מיליוני אנשים צריכים להכיר

אני לא מבאר שבע!

מממ אני ורד אבל אתם יכולים לקרוא לי ורדע! ואני בת 13 וחצי מרחובות...בלע ממ אני פה כי...כי...כי נטאשה שם יאאפה! וממ 22.9.89

exit_from_here

New member
אז תעופי מפה!!!!

סתם
וולקאם טו איזראל הופ יו ויל סי אוואר ביוטיפול בומבס אין סום רסטרונט.

KoKolita

New member
חוצפה!

ככה אתה מכליל??? יש אנשים שגם גרים בחור בקצה השני של הארץ!!

FreakOnALeash

New member
lol

פעם התכוונתי להשתמש בזה בתוק חתימה שלי ולכתוב "בריאן יותר חתיך מריאן!"...

Queen Of Rain

New member
היי

אני נועה.. שמחה שסוף סוף פתחו פורום ללהקה הטובה הזאת.. חוץ מזה הכל טוב שבת שלום שתהיה לכולנו.. בחלומי חזרתי לבית הספר תיכון תל אביב , ולא הכנתי שיעורים.. (באמת..)

היי

אני נגה.......אני בת 13.5 ונולדתי ב-4.4....בדיוק באתי להציע לתפוז לפתוח פורום לנטאשה כשנתקלתי בפורום הזה לפני כמה שבועות....קראתי כמה זמן והחלטתי עכשיו להצטרף....היי!

kiSharon

New member
נוגה גם אני....

נולדתי ב 4.4 אומנם אני בן 26 אבל התאריך אותו תאריך.

kiSharon

New member
באמת באמת...

והכי מצחיק הוא שכל מי ששמוע את התאריך ישר מגיב "תאריך מגניב" ואז מגיע עוד תגובה שאני אישית שונא "מזל שלא נולדת ב 1944

exit_from_here

New member
ברוכים הבאים...ושרון

ציבור שלם של ילידי הרביעי לרביעי 1944 יושב עכשיו בבית ונדהם מהחוצפה שלך!אז מה אם הם נולדו ב1944?זה עושה אותם אנשים טובים פחות?אז הם מאותגרים גילית...נו אז מה?!

kiSharon

New member
חלילה וחס....

אנשים טובים יש מכל התאריכים.. :) פשוט אני נודלתי ב 76 זאת עובדה....זה חוקי...וזה עובד!

No Name Girl

New member
אוקיי../images/Emo26.gif

אני מצטרפת קוראים לי גלי, חולה על החברים של נטאשה בת 14 וקצת והתאריך שלי (זה עקרוני?) זה ה- 11.9 ואני לא מבאר שבע... אני מיוקנעם

exit_from_here

New member
משום מה ה11.9 זה תאריך מוכר../images/Emo3.gif

וולקאם טו איזראל ואני מקווה בשבילך שלא תמצאי תרופה

אני בן 23

מופתע מגיל כל שאר האנשים פה נטאשה התחילו ב 1988 רובכם הייתם בני שנתיים או שלוש כשהם יצאו לאוויר האלבום הכי מוכר ונמכר - שינויים בהגלי הצריחה יצא ב 1991 אתם/ן היייתם/ן בני 4 או 5 ואני גר במרכז ונולדתי ב ב´ בסיון (הו סיון תתני לי סימן)

למעלה