט הבנתי שיש להסיר את התקנת הדרייב ולהתקין מחדש ואולי לבצע שינויים ... וקצת נבהלתי כי זכור לי שמישהו עזר לי טלפונית בהתקנת המדפסת לאחר שרכשתי מחשב חדש, הוא עצמו מהנדס מחשבים ואכל הרבה קש עד שהצליח למצוא ברשת איזה קישור שבשעתו נעזר בו.

אולי אתה מסוגל באמת לעזור ?

אשמח ואודה לך.

קבצים מצורפים

• מדפסת.png
    מדפסת.png
    KB 21.7 · צפיות: 8
ח ח ח ח קיוותי שתשתאל והתכוננתי ....
שולח לך את 2 השורות.
מחיפוש באינטרנט הבנתי שיש להסיר את התקנת הדרייב ולהתקין מחדש ואולי לבצע שינויים ... וקצת נבהלתי כי זכור לי שמישהו עזר לי טלפונית בהתקנת המדפסת לאחר שרכשתי מחשב חדש, הוא עצמו מהנדס מחשבים ואכל הרבה קש עד שהצליח למצוא ברשת איזה קישור שבשעתו נעזר בו.

אולי אתה מסוגל באמת לעזור ?

אשמח ואודה לך.
על המדפסת צריכה להיות מדבקה עם השם המלא של הדגם.
אם תוכל לאתר אותו, אנסה לעזור לך בחיפוש אחר מנהל התקן מתאים.
כמו כן נצטרך לדעת מהי מערכת ההפעלה שלך.

u m h

Member
על המדפסת צריכה להיות מדבקה עם השם המלא של הדגם.
אם תוכל לאתר אותו, אנסה לעזור לך בחיפוש אחר מנהל התקן מתאים.
כמו כן נצטרך לדעת מהי מערכת ההפעלה שלך.
שוב תודות מראש על הרצון לעזור.
לפני כל דבר אני רוצה רק לציין שלפני3 שנים רכשתי מחשב שולחן חדש וחדיש ומשום מה לא ניתן היה אז להפעיל את המדפסת כך שתעבוד מול המחשב עד שאותו מהנדס מצא דרך לעשות זאת ואולי ניתן לשחזר את אמצעי ההתקנה דרך לוח הבקרה בהתקנה/הסרה של תוכנות, אבל אנמי מהסס להסיר כי אני זקוק מאד למדפסת שמשמשת גם כפאקס וגם כסורק.

מערכת ההפעלה היא חלונות 10 ואני מצרף צילום של חזית המדפסת.

שוב תודה.

unnamed.jpg

שוב תודות מראש על הרצון לעזור.
לפני כל דבר אני רוצה רק לציין שלפני3 שנים רכשתי מחשב שולחן חדש וחדיש ומשום מה לא ניתן היה אז להפעיל את המדפסת כך שתעבוד מול המחשב עד שאותו מהנדס מצא דרך לעשות זאת ואולי ניתן לשחזר את אמצעי ההתקנה דרך לוח הבקרה בהתקנה/הסרה של תוכנות, אבל אנמי מהסס להסיר כי אני זקוק מאד למדפסת שמשמשת גם כפאקס וגם כסורק.

מערכת ההפעלה היא חלונות 10 ואני מצרף צילום של חזית המדפסת.

שוב תודה.

צפה בקובץ המצורף 87979
תסתכל אם מאוחרי או מתחת למדפסת יש מדבקה עם הנתונים המלאים של הדגם.

Omnicide

Member
1. Open printer’s folder

3. Click on the Device Settings tab, and then change the Printer Status Notification to Disabled

קבצים מצורפים

• 1 (1).jpg
    1 (1).jpg
    KB 78.2 · צפיות: 7

u m h

Member
1. Open printer’s folder

תודה. אני עם המשפחה היום.
בכל מקרה נראה לי ששלחת משהו שלא שייך לדגם שלי. המדפסת שלי איננה מדפסת לייזר והדגם המופיע בראש הטבלה ששלחת אינו שלי.

Omnicide

Member

u m h

Member
בצעתי אבל כלום לא השתנה. המדפסת ממשיכה להדפיס כל פעם שאני מדליק את המחשב ותמיד מדפיסה 2 עמודים זהים ותמיד ההדפסה מושהית כמה דקות לאחר שהמדפסת נכנסת למוד PRINTING. ככה זה היה גם קודם.

האם יתכן שעלי קודם כל להסיר את ההתקנה הקודמת ?

אני חוזר ומזכיר שהתקנה מחודשת צריכה לכלול גם פאקס גם סורק וגם מדפסת.

מ ד פ ס ת.png

למעלה