מה אתם אומרים על הפרק של אתמול?

מה אתם אומרים על הפרק של אתמול?

אני ממש ריחמתי על תום ונראה שגם התאמצו בהפקה"להתאים" לסער מראה עוד יותר אכזרי מתמיד... ושוקי- איך הוא נאחז בדיבוק שאבא של לינור המציא כדי להכחיש את העובדה שלינור כבר לא אוהבת אותו, ואולי לא אהבה אותו באמת מעולם וליאן? אכזבה אותי מאד אז קשה לך להתמודד את משאירה אותו להתמודד לבד? בזמן שהוא הכי הכי צריך אותך- אפילו אם את לא חזקה
מה אתם חושבים על הפרק שהיה?

vanilla maple

New member
את הפרק של אתמול ראיתי

רק היום (שחלק ממנו כבר ראיתי בקישור שהעלית ביום שישי) אבל בתחילת הפרק העסיקה אותי המחשבה איך זהבה הגיעה כ"כ מהר ללונדון ( נראה לי התסריטאי חושב שהצופים סתומים). כל הכבוד לראג' שסיפר לזהבה את כל האמת, אני חוששת מאוד שהדימום של זהבה זו מכיוון שהייתה לה הפלה טבעית מכל הסיפור המזעזע שראג' סיפר לה. לגבי ליאן ההתנהגות שלה לא הייתה בסדר אבל יכול להיות שהיא צרכה טיפטיפה זמן להתאושש ולחזור לעצמה בשביל להיכנס חזקה לא פשוט לשמוע שהבן זוג שלך לא יכול ללכת מה הטעם שהיא תכנס ושתום ייראה אותה בוכה? עכשיו זהו המבחן האמיתי שלה! (אין שופטים אדם בכאבו) האם אתם חושבים שסער מצטער על התיכנון הזה? שמוליק יצא גבר שהפסיק את הרומן ההזוי הזה עם דפי והתחיל לחשוב בהיגיון. היה טוויסט מפתיע שחגית אמרה לגבריאלוב שהיא יודעת שהוא אבא שלה ואם קודם הוא הרס את הסיכוי להכיר אותה יותר לעומק לדעתי עכשיו יהיה לה הרבה יותר קשה לסלוח ולדדבר איתו אחרי שהוא הפגיש את הילית עם הדלת. אהבתי מאוד את הסצנה עם טובה והרצל טובה שיחקרה מ-ד-ה-י-ם כל הכבוד להרצל שעשה את הצד הראשון הם נראה לי זוג מתאים.

vanilla maple

New member
טוף מאיפה להתחיל ../images/Emo58.gif למי שלא ראה

זהבה, מגיעה לראג' שמספר לה ה-כ-ל , תוך כדי שיחה זהבה קמה בהספה וראג' אומר לה שהיא מדממת. הם מגיעים לבית חולים ופוגשים את סער, תוך כדי שיחה סער אומר לזהבה שהוא אולי יממן לה את האתר. לליאן, סער ודריה נודע שתום לא יוכל ללכת יותר, ליאן מקבלת ת זה מאוד קשה ומסרבת להיכנס לתום ושולחת את סער במקומה. טובה והרצל מתנשקים כאשר היא עוזרת לו להוריד ת החולצה לפני המקלחת.. חגית אומרת לגבריאלוב שהיא יודעת שהוא אבא שלה ושגילתה זאת כאשר תפסה אותם יחד במיטה. שמוליק נפרד מדפי. גבריאלוב מעיף בטעות\ או שלא בטעות את הילית על מפתן את הדלת חדר השינה כאשר הוא רוצה ללכת לספר לחגית ששמוליק יודע שהוא אבא שלה (כי לפני כםן חגית מבקשת מגבריאלוב לא לספר לשמוליק שהיא הבת שלו. ואומרת שמי שבאמת אבא שלה זה שמוליק ולא הוא- גבריאלוב\) לינור מתכננת בפני שוקי לשחרר ואתה ואומרת לו שלא נכנס בה שום דיבוק שהיא כבר לא אוהבת אותו - אהבה שאישה צרכה לאהוב גבר. הוא אומר לה שהיא מתנהגת כך רק בגלל שלא הציב לה גבולות וכל שיה שלא שמים לה גבולות מתנהגת ככה ומהיום זה הולך להשתנות.ויוצא מהחדר זהו פחות או יותר (הכתוב זה לא בהכרח סדר הפרק)

vanilla maple

New member
אני מאמינה

ששוקי ייתן לה ללכת ( גם לפי התקצירים) אם הוא באמת אוהב אותה הוא ישחרר אותה, אם הם נועדו להיות יחד היא תחזור אלי. כשאוהבים מישהו צריכים לתת לו ללכת אפילו שזה קשה כי הרי אתה רוצה שלצעד השני יהיה טוב ואם טוב לו בלעדייך אז זה הדבר הכי טוב שאפשר לעשות

EFRATY10

New member
בסרטים הכל מסתדר בסוף,אבל אם זה היה

במציאות לא בטוח שהיה משחרר אותה.

יכול להיות שלא

אבל שוקי בחור די רגיש- אני לא רואה אותו כולא אותה לאורך שנים כמו שהרב הלוגן הרשע כלא את אשתו

גם לי.

הוא כנראה חושב ש"חוסףך שבטו שונא בנו" או שהוא פשוט קר ומנוכר מטבעו מזעזע בעיני

גם סטירה של חינוך היא לא פחות נוראית

מבחינת הרב הלוגן מדובר בתהליך שיבריא את ביתו האעלק חולה- מבחינתו ובגישתו המעוותת מדובר בחינוך הבת הסוררת

EFRATY10

New member
גם אני נגד סטירות ובכלל נגד אלימות,

אבל התכוונתי שלו היה רק סוטר לה,זה פחות חמור מלקשור אותה למיטה.

מסכימה איתך

לפחות סטירה יכולה להגיע ממקום של חוסר שליטה רגעי- אמנם לא מוצדק אבל רגעי אבל לקשור למיטה??

vanilla maple

New member
כנראה שככה זה אצל החרדים

נכון שזה מזעזע, איך מישהו כתב באיזשהו פורום כל ליצן יכול להיות הורה זה לא שצריך תעודה בשביל להיות אבאמא

EFRATY10

New member
ממש מזעזע.אם מרגישים שאי אפשר לגדל ילדים,

אפשר למסור לאימוץ.אבל למה להתעלל?

vanilla maple

New member
זה בדיוק העניין שהם אנשים פסיכופטים

שלא מבינים שמה שהם עושים לא בסדר אז עוד לשלוח אותם לאימוץ. כמו האבא הה שרצח את הבת שלו ואמר שהיא נעלמה לפני המון שנים או את הסבא שרצי את רוז, רק נתתי לה סתירה והיא איבדה את ההכרה חשבתי שהיא בסדר, או כמו האבא ששם שקית על הראש של הבת שלו, וכולם במשפחות האלו ידעו שמשהו עובר על הבן אדם אבל לא למה לא להגן על ילד חסר יישע, או כמו אותם ההורים ששוכחים את הילד באוטו בשיא החום כי הסגריות יותצר חשובות או לא יודעת מה יותר חשוב מהילד,

למעלה