מה יהיה עם דרק שפרד אחרי הפגרה?

כמהאפשר

New member
אני לא יודעת איך נקרא הדבר הזה בעברית

מה שיש למרדית, אייברי , הבת וחב'. אני יודעת את השם ברוסית, זה כאשר האדם מדבר בצורה לא נכונה. בארץ המון ילדים מדברים ככה, אבל איש לא לוקח אותם לקלינאי תקשורת והם פשוט גדלים להמשיך לדבר כך.

תשימי לב לצלילים השורקים שלו. שם בעיקר שומעים את זה.

ההבדל בין יפה וטעם אישי הוא שיש יופי שאני לא יכולה להתווכח עליו. האדם יפה, נקודה. אבל זה לא משהו שמושך אותי. זה לא עושה לי את זה ולא לא עושה לי את זה.

הוא פשוט יפה.

גם אם הוא בן אדם מזעזע- יופי זו עובדה, חוכמה זו עובד וכו..

טעם זה משהו אחר. בן וורן:) מתקרב לטעם שלי.

אני אוהבת אותם כאלו. חיוך משגע, צחור, ללא שיערה אחת על הגוף ושחומים פלוס פלוס.

&nbsp

כמהאפשר

New member
ו..

כתבת "הומואי" על גבר הומו.
זה הסגנון שלו, זאת אומנות גם אם אני לא מתחברת לזה אני מעריכה את היופי והאומנות.
&nbsp
הומו זו לא קללה, הצורה שבה השתמשת בה די נשמעה כזו.

כמהאפשר

New member
את לא חייבת לאהוב את כולם, זה ברור

אבל ראשית- אין סגנון "הומואי". יש מספר עצום של גייז ולכל אחד סגנון משלו. גם לטום ואוריאל סגנונות שונים לחלוטין.
בתכנית היו עוד גייז, פשוט לא כולם כולם מוצהרים ולכל אחד מהם סגנון, שוב, שונה.
&nbsp
אבל בין לא למות על זה לבין.. זה כמו לומר למישהו "אתה בועט כמו בחורה, אתה מגיב כמו בחורה"-
זה להקטין, זה כמו קללה.
במיוחד במקרים של מישהו עם העדפה מינית מסוימת, כאשר אין לנו מושג האם אותו האדם (או במקרה נניח בפורום, כאשר יש כאן כמה עשרות קוראים) באמת בעל אותה העדפה. זה מקטין וגורם לתחושה מאוד לא נעימה.

כשאומרים סגנון הומואי ברור לכולם למה הכוונה..

לא צריך כל הזמן לדחוף לדיונים האלה שיש הומואים שהם לא כאלה..
&nbsp
אגב, איאפשר מצד אחד ללמד ילדים להיות הכי טובים שאפשר וליצור אצלם יצר תחרות עם הסביבה ומצד שני להסביר להם שמשפט כמו "אתה בועט כמו בחורה" הוא משפט לא תקין. בתחרות יש גם "רפש"... ואת יכולה לראות שגם המבוגרים ה"ליברים" משחקים ברפש.. ראי ערך פוליטיקאים ובחירות.
&nbsp
אגב 2, בעברית בניגוד לאנגלית, שאת אומרת את המילה 'גיי' את אוטומטית מקטינה את האדם שמולך. אין שום הקשר של המילה הזאת שהוא הקשר חיובי ואדם שקורא לעצמו 'גיי' יוצר לעצמו את התדמית השלילית. ההפך של סטרייט זה הומוסקסואל. ואולי זו מילה ארוכה אבל מי שרוצה כבוד שיקרא לעצמו במילה הארוכה.
&nbsp
גם אגב, יהודים שמציגים את עצמם כ jew במקום jewish בעצם אומרים על עצמם את כינוי הגנאי. jew זה כינוי גנאי.

כמהאפשר

New member
לקח קצת זמן, בסוף הגעתי גם לכאן..

אני לא מכירה אנשים שקוראים לעצמם בכינוי שכתבת בסוף. אני יהודיה וגאה לקרוא לעצמי ככה.
בדיוק כשם שאני אומרת שאני יהודיה מרוסיה ולא "רוסיה" ומתקנת את מי שאומר אחרת.
&nbsp
כאשר אני אומרת גיי- אני לא מקטינה, בדיוק כשם שכאשר עולה מאתיופיה אומר שהוא "שחור" אין לו כל בעיה לומר את זה.
אני, באופן אישי, לא מצליחה להוציא את זה מהפה וחשבתי מספיק פעמים האם לכתוב את זה גם עכשיו(וגם כעת כתבתי בלחץ חברתי של חברה מהעדה:)).
אותי זה מחלחל בכל פעם- אבל אדם שמגיע מהמקום הזה- מקבל את זה אחרת לחלוטין כאשר זה מגיע ממנו.
&nbsp
לא הבנתי למה אי אפשר ללמד ילדים לתחרותיות ולומר ש"הומו" לא אמור להיות מנמיך, ש"אתה בועט כמו הומו" זה ביטוי שאם הילד שלי היה אומר אותו הייתי יושבת איתו לשיחה והוא לא היה יוצא מהבית אחריו-
ובוודאי לא מסתובב עם ילדים שמתבטאים ככה וכו'.
גם אני תחרותית, מאוד תחרותית. אני לא מתבטאת ככה. אני לא מקללת. אני לא משקרת. מה הקשר?
&nbsp
זה לא ענין של להיות ליברלי, זהענין של ערכים שבעיניי הם לא תקינים- אין כאן קשר לנאורות או ליברליזם.
אני יכולה להתנגד להומוסקסואליזם, לצורך הענין. אני יכולה להתנגד ליהדות. אני יכולה להתנגד לאיסלאם או נצרות, להבדיל.זה אומר שאני אשפיל את זה?
ההשפלה באה מתוך ערכים קלוקלים של הבית, החינוך ושל האדם שעושה את זה. של הסביבה ששותקת על זה(הורים, בית, בית ספר). בעיקר המבוגרים הסובבים את הילד. וכו.
&nbsp
ביום שאני אתבטא כך, אני מקווה מאוד שראשית- ההורים שלי יתנו לי לדעת, חברות שלי יתנו לי לדעת,
בן זוגי ישאל אותי למה, למען ה' הוא נמצא איתי ואני אשאל את עצמי לאן הגעתי.

הבעיה שלו זה שהוא מדבר בשפתיים סגורות..

תשימו לב לזה...
&nbsp
שימו לב למשל כשהוא אומר את המילה procedure הפה שלו כמעט סגור לחלוטין כשהוא אומר את ה P מה שיוצר צליל חלש מאוד שרק הולך וקטן עוד יותר בהמשך המילה.. בגלל זה קשה מאוד להבין מה הוא אומר...
&nbsp
&nbsp

haych

New member
אני ממש מסכימה איתך

לא שמתי לב לדיבור לקוי אצל אייברי, אבל כן יש כזה לאריזונה (שבמקרה שלה זה נורא חמוד בעיניי).
גם אני חושבת שאוריאל נראה טוב, במיוחד אם הוא היה בלי השפם.

דרק יפה בעיניי, פשוט הזקנה לא עושה לו טוב והוא נראה עכשיו ממש רע, אבל צריך לזכור לבחור חסד נעורים.

גם בעיניי קלי מהממת, היא סקסית ברמה אחרת ומבנה הגוף שלה מתאים לה בול.

אני לא אוהבת את היופי של איזי (שוב-היופי הבובתי הזה...) לקסי וג'ו (החברה של אלכס) מדהימות!!! והאמת שגם לכריסטינה יש יופי מיוחד-במיוחד כשהיא מתלבשת יפה בסדרה או בראיונות. היא הורסת.

haych

New member
מסכימה לגבי הבעל של ביילי

אני חובבת שחומים :)

haych

New member
איזה חורים למשל?

דווקא לא שמתי לב לחורים בעלילה.
אבל אני ממש מסכימה עם כל מה שכתבת. הכל מופרך ומנופח, ובעיקר-כבד! חייבים להביא בדחיפות דמויות מצחיקות. כולם מאוד מדוכאים וחסרים הדיאלוגים הקלילים. כריסטינה הייתה מצחיקה בטירוף בגלל הציניות והשנינות שלה והדינמיקה עם מרדית - חייבים שמישהו יכנס למשבצת הדמות המשעשעת.

כמהאפשר

New member
וואו, יש המון.?

ובכלל, אני פחות אוהבת את זה שאין בכלל מתח בסדרה. נניח אם משהו קורה, לא נבנה מתח מסוים אלא ישר נותנים לנו את הפתרון מה זה.

חורים כמו... אם בעונות הקודמות האקסית של דרק טסה לסיאטל בשביל כל שטות, כאשר מארק מת היא נעלמה משם? לא מובן מה קורה איתה?

לא כאשר הוא מת, לא במשך כל שלושת הפרקים שסבבו את זה.

כריסטינה- לגמרי. אני חושבת שחלקית ביילי אמורה להיות משעשעת (אבל היא משחקת בהגזמה מטורפת ומקצינה היכן שהיא לא אמורה להקצין) וקלי אמורה להצחיק.
אבל הכל נהיה סוג של "שומרת אחותי"- הספר. הכוונה טובה, אבל הם כבר לא יודעים מה עוד להעמיס על הדמויות. בסופו של דבר זה אמור להיות אמין וכרגע רק חסר שיחתו שם חייזרים או מישהו יתלה את עצמו מאהבה נכזבת (האמת שציפיתי שליאה תחתוך את עצמה או משהו בסגנון...)

איטלקי8

New member
קלי צריכה לצאת עם גברים.

וחייב לומר שכיום אין אף דמות על תקן הצינית מצחיקה בסדרה.
הכל דרמה כבדה משולב בטלנובלה מגוכחת.

כמהאפשר

New member
לדעתי דווקא נחמד ששלבו גייז

דווקא לקלי באמת מתאים יותר להיות עם גברים והחיבור שלה עם מארק היה מושלם, חבל שהרגו אותו.
הקטע הזה שלה, הבייתי והנשוי.. מילא אם זה היה עם מארק-
אפשר היה לעשות את זה קליל, כייפי, רענן,
אבל כמו שהוא כרגע, זה ממש מוציא מהדמות את הפוטנציאל שלה.
&nbsp
באופן כללי, חסרות לי דמויות של הומואים ולסביות שם.
בכל חברה יש הומואים, לסביות, דו.
בארון או בחוץ.
&nbsp
זו הייתה גם אחת הסיבות שנניח המשחק של ג'ורג' היה נוראאאאאי בכל פעם שהוא התקרב לבחורה.
יש גייז שפשוט לא יודעים לזייף.

haych

New member
חסרות לך דמויות?

היו לא מעט! אולי לא בתפקידים הראשיים, אבל היו. יהיה מוזר להוסיף עוד דמויות של הומואים/לסביות כי לדעתי זה לא יהיה טבעי בייחס לייצוג שלהם בחברה (אלה שמחוץ לארון לפחות). הרי רק דמויות ראשיות יש שתיים. חוץ מזה היו את ליאה מרפי, את הרופאה הסקסית שאריזונה בגדה בה עם קלי ועוד הרבה רופאות שרק ציינו שהן לסביות אבל לא הראו אותן (כשאריזונה מנתה לקלי את כל הבנות שהיא שכבה איתן). וזה רק מה שעולה לי בשלוף-אני בטוחה שהיו עוד.

כמהאפשר

New member
ביחס למספר בחברה?

המספר בחברה הוא גבוה יחסית למה שהיה בסדרה, אם כבר.
&nbsp
מה היה בסדרה? הומואים לא היו בכלל.
לסביות- מלבד אריזונה לא היו בכלל.
דו- ליאה, והרופאה השניה.
&nbsp
אבל זה בדיוק הענין זה לא היה חלק מהן, המיניות שלהן לא הייתה חלק מהן. וחבל.
דמויות שוליות לחלק קטן של פרק ותו לא.

איטלקי8

New member
ומספר הרווקים לא מציק לך?

איך כל הדמויות בסדרה רווקים שנכנסו למערכת יחסים בסדרה.
כל הרופאים הבכירים, רווקים.. איך?!
&nbsp
בכל הכנות, הדמות היחידה שאני יכול לומר עליה שהיא מייצגת איזשהו מימד מציאותי זה ד"ר וובר.
&nbsp
ואגב, נראה לי יש סיבה למה שונדה בוחרת דווקא להתמקד בלסביות ולא בהומואים... לסביות זה משהו שיותר קל לציבור לקבל אותו באופן כללי...

כמהאפשר

New member
כן ולא.

לא מוזר לי שאנשים שעובדים באותה מסגרת מכירים במסגרת הזאת. זה טבעי למדיי.
שוב, יש הרבה חורים בעלילה שם. צודק.
&nbsp
לגבי הומואים ולסביות- לא לסביות זה מה שקל לציבור לעכל. לציבור "קל" לחשוב על שתי נשים יחד,
אבל לא על לסביות אמיתיות, בחיים אמיתיים,
שבוחרות לבנות בית ולחיות חיים יחד, לגדל ילדים יחד.
בפן הזה, דווקא ממה שאני רואה גייז מתקבלים בצורה הרבה יותר רגועה. הם גם נוטים לעשות פחות רעש ולחיות את החיים ברוגע.
&nbsp
כאשר אנשים רואים דמויות של גייז, הומואים, לסביות וכו'-
הם לא באמת חושבים על החיים שלהם, האמיתיים. על בניית בית, ילדים. הם רואים את הדמות. וחבל.
לרוב, כן? לא כולםגם מבינים שאין טייפקאסט אחד של הומואים, לסביות, דתיים, חילוניים, חרדים, ימנים, שמאלנים.
&nbsp

איטלקי8

New member
שימי לב שבכל הסדרות הללו

הטייפ קאסט של הגיי הוא הטייפ הנשי...
את לא תראי שם דמות של גיי כמו אלכס קארב.
&nbsp
שאלי את עצמך למה.

כמהאפשר

New member
אני לא שואלת את עצמי כי התשובה מאוד פשוטה, היא בדיוק מה

שכתבתי.
&nbsp
אתה רואה הרבה גייז כמו אלכס, פשוט חלקם בארון וחלקם עושים את היציאה על המסך. התשובה היא אנחנו- האנשים.
לאנשים קל יותר להתמודד עם הקריקטורה וכמו שכתבתי,
אף אחד לא מתמודד עם האדם, אלא מעדיף את הדמות המבדרת.
&nbsp
אין "טייפ קאסט" של הומו. אין דמות טיפוסית שולטת במציאות, בדיוק כמו שאין לסבית בדמות טיפוסית שולטת.
לא קיים דבר כזה.
יש חלוקה לבוצ'ות, טומבויז, פמיות וכיו"ב- אבל יש מספיק באמצע. כך גם אצל גברים.
&nbsp
התשובה מאוד ברורה, במיוחד אם יצא לך לחיות קצת בקהילה.

haych

New member
הכוונה שלי הייתה

שבבי"ח, שהוא מקום עבודה לא מאוד מאוד גדול, ובמיוחד כשהסדרה מתמקדת בחלק קטן שלו-יש כמות גדולה של לסביות/בי מחוץ לארון. תקחי מחלקה בבי"ח רנדומלי: אני מאמינה שמספר ההומואים/לסביות/דו המוצהרים הוא די קטן.
את סופרת רק את אריזונה, ליאה וקאלי שהסיפור יותר התמקד בהם, אבל עדיין היו איזכורים גם לדמויות רבות אחרות. הנושא מדובר בסדרה ולא מודחק. חוץ מזה שדווקא במקרה של קאלי ואריזונה אני חושבת שהמיניות כן הייתה חלק מהן, במיוחד של קאלי. ויותר מזה שהראו מערכות יחסים שאינן הטרוסקסואליות-התמקדו בנושאים חשובים כמו הקבלה/דחייה מצד ההורים וההיבט הדתי (אבא של קאלי שהיה לו מאוד קשה לקבל אותה והביא את הכומר כדי ש"ישנה" אותה, וכשאמא של קאלי החרימה את החתונה כי היא דתיה).
אני חושבת שהנושא מקבל את המקום המדוייק שלו בסדרה. כן מכירים בזה שהומואים ולסביות נמצאים בכל מקום (בדגש על לסביות, ואני מסכימה עם הטענה שזה בגלל שלסביות יותר קל לקבל באיזשהוא אופן), מדברים על זה ומעלים סוגיות רלוונטיות, אבל מצד שני הנושא לא מקבל מקום מרכזי בסדרה-כי הוא לא העיקר. אני חושבת שאם היו מכניסים עוד דמות ראשית שהיא לסבית שזה כבר היה מוגזם.

למעלה