מיליוני אנשים צריכים להכיר

exit_from_here

New member
שרשור הכרות

מי אתם מה אתם למה אתם מה האיציטפו שלכם וכו´ נ.ב. חן אם אתה לא מוסיף שווה להכיר אני מוחק לך את ההודעה,ברור?

michal optimit

New member
אני? אני אני.

מיכל מבאר שבע בת 14 וחצי. אני כאן, כי. כי... נו, החברים של נטאשה. נולדתי ביום סתיו חמים ב3 לספטמבר 164678774 וזהו. נראה לי. וחן? חן הוכמן, באמת שווה להכיר.

exit_from_here

New member
אפצ´י (מסוק מעליכם)

*איל *בן 15 (עוד מעט 16) *מאזור הדרום *אני כאן מסיבות לא ברורות,גיליתי שהכינוי שלי כחול או משהו כזה אז נשארתי פה עד שזה יתברר
*איייסיקיו 126677242 תגידו שאתם מכאן יומלדת ב8.4 מקבל מתנות רק בסכומים מעל 3453489573489 מיליון לירות גרוזינות.

KoKolita

New member
אני!

סיוון בת 16, מכרמיאל... אני פה כי אייל הכריח אותי... חיחי סתמ.. אמממ נולדתי ב-17.10 בלאט... וחלומי לעתיד זה להשתלט על העולם!

אני טליה. (מחדשת לכם המון)

אממ.. בת 16 מהדרום אני פה כי.. לא יודעת למה כי ראיתי שיש פורום החברים של נטאשה! נולדתי ב-4.12 תאריך עברי ב´ בכסלו (תודו שזה מגניב) ו..זהו.

Yael Floyd

New member
מממ....

אני יעל מעומר (ליד באר שבע, כנראה כמו כל הפורום הזה
) וחן הוכמן שווה להכיר הוא ילד שלי אהוב שלי נשמה שלי עיניים ואני הכי גאה בו בעולם!!! רק מאוכזבת מזה שהוא שינה ת´חתימה שלו אחרי שהשווה להכיר הפך לאופנה

אני גם אוהב אותך הכי בעולם!!../images/Emo9.gif

או קיי.., אז אני הוא חן הוכמן "שווה להכיר"...
אני ב-1.2 בן 14(אהמ אהממ***מתנות***לא לשכוח!!****אהמ) אני גר במקום ש"אין בו בכלל ערסים" ושמו דימונה... ו..., בלה.., איציק: 154979156

וואלה, גם אני רוצה,

דרור שוקו פאר, עוד מעט בן 20, מבאר שבע. בסיסט לשעבר של להקת מצ´ומרה, וכרגע עובד עם כמה הרכבים.. מספר איציק: 93053346 ממ... ואני ממש נחמד?

אממ..

פעם מזמן מאוד בתחילת שנה שעברה נדמה לי אז תמיד אתה היית בא לעומר אל שרון, יחד עם חברים שלך, איתי ואיציק וכולם וגם אני תמיד הייתי שם ודיברנו על מוסיקה וזהו. ?

exit_from_here

New member
כל הפורום מאזור באר שבע

זה רק מוכיח את הטענה שלי שנאטשה צריכים להופיע באופן קבוע באזור הדרום

למעלה