מייקל הזה כזה תחמן!

מייקל הזה כזה תחמן!

תמיד כשהיו לו שירים לבחור הוא תמיד טען שלא מכיר אף שיר בעברית... מי ישמע נתנו לו שיר של שוקי ודורית... הלווווווווווווו, נתנו לך שלמה ארצי, אריק איינשטיין, וגרת מספיק שנים בארץ, ובכלל אתה מתעסק במוזיקה..., אז לך תעבוד על מישהו אחר. וההוכחה שהוא כן מכיר שירים זה שאתמול בחתונה וגם בשירה בציבור שהייתה בשבועות ובשבתות הוא פתאום כן מכיר שירים פחות מוכרים, אתמול הוא רקד ושר שיר מזרחי כאילו הוא אחותו האבודה של ליאור נרקיס... יאללה, צבוע, נמאסת, תחפף! בכלל לא ברור מה הוא עושה בהיכל התהילה... קריירת סולו לא הייתה לו, וגם בלהקה לא בלט יותר מידי. נראה לי שיש לו פרוטקציה בהפקה! מי בכלל מצביע לו?

abigl

New member
הקהל שלו אלה הילדות המסמסות ולאחרים אין כאלה

לאחרים יש קהל מבוגר יותר שמסמס פחות וגם עסוק בשעות האלה בדברים אחרים. גם בגמר הוא יגיע יותר רחוק מהאחרים.

איבונה3

Well-known member
אני אוהבת את מייקל ואני ממש

אבל ממש לא ילדה קטנה.....

השרדות10

New member
היי 5 התפגרה(וטוב שכך)לפני שנים,איזה ילדות?!

אנשים אוהבים אותו כי הוא מקסים,שר יפה,ומוכשר נורא

לפי מה שאמרת לא ברור איך רוחי

הגיעה עד הלום. אני משוכנעת שיש צעירים שגם מצביעים לה. אומנם לא ילדות כמו שלו. שמתם לב שהוא ציין כמעט את כל העולם-מעריצי הייפייב, ק`ת,ארהב והונג קונג ורק את הבנות הרכות בשנים המתלהבות לא ציין.לא יאה

מיק101

New member
לטיפה, הסברתי לך,לא להתעצבן, זה עושה קמטים

וירדת טו מאצ' אנד טו לואו על מייקל

ואני אוהבת את ה- 69 וגם את קווין לטיפה

אני חושבת שהיא גדולה ומדהימה ורק על זה

נשמה ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif ../images/Emo45.gif

אני מחפשת את הקטע של
והדבורה
כשרוחמה שרה לא ראיתי אתמול וכולם היום דברו רק על זה עידמון שם קישור?

מיק101

New member
אה את רוצה את ה../images/Emo54.gif../images/Emo228.gifוה../images/Emo55.gif

הבנתי, תשאלי את עידמן אם יש לו.... היום היא שרה נפלא, שמעת אותה?

רק את הביקורת הטובה של השוטפטים

בדיוק נכנסתי הבייתה אבל אהבתי שהיא כל כך נהנתה מזה אני חייבת להתקלח אחרי הליכה וריצה חוזרת עוד מעט פ'סדר...

מתה עליך

די ... אני מסריחה את הכיסא מזיעה לא יכולה לזוז מכם ה ל כ ת י . . . . . . . .. . . . . . .

למעלה