מה הייתם בוחרים ולמה?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אני לא יודע מה איתכם, אבל אני חייב שלושה דברים.
כי אם אמצא את אהבת חיי אז אני אהיה חייב שהסוללה שלי תהיה מלאה כל הזמן 100 % |בננה|
אחרת אחשב לחדל אישים ותוך זמן קצר אני כבר לא אהיה "אהבת חייה".
אז לכן בשביל שהסוללה תהיה כל הזמן במלואה, אז צריך אוכל. |אוכל|
אז כאמור אני מוותר על הוויפיי.
מה גם שיש לכולם בנייד 4G, עוד מעט זה יהיה 5G
אפשר לוותר על הוויפיי.

GoldenEyes

Well-known member
אני לא יודע מה איתכם, אבל אני חייב שלושה דברים.
כי אם אמצא את אהבת חיי אז אני אהיה חייב שהסוללה שלי תהיה מלאה כל הזמן 100 % |בננה|
אחרת אחשב לחדל אישים ותוך זמן קצר אני כבר לא אהיה "אהבת חייה".
אז לכן בשביל שהסוללה תהיה כל הזמן במלואה, אז צריך אוכל. |אוכל|
אז כאמור אני מוותר על הוויפיי.
מה גם שיש לכולם בנייד 4G, עוד מעט זה יהיה 5G
אפשר לוותר על הוויפיי.
:ROFLMAO:

אני אלך לפי השלילה ואז אמצע את התשובה...
א. למצוא את אהבת חייך? מצאתי את הגבר הזה... לא עכשיו ולא אתמול... אז מצאתי אותו והוא מצא אותי...
והיה מה שהיה וזה ערך עשר שנים של בדידות איומה אבל משנת 2007 אנחנו צמודים וזה כבר גם תקופה.

ב. בעשר שנות בדידות לא התעצלתי ולא ישבתי בבית יום אחד בלי עשיה... ומה עשיתי? כסף כסף כסף...
היה בי צורך להרחיק אותי מבית אבא... מהשכונה ההיא... מריקי הילדה נערה חסרת היופי והחן...
וכשההשגחה משגיחה עליך בשבע עיינים... יש לנו ב"ה ולילדנו שלא יצטרכו המוכשרים האלה...
אבל אוכל לא יחסר כנראה לעולם ב"ה.

ג. אני פחות ופחות ב'חברתיות'... יותר ויותר מול בני המשפחה הגרעינית שלי... אני צריכה 100% סוללה...
אחרת איך אנג'ס לבני המשפחה שלי 28 שעות בימממה בכל יממה?????

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
א. למצוא את אהבת חייך? מצאתי את הגבר הזה... לא עכשיו ולא אתמול... אז מצאתי אותו והוא מצא אותי...
והיה מה שהיה וזה ערך עשר שנים של בדידות איומה אבל משנת 2007 אנחנו צמודים וזה כבר גם תקופה.

ב. בעשר שנות בדידות לא התעצלתי ולא ישבתי בבית יום אחד בלי עשיה... ומה עשיתי? כסף כסף כסף...
היה בי צורך להרחיק אותי מבית אבא... מהשכונה ההיא... מריקי הילדה נערה חסרת היופי והחן...
וכשההשגחה משגיחה עליך בשבע עיינים... יש לנו ב"ה ולילדנו שלא יצטרכו המוכשרים האלה...

ג. אני פחות ופחות ב'חברתיות'... יותר ויותר מול בני המשפחה הגרעינית שלי... אני צריכה 100% סוללה...
גנבת לאלוקים 4 שעות תמימות. :-D
איך 28 שעות, כפרה?
בדרך כלל גבר שנישא לאישה טריפוליטאית חייב להבין שהוא בעצם נישא גם לאמא שלה.|בלונד| :p

משתפרת1

Well-known member

28-8-367. בהצלחה.

Harrington

Well-known member
מנהל
כדי לחסוך כסף? או עבור הישרדות?
כדי לחסוך כסף. אמנם מצבי הכלכלי לא מזהיר, אבל אני בכל זאת די משוכנע שלא יבוא יום בו ארעב ללחם. כלומר תמיד יהיה לי, אי"ה כסף לקנות אוכל. כלומר אני לא חושש משרידות בעניין הספציפי הזה. אבל זה עדיין נחמד שלא יהיה צורך להוציא על כך כסף, מה שכמובן יפנה אותו לאפיקים אחרים.

Harrington

Well-known member
מנהל
כי כשיש אינטרנט, סוללה מלאה, אוכל
ברור שיש בריאות, ללא בריאות מי צריך אוכל וסוללה?
הממ... לא נראה לי שאני מסכים עם זה. וכי חסרים אנשים עם בעיות רפואיות, אפילו קשות, שבכל זאת אוכלים ומשתמשים בטלפון נייד?

למעלה