מהו הרכב הנחשק בענייך??

ac cobra

New member
מהו הרכב הנחשק בענייך??

כל רכב אבל שנמצא פה אצלנו ולא באהר"ב או אירופה נא להוסיף תמונה

© DrorZi

New member
רגע רגע, אם כבר אז שיהיה מעניין !!!

אסור לעבור את ה 150 אלף שקל !!! עכשיו תנו אפשרויות. אני הולך על אלפא 147 סלהספיד 135 אלף. ובשאר מערכת טובה
דרור זי, מאוהב באיטלקיות.

G_u_y

New member
תשאיר את הכסף לדלק....

תשאיר את הכסף לדלק, האלפא מגיעה אם מערכת שלפחות על הנייר - נראית מרשים....

© DrorZi

New member
כמה תיקונים :

אני בכוונה הגבלתי ל 150
ב 200 אני גם קונה את הWRX עם קיט פרו דרייב. גיא, לגבי המערכת באלפא, תאמין לי שהיא לא מספקת אותי... היא תספק 99% מהקונים, אותי לא
דרור זי, אומצה אומצה.

שיר_ב

New member
במקרה שלך הכי טוב

לקנות מערכת ולבנות סביבה מכונית, שתהיה תיבת תהודה על גלגלים, כמו בקורס נגרות מתקדם.
שיר, המבורגר המבורגר

© DrorZi

New member
את צודקת !

יש מכוניות שפסולות אצלי רק בגלל שהמערכת בהן היא BUILT IN כמו הסיאט איביזה החדשה, ועוד כמה מתחכמים, ועוד באותו נושא גם באגז קטן מידי לא טוב לי כי אם זה לא סאב 12 אני לא שומע את זה .... (והתוכניות שלי זה לבנות פעם תיבה עם שניים כאלה, יאאאאמי )
דרור זי, הרכב זה רק כדי לשנע את המערכת !

The-Viper16

New member
אוקייי אז אימפרזה טורבו כמו בתמונה

צבע שחור טאסות זהב אני יודע שזה של ערסים אבל זה מזה יפה

ac cobra

New member
יש כזאת ברעננה

היא שחורה וטורבו אבל אין לה את הכנף האחורית ובקשר לטסטות אז הם כסופות אבל גלגל אחד בכלל לא שיך לרכב והוא בצבע זהב אם אתה רוצה לראות אותה היא ליד התיכון אוסטרובסקי ברעננה

IT-WRX

New member
Imperza Turbo WRX 99

תעזבו את כל העגלות שלכם לא היה ולא יהיה כמו ה-Imperza Turbo WRX 99´ אם שלושה שיפורים: Spoiler - All Roads = 13,000 ש"ח מגדש טורבו 4.2 משופר. ו... חובה לבטל את ה- ABS זה שוקל 87 ק"ג כבד מידיי! שהוצאתי את האוטו מהמכון היה לו... 267HP מנסיון גם Fiat Punto Turbo 1400 With 192HP עגלה ליידה!

yonif

New member
מאזדה לאנטיס

סתםםםםםםםםםםםם.............. ברור שסובארו אימפרזה WRX

yonif

New member
לא נהגתי על הWRX ולא על הGT

הGT יפה יותר (לדעתי), אחרי שאני אנהג על שתיהן , אני אחליט , וזה יקרה בעוד אלפי שנים מן הסתם..........

JonnyBoy

New member
או עוד כמה אלפי שעות עבודה

או עוד כמה אלפי טפסי לוטו. לפני כמה חודשים מגזין אוטו עשה מבחן ראש בראש בין ה-GT ל-WRX. ה-GT לקחה בגדול. גם יפה וגם אופה יותר.

למעלה