מה עושים עם צוואר כואב

אביטל +

New member
מה עושים עם צוואר כואב ../images/Emo10.gif ../images/Emo35.gif

אתמול ביוגה כנראה עשתי תנועה לא נכונה ומאז קצת כואב לי הצוואר זה כמו שישנים בתנוחה לא נכונה. אוף, איזה יום מעצבן. כואב לי הצוואר אני צריכה לעבוד על פרוייקט מעצבן ובמקום לבוא ולפגוש חברים אני צריכה ללכת לאירוע משפחתי מעצבן ומה שלום כולם היום ? שלגייה, אני מקווה שאת מרגישה יותר טוב

tuti f

New member
אביטל../images/Emo42.gif

מסאג´ טוב טוב באזור הכאוב...אבל בעדינות !!!! או מקלחת חמה שתשחרר קצת את האזור. עדיף לא לישון עם כרית עד שלא יעבור הכאב.. יש גם מישחות להקלת הכאב כמו וולטורן אבל הריח שלהם לא משהו בכלל מקווה שיכלתי לעזור תרגישי טוב
אוהבת, תותי

אביטל +

New member
תודה תותי

מקלחת חמה לא עזרה כל כך אתמול ננסה שוב בערב מסאג´ - את בעלי היקר אני אפגוש שוב רק בלילה ועד אז אין אף אחד שיעשה את זה אני אנסה לקפוץ לבית מרקחת לקנות את המשחה זה לא נורא כואב, אני סתם מתבכיינת
תודה על העצות

שלגיה**

New member
בוקר טוב אביטל

צר לי לשמוע על עניין הגב...לדעתי אין שום דבר שעוזר ממש למעט לתת לזמן לעשות את שלו...אולי עיסוי קל יעזור (אני לא בעד וולטרן)... היה לי את זה כשעשיתי בחינה וישבתי שלוש שעות באותה תנוחה...והזמן עבר ואיתו גם הכאב. אני מרגישה רע נורא.לא שינתי כל הלילה,השתעלתי והיו לי צמרמורות נוראיות. אני בעבודה ולידי 2 כוסות תה צמחים גדולות....אני אגיע למפגש כמובן (חבל שאת לא תהיי) ומקווה עד הערב להרגיש יותר טוב.... תרגישי טוב ותהני עם המשפחה הערב (משפחה זה חשוב ...)

אביטל +

New member
לא הגב - צוואר

זה מה שחסר לי, כאבי גב... אני מאוד מקווה שתרגישי עד הערב קצת יותר טוב ושתהני

אויייי שלגיה......../images/Emo10.gif

חשבתי במסרים לשאול איך את מרגישה. יווווואוו......איזה עצבים. לקחת ויטמין C או אכיניצאה?? משהו?? הכדורים רק מקלים על הסימפטומים ומה שכתבתי לך עוזר להחלמה מהירה. כל כך משגעעעעע אותי שאת סובלתתתת.. אוףףףףףףףףף..... דליה.

תמי ב

New member
היי דליה! ../images/Emo39.gif

אני מבריאה מעוד התקף קטן של השושנה... (שהגיע כשהורידו לי את המינון של הטיפול המונע ל 500מ"ג פניצילין ליום). אז אני שוב עם שני גרם ליום, וקצת נרדמת לי בכל מקום... לפעמים נשבר לי ה #$&*@!!! משתדלת לזכור שיש צרות גדולות יותר (טפו, טפו, טפו). ובקשר לדיאטה, קוראת את הספר של סוזאן פאוטר "עיצרו את הטירוף", ומנסה להתחיל לחיות לפיו. מכירה את הספר? היא מדברת שם על איך לעצור את טירוף הקפיצה מדיאטה לדיאטה, להתחיל לנשום נכון, לאכול נכון (יש לה שיטה לחשב את אחוזי השומן במזון לפי ערכם הקלורי, ולא לפי ערכם המשקלי) ולהתעמל *בלי להיחנק מרוב מאמץ*.

שלגיה**

New member
הי תמי

אני מכירה את הספר ,יש לי אותו ויש שם הרבה מאד דברים חכמים. סמדר פרגר עשתה את השיטה של סוזן פאוטר והשילה 45 קילוגרמים ואפילו פרסמה ספר דומה. ספרי איך הולך ומה את לוקחת לעצמך מהספר הזה.נשמע מענין. אני פעם קראתי בו וגמרתי אותו לפני השינה וכנראה בחלום חלמתי שאני עושה את התכנית של הספר ומאז הספר מונח על המדף ליד הספר של דיאטת המכורים לפחמימות ועוד ... בהצלחה וטוב לראות אותך כאן איתנו,נעלמת לי...

תמי ב

New member
גם לי יש כבר מלא ספרי דיאטה...../images/Emo9.gif

רזה לתמיד, דיאטת הלחם, המכורים לפחמימות (הראשון בעברית והשני באנגלית) ועכשיו הגברת פאוטר... בהתחלה עיצבנה אותי המרירות שלה, והעובדה שהיא מן "מתחכמת" כזאת, אבל בהמשך התרגלתי. יכול להיות שבכל המרירות הזאת יש פשוט מסר: הנה, החיים שלי לא היו טובים, הייתי מלאת שנאה כלפי כל העולם וכלפי עצמי, ובכל זאת הצלחתי לצאת מזה. ואולי זה סתם סגנון כתיבה שכזה. השיטה שלה לחישוב אחוזי השומן שבמזון נראית לי הכי נכונה בעולם!!! כי באמת, למה מחשבים את אחוזי השומן לפי משקל? זה ממש לא הגיוני! הרי השומן מצד אחד קל מאוד, ומצד שני, תורם הכי הרבה קלוריות!!! כשקראתי את זה פשוט נפל לי האסימון. תבלו יפה היום במפגש! בכל מקרה לא אוכל להגיע בקרוב: הכרזתי מלחמת חורמה על המינוס בבנק! הכנסתי את כל המשפחה למצב של הידוק חגורה לשלושת החודשים הקרובים.... לא צריך לרחם עלינו: יש מנוי לבריכה (כולל חדר כושר), מנוי לכבלים ומנוי לסיפריית הוידיאו (כל זה מורשת העבר הבזבזני שלי....) אבל *אין* קניות מיותרות, ואין בילויים בקולנוע, ושאר בילויים בחוץ בשלושת החודשים הקרובים. היום, למשל, חסכתי המון כסף בכך שלא קניתי גלידת טופו דיאטטית. למרות שנורא רציתי. נכון שאני גיבורה? אז תבלו יפה, ושילגיה, תרגישי טוב!

שלגיה**

New member
הי תמי

חבל שאת לא יכולה להגיע למפגש אבל אני מבינה אותך. לעניין סוזן פאוטר... כל העניין עם השומנים הוא מאד נכון רק שאני לא מתמטיקאית טובה וזה לא מסתדר לי כל כך.. אולי פעם עוד אשוב לזה עם שכנוע של כמה אנשים מהצד... גלידת טופו זה נהדר אבל נורא יקר ! אני מסתפקת בגלידה דיאטטית של שטראוס... גם לא זול אבל פעם ב.. זה טוב. אשמח לראותך כאן יותר תודה על איחולי ההחלמה. ובהצלחה עם הגברת דאוטפייר...(סליחה פאוטר..).. שלגיה

תמי ב

New member
שלגיה, שכחתי להוסיף משהו:

האמת היא גם שבגלל מה שנקרא "המצב", ביקשתי מילדי לא לבלות בת"א (עוד לפני שהתחלתי בהידוק החגורה), אז בכל מקרה אני צריכה לבדוק עם עצמי אם יש אפשרות שגם אגיע למפגש בעזריאלי, וגם הילדים שלי ימשיכו לשמוע בקולי... לא פשוט העסק. ובקשר לגלידה: אני לא יכולה לאכול *שום* מוצרי חלב. אז בד"כ אני פשוט "גונבת" מהמקרר קצת גלידת שרבט פשוטה כזאת. זה זול מאוד, אבל *מלא* סוכר.

שלגיה**

New member
תמי

אני לא הסכמתי איתך בעניין עזריאלי בעבר וכך גם כיום.המצב הבטחוני לא צריך להרחיק אותנו מקניון (שהוא המקום היותר בטוח כיום).הסבירות לההרג בכביש בתאונת דרכים יותר גבוה מלהפצע בפיגוע ! ובטח שחלילה לההרג..! לא לדאוג כל כך ! צריך להמשיך לחיות ולא לפספס שום הזדמנויות בחיים של הנאה וכיף עם אנשים. זו דעתי...

תמי ב

New member
אין לי ספק שאת צודקת!

ואני בהחלט עובדת על עצמי בכיוון. ב OA (שכחתי, יש לי כמובן גם את הספרות שלהם...) קשרו יפה את אכילת היתר עם צורך לשלולט בעניינים. אני מה-זה התאמתי לפרופיל האכלן-הכפייתי שלהם. משהו-משהו. אני מנסה להיפטר מהתכונה הרעה הזאת, ובהחלט השתפרתי עם השנים. אבל הייתי *כל כך* כפייתית, אז עוד לא הצלחתי להיפטר מהכל...

תמי , פליזזזזזז

תמי, א-ת ח-י-י-ב-ת לעשות משהו!! את עדיין ילדה (צעירה. מה זה? את בת גילי תמי!) זוכרת את המכתב באורך שתי מטר שכתבתי לך? תשמעי, אל תיבני את עצמך רק על פן אחד של הרפואה (הקונבנציונאלית) לו היא היתה מוכיחה את עצמה לא היו צומחות גישות אלטרנטיביות נוספות אז זה אומר משהו נכון? (בכלל אין לרפואה ה"רגילה" היבט הוליסטי לגבי מקור הבעיות הרפואיות, וזה מעמיד בספקנות לעיתים את המסקנות שלהם במיוחד כשאין הצלחה). אמרתי לך שבלימודים שלי במינהל רפואי, דובר על הנזק שנגרם בשימוש ממושך באנטיביוטיקה בטווח הזמן הארוך ! החיידקים בעשורים האחרונים מפתחים יותר ויותר עמידות כנגדה וזה חמור מאוד! מאלץ את הרופאים להגדיל את המינון...וכשזה לא עובד לתת אנטיביוטיקה חזקה יותר. אין ברפואה הקונבנציונאלית תשובות לכל דבר וצריך להיות מפוקחים בקשר לזה! ככלל יש אנטיביוטיקה אחת ואחרונה שפותחה היום שרק כנגדה החיידקים עדיין לא עמידים. פיתוח האחרון. ונותנים אותה רק בבתי חולים במקרי חירום תחת השגחה. כשקרה מה שקרה לילדיי, סיפרתי לך שבאינטואיציה הרגשתי שעליי לחפש אחרי עוד תשובות (ואז ההומאופטיה בכלל היתה בחיתוליה בארץ) ובסוף היצלתי את הילדים שלי. מה שאני אומרת, זה אל תתקבעי! כשאת רואה שהענינים לא מסתדרים ומשהו לא הולך אל תהססי לבחון עוד אפשרויות (נתתי לך שם של רופא הומאופט למשל). כי זאת המסקנה המתבקשת. יש לי את הספר של סוזן פאוטר וקראתי אותו. הוא מעולה!!! וכל מילה בו זהב! ויש עוד ספר מאלף שנקרא: "עם ישראל חי וחולה" מאת יהודה מנור. מאוד מומלץ. משגע לשמוע כמה שאת סובלת מהענין של השושנה הזאת! ($%^&*^)^&). אמן ונשמע במהרה שמצאת פתרון ותצאי לחיים בריאים וטובים יותר. אמן!!!! אם יהיה לך חדשות לא משנה ספרי לנו...(לא ידעתי כבר מה קורה לך. דאגתי לך מאוד). דליה.

אביטל ../images/Emo7.gif

יש משחה בשם ויקס רק שנדמה לי שהיא אזלה מהשוק...אבל יש לה תחליף. זו משחה שמורכבת מחומרים טבעיים פעילים כמו מנטול קמפור וכו´. שחודרים ופועלים פנימה בשריר וזה עוזר פלאים. כדאי לך מאוד שיהיה לך באופן קבוע בבית כי אם חלילה זה קורה שוב כמה שמטפלים בבעיה כזו מהר יותר יוצאים מזה יותר מהר. אל תימשכי את עצמך ככה...
יש פתרון וחבל שתיסבלי.. ספרי לנו אח"כ מה קורה טוב? יום קל כמה שאפשר, דליה.

Happy1

New member
יש גם את השמן הסיני...

לי באופן אישי הוא תמיד תמיד עוזר. כמה טיפות למרוח בתנועות מסג´ וכל השרירים מורפים... שווה נסיון !

למעלה