מה חושבים חורזים

Harrington

Well-known member
מנהל
איפה אזעקות מסתיימות בלא כלום?
ב90% מהמקרים.
אז לטמון את הראש בחול, להתעלם ממה שקורה, ולהמשיך לחגוג עם שירת הללויה ושמחת בחגיך?
לא מצאתי בינתיים שום סיבה בעולם שלא לעשות זאת.
תשובתך נקראת בעיני כלא רצינית ו"מתחמקת" מהמציאות.
הבעת דעה אחרת איננה התחמקות :). מציאות? כל אחד וכפי שהוא חווה אותה. אם מישהו שומע אזעקות אך יש לו בדיוק 0 מידע שקרה משהו, כאמור מעלה, לא כל כך ברור לי למה את בדיוק מצפה ממנו. אני די משוכנע שאם זה היה קורה לך באמצע מסיבת יום הולדת לנכד/ה ולא היה לך שום מידע על משהו מיוחד, לא היית מבטלת לה את המסיבה ושולחת אותה הביתה בלי עוגה.

raya

Well-known member
ב90% מהמקרים.

לא מצאתי בינתיים שום סיבה בעולם שלא לעשות זאת.

הבעת דעה אחרת איננה התחמקות :). מציאות? כל אחד וכפי שהוא חווה אותה. אם מישהו שומע אזעקות אך יש לו בדיוק 0 מידע שקרה משהו, כאמור מעלה, לא כל כך ברור לי למה את בדיוק מצפה ממנו. אני די משוכנע שאם זה היה קורה לך באמצע מסיבת יום הולדת לנכד/ה ולא היה לך שום מידע על משהו מיוחד, לא היית מבטלת לה את המסיבה ושולחת אותה הביתה בלי עוגה.
לו זה היה קורה באמצע חגיגת יום הולדת לנכד/ה , ואני שומעת שיש מצב בטחוני חמור, בטוח שלא אשמיע מוסיקה צוהלת.
ואם כן - אז כשהדלתות והחלונות סגורים, שלא ישמעו בחוץ.
מבחינתי - מיציתי (כפי שאתה אוהב לכתוב) כי ההתייחסות שלך לנושא לא ריאלית לדעתי.
וזו למעשה חלק מהבעיה של הציבור הדתי, התנתקות מוחלטת מדיווחי זמן אמת.
זוכרת שבמלחמת 6 הימים (גרנו אז בבית משותף) נשאלתי ע"י שכנה (שומרת שבת, דתייה, בעלה חבש כיפה סרוגה) מה קורה בחזית.
נו באמת - במצבים כאלה אני חושבת שצריך להיות מציאותיים, לפתוח רדיו ולשמוע חדשות (אם זה כל כך חשוב ומעניין כמובן).

למעלה