מה אתן עושות למען בריאותכן?

../images/Emo6.gif עכשיו קלטתי!

ואם את צריכה המלצה על אופטיקה גם מצויינת וגם זולה (ואם יש לך חשק להגיע למודיעין בשביל זה) - אני אשמח לתת לך את הטלפון.

../images/Emo192.gifלקח לי זמן לקלוט שזה משם ולא מפה

אני איטית כנראה , המנגנונים אינם כפי שהיו פעם.....

למה שנה?

11 חודש ליתר דיוק, לא?

הילהל

New member
משקפיים עבורי זה לא "בריאות"

זה יותר כמו תכשיט מה שעוזר לי להקפיד על בדיקה והחלפה

תאירU4

New member
אוף! שלי נשברולפני כמה ימים.

המספר שלי עלה ואני יודעת שיש לי כבר צילינדר וזה עושה לי המון כאבי ראש. אבל למי יש זמן ללכת לבדוק עיניים, לבחור משקפיים. אוףףףף והמחשב שלי הורס לי אותם עוד יותר. שיטטט אני חייבת לטפל בעצמי כבר.

AY1

New member
לא הרבה

לא אוכלת מסודר ובריא , שונאת ללכת לרופא שיניים ועושה את זה פעם ב..... , התעמלות לא ממש בקיצור המצב לא משהו

פלג מים1

New member
מאוד משתדלת

להקפיד על תזונה, על בדיקות תקופתיות, על פינוי זמן לנפש. קטע של הספורט קשה לי, בקרוב יהיה לנו חדר כושר בעבודה, מקווה ששם יהיה לי יותר קל להתמיד. בערב ממש קשה לי להזיז את עצמי וע"ח שעות עם יובל אני לא מוכנה.

אורזיגל

New member
אז ככה...

בדיקות דם פעם בחצי שנה (חייבת). רופא נשים - משתדלת פעם בחצי שנה+-, כנ"ל ביקורת אצל רופא שיניים - מוכיח את עצמו היטב. כירורגית שד, פעם בחצי שנה, ממוגרפיה ו-US שד פעם בשנה. מגיל 30. נוטלת תוספים. לא עושה ספורט-אין כוח בערב. בעבר הלכתי. לנפש, כל תקופה משהו אחר : לקרוא להיפגש עם חברות, עכשיו אני לא מסוגלת לגייס את עצמי לזה. פעם בשבועיים מסג' ורפלקסולוגיה - כיף כיף כיף. פסיכולוגית - עכשיו אני בהפסקה, אבל הלכתי אליה תקופה ארוכה והייחסתי אל זה כמשהו שאני עושה כדי להעשיר את עצמי. חלק גדול ממה שרשמתי הוא חידוש של השנים האחרונות, פעם לא עשיתי בשביל עצמי כלום, אבל לא עוד.

א י ו ש י

New member
טוב אני עדיין "אחרי לידה" ולכן../images/Emo4.gif

הרבה בשביל עצמי לא עושה, לא מגיעה לכלום
בקושי ישנה
בדיקות דוקא כן עושה, כל מה שצריך ויותר (על כל פיפס שלי יש לי בדיקות, חייבת ללכת לרופא עינים גם רק שלא יוצא עדיין) מתה לחזור להתעמל ולא רואה איך אצליח, קשה עם ההנקה כשהיא ככה תלויה בי ולא ממש עושה מרווחים גדולים ללכת
שיניים? צריכה לטפל בחניכים ולא יוצא אבל מעבר לזה
אין לי בעיות שיניים ולא ממש טורחת ללכת להבדק תקופתית. אוכל בריא? חחחחחח אני? מלכת הג'אנק והממתקים ודי טוב לי עם זה, לא מהסופרות קלוריות או בודקות כל מאכל מה שבא לי אוכלת וכרגע בגלל ההנקה אוכלת לא מעט, רק משתדלת לא להפריז בקפאין אבל השוקולד לא חומק ממני

ליאת +

New member
משתדלת לעשות

לפני חצי שנה בערך נרשמתי לסטודיו להתעמלות. מה שנחמד בו שזה שהוא שכונתי , נמצא דקה מהבית, ואני לא היחידה שמגיעה עם ספק פיג'מה ספק טרנינג. אני משתדלת פעמיים בשבוע להתחיל בשיעור התעמלות וזה נותן המון. קניתי רולרבליידס ובסופי שבוע אני משתדלת להחליק עם הבן (וגם נופלת הרבה למרבה הפדיחה). לקח לי המוון זמן עד שפיניתי זמן וכסף ופניות רגשית לשני הדברים האלה... ואני כל כך שמחה שעשיתי אותם. בימים שבהם אני עובדת מהבית אני משתדלת לבשל. לא יודעת אם בריאותי אבל לפחות לא קנוי. אני חושבת שהעבודה מהבית תורמת המון לבריאות הנפשית והפיזית שלי. ואולי כדאי שאני אציג את עצמי (למרות שרמבית השמות פה מוכרים
) אני בת 38, אמא לשניים (בן 7 ו-בת 3), נשואה לאחת, עובדת כעצמאית/פרילנסרית כיועצת בשיטות מחקר וסטטיסטיקה.

אני מאוד משתדלת לאכול נכון

למרות שלפעמים אני מרשה לעצמי (במיוחד אם מדובר בשוקולד
). האמת היא שמאז שהתחלתי לשים לב למה אני מכניסה לפה, יש לי יותר אנרגיה ואני פחות "קורסת" בצהרים. התעמלות אני עושה פעמיים בשבוע, בסטודיו C, מבריזה רק אם אני חולה גוססת או שמשהו יוצא דופן קרה. השעורים הם ב- 21:45. זה נורא מאוחר, אבל זו השעה היחידה שבה אני יכולה להתחייב ולהגיע. האמת היא שאני גוררת את עצמי בכוח לשיעור, אבל ההרגשה בתום השיעור מעולה! רופא נשים - הוא מתקשר אלי או שולח פתקים דרך המזכירה שאני לא יכולה להמשיך לקבל מרשם למדבקות אם לא אבוא לבדיקה, אז אני באה
רופא שיניים ושיננית - פעם בשנה. במילא מגיע בחינם דרך הקופה, אז אני מנצלת. בדיקות תקופתיות (דם וכאלה?) לא עושה. אולי צריך (בגילי המופלג) אבל אני מתעלמת, באלגנטיות יש לציין.

מיכל754

New member
עונה

אם אתן מקפידות על תזונה נכונה? איך? מקפידה על תזונה נכונה 3 ארוחות מסודרו וכו.. להאם אתן מתעמלות? עושה הליכות עם בעלי 3 פעמים בשבוע מתי מספיקות? בערב כשהילדים הולכים לישון האם אתן הולכות לבדיקות שגרתיות/תקופתיות/מניעתיות? כן אילו? בדיקות דם וכו.. ומאיזה גיל? מאז שאני בת 20 ומה לגבי שיניים - מטפלות? שיננים במשפחתנו זה לא בעיה אח של י ואישתו רופאי שינים כך שמרפאת שינים זה הבית השני שלי

הילהל

New member
ואצלי - לא עושה כלום

היה לי מאוד רע נפשית לאחרונה וזה התבטא באוכל - לאכול כדי להתנחם, לאכול מה שיש זמין.. לא מצאתי זמן לפעילות גופנית לפני ההריון של מיה הלכתי הרבה, בהריון הפסקתי ולא שבתי לזה אני מתעבת רופאים מטיבעי והולכת רק כשיש בעיה, לא שגרתי ולא מניעתי לא זוכרת מתי ראיתי רופא שיניים מקרוב לא ישנה טוב כי לא מצליחה לגמול את מיה מיניקת לילה זקים אחרים שהזכרתן אני דווקא לא מייצרת - לא אלכוהול, לא קפאין (גם לא עישון, אם חושבים על זה), לא עקבים גבוהים

lilend

New member
כלום וצריכה לעשות המון!

אני סובלת ממעי רגיז (IBS) וזה מאוד מקשה לי על החיים. אני חייבת לטפל בעצמי ולא ממש מצליחה. בכל פעם שאני מנסה לשמור על תזונה בריאה, אני חוטפת התקפה של התסמונת וזה מוציא לי את החשק להמשיך (העניין עם התסמונת שהיא מושפעת מאוכל, אבל אין לה תבנית ברורה, יום אחד חלב ישפיע עלי לרעה ויום למחרת הוא לא ידגדג לי בכלל). אני גם רוצה להתחיל להתעמל , להצטרף לחוג יוגה ולעבור איזשהו טיפול אלטרנטיבי למעי הרגיז. הבעיה היא שאני כל הזמן דוחה את זה (מעצלות ומפחד שאם אטפל וזה לא יעזור זה ימוטט אותי). מחר מתחילה!

ענבל30

New member
עד אוגוסט האחרון - לא הרבה ../images/Emo3.gif

באוגוסט הצטרפתי לקבוצת דיאטה מוצלחת, בהשפעת אמא שלי (ואחרי שגיליתי במקרה שאני שוקלת 7 ק"ג יותר משחשבתי...) ירדתי 10 ק"ג מאז (שלום ולא להתראות לסקלת ה-80 פלוס...) ואני ממשיכה בכך. השינוי הוא לא רק להצורך הרזיה - אלא תזונה בריאה ונכונה יותר. שילוב נכון ואיזון בין אבות המזון, הורדה משמעותית של סוכרים, קמח לבן ופחמימות ריקות, המון ירקות... יותר נוגדי חימצון, יותר אומגה 3, יותר ויטמינים ומינרלים. את הצד של הפעילות הגופנית אני לא מצליחה להזיז. אני פדלאה
תרוצים למה לא יש למכביר: אין זמן, אין סידור לרומי, אני עייפה... בדיקות - עושה רק אם עולה משהו חריג. עוקבת מדי פעם במכשיר ביתי אחר לחץ הדם (היה גבוה ואני לוקחת כדורים). שיניים - אויש, בואי לא נדבר על זה
יש לי חרדות מרופא שיניים, כל ביקור מכניס אותי לסטרס נוראי, ואני דוחה טיפולים עד אין קץ... או עד שיביאו לי מערכת מושלמת של שיניים תותבות

אלינקה

New member
משתדלת ללכת 3 פעמים בשבוע

לרוב בבקר לפני כולם אבל עכשיו נורא חשוך ב6 אז משתדלת ללכת אחרי שהילד בגן להיכן שאפשר ללכת ברגל אני משתדלת ללכת יש לי תקופות בהן אני מאוד מקפידה ויש סופי שבוע שמקלקלים את השבוע עושה בדיקות דם אחת ל3 חודשים

למעלה