מה דעתכם על ההתנצלות של דיסטל אטבריאן?

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
חטאתי לכם. יצרתי שסע ויצרתי פילוג ויצרתי מתח, והמתח הזה הוביל לחולשה - והחולשה הזאת בהמון מובנים הובילה לטבח", אומרת דיסטל אטבריאן לכתבת הפוליטית ליאור קינן.

משתפרת1

Well-known member
חטאתי לכם. יצרתי שסע ויצרתי פילוג ויצרתי מתח, והמתח הזה הוביל לחולשה - והחולשה הזאת בהמון מובנים הובילה לטבח", אומרת דיסטל אטבריאן לכתבת הפוליטית ליאור קינן.
א. טוב שהיא מכירה בנזק שגרמה התנהגותה.
ב. היא לוקחת על עצמה הרבה יותר מדי אשמה. היא תרמה לשסע, לפילוג ולמתח. היא לא היוצרת הבלעדית שלהם.

משתפרת1

Well-known member
נראה אם עוד אשמים ייצאו איתה לדרך.
לזכותה ייאמר שהיא ככל הנראה יותר אינטליגנטית מכמה אחרים, יודעת לזהות טעות ולעשות שינוי. הבעיה היא עם אלה שממשיכים להתנהל בדיוק אותו הדבר כמו בעבר בלי להוציא מסקנות ממה שעבר עלינו.

אלפיני

Well-known member
שתצעד בבטחה אל עבר תהום הנשייה.

ויאללה ביי.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל

מה דעתכם על ההתנצלות של דיסטל אטבריאן?​

אני לא חסיד של לדרוש התנצלות ממישהו. אבל אני מאוד מסופק אם הצד שבעיני לפחות הוא אחד האשמים העיקריים בהחלשת האומה, אם נשמע מהכיוון שלו התנצלות כלשהי. ולא, זה לא הצד של דיסטל אטרביאן אם מישהו תהה :).

לגבי ההתנצלות הזאת, הופתעתי ממנה למען האמת והכנות. אבל היא מכובדת וראויה ומלמדת אותי דבר או שניים שלא בהכרח חשבתי עליהם קודם.

raya

Well-known member
אני חושבת שההתנצלות הזו לא באה מעומק הלב, אלא במטרה לנסות לשפר את המעמד שלה בקרב המצביעים.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני חושבת שההתנצלות הזו לא באה מעומק הלב, אלא במטרה לנסות לשפר את המעמד שלה בקרב המצביעים.
לא הגיוני על פניו. המצביעים שלה, ככל שהיא תבחר להישאר בפוליטיקה בכלל, הם אנשי ימין. ההתנצלות שלה הייתה מכוונת אל השמאל וככל הנראה דווקא לא מתקבלת באופן נלהב ויפה מדי על-ידי מצביעה הפוטנציאליים. אילו הייתה רוצה לשפר את מעמדה (ככל שזה נדרש) בקרב מצביעה הפוטנציאליים, הייתה יוצאת בהצהרה שמחנה הרל"ב והמחאות אשם בפילוג (מה שלענ"ד נכון במידה רבה) והוא האשם העיקרי אם לא הבלעדי. זה היה מוסיף לה קולות במחנה שלה פי כמה משההתנצלות הזאת יכולה להוסיף לה.

dory30

Well-known member

מה דעתכם על ההתנצלות של דיסטל אטבריאן?​

חסר משמעות. טוב שתרמה את הכסף למאמצי המלחמה, אבל זה לא מוסיף לה נקודות בשום מחנה.

למעלה