מה קרה למוזיקה היום?!

מה קרה למוזיקה היום?!

היום בעבודה היתה לי שיחה מעוד מענינית עם חבר במסנג'ר (יש לי בסלקום פשוט פצצה), בקיצור שוחננו לנו על המצב של המוזיקה היום והגענו לנקודה שבעצם כבר למלה מ10 שנה לא ראינו להקה אחת שבאמת מליחה להגיע לאיכות ולעוצמה שהיו ללהקות שכולנו גדלנו עליהם (גם אם זה נירוונה וגם אם זה הDOORS) ובעצם אני שואל מה הסיבה בעצם שאנחנו לא זוכים לראות "ג'ים מוריסון" חדש? מה דעתכם? הניו איג' מטאל הזה זה לא מוזיקה!!! שרון

דעתי היא שלא יהיה לעולם עוד ג'ימורי

סון, וגם לא צריך להיות. המוזיקה עכשיו פחות טובה, מה לעשות, אבל לא צריך לחיות על שנים עברו, יש גם טובים בשנים האלו, אתה סתם צריך לגלות

tirasc15

New member
לדעתי..

אולי באמת כבר לא יהיה מישהו שבאמת ישתווה ללהקות שהיו בעבר, אבל מילת המפתח פה היא "עבר" ולא צריך לחיות בו..! נכון, המוזיקה פחות טובה כיום, אבל צריך לחפש ולראות שדווקא אפשר למצוא מי שעושה מוזיקה די טובה...

tirasc15

New member
המ.. בטעות מחקתי את זה בזמן שכתבתי

באתי להגיד שהדעה שלי היא דומה לשלך..

yahel22f

New member
לשרון

האמת שגם אני מחפשת קצת מוזיקה של פעם אני יכולה לברר לך על עוד זמרים אבל לא כרגע אם אתה רוצה תתן לי את הכתובת שלך במסנג'ר ונדבר גם לי יש זה ממש מגניב בהתחלה חשבתי שזה יתנתק לי מלא אבל לא...

היי שרון...

אין לך מה לעשות בעבודה חוץ מלהיתכתב במסנג'ר ("מהסלקום שזה פצצה") אתה רואה כל דבר היום זה אלקטרוניקה. זאת הסיבה שאין כבר מוזיקה כמו של פעם....

המממ הבעיה לדעתי...

זה שיש מסנג'ר בסלוקם שמאפשר לי להוריד קצת הראש מהעבודה זה משהו אחד.. הבעיה שכבר אין LSD טוב כמו שהיה פעם...(-: גים מסתכל עלינו מלמלה ובוכה...(אבל בטח מגלגל יחד עם קורט קובין ושאר החברה)..

kittycatbone

New member
לדעתי...

כי אנחנו בתקופה של.. מסחור! כמובן שיש עדיין מוזיקה טובה שיוצאת בשנים האלה, אבל רוב הלהקות האלה הן להקות שהתחילו בעשורים שלפני, ובכל זאת.. המוסיקה הפופולרית של עכשיו הרבה יותר ממוסחרת ואין ממש דגש על ביטוי ומוזיקה, אלא על יותר קצביות ו"משהו שאפשר לרקוד איתו". כמובן שהכל כאן בהכללה הרבה יותר, מאחר ואותה מוזיקה גם הייתה קיימת בשנות ה-80 וה-90 אבל אני חושבת שבעשור הזה זה הרבה יותר חזק במוזיקה. ובכל מקרה- אני אופטימית... לאורך כל ההסטוריה במוזיקה, תמיד יש תקופה שבה המוזיקה נועדת לפופולריות, ולאחר מכן כדי לצאת כמרד, יש דגש יותר על הביטוי ודברים כאלה כמו שאמרתי לפני זה או שזה פשוט הופך למשהו מסובך יותר. ככה שלדעתי, עוד כמה שנים יבוא כנגד סגנון המוזיקה ה"ירוד" הזה (לדעתינו אני מניחה) משהו חדש, שאולי הוא משהו שאנחנו יותר מסכימים בו, ובאנחנו אני מתכוונת לכל האלה שאיתך אומרים שהמוזיקה של היום היא פשוט גרועה.... סתם איזה תיאוריה שלי, אבל נחיה ונראה! ובינתיים ננסה להסתדר עם האמנים שכן שווים משהו..

kittycatbone

New member
ובקשר למה שאמרתי

על המוזיקה של עכשיו, שזה בעצם העיקר- הקטע שלה הוא להיות קליטה יותר, וזה בא בחשבון על האיכות של המוזיקה עצמה גם. (לא שמשהו קליט חייב להיות גרוע אני מניחה!)

Dead Scene

New member
יש מוזיקה טובה, אבל היא אנדרגראונד

כלומר לא תמצא להקות טובות בMTV כיום. תרבות הפופ דיי הרסה את זה. ההמון מעדיף מה שפופלארי ומפורסם וקליל מאשר מה שעמוק ויחודי. חבל.

izzys

New member
../images/Emo105.gif../images/Emo45.gifהוצאת לי את המילים מהפה!

יש מוזיקה טובה היום, אבל להקות כאלה

כמו נירוונה והדלתות לא יהיו, יש עדיין מוזיקה טובה, צריך רק לחפש קצת P:

pink cigarette

New member
זה מאוד פשוט.

הבעייה עם המוזיקה היום היא שהיא עוד לא הספיקה להתיישן. :)

everynormal

New member
המוזיקה היום קצת מתה

זה בגלל כל האינטרנט והתוכנות שיתוף קבצים אז אנשים רק מורידים מהאינטרנט ולא קונים דיסקים ובגלל זה כל הזמרים מתמסחרים כי הם רוצים כסף. אין היום גיבורי תרבות כמו ג'ים מוריסון או קורט קוביין או אדי וודר או מי שזה לא יהיה. רוב להקות הרוק היום הם להקות אימו כמו פל אאוט בוי מיי כימיקל רומנס פאניק אט דה דיסקו וכל זה.

dafi daf

New member
לדעתי..

היום כולם מנסים להיות מחוץ למה שבאופנה[מה שהופך את האנדרגראונד להיות אופנה,אבל זה כבר דיון אחר], אז זה די בעייתי שיהיה משהו באמת טוב שלא יתמסחר ויהפוך לגרוע תוך דקה... אבל פה ושם יש דברים טובים. [יש לי ניסוח נורמלי בראש,אבל רק אני מבינה אותו-אז נלך על המבולבל.]

למעלה