מחפשת אישה פונדקאית

milanat

New member
מחפשת אישה פונדקאית

שלום רב חג שמח!אני מחפשת אישה פונדקאית מתיאמה מבחינה רפואית וכלכלית. כל מי שמעוניינת נא תיצרו איתי קשר ב:055325466 או [email protected] תןדה מראש ופורים שמח מילנה

מירבי*

New member
את מחפשת פונדקאית או את פונדקאית

שמחפשת זוג הורים? לא הצלחתי להבין מהפניה שלך..כתבי לנו שוב... מירבי*

milanat

New member
אישה פונדקאית

אנו זוג שמחפש אישה פונדקאית. תודה מראש מילנה

מירבי*

New member
ברוכה הבאה מילנה../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

שלום יקירה כדי למצוא פונדקאית צריך לפרסם מודעות בעיתונים הארציים והמקומיים, זה לא יכול להזיק לכתוב את זה בפורום אבל לא כדאי להסתמך רק על זה. תני לנו רקע..אתם הולכים לבד לתהליך? קיבלתם כבר את הטפסים מאביבה? יש לכם מכתב מהרופא המטפל? אנחנו פה בשבילך..נשמח לענות על כל שאלה ... בהצלחה מירבי*

מירבי*

New member
מילנה יקרה..בהמשך לשיחתינו..

הנה המספר של אביבה-02-5681275, צלצלי אליה ובקשי שתישלח לך את הטפסים. פרסמי מודעות בעיתונות המקומית ובווסטי. והכי חשוב..אל תילחצי..לאט לאט..את תראי שהכל יסתדר.. בהצלחה מירבי*

milanat

New member
מירבי, המון תודה

הי מירב. אני שמחה שדיברתי איתך היום. תאמיני עודדת אותי הרבה. את נתת לי כח להתחיל ולהלחם. אני לא מגזימה. אני כותבת לך עכשיו ויורדות לי דמעות. אנו ביקרנו ב 3 מרכזים לפונדקאות. היתי בטוחה שבלי המרכזים אי אפשר להתחיל את התהליך. סיפרתי את סיפורי לעובדת סוציאלית מקופת חולים. אמרתי לה את הסכומים. היא אמרה שאני לא אוכל לעמוד בזה והציעה לי אימוץ. בעלי לא רוצה לשמוע על זה.(על אימוץ) אחרי שיחתינו הבנתי שנוכל לחסוך בדמי תיווך. וזה המון כסף. אני כבר דיברתי עם אביבה וביומים הקרובים צריכה לקבל את הטפסים. תודה על התקווה שנתת לי מילנה

נונה33

New member
שלום לך חדשה חמודה!!!!!!!../images/Emo140.gif

רק לבד ללכת!!!!! לא לשלם תיווך לאף אחדדד הם מוצאים את הפונדקאיות כמו שאת תמצאי דרך העיתוניםםםםםםםם אל תתני לאף אחד להרוויח עליכםםםםם אנחנו מצאנו את הפונדקאית שלנו דרך מודעה בעיתוןןןןןןן בהצלחהההההה!!!!!!!!!!!!1 נונהההההההה

milanat

New member
תודה על התמיכה

אנו רק התחלנו. אני מחכה לטפסים אביבה. (צריכה לקבל אותם בימים הקרובים.) אחר כך אפרסם מודעה בעיתון מקומי ועיתון רוסי (וסטי), מה שהמלצה לי מירב. האם זה מספיק? את יכולה להמליץ על עיתונים מסוימים? היו לכם הרבה פונים? באיזה שלב אתם עכשיו? באיזה בית חולים עושים את התהליך? (מטנצלת על שאלות רבות) בהצלחה גם לך/לכם! מילנה

Yarik N

New member
את יכולה להסביר למה הכוונה ב:

..."בעלי לא רוצה לשמוע על זה.(על אימוץ) ..." מה השקולים שלו? מה ההתנגדות החריפה? או שהוא חוסם את האזניים בידיו כל פעם שאתם מדברים על כך ועדיין לא הספקת לנהל איתו שיחה בנושא?

milanat

New member
ל yarik n

בלי הגזמות, אף אחד לא חוסם את האוזניים. פשוט הוא מעדיף פונדקאות.

מירבי*

New member
מילנה יקרה, מה שלומך?

ספרי איך אתם מתקדמים.? יש משהו שאני יכולה לעזור לך? את צריכה מידע נוסף? מירבי*

milanat

New member
למירב../images/Emo23.gif

מירב! היום קיבלתי את הטפסים מאביבה. בכלל לא יודעת ממה להתחיל. בקידות? פסיכולוג? מחר אטלפן לאביבה(כאשר דיברתי איתה כשביקשתי את הטפסים אמרה לי להתקשר אליה כדי שתסביר). ועוד משהו לא הבנתי. טופס מסי 2 - חוות דעת מפורטת של רופא מומחה. יש לי את החוות דעת של פרופסור בידר (אם את מכירה). עכשיו מה אני אמורה לעשות? שימלא את הטופס ויחתום? נכון? מראש מטצנלת על הרבה שאלות. תודה רבההההההה על עזרתך ותמיכתך! מילנה

מירבי*

New member
מילנה, זה יותר פשוט ממה שזה נראה

הדבר החשוב ביותר בשלב הראשון זה למצוא פונדקאית, אחרי שמצאתם איתה יחד ללכת לאבחונים הפסיכולוגים והבדיקות הרפואיות. אני מכירה היטב את פרופסור בידר, רופא מקצועי ומאוד נחמד, אחרי שתעשי את כל הבדיקות שנדרשת לעשות לפי הכתוב בטפסים שקיבלת מאביבה, תיגשי אליו עם כל הבדיקות והוא ימלא את הטופס שיוגש מאוחר יותר לוועדה. אל תתנצלי על השאלות יקירה..בשביל זה הפורום הזה קיים, אני איתך יד ביד.. מירבי*

milanat

New member
מירב, שוב שאלות

יש פסיכולוג ו עורך דין שאת ממליצה עליהם? שהם מבינים בתחום הפונדקאות כמובן. אצל מי אתם עשיתם את האבחונים? ממה מורכב האבחון הזה? זה מלחיץ? תודה על הכל מילנה

מירבי*

New member
מילנה יקרה, שלחתי לך מסר עם

המלצה לעו"ד ולפסיכולוג, לגבי האבחונים הפסיכולוגים,אני מצרפת לך מאמר שכתב עבור הפורום הפסיכולוג הקליני ד"ר רון גאגין, תמצאי שם את כל הפרטים לגבי האבחונים. שבת שלום יקירה ובהצלחה מירבי*

נמשושה

New member
אימוץ מול פונדקאות

אימוץ היא אופציה נפלאה למי שמסיבות רפואיות אינו יכול להביא לעולם ילד ביולוגי. גם מאד הומנית מבחינת הילד המאומץ. אבל כשיש את האופציה...והבירוקרטיה והסכומים כבר לא משמעותיים בהבדלים ביניהם, הבחירה בילד ביולוגי די מובנת, ומאד טבעית.

מירבי*

New member
נמשושה אני חושבת כמוך, אפע"פ

שיש אנשים שהאופציה של פונדקאות נראית להם מאוד לא הומנית, הרצון לילד ביולוגי משלנו הוא טבעי וחזק כל כך וכשנלחמים על זה כמו שאנחנו נלחמנו ועוד נילחם הרצון מתחזק. ובקשר לדבריו של יריק או דבריה של יריק, אפשר לנסות להיות קצת יותר רגישים...ההודעה שלך למילנה לא ממש איך נגיד...לא ממש נעימה.... מירבי*

נמשושה

New member
מירבי עניתי ליריק לא למילנה

על שאלתו לגבי בעלה של מילנה שמתנגד לאימוץ. ניסיתי להסביר לו/לה מדוע יש אנשים שמעדיפים פונדקאות

נמשושה

New member
אופסס...טעות שלי

בקריאה שניה הבנתי שההודעה של יריק למילנה לא נעימה , לא שלי. סליחה סליחה! קבלי ביטול !

למעלה