מה אתם אומרים על הפרק של אתמול?

EFRATY10

New member
גם להרכיב ילד במושב האחורי באופנוע זה

חוסר אחריות לדעתי.

vanilla maple

New member
וואי צודקת גם אני ראיתי את זה

רק שהילד ישב מקדימה (זה הפך להיות יותר בטיחותי,
) מה נסגר אם ההורים בימינו. אבל אנחנו לא יכולות לתקן את כל העולם

EFRATY10

New member
מקדימה לפחות רואים את הילד.יש גם הורים

שלוקחים את התינוקות בעגלה לבילוי בפאב,שיש שם עשן של סיגריות.איך אפשר.

vanilla maple

New member
בוואי אני אספר לך

משהו יום חמישי ההייתי בבר מסעדה בת"א, נכנסו לשם 2 גברים אישה ותינוקת, התינוקת הייתה בקנגרו בלי עגלה בלי סלקל ככה בתוך הקנגרו אם זה האמא הייתה צרכה לאכול לשתות לשבת וכו' מיותר לציין שהדבר הזה לא נוח בעליל. איך הם הסתדרו אין לי שמץ של מושג מה שבטוח שאח"כ הלכתי לשירותים וראיתי את התינוקת על הידיים זה הדבר הכי לא נוח לא לתינוק ולא לאמא אז לךמה לעזאזל לעולל לעצמך את זה

vanilla maple

New member
בדיוק מה שכתבתי בהודעה נפרדת

אבל נוכל לשמור על קשר יש פייסבוק/ מסנג'ר וכו' אגב יש את האלוםה 1 בערות 2 נראה לי

shaked2010

New member
כן מה הסיפור עךם זהבה?

התינוק נפל? ראיתי מבערך הרגע ששמואל נפרד מדפי נראה לי... וראיתי שראג' סיפר לזהבה את הסיפור של אלי והיא התעצבנה והוא אמר לה שהיא מדממת ושתום היה בבית חולים וסער פגש את זהבה וליאן לא נכנסה... וכו'.. פספסתי הרבה מההתחלה? אני לא בידיוק זוכרת מאיפה התחלתי לראות..

vanilla maple

New member
לזהבה היה

דימום אני מניחה שזה לא מבשר בשורות טובות, גם אח"כ היא ישבה בכיסא גלגלים אני מניחה שהיא הפילה את התינוק. אולי הפסת 5- 10 דק' לא כ"כ נורא, יש לך וי או די? להשלים את החסר? אם אין לך אז יש היום בשעה 19:00 בערך שידור חוזר תסתכלי תקצרתי מוקדם יותר את הפרק של אתמול

דווקא בגלל כסא הגלגלים נראה לי שהיא

לא בטוח הפילה את התינוק אם היא היתה מפילה ב-100 אחוז אז היא לא היתה צריכה כסא גלגלים, זה יותר הגיוני שהיא בסוג של שמירה כדי לא לאבד את התינוק.

EFRATY10

New member
באיזה פרק הראו שהיא הפילה?גם לא ראיתי

שרופא בישר לה את זה.

vanilla maple

New member
הרופא לא בישר לה

שהיא הפילה, היא וראג' דיברו אתמול ותוך כדי שיחה היה אפשר להבין שהיא עברה הפלה.

shaked2010

New member
אם היא קמה מהכיסא והוא היה בדם

סימן שהיא במחזור ואין תינוק... וחוץ מזה היא התקשרה לאמא שלה ואמרה לה שהיא הפילה..

vanilla maple

New member
היא אמרה שעברה הפלה

אבל אנחנו לא יודעים אם זה היה הפלה טבעית או הפלה יוזמהכי משהו לא היה בסדר. לפעמיים יש בהריון דימום. אבל אני מניחה שאם הדימום עבר לספה זה אומר שזו הייתה הפלה טבעית

אני דווקא חשבתי שלא

ההתנהגות שלה על הכסא היתה נראית לגמרי שאננה וגם אף פעם לא שמעתי על מישהי שיושבת בכסא גלגלים לאחר הפלה אבל אולי אני נותנת ליכולת המשחק של מיה דגן יותר מידי קרדיט

למעלה