מה עושים עם צוואר כואב

Happy1

New member
אני ?! דיווח ?! ממתי ??../images/Emo163.gif

טוב, תני לי כמה שניות להתאושש...

firte

New member
אוי הפי..לא ראיתי שגם את הצעת ../images/Emo3.gif

הפי,רוצה לשמוע משהו מצחיק?????????????
ראיתי בפורום השכן של דיאטות והשמנה שאחת שם כתבה הודעה לחברי הפורום היא דיי התפלאה שיש עוד הפי(גם אצלם יש) ,בטח היא חושבת שאת מתחזה
חי חי חי. יום טוב
אפי

Happy1

New member
כן ראיתי אפי !../images/Emo9.gif

וגם עניתי לה (אולי לא בשיא הנימוס, אבל קצת עצבן אותי ) אני הפי המקורית !!! עוד מימים ימימה... חוץ מזה השמות שלנו לא בדיוק אותו דבר עכשיו: אני Happy1 והיא Behappy...יחי ההבדל הקטן...

firte

New member
אביטל../images/Emo122.gif

ככה את נראית?????????????? אולי תדברי עם המורה ליוגה??????????? מציעה לך למרח שמן סיני. את צריכה משהו שיחמם את הצוואר. החלמה מהירה אפי

אביטל +

New member
לא זה לא כל כך נורא

זה פשוט מציק ומפריע המורה ניסתה לעשות לי קצת מסאג´ אבל היא חושבת שזה יעבור מעצמו. מה לעשות - קורה. לא נעים, לא נורא. אני אחכה עד הערב לראות האם יש שינוי ואם אין אז אני אקנה אחת מהמשחות. גם ככה אין לי גישה לבית מרקחת עד אז. תודה לכולם על העצות והדאגה. אתן מתוקות

הגנובה

New member
היי אביטל!

בזמן האחרון אני הולכת למסאז´יסט (אני עושה מסאז´ לימפאטי) והוא קורא לכל כאב בשריר "דלקת".... אין לי מושג למה, אבל זו ההגדרה שלו... המלצתו: לעשות אמבטיות חמות ולעטוף את המקום... להוריד את דרגת המאמץ של השריר לכמה ימים והכל יחזור למקומו בשלום!

תמי ב

New member
מה זה בדיוק מסאז´ לימפאטי?

יש לי קרסוליים נפוחים מאוד, (בגלל שושנה חוזרת) ונאמר לי שכדאי לי לעשות. זה כואב? יקר? יש בקופת חולים? רואים תוצאות? סליחה על "מתקפת" השאלות.

הגנובה

New member
מסאז´ לימפטי...

מסאז´ לימפטי למיטב הבנתי - מנקז את הנוזלים מהבצקות הקיימות בגוף לכיוון בלוטות הלימפה ומשם .... החוצה....דרך השתן. מסאז´ כזה כדאי לעשות אצל מי שיודע מה הוא עושה... אחרת אפשר להישאר במצב גרוע יותר מהמצב ההתחלתי. חלק מהטיפול כואב... אפשר לסבול... ממש לא נורא... לרוב המסאז´ נעשה בעדינות. המחיר נע בין 150 עד 250 ש"ח, תלוי למי את הולכת. דרך קופת חולים לאומית ניתן להשיג את המסאז´ ב-60 ש"ח לחצי שעה ונדמה לי שיש כמה מגבלות... צריך לברר. תוצאות רואים גם רואים! עניתי על כל השאלות? אם יש משהו לא מובן... אשמח לענות על שאלות נוספות. להתראו..או..ת

אביטל +

New member
היום הצוואר יותר טוב ../images/Emo13.gif

למרות שישנתי על ספה לא כל כך נוחה. הייתה לי לפני 3 שנים דלקת ברגל שנבעה מבעיה בבלוטות הלימפה אבל זה עבר ואז באמת עברתי סידרת מסאז´ים לימפטיים באזור הנפיחות ועד כמה שאני זוכרת הם לא היו ממש עדינים אולי זה תלוי במצב ובאזור בגוף תמי - גם אצלי הייתה נפיחות איומה ברגל נסי לברר האם זה קשור

תמי ב

New member
אביטל, אני שמחה שהצווארהשתפר!

ותודה על המידע בקשר למסאז´ הלימפטי. הרופא שלי אומר שאין מה לעשות נגד הנפיחות. שזה בגלל הצירוף המופלא של שושנה+עודף משקל. הרגל של השושנה נפוחה נורא בקרסול, ואני מרגישה לפעמים כמו מישהו שברח מקרקס. כי אנשים *רואים* את זה איכשהו, למרות שאני מקפידה על מכנסיים ארוכים. (גם כפות הרגליים נפוחות, אז כנראה שזה מה שמושך תשומת לב לאיזור ההוא). מצד שני, רק המחשבה על מישהו שייעשה לי מסאז´ ברגל הזאת, גורמת לי לפאניקה, כי הקרסול *כולו* כואב כל הזמן כמו סימן כחול. נגיעה הכי עדינה ממש כואבת. גיליתי שיש מאכלים שמגבירים את הנפיחות (כמו קמח, קפאין ומלח) ואני נמנעת מהם בדרך כלל. אבל לפעמים "מתגלץ´ " לי מאכל לא נכון או בגלל הכחשה שלי (אתמול אכלתי שני מלפפונים חמוצים, ורק אחרי שגמרתי אותם, "נזכרתי" שאסור לי) או, לפעמים, יש כל מני מרכיבים סמויים במזון. לכן אני משתדלת לאכול רק אוכל טבעוני שהכנתי לבד. יום טוב!

הגנובה

New member
עם כל הכבוד לרופא!!!!

נסי להתייעץ עם מטפל הומאופטי או מעסה שמתמחה במסאז´ לימפטי... הם יכולים להפתיע אותך לטובה. בכל מקרה, הכל יותר טוב מלסבול את המצב הזה לאורך תקופה כל כך ארוכה ובסוף להבין שלמרות כל מה שהרופא אמר לך - ניתן היה לטפל ברגל! בעקבות הנסיון רב השנים שלי עם רופאים... רופים הם רק רופאים הם רק בני אדם!! הם מוגבלים בידע שלהם בדיוק כמו כל ה"הדיוטות" (במרחאות כפולות) הסובבים אותם!!!! נסי! אין לך מה להפסיד! בהצלחה איריס

תמי ב

New member
תודה! יש לי בן-דוד

שאין לי קשר אתו, אבל לאמא שלי יש. (לא שרבתי אתו או משהו: הוא פשוט מבוגר ממני בהרבה, ואף פעם לא דיברנו בינינו, כי לא היה על מה....) בקיצור, הוא מנהל באחד מבתי החולים הגדולים. אמא שלי תטלפן אליו בימים הקרובים, ותתייעץ אתו, אל איזה מומחה כדאי לי לפנות. אם זה לא יילך, אפנה לכיוון ההומיאופטי.

למעלה