מייקל הזה כזה תחמן!

בארור...../images/Emo25.gif../images/Emo24.gif אנשים לא מבינים

U אני ממש חייבת מקלחת חכו לי DO'NT GO

מייקל מזכיר לי את המורה שלי למתמטיקה

הוא היה אומר : "אני עולה חדש. 17 שנים בארץ" אני בטוח שהילדים מ"כוכב נולד" לא הכירו את רוב השירים שהם שרים בתוכנית הבן של שימי תבורי דניאל לא הגיע לארץ ב1995 אבל הוא לא היה תופס את הראש מצד שני, ב"כוכב נולד" היה להם הרבה יותר זמן להתכונן

איבונה3

Well-known member
מורה למתמטיקה ? בטח רסי....../images/Emo6.gif

הם אלופים במתמטיקה....

בדיוק/tapuzforum/images/Emo70.gif

בדרך כלל רוב היהודים בגולה נוטים לצרוך מוסיקה ארצישראלית שתזכיר להם את מולדתם. כל הם חשים קרבה מנטלית ושייכות לארץ ציון ירושלים.קצת מזכיר את רוחמה בהתבכיינות וההתמסכנות.כמובן שהוא בגזרת השירים הלא מוכרים לו והיא על היותה לכלוכית שכולם לא עוזרים לה בבית ושהיא כל היום עובדת קשה ושלא מפרגנים לה.והיא לא שוכחת להזכיר לנו כל פעם מחדש בנאומיה התכופים למצלמה

גם עכשיו הוא עושה פרצוף של "מופתעת"

מכל שירי ארץ ישראל היפה. ממש לא מגיע לו הכרטיס לגמר, ואני בספק אם יש ילדות שמצביעות לו... הוא FAKE, גם כשהוא בוכה מגעגועים אני לא מאמינה לו... לא יודעת, מרגיש לי יותר שחקן מאשר זמר (שחקן בסטייל של בריג'יט המכשפה, כן....? שקוף ולא אמין).

יש מישהו מהזמרים בהיכל?

אין לך טענות כלפיו?אז למה בכלל את צופה בתוכנית?לכי לראות הדבר הבא 24/7 תוכנית מושלמת לאנשים מרירים ורדודים.

אני מאחלת לכל אישה בישראל

שיהיה לה בעל מושלם כמו מייקל שמאוהב עד כלות באישתו ומאחלת לכל ילד/ילדה בישראל אבא מדהים,רגיש,חם,ואוהב כמו מייקל.

הלו הלו תרגע ומיד!../images/Emo46.gif

1)אם יש משהו שמייקל הוא לא זה צבוע ותחמן
מייקל לא מכיר את השירים האלו הם ישנים מידי עבורו. מייקל לא גדל פה ולכן הוא לא הכיר ומכיר את רוב השירים בעברית המבחר של ההכרות שלו עם מוזיקה עברית היא מצומצמת ואני יודעת זאת בוודאות וזו עובדה אם אדם לא מכיר את ערב טוב לך של ליאור נרקיס שאין מישהו בארץ שלא מכיר את השיר הזה אז זה סופר הגיוני שמייקל לא יכיר 95% אחוז מהשירים שנתנו להם בתוכנית. 2)הקינאה אוכלת אותך שמייקל הולך ומתקדם בתוכנית אה?אז לידיעתך יש למייקל קהל ענק וותיק וקהל חדש שהתאהב בו במהלך התוכנית שמסמס אוהב ומפרגן. 3)לתוכנית הזו ליהקו זמרים מכל סוג וז'אנר מוזיקלי ומייקל לוהק על תקן חבר עבר בלהקה הכי מוצלחת שהייתה אי פעם בישראל,לאחר פירוקה ועד היום מייקל עובד המון בעולם הבידור ופעיל מאוד בהמון פרוייקטים מוזיקלים ובתאטרון.תהיי בטוחה שהוא פעיל פי 1000 לפחות יותר מחצי מהזמרים בתוכנית הזו. תתחילי להפנים שמייקל הזמר הכי מוצלח הכי צנוע הכי מקסים והכי אהוב בתוכנית היכל התהילה ובעזרת השם ינצח גם את הגמר כי הוא הכי ראוי שם מכולם

"תרגע"? מה פיספסת בזה שאני אישה...?

טוב, את גם קצת "עיוורת" בכל מה שנוגע למייקל ושאר בנות "הי פייב" אז אני לא מצפה שתראי דברים אחרים. אני לא אתפלא אם את זו מסמסת בטירוף מעשרות מכשירים כדי שהוא ישאר שם. היחיד מבין פליטי היי פייב שראוי לתואר זמר זה אייל שחר, ולא אף אחד אחר. גם בלהקה מייקל היה סרח עודף, ולא עשה שם הרבה! בתכנית הזאת חוץ מלעשות פרצוף של כלבלב מופתע, ולעשות מעצמו צחוק (כשהוא שר וחושף שיניים אני יכולה להקיא ממש), ומידי פעם להגיד שהוא מתגעגע לנטלי או להלל אין הרבה... הוא מנסה להזניק את הקריירה שמעולם לא הייתה לו, ואני לא מבינה איך אנשים אוכלים את השיט שלו. מילא את, שגם חשבה בתקופת האח הגדול VIP שאמיר הוא משהו, אבל הלוווווו אין לאנשים עיניים? אז תרשי לי, הוא לא שווה כלום בעיניי, והואיל ובטח (אולי) תטרחי לענות לי- מודיעה לך מעכשיו לא מתכוונת לפתוח על זה דיון איתך! סלאמת, כל טוב!

א.את מי זה מעניין מה היא דעתך היא שווה ל***

ב.את בכלל יודעת מה הוא כן עשה בלהקה?את בכלל מכירה את ההיסטוריה של כל אחד מהם?לא ולא,מייקל עשה 100 אחוז בהיי פייב ובלט בדיוק כמו כולם. ואמיר?את יכולה רק לשבת ולקנא ברזומה המפואר שלו אין הפקה שלא עובדת איתו והוא אחד המוכשרים שקיימים בארץ הזו.את בן אדם מסכן שבגילך את ככה נכנסת לפורומים ומוציאה את כל הערס והמרמור שלך בצורה כה מכוערת מחוסר הצלחתך בחייך על אנשים שהכי לא מגיע להם.הקינאה אוכלת אותך שאנשים שאת לא אוהבת מטפסים הכי גבוה איפה שאת אפילו לא תחלמי להיות. ג.לגבי הSMSים אז רואים כמה את טיפשה,למה כמה פלאפונים את חושבת יש לי?נראה לך שאני הבעלים של אורנג' או סלקום?אי אפשר להצביע יותר מ10 הצבעות באמצעי הצבעה ככה שאני לבדי לא יכולתי לחשוב אפילו על להביא את מייקל בעצמי לבדי לגמר.יש למייקל קהל צופים ענק שמסמס ומפרגן.עם ל
ים יש פייסבוק אז את יכולה להכנס לעמוד האומן שלו בפייסבוק ולראות בעצמך וללעוס את ה
של עצמך עם כפית.

איבונה3

Well-known member
קווין לטיפה (?) למה את כל כך

כועסת? לא יפה ולא מכובד...מה שיפה במשחק הזה שלכל אחד יש את הפייבוריט שלו, את יכולה להעריץ את אלבז או את ברז'יט אבוטבול, אוי, סליחה, את אילנה אביטל
ותאמיני לי אני לא אכעס עלייך, את יודעת מה? מצידי תעריצי עד כלות אפילו את אבי ביטר,
את מי זה מעניין? ותבדקי את עצמך למה את כל כך ממורמרת...כניראה שיש סיבה....ועוד דבר...להקיא זה ממש לא בריא....

איבונוצ'קה!

ממורמרת- אני ממש לא! נהנית מהמשחק דווקא, אולי פספסת את הנקודה... אני פשוט נגעלת מאנשים צבועים כמו מייקל, שתמיד הוא "מופתע" תמיד הוא "נרגש" תמיד הוא "דומע"... יאללה, אני לא קונה את הבולשיט שלו! אדם נתן לו את הביקור המשפחתי, והאפס הזה לא חשב לתת לו את בחירת השירים בחזרה כאות תודה. אבל כדי שנטלי, אחותה, והבת יבואו אז הוא ידע ללקק! זה מסוג האנשים שכל הזמן ילקקו, וישחקו את עצמם מסכנים... אבל עובדה זה לא ילך לו. עובדה שעד היום חוץ מהיי פייב ברזומה לא ממש הצליח לו. דבר נוסף, בשביל זה נועד הפורום הזה, להביע דיעה על המתרחש בהיכל, לא...?

איבונה3

Well-known member
כן, להביע דעה, אבל בגבול

הטעם הטוב, לא לרדת כל כך נמוך.....ומה לעשות . אני מעריצה של מייקל ועוד רבים וטובים כמוני מעריצים אותו....כניראה על אפך ועל חמתך....

למעלה