מדפסת HP OFFICEJET 4500 פועלת מעצמה בעת חיבור למחשב

Omnicide

Member
תראה צילום של הלשונית "הגדרות התקן" של המדפסת (לא של הפקס)

תעלה גם צילום של לשונית "יציאות"

קבצים מצורפים

• מ ד פ ס ת.png
    מ ד פ ס ת.png
    KB 172.6 · צפיות: 3
נערך לאחרונה ב:

u m h

Member
קשה לי לשקף את המצב לאשורו.
כשהכל היה תקין היתה המדפסת ב-ON יום ולילה, מחוברת למחשב וכך זה עבד שנים. כשרציתי לסרוק הייתי מפעיל באמצעות איזה אייקון שנמצא על שולחן העבודה. כדי להדפיס - לחיצה על 'הדפס' במסמך שאותו אני רוצה להדפיס. שולח לך צילום של האיקון שאני פותח אותו לצורך סריקה.

עכשיו המצב הוא שכל זמן שהמחשב כבוי ,גם המדפסת במנוחה . כשאני מפעיל את המחשב כעבור דקות ארוכות המדפסת מתחילה להדפיס ללא שנתתי איזו הוראה ומדפיסה את השורות שצילמתי לך לפני כמה ימים. תהליך ההדפסה מתבצע בשני חלקים, המדפסת מושכת ניר ונשארת תקועה עם הניר המשוך ורק כעבור זמן נוסף מתבצעת ההדפסה הזו ( של 2 השורות ). לפעמים חוזר התהליך הזה שוב, אולי לאחר שיצאתי במחשב מכל הדפים/אתרים שהשתמשתי בהם, השארתי את המחשב דלוק לאיזה זמן וכאשר חזרתי והפעלתי מחדש את הדפדפן חזרה כעבור דקות רבות המדפסת להדפיס.

שולח לך סידרה של צילומים. משום מה אחרי הפעם הראשונה שאני מקליד WIN+R ובוחר את המדפסת ומקבל חלון עם לשוניות, אינני יכול לקבל שוב את החלון הזה אם יצאתי ממנו, אלא מקבל ישירות את העמוד "התקנים ומצלמות" הרצ"ב. יתכן שכיבוי המחשב והדלקה מחדש יאפשר שוב ביצוע התהליך מחדש.

אשלח לך גם כמה מילים דרך "הודעה פרטית" כשאני עם העכבר על הכינוי שלך ב'תפוז'.

הפעלת מדפסת..png

קבצים מצורפים

• הגדרות התקן.png
    הגדרות התקן.png
    KB 145 · צפיות: 3
  • צילום 1.png
    צילום 1.png
    KB 81.8 · צפיות: 3
  • WIN+R.png
    WIN+R.png
    KB 70.9 · צפיות: 4

u m h

Member
קשה לי לשקף את המצב לאשורו.
כשהכל היה תקין היתה המדפסת ב-ON יום ולילה, מחוברת למחשב וכך זה עבד שנים. כשרציתי לסרוק הייתי מפעיל באמצעות איזה אייקון שנמצא על שולחן העבודה. כדי להדפיס - לחיצה על 'הדפס' במסמך שאותו אני רוצה להדפיס. שולח לך צילום של האיקון שאני פותח אותו לצורך סריקה.

עכשיו המצב הוא שכל זמן שהמחשב כבוי ,גם המדפסת במנוחה . כשאני מפעיל את המחשב כעבור דקות ארוכות המדפסת מתחילה להדפיס ללא שנתתי איזו הוראה ומדפיסה את השורות שצילמתי לך לפני כמה ימים. תהליך ההדפסה מתבצע בשני חלקים, המדפסת מושכת ניר ונשארת תקועה עם הניר המשוך ורק כעבור זמן נוסף מתבצעת ההדפסה הזו ( של 2 השורות ). לפעמים חוזר התהליך הזה שוב, אולי לאחר שיצאתי במחשב מכל הדפים/אתרים שהשתמשתי בהם, השארתי את המחשב דלוק לאיזה זמן וכאשר חזרתי והפעלתי מחדש את הדפדפן חזרה כעבור דקות רבות המדפסת להדפיס.

שולח לך סידרה של צילומים. משום מה אחרי הפעם הראשונה שאני מקליד WIN+R ובוחר את המדפסת ומקבל חלון עם לשוניות, אינני יכול לקבל שוב את החלון הזה אם יצאתי ממנו, אלא מקבל ישירות את העמוד "התקנים ומצלמות" הרצ"ב. יתכן שכיבוי המחשב והדלקה מחדש יאפשר שוב ביצוע התהליך מחדש.

אשלח לך גם כמה מילים דרך "הודעה פרטית" כשאני עם העכבר על הכינוי שלך ב'תפוז'.

צפה בקובץ המצורף 88544

Omnicide

Member
זה לא הצילומים שביקשתי.

1. לפתוח חלון פקודה בעזרת WIN+R
  2. לכתוב "control printers"
  3. קליק ימני על המדפסת(לא הפקס)>מאפייני מדפסת
  4. צילום של לשונית "הגדרות התקן".
  5. צילום של לשונית "יציאות"

u m h

Member
בצעתי.
אבדוק מחר. כרגע עדיין נראה לי שהתופעה קיימת ואולי זו שארית של פקודה קודמת לפני הסרת ה-V.
אבדוק שוב מחר ואדווח.

תודה !

V.png

HelpSupport

Active member
בוקר טוב. לצערי עדיין לא תקין.

להחזיר את ה-V ?
אתה יכןל להחזיר את ה-V.

אבל משהו לא מסתדר לי - הכותרת של החלון HP Officejet 4500 G510g-m, אך היציאה המסומנת של היא של HP Officejet 4500 G510g-m fax.
1693466192680.png
הייתי מוריד מ-HP את התוכנה HP Print and Scan Doctor for Windows ונותן לה לנסות ל"תקן"
אם
ממליץ לנתק את המדפסת.
להסיר את כל התוכנות הקשורות להתקנת המדפסת עם Revo Uninstaller או עם תוכנת השירות של HP להסרת הדרייבר
אבל אופסס - אחרי שטרחתי לכתוב את הנ"ל מתברר שאין אפשרות להוריד דרייבר למדפסת זו עבור WIN10 - וההמלצה של HP להוסיף מדפסת דרך מערכת ההפעלה
1693467639527.png
דרייבר מלא למדפסת מצאתי, אך אין לי מושג אם באמת "ידבר" עם המדפסת. זכור בעת התקנת הדרייבר המדפסת מנותקנת מהמחשב ויש ל"צרף" אותה רק כשהתוכנה תבקש שתחבר.

אם כל הנחיות הנ"ל הם ג'יבריש עבורך - העזר באיש מקצוע שוב.

u m h

Member
תודה לך.

לא כל מה שכתבת הוא ג'יבריש אבל אני די פועל בהתאם להנחיות שלך ללא כל הבנה של ממש.
זה שהיציאה המסומנת היא של פאקס אולי קשורה לעובדה שהמדפסת שלי כפי שציינתי בתחילת הדרך משמשת בו זמנית גם כמדפסת וגם כפאקס וגם כסורק.
לא תהיה כנראה ברירה אלא לפנות לאיש מקצוע.
הבעייה היא שאני לא יודע היכן הבעייה, האם במחשב או במדפסת ויתכן מאד שעלות הטיפול תהיה כל כך יקרה שכבר כדאי לקנות מדפסת חדשה. אבל קניית מדפסת חדשה היא רק פתרון במקרה שהמחשב תקין ב-100%.

אז איך לדעתך אפשר לדעת ?

u m h

Member
אתה יכןל להחזיר את ה-V.

אבל משהו לא מסתדר לי - הכותרת של החלון HP Officejet 4500 G510g-m, אך היציאה המסומנת של היא של HP Officejet 4500 G510g-m fax.
צפה בקובץ המצורף 88698
הייתי מוריד מ-HP את התוכנה HP Print and Scan Doctor for Windows ונותן לה לנסות ל"תקן"
אם
ממליץ לנתק את המדפסת.
להסיר את כל התוכנות הקשורות להתקנת המדפסת עם Revo Uninstaller או עם תוכנת השירות של HP להסרת הדרייבר
אבל אופסס - אחרי שטרחתי לכתוב את הנ"ל מתברר שאין אפשרות להוריד דרייבר למדפסת זו עבור WIN10 - וההמלצה של HP להוסיף מדפסת דרך מערכת ההפעלה
צפה בקובץ המצורף 88699
דרייבר מלא למדפסת מצאתי, אך אין לי מושג אם באמת "ידבר" עם המדפסת. זכור בעת התקנת הדרייבר המדפסת מנותקנת מהמחשב ויש ל"צרף" אותה רק כשהתוכנה תבקש שתחבר.

אם כל הנחיות הנ"ל הם ג'יבריש עבורך - העזר באיש מקצוע שוב.

קודם כל שוב תודה לך על ההשקעה וההגשה הגרפית המוקפדת.
באמת כל הכבוד, אני מלא הערכה לזמן שהקדשת כדי לעזור לי.

יש לי רתיעה להסיר את ההתקנה הקיימת ולנסות לפעול כעצתך משום שאני חושש שאם אנסה התקנה אחרת שאולי לא תצליח אאבד אולי לגמרי את יכולת הפעלת המדפסת. אני חייב את המדפסת מאחר שעלי לבצע פעולות שוטפות הקשורות להעברת חומרים בעניינים רפואיים של בן משפחה ואני לא יכול להתנהל ללא מדפסת וסורק.
מחר מחרתיים אנסה להשיג לפטופ עם מערכת הפעלה חלונות 10כדי להתחבר אליו אם יורשה לי, וכך לבודד קודם כל את המדפסת מהמחשב שלי. אולי אנסה לבצע את ההתקנה שהצעת בלפטופ. אם התקלה תחזור אוכל להניח שהבעייה במדפסת ולא במחשב. אם אתקל בשאלה אחזור אליך כאן.

אגב, קיבלת את ההודעה ששלחתי לך ?

שוב תודות |חיבוק|
תודה לך.

לא כל מה שכתבת הוא ג'יבריש אבל אני די פועל בהתאם להנחיות שלך ללא כל הבנה של ממש.
זה שהיציאה המסומנת היא של פאקס אולי קשורה לעובדה שהמדפסת שלי כפי שציינתי בתחילת הדרך משמשת בו זמנית גם כמדפסת וגם כפאקס וגם כסורק.
לא תהיה כנראה ברירה אלא לפנות לאיש מקצוע.
הבעייה היא שאני לא יודע היכן הבעייה, האם במחשב או במדפסת ויתכן מאד שעלות הטיפול תהיה כל כך יקרה שכבר כדאי לקנות מדפסת חדשה. אבל קניית מדפסת חדשה היא רק פתרון במקרה שהמחשב תקין ב-100%.

אז איך לדעתך אפשר לדעת ?

למעלה