מייקל הזה כזה תחמן!

בוףברכה

New member
תיכף..תגיע..../images/Emo264.gif../images/Emo262.gif../images/Emo25.gif../images/Emo264.gifביוטי

המינהלת....ו...תדביק..ת'שרשורון..הזה...לשרשור הארוך...... תצטרכו...לגולל...ו...לגולל...ו...לגולל...ו................לגוללל....... (אוש..שזהו גם דרך..ל..כווץ את מייקל.

izmeral1

New member
בוף כך צריך למחוק.

אני בעד אבל לא לתת כאן הכללות. ראי איך היא כותבת רק לעג והכפשות על כול מי שבא מעדות המזרח זו מיק101 ועוד חברה אחת איבונה או לא יודעת מה שמה. אותה מיק כתבה רק רעות על בני ועל אילנה ועל איגי ולמה. כי היא ברוע זה סירכון הכוונה רק זה יוצא או חעג או קללות החפשות הוצאת דיבה. לועגת לי ולמי שיש לו דעה משלו בעד או נגד. על הכתיבה שלי . מי היא כאן בתפוז נועדה לגרום רע למשתתפים בפורומים. שתעזוב את האנשים לבעיע דעה. ולה מגיע משפט לזרוק אותה בכלל מתפוז.. לילה טוב לך

מיק101

New member
על איגי פחחחחחח עוד לא ראיתי ת'תכנית כשהיא

היתה שם.. את בדרנית נומרו אונו...

בוףברכה

New member
מיק...מתה על..מייקל..כי יש להם..אותו שם..

..זה ידוע..במסדרונות
..כולם..מתלחששים..ב"חדרי חדרים"..ש..מיק101..היא..בעצם
... היא...סתם..קנאית..וצרת עין..ואם היא לא הייתה...קרובה לקופרמן.. היו..מעיפים אותה....לאלתר..., ללא אפשרות חזרה..בשום..ניק.. ..ואפילו אם עידמן..ינסה להפעיל..ת
קשרים שלו..זה לא יעזור לה..

izmeral1

New member
זה כמו שאני אפעיל נגדה את ניצב מחוז הצפון

בני עבלייה היקר נגדה מה צריך דרך משפטית נגדה. על הניצב הגיס שלי מילה אחת והיא והיא תשלם במשפט אזרחי. למה בכלל להגיע לזה. קופרמן או מה שמו לא יעזור כאן . לכול דבר יש את ההבסר שלו . עידמון מבין את הצחוקים שלה. וגם מבליג. גם אני. אבל כאשר זה משפט קשה או לע כלפי אני לא מוכנה. לילה טוב לך בוףברכה. סליחה אם כתבתי שאת בחורה או גבר. ואני גם יודעת לתקן את עמצי. חגבי כול דבר. גם לבקש סליחה אם צריך. שוב לילה טוב לך.

יש אמת גדולה במה שכתבת/tapuzforum/images/Emo70.gif

ואנלא מבינה גם איך הוא מתקשר להיכל.גם הוא בעצמו לא מבין מה עושה ביחד עם כל הטייקונים.בלי קשר או עם בשיחות האישיות יש בינו לבין שאבי משפטים שמסגירים שיש ביניהם איזשהו קשר חברי

זה ברור כשמש, כולם רואים את זה, חוץ

מרעות שטיינברג (אופטימיטריסט, מאמי...?) הוא מזויף, שר מזויף, נראה מזויף... הוא ואילנה יכולים להתחרות בכמויות השיפוצים שעברו... אין לו מקום בהיכל. תמיד משחק אותה מופתע, אבל רואים לו על הפרצוף השזוף במשחת שיזוף, שהוא יודע הכל מראש, אני לא אופתע אם הדרעק הזה גם יזכה בגמר, ולו רק בשל הקשרים שלו. בטח נטלי קשורה למישהו בהפקה (אולי קרובת משפחה של שבי, אני בעד לחקור לעומק), אחרת אין מצב שנכנס לשם בגלל הרקורד שלו (שאין לו תכלס).

מייקל בחור טוב, מתנהג יפה, אבל אסטרטג גדול

אבל כל עוד לא הזיק לאחרים בהיכל,מגיע לו הכרטיס לגמר, מצידי שגם יזכה.

איזה אסטרטג...

הוא שקוף כמו ניילון נצמד! רק ילדות בנות 10, ועוד אחת בת 40 לא רואות את זה... מזל שהוא דופק על עצמו כל ערב שליכטה של מייקאפ בגוון כהה יותר משלו כדי שלא יראו את הזיוף... אחחחחח... איזה עצוב. במקום כרטיס ישיר לגמר הייתי נותנת לו כרטיס (כיוון אחד) לארה"ב. משחק אותה אמריקאי...

איבונה3

Well-known member
לטיפל'ה למה עצבן על הבוקר ???

למה כל כך הרבה כעס ושנאה ??? כולו משחק....שיהיה לכולנו יום נפלא ומלא הפתעות טובות....והלוואי ומייקל יזכה....

גם אם הוא יזכה

לא יעזור לו, יש עליו מנחוס, והקריירה לו תישאר מדשדשת... זה מה שקורה כשמי שמעריצות אותו נראות כמוך!

איבונה3

Well-known member
לא ידעתי שבנוסף לכל המעלות שלך את גם

רואה ניסתרות...אגב, אני ניראית מעולה ואם היית יודעת מי אני, אני מבטיחה לך שהיית אוכלת את הקובע....

כובע, ולא "קובע"

אלא אם כן התכוונת שאני אוכל קובה של עיראקים... (דווקא אוהבת!) לא צריך לראות נסתרות כדי לדעת שהוא לא יצליח, ככה כל "הקריירה" שלו נראית. אז מה יכול להשתנות? ויופי לך שאת נראית מעולה (מי שישמע את איבונה קרוגליאק), ואם את כבר מחמיאה לעצמך את תעלי תמונות. גם אני יכולה להגיד שאני ברוק שילדס!

למעלה