מהי דרך הלימוד העדיפה עלי?

נועָה

New member
וואו, דירסט ../images/Emo66.gif

אם ככה, אז משהו יסודי אצלי לא בסדר. אין לי שום התניות רגשיות מהסוג שמנית. אני מאוד פתוחה ומכילה. אבל מאוד לא פתוחה ולא מכילה כשיש לי סיבות רגשיות ושכליות ישירות להיות כזו. יחד עם זה, ולמרות שאני מאוד בעד חופש הדעה של השני, אני רוצה לומר לך את דעתי בקשר לזה שהאחריות על ההבנה היא שלך בלבד. אז דעתי היא שאתה מחמיר עם עצמך יותר משצריך. אני יכולה לא להבין משהו כשא. מסביר לי אותו, וכשב. מסביר, הכל הרבה יותר בהיר. אז האם זו רק האחריות שלי? מה לעשות, א. לא מסוגל להסביר את זה כמו ב. ואני מכירה אנשים שקשה מאוד להבין אותם, כי הם מדברים באסוציאציות וקופצים מנושא לנושא. ורק מי שכבר מכיר מקרוב את הדברים שהם מדברים עליהם יוכל לדעת על מה הם מדברים. יש לי כמה קרובי משפחה כאלה...

spectacular

New member
לומדת המון לאחרונה,

והדרך העדיפה עלי, היא זאת שנותנת חופש, לקרוא ולשמוע דיעות שונות, ברגע שתהיה כאן הסכמה, יהיה משעמם, אני לא אוהבת שדוחפים לי דברים לראש, אני לומדת מה שאני רוצה,ואני בוחרת. לא אוהבת ססמאות, ומה פתאום אתה שואל? למה אתה חושב שצריך לדבר על זה, מיקי. אני לא נמצאת פה כדי שכל אחד יטיף את התורה שלו, אני כן מעונינת שכל אחד יציג את העמדה שלו, ואז אני לומדת המון על עצמי ובעצמי, מכל מה שקידם אותי ועיכב אותי, הגעתי עד הלום. חופש. יש דבר כזה?

נועָה

New member
../images/Emo23.gif ואילו אני - ../images/Emo68.gif

אוהבת סיסמאות כשהן ואת אלה שהן לא ריקות וטפשיות. אנ'לא אוהבת קלישאות. אוהבת הסכמה, כי זה נותן את האפשרות להתרחב ולעלות למעלה יחד ולהתפתח. כשהדעה היא שונה - אוהבת רק את זו שאני רואה ומרגישה שהיא פותחת לי פתח חדש. יש בה משהו שאני זקוקה לו והוא הגיע בזמן ובמקום. כי הוא נדבך נוסף לדברים שידעתי ושהיו בי קודם. אוהבת גם את המילה לא, לא רק את המילה כן. לא אוהבת להיות במקום שעבורי הוא מגדל בבל. שאני לא מבינה את השפות.

נועָה

New member
../images/Emo23.gif ואילו אני - ../images/Emo68.gif

אוהבת סיסמאות כשהן ואת אלה שהן לא ריקות וטפשיות. אנ'לא אוהבת קלישאות. אוהבת הסכמה, כי זה נותן את האפשרות להתרחב ולעלות למעלה יחד ולהתפתח. כשהדעה היא שונה - אוהבת רק את זו שאני רואה ומרגישה שהיא פותחת לי פתח חדש. יש בה משהו שאני זקוקה לו והוא הגיע בזמן ובמקום. כי הוא נדבך נוסף לדברים שידעתי ושהיו בי קודם. אוהבת גם את המילה לא, לא רק את המילה כן. לא אוהבת להיות במקום שעבורי הוא מגדל בבל. שאני לא מבינה את השפות.

נועָה

New member
ואני לא אוהבת -

כשהמחשב מודיע שחלה טעות ונסו מאוחר יותר, והוא בעצם היה בסדר והעביר את ההודעה... ואני סתם העברתי אותה פעמיים.

../images/Emo13.gif למה

את חושבת שאני חושב ש'צריך' לדבר על זה? מיקי נכון חזרתי
היה מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם ונפלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאוקסוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםונהדרררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר אה, כן... ואני מאורס
מיקי

../images/Emo65.gif../images/Emo39.gifמזל טוב../images/Emo39.gif../images/Emo65.gif

יאללה מסיבה
למה אי אפשר לשלוח קבצים לפורום?

spectacular

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif../images/Emo42.gif../images/Emo20.gifמזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

מיקי הנחמד,שמח בשבילך...../images/Emo45.gif

שאתה נכנס למסגרת משפחתית. אל תשמור על המסגרת,זרוק אותה לעזאזל. כי אם תשמור,תהיה כמו הרוב....לא כדאי. אז שיהיה לכם בהצלחה,מיקי, התארסת גם עם הפורום,אז אני מקווה שאחרי החתונה,תתחתן איתנו...
מ ז ל ט ו ב !

רשם המקרקעין במשרד המשפטים

אין עלי את המספר כרגע,אבל ב 144 תקבלי אותו. הם יושבים בירושלים. המבחן הבא לקראת סוף חודש אוקטובר השנה. יש 3 או 4 מועדי מבחנים בשנה אחת. למי שמעוניין להבחן באוקטובר,צריך לצלצל אליהם בחודש אוגוסט השנה, והם שולחים את החוברת ללימוד בבית. לא מבחן קשה,והחומר מעניין. גם אני עובר את הבחינה באוקטובר! למי זה מיועד,ספרי אם את יכולה,מסקרן...

רשם המתווכים 02-5696100../images/Emo51.gif

ניפגש ב25/10
תשמע אני טובה במכירות ורוצה למכור בתים ואולי קצת לשפר את תדמית המתווך בישראל חחחחחחחח דרך אגב אהבתי מאוד את מה שכתבת לרינת בקשר ל"איש מכירות מוצלח" והבדיחה שהיא הביאה מוכרת ותמיד מצחיקה מחדש. בחנות הראשונה שלי היתה לי מוכרת כזו מטורפת .זה עובד מצויין עם לקוחות שבאמת לא יודעים מה הם רוצים...כמה היא קשקשה ומכרה חחחחח לעומת זאת לקוחות רציניים שיודעים מה הם רוצים, ברחו ממנה כמו מאש . למדתי את היתרונות שלה, וברגע שעמדה לפספס את הלקוח,נכנסתי לתמונה
אני מעתיקה את הבדיחה לכאן אחד בא לראיון עבודה בכלבו הכי גדול בעולם, כלבו שיש בו הכול. ‏שואלים אותו איזה ניסיון יש לו, עונה האיש שאין לו כל ניסיון קודם, ‏אבל מה, הוא עושה רושם נחמד.‏ מכניסים אותו לראיון אצל הבוס, אז הבוס אומר לו: " תשמע, אני ‏אתן לך צ'אנס, תעבוד יום אחד בתור איש מכירות ובסוף היום נראה". ‏בסוף היום נפגשים והבוס שואל נו, כמה מכירות עשית היום?".‏ אמר האיש:" אחת".‏ הבוס צועק: " אחת?? האנשים שלי עושים 30-40 מכירות ביום, בכמה ‏מכרת?"‏ ענה האיש:""ב- 800 אלף דולר"‏ הבוס לא מאמין ושואל:" מה מכרת?"‏ מסביר לו: " בא איש אחד ומכרתי לו חכה קטנה, אחר כך אמרתי לו ‏שאם הוא כבר הולך לדוג, שיקנה חכה גדולה, אז מכרתי לו חכה ‏גדולה, אחר כך שאלתי אותו איפה הוא הולך לדוג והתברר בכלל ‏שאין לו סירה, אז הלכנו למחלקת הסירות ומכרתי לו את הסירה ‏הגדולה עם שני המנועים, אחר כך התברר שהאוטו שלו לא יכול לגרור ‏סירה כזו, אז מכרתי לו את המסחרית החדשה ממחלקת הרכב."‏ הבוס המום, שואל:" והוא בסך הכול בא לקנות חכה?"‏ אז הוא עונה: " מה פתאום, הוא בא לקנות טמפונים לאשתו, אז ‏אמרתי לו שאם כבר הלך לו הסוף שבוע, שילך לדוג..." יום מקסים

מה תלבשי?

איך אני אזהה אותך? לא בדקתי אם הבחינה היא בכיתה אחת,ובמקום אחד,נראה לי שלא. למה למכור בתים? יש סיבה ספציפית? מה המוצר שמכרת בחנות שלך? רק אם את יכולה לאמר כמובן,מסקרנות. מכל מקום,תחום הנדל'ן הוא הקשה ביותר,מאז קום המדינה, אם את ממש טובה,ויש לך אורך רוח,סבבה... להשתמע.

חחחחחחח

יש עוד הרבה זמן עד אז נדע הכל
בתים זה אתגר חדש עסקאות גדולות יותר בראשונה מכרתי טקסטיל לבית(מפות,וילונות,מצעים,....) שתי האחרונות היו אחת ביגוד והשניה נעליים ובזה סיימתי את פרק החנויות בחיי התרחבתי ופרנסתי הרבה עובדים והרווח לא הצדיק את ההשקעה שלי ותוסיף לזה את הטלטלות שעבר המשק בשנים האחרונות. לא עוד חנויות
רוצה לנצל את הכשרון והנסיון שלי במכירות

נשמע מאד הגיוני,סבבה,

נכון,המשק במשבר אדיר ומי שרואה את זה,הם העצמאים. כולם נרטבים! ואם יש לך זמן פנוי,כנסי לנדל'ן,תמששי את הדופק,נראה לי שאת תצליחי..

למעלה