מה יהיה אם ביידן ינצח בבחירות?

arn1956

Member
לא בטוח כמה זמן הוא יהיה נשיא הוא כבר בן 82 והוא יכול למות תוך כדי כהונתו. במקרה כזה קמלה האריס תהיה נשיאה. האם ממשלת ישראל יכולה להסתדר איתה?

evglev1

Well-known member
מנהל
אם היא תרוץ לסגנות...
אין דבר כזה, הסגן הוא לשתי הקדנציות, עוד לא היו נשיאים שבקדנציה השנייה או בהתמודדות לקדנציה שנייה החליפו סגנ/ית בניגוד למזכיר המדינה שהתחלף כמעט אצל כולם, הסגן/ית היה אותו סגן/ית לשתי הקדנציות. טראמפ כנראה הראשון שאצלו זה יהיה שונה, אבל זה משום שהוא הפסיד ומתמודד שוב ולכן הוא בשתי קדנציות לא רצופות שאם ייבחר גם זה יהיה פעם ראשונה ב-80 שנה. וגם בכל מקרה הנשיא שייבחר לא יוכל להתמודד ב-2028 כי שניהם מתמודדים על קנדציה שנייה.

dory30

Well-known member
לא בטוח כמה זמן הוא יהיה נשיא הוא כבר בן 82 והוא יכול למות תוך כדי כהונתו. במקרה כזה קמלה האריס תהיה נשיאה. האם ממשלת ישראל יכולה להסתדר איתה?
דבר אחד בטוח- היא תהיה הרבה פחות פרו ישראלית ממנו. הבה נתפלל לאריכות ימיו.

סטילהוק1

Well-known member
אני מעדיף להתפלל להפסד הדמוחארטים בבחירות ושינוי רציני לטובה בארה"ב וכל העולם המערבי. שיתעוררו סוף סוף ויטפלו אחת ולתמיד באיום הווקיזם-איסלאמיזם ההולך ומתפשט ומאיים על ארה"ב, אירופה והמערב כולו.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני מעדיף להתפלל להפסד הדמוחארטים בבחירות ושינוי רציני לטובה בארה"ב וכל העולם המערבי. שיתעוררו סוף סוף ויטפלו אחת ולתמיד באיום הווקיזם-איסלאמיזם ההולך ומתפשט ומאיים על ארה"ב, אירופה והמערב כולו.
רצוי שיהיה רוב רפובלקני גם בקונגרס וגם בסנאט, אבל לא בטוח שאם טראמפ נלקק דבש כמו בפעם הקודמת.

סטילהוק1

Well-known member
אסון כבד, העולם לא ישרוד קדנציה נוספת של הזקן הדמנטי הפחדן והרופס מול איראן והאיסלאם הרדיקלי שצוחק עליו ולועג לו ולרפיסותו. וספק אם ישראל תשרוד.

evglev1

Well-known member
מנהל
רצוי שיהיה רוב רפובלקני גם בקונגרס וגם בסנאט, אבל לא בטוח שאם טראמפ נלקק דבש כמו בפעם הקודמת.
אסון כבד, העולם לא ישרוד קדנציה נוספת של הזקן הדמנטי הפחדן והרופס מול איראן והאיסלאם הרדיקלי שצוחק עליו ולועג לו ולרפיסותו. וספק אם ישראל תשרוד.
אם קמלה האריס יהיה עוד יותר קשה לשרוד. וגם חשוב להסתכל מי הסגן/ית המיועד/ת של טראמפ כי האמריקאים יעשו הכול כדי לקחת אותו מהבית הלבן לכלא כי הם הגישו לפחות חמישה כתבי אישום נגדו בתקווה שלפני באחד מהם הוא יורשע עם עונש מאסר.

סטילהוק1

Well-known member

אם קמלה האריס יהיה עוד יותר קשה לשרוד. וגם חשוב להסתכל מי הסגן/ית המיועד/ת של טראמפ כי האמריקאים יעשו הכול כדי לקחת אותו מהבית הלבן לכלא כי הם הגישו לפחות חמישה כתבי אישום נגדו בתקווה שלפני באחד מהם הוא יורשע עם עונש מאסר.
מסכים איתך, נראה לי שבגלל זה היילי היריבה הרפובליקנית היחידה מולו במירוץ לנשיאות הודיעה שהיא רק משעה את מועמדותה ולא פורשת מהמירוץ לגמרי כמו דה סנטיס ושאר המועמדים הרפובליקנים שפרשו לפניה. כי היא לוקחת בחשבון את מה שציינת, ויודעת שבמקרה כזה חייבת להיות אלטרנטיבה רפובליקנית.

evglev1

Well-known member
מנהל
נראה לי שהיא יותר טובה מהילארי קלינטון, אבל עדיין היא פולטת את הדברים הנוראים כמו שעשתה קונדוליסה רייס גם כיועצת לביטחון לאומי וגם כמזכירת מדינה, בעוד ביידן כמו בוש הבן משתדל לא לדבר נגד ישראל כלל.

evglev1

Well-known member
מנהל
כנראה זאת תהיה הפעם הראשונה מאז רוזוולט שנשיא ארה"ב יחזיר את נשמתו לבורא באופן טבעי במהלך הקדנציה. או לחלופין יתברר שהוא סובל מדמנציה או אלצהיימר ולא כשיר לנהל מדינה ויקחו ממנו את המפתחות ויתנו לקמלה.

למעלה